Opinie o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Hela Nowy wpis
Inne

Hej. ;) kiedyś już z chłopakiem patrzyliśmy za ofertami do firmy ale żadna nam się nie wyświetlała mimo, że zostawialiście komentarze. Teraz widzę, że ktoś podkreślił, że kierowców jeszcze ubyło. A gdzie dodawali oferty gdy szukali kolejnych w takim razie?

W Nowy wpis
Były pracownik

Firmie jest w restrukturyzacji, pojawiły się kłopoty finansowe. Odeszło sporo kierowców z wieloletnim doświadczeniem w tej firmie. Dużo kierowców z Ukrainy i Białorusi, praca raz lekka raz ciężka. Pieniądze: podstawa jest 10 a dla przykładu to co zarobisz w marcu dostaniesz w kwietniu w okolicach 20-25. Tygodniówka 400- 450 euro netto. Firma jakich pełno w Polsce.

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć, czy z tymi odejściami kierowców to prawda? Z tydzień temu taki komentarz się pojawił a mnie jakoś nie pokazały się żadne aktualne oferty pracy w internecie. to jakieś celowe redukcje czy po prostu jeszcze ofert nie wystawili? Co przy tym wszystkim oferują kierowcom? Jakie zarobki?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiecie, czy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Były kierowca ….
Były pracownik

Przepracowałem w tej firmie bardzo dużo czasu … i zadaje sobie pytanie dla czego tak długo . Podejście pana R.R ocenia na całe 1 ! Jeśli nie chce z Tobą porozmawiać to będzie udawał , że rozmawia przez tel … a po chwili najzwyczajniej zniknie bez słowa . Tak tylko robią tacy ludzie co innych mają za nic . A na dzień dzisiejszy już większość kierowców jak i osób z biura się zwalnia .

anonim
Inne

mógłby ktoś jakoś szerzej ustosunkować się do tego wspominanego tematu szacunku w firmie? parę lat temu ktoś oceniał go na poziomie zerowym. Nie mam pojęcia o co konkretnie wtedy chodziło, ale ze parę miesięcy temu była dodawana oferta dla biurowego, w opisie podkreślono odporność na stres. O jakich bieżących sytuacjach mowa?

klient
Inne

najgorsza firma jaka istnieje. 0 szacunku dla innych

Atenti al lupo

Pracodawca ma ,,swój świat" kierowców nie traktuje poważnie. Jak zaczął oszukiwać na kasie to trzeba było się zwolnić.Ogólnie nie polecam

Nick

Niezbyt ciekawy pracodawca w Turku pracowników biurowych zwalnia poprzez innych pracowników nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie polecam.

J 23
@Nick

Monia no co ty wypisujesz....? :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
J23

Dużo aut mało roboty a płaci z kilometra,o swoje pieniądze trzeba się prosić, i zawsze coś urwie a do tego czepia się o paliwo. poza tym spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. - Turek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Folwarczna 1 lok. 5
  62-700 Turek
 • NIP: 6681945778 KRS: 0000353110
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
Przejdź do nowych opinii