Opinie o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Tomasz Nowy wpis

Dawano tu sygnały o tym, że wypłacane pensje nie zgadzają się z wcześniejszymi ustaleniami, a pracodawca ma słaby kontakt z zatrudnionymi, których potrafi zwolnić, poprzez innych pracowników. Czy na dziś nadal tak to funkcjonuje?

klient Nowy wpis
Klient

najgorsza firma jaka istnieje. 0 szacunku dla innych

Pytanie Nowy wpis

Czy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. zatrudnia studentów?

Atenti al lupo Nowy wpis

Pracodawca ma ,,swój świat" kierowców nie traktuje poważnie. Jak zaczął oszukiwać na kasie to trzeba było się zwolnić.Ogólnie nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Turek
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(73 opinii)
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Park Home Sp. z o.o.
(62 opinii)
logo firmy Pracownik zakładu mięsnego - wiele stanowisk
Turek
SFS International Sp. z o.o.
(441 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nick

Niezbyt ciekawy pracodawca w Turku pracowników biurowych zwalnia poprzez innych pracowników nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie polecam.

J 23
@Nick

Monia no co ty wypisujesz....? :)

J23

Dużo aut mało roboty a płaci z kilometra,o swoje pieniądze trzeba się prosić, i zawsze coś urwie a do tego czepia się o paliwo. poza tym spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. - Turek

Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Folwarczna 1 lok. 5
    62-700 Turek
  • NIP: 6681945778 KRS: 0000353110

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
Przejdź do nowych opinii