Opinie o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Pytanie Nowy wpis

Czy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. zatrudnia studentów?

Ryszard Nowy wpis

Normalna, spoko firma bez większego szumu prowadzi swoją działalność . Może ktoś źle wybrał sobie pracę i teraz narzeka?

Atenti al lupo Nowy wpis

Pracodawca ma ,,swój świat" kierowców nie traktuje poważnie. Jak zaczął oszukiwać na kasie to trzeba było się zwolnić.Ogólnie nie polecam

Nick

Niezbyt ciekawy pracodawca w Turku pracowników biurowych zwalnia poprzez innych pracowników nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie polecam.

J 23 Nowy wpis
@Nick

Monia no co ty wypisujesz....? :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

J23

Dużo aut mało roboty a płaci z kilometra,o swoje pieniądze trzeba się prosić, i zawsze coś urwie a do tego czepia się o paliwo. poza tym spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. - Turek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Folwarczna 1 lok. 5
    62-700 Turek
  • NIP: 6681945778 KRS: 0000353110
Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.