Opinie o Transkap International Sp. z o.o. w Jerzykowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Transkap International Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Transkap International Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transkap International Sp. z o.o. w Jerzykowo

baner wywiady
kIEROWCA
Pracownik

Nie polecam współpracy. Jest na rynku dużo firm które oferują lepsze warunki. Stan ciągników odbiega od tego co obiecali

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@Wieśniak

Panie Wieśniaku, Dziękuję za opinię, do odważnych świat należy: imię, nazwisko? z wyrazami szacunku Paweł Pokrywka Transkap Int.

św Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca spedytora w Poznaniu? Czy dostaje się na początek listę kontaktów czy też trzeba od zera budować swoją? Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy na Handlowiec. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Transkap International Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 9000 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

Paweł Pokrywka Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą, serdecznie zapraszam do kontaktu bezpośredniego, nie wiem czy ktoś z rynku może powiedzieć, czy tyle oferujemy, na pewno mogą powiedzieć Ci, którzy tyle w naszej firmie zarabiają(ci co zarabiają więcej też podzielą się swoimi spostrzeżeniami). Jeśli chodzi o formy zatrudnienia to jest to indywidualna kwestia, wynik wspólnych korzyści, nie tylko tych finansowych, omawianych na spotkaniu siedzibie firmy. Zapraszam do nas w przerwie świątecznej lub po nowym roku, uprzednio zaleca się z osobą zajmującą się HR, Aleksandra Kondratowicz ???? Aleksandra.k@transkap.pl Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap int.

kIEROWCA
Pracownik

Nie polecam współpracy. Jest na rynku dużo firm które oferują lepsze warunki. Stan ciągników odbiega od tego co obiecali

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@kIEROWCA

Panie kIEROWCO, jak zawsze powtarzam, miejmy równe szanse - anonimowość = opinia bezwartościowa. Nie poleca Pan współpracy - szanujemy, każdy ma prawo do swojej opinii. Jest dużo firm na rynku, które oferują lepsze warunki - jasne tak jest, choć przejeżdżając koło naszej bazy zauważa Pan, że plac jest pusty(wszystkie auta w trasie) - nie narzekamy na brak kierowców. Stan ciągników odbiega od tego co obiecywaliśmy? a co obiecywaliśmy - konkrety. Czy może nie jest tak, że jest Pan w grupie trójki zwolnionych kierowców dnia 14.12.2021 i jest to odzew na zasadzie - "pokaże im" obniżając ich pozycje w sieci. Jeśli tak nie jest to nie będzie Pan miał problemu z przedstawieniem się. Ja w zamian oferuję podzielenie się publicznie jakich naruszeń Pan dokonał i co jest prawdziwym powodem, że nie koniecznie Pan nas poleca. Dobrego dnia Paweł Pokrywka Transkap Int.

Iza
@kIEROWCA

Aż w takim złym stanie są ciągniki, że aż lepiej nie współpracować?

Wieśniak
Były pracownik
 Pytanie
@Paweł Pokrywka

Ale wieśniacka odpowiedź.... NIestety jak ktoś nie potrafi, to niech się nie bierze za aktywność w internecie. Butny, bezczelny, zakochany w sobie w swojej wyimaginowanej zaj**bistości komentarz - jak cały transkap i PP. Konkrety? Czego nie ma, a jest u konkurencji? - lepsze wynagrodzenie - lepsza atmosfera - traktowanie pracowników w sposób godny i partnerski - słowność, terminowość - ciekawsze zlecenia - zaufanie parnerów i renoma

Paweł Pokrywka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Wieśniak

Panie Wieśniaku, Dziękuję za opinię, do odważnych świat należy: imię, nazwisko? z wyrazami szacunku Paweł Pokrywka Transkap Int.

Administrator

Szukam pracy w mieście Poznań. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5500 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Transkap International Sp. z o.o.?

Transkap International Sp. z o.o.
Kandydat
@Administrator

Dzień dobry! Nie podał(a) Pan(i) szczegółów dotyczącej jakiego rodzaju pracy Pan(i) poszukuje. Dlatego ciężko odnieść się bezpośrednio do tego zapytania. Obecnie zakończyliśmy procesy rekrutacyjne na stanowiska administracyjne w naszej firmie. Jednak z uwagi na ciągły rozwój i dalekosiężne plany zawodowe nie wykluczamy, że w przyszłości będziemy poszukiwali kolejnych specjalistów branżowych. Aktualnie poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Poniżej podaję kontakt, w przypadku chęci poznania szczegółów, proszę o telefon. Zapraszam również do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Transkap International Sp. z o.o.
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry, pozwolę sobie odpowiedzieć ws. rekrutacji. Niezależnie od stanowiska, rozmowa rekrutacyjna składa się z przygotowanego wcześniej planu, który pomoże przybliżyć kandydatowi nas, a także - jego nam. Plan przygotowujemy zgodnie z profilem poszukiwanego kandydata, jak i również z dokumentami aplikacyjnymi, które otrzymujemy od kandydatów. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jednak, aby zachować spójność procesu rekrutacyjnego - dzielimy go na min. dwie części: 1. weryfikacji kompetencji miękkich i 2. weryfikacji kompetencji twardych. Pozostawiamy miejsce na rozmowę o firmie, możliwościach, a także na zapytania od kandydata. Odnosząc się do stanowiska dyspozytora - mamy już zamknięty proces rekrutacji i selekcji. Gdyby był(a) Pan(i) zainteresowany(a) pracą w Transkap International Sp. z o.o. - zapraszam do śledzenia naszych ofert pracy. Tymczasem zapraszam do śledzenia nowości ze świata transportu, które zamieszczamy na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Aneta
@Transkap International Sp. z o.o.

Na czym polega weryfikacja kompetencji miękkich, o których Pani pisze? Czy podczas procesu rekrutacyjnego są jakieś sprawdziany/zadania dotyczące cech charakteru lub jakieś psychotesty?

HaER
Były pracownik
 Pytanie
@Transkap International Sp. z o.o.

Chyba samej Pani hr manager się przelało. Bo po tak krótkim czasie zmieniła pracodawce. CIEKAWE DLACZEGO, SKORO JEST TAK SUPER?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transkap International Sp. z o.o. na stanowisko Młodsza Księgowa (K/M)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Dariusz
Inne

Były pracownik was wyjaśnił. Nie ma co go straszyć sądem za prawdę. Wzmianka o tym że miał pieniądze zwrócone za wydatki związane z autem to śmiech na sali. Kierowca powinien mieć do dyspozycji pieniądze firmowe w razie właśnie takich przypadków. Sami sobie tym pismem juz daliście opinie. Nie szanujecie pracownika to nikt u Was z biegiem czasu nie będzie pracował a jeśli już będzie to szybko się pozna na firmie.

Administrator

W mieście Jerzykowo poszukiwano kandydatów do pracy jako Kierowca. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Transkap International Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Transkap International Sp. z o.o.
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry! Zgadza się, prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym. Sytuacja ta, podszyta jest ciągłym rozwojem nas na rynku transportowym. Jednym słowem, w transporcie nie ma nudy! Działamy i rośniemy w siłę! Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami współpracy, zapraszam do kontaktu! Chętnie przekażę warunki współpracy! Zapraszam również do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Kierowca ADR
Kandydat
 Pytanie

Witam czy system Pon Pt wchodzi w grę u Państwa po kraju ? ewentualnie bliska europa ? Stawka 3000 brutto 55€ ( kwota z ogłoszenia) Jest do negocjacji ? Pozdrawiam serdecznie.

Transkap International Sp. z o.o.
Pracownik
@Kierowca ADR

Dzień dobry! Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Biorąc pod uwagę, jak dalekie trasy przemierzamy – proponujemy najbardziej dogodne dla naszych kierowców systemy pracy : 2:1 -> pracę zaczynamy w poniedziałek, dzień zjazdowy przypada w 12 / 13 dzień pracy, czyli piątek / sobota. Tydzień spędzamy w domu, następnie ruszamy na kolejne 12/13 dni. 2:weekend -> pracę zaczynamy w poniedziałek, zjeżdżamy w piątek/ sobotę i startujemy w poniedziałek / wtorek. Jeśli chodzi o kwestie wynagrodzenia – na ten moment jest to ostateczna kwota, jaką możemy zaproponować – startującym u nas kierowcom. Zapraszam do zapoznania się z profilem naszej firmy, a zarazem do śledzenia na bieżąco nowinek ze świata transportu. https://www.facebook.com/transkapinternational Pozdrawiam, Katarzyna Pasik HR Manager Transkap International Sp. z o.o. +48603621082

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Transkap International Sp. z o.o.?

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Dzień dobry, o jakim stanowisku jest mowa? jeśli chodzi o stanowisko kierowcy to jest taka możliwość, jeśli chodzi o dział transportu do musielibyśmy rozważyć Pani/Pana kandydaturę gdyż obecnie "stan załogi" jest pełen. dobrego tygodnia Paweł Pokrywka Transkap Int.

Były pracownik
Były pracownik

Firma nielojalna, brak perspektyw rozwoju, obiecują wysokie wynagrodzenia po okresie próbnym, a na po okresie próbnym nie ma mowy o podwyżce. Kierowcy się zwalniają, administracja też. Nikt nie chce tam pracować - ciągle kogoś szukają. Firma zdecydowanie nie jest godna polecenia.

Paweł Pokrywka
Pracownik
@Były pracownik

Były Pracowniku - kolejna osoba, a może ta sama, która swoje frustracje wylewa anonimowo i publicznie. Odpowiem przewrotnie lecz rzeczowo: Covid - przetrwany, 2020 zakończony rewitalizacją obecnego miejsca funkcjonowania spółki, 2021 pierwsze półrocze nowe inwestycje w tabor i nieruchomości i nie zwalniamy tempa. Wniosek: Rozwój! Czy dokonaliśmy tego sami jako zarząd spółki? Czy to nasza zasługa - nie! To ludzie, którzy pracują i tworzą to miejsce, codziennie dokładając swoją ciężką pracą przy wykorzystaniu narzędzi jakie organizujemy, cegiełkę po cegiełce do miejsca w którym teraz jesteśmy i w którym chcemy być w przyszłości. To ciągła walka, odpowiedzialność, szkolenia, poświęcony czas i pieniądze. To Nasz ZESPÓŁ odpowiada za wszystkie niepowodzenia i sukcesy dnia codziennego - nie ma Pani/Pana w nim, przypadek? Nie sadzę . Winszuję pomysłu na wolny czas, przestrzegam przed dalszym obrażaniem nas jako organizacji w sieci i po za nią, zachęcam do zapoznania się z dorobkiem firmy przez pryzmat dotychczasowych dokonań a nie przez pryzmat: JA JA JA, to nie fajne, tamto do (usunięte przez administratora) to jest nie tak - jest nie tak bo poziom świadczeń jest inny niż deklarowany na rozmowie kwalifikacyjnej KROPKA. Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap INT.

1
Jędrek

Rok 2019.... Najniższa krajowa + 45€ diety. Ciągła rekrutacja....

1
Paweł Pokrywka/ Transkap Int.
@Jędrek

Panie Jędrzeju, czy pracował Pan u Nas? o jakim systemie jazdy Pan mówi? Ciągła rekrutacja? dwa ogłoszenia Czerwiec - Lipiec oraz od początku Listopada do teraz. Zapraszamy na profil firmy FB lub do bezpośredniego kontaktu w celu zweryfikowania informacji i nie propagowania złych wiadomość. Export oraz Import - baza Poznań, dieta w zależności od systemu nie mniej niż 45€, pieniądze 3-4 dni robocze po zjeździe z trasy. Dobrego dnia Paweł Pokrywka

Jędrek
@Paweł Pokrywka/ Transkap Int.

Panie Pawle o systemie 2/1, byłem u Państwa na rozmowie kwalifikacyjnej i dostałem takie info jak powyżej - najniższa krajowa i dieta 45€ a gdy spalanie jest w normie (?) możliwe że dieta będzie wyższa . Reasumując dieta nie może być zależna od spalania a coś takiego jak norma spalania nie istnieje (ma Pan około 50 składów i dobrze Pan o tym wie że w specyfikacji technicznej pojazdu takiego info nie ma) - ja jako doświadczony kierowca i głowa rodziny muszę planować swoje wydatki a podstawa do tego jest kwestia ILE ZAROBIE - tzw. Planowanie budżetu domowego. U Pana niestety nie wiadomo ile się zarobi, nie wyobrażam sobie pracy w takim klimacie dlatego zrezygnowałem. Pozdrawiam

Driver
Pracownik
@Jędrek

I co pan Pokrywką się do tego nie odniósł. Zabrakło merytorycznych argumentów.

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@Driver

Dzień dobry Driver - bardzo oryginalny pseudonim. kolejna rozmowa z Anonimem - nie porozmawiamy jak nie wiem komu mam argumentować. odwołujemy się do posta z 2019 roku, czy na prawdę nie zauważył Pan zmian płacowych na rynku w tym czasie? Na siłę przekonywać się nie będziemy jednak z tego co widzę mamy obsadzony system 2/1 i kierowcy, którzy się sprawdzili zarabiają tak, że wszystko im się zgadza i budżet domowy się spina. Z poważaniem Paweł Pokrywka

Ramirez

Firma otrzymała opinie dobrego pracodawcy i pracuje nad tym żeby ją utrzymać i żeby pracownicy czuli się tu dobrze

niko1035
Były pracownik
 Pytanie
@Ramirez

Kiepska firma. Nie polecam. Pracowałem 4 miesiące. Płacą grosze a prezes myśli mimo wszystko, że jest dobrym pracodawcą i płatnikiem. Flota głównie Iveco - nie pojedziesz daleko. Dobrze, że Pan Waldek dba to jedzie to jakoś. Brak stałych tras. Co złapią to wysyłają kierowce. Zdarza się, że jeden załadunek a sześć rozładunków - jeździsz wtedy jak busiarz. Dużo w firmie kierowców z Ukrainy. Nawet w biurze pracuje Ukraina. Zdarzyło mi się, że spedytor napisał sms-a - "dlaczego stoisz?" - robiłem pauze 45minut o godz około 12 bo byłem głodny od samego rana - to chyba dlatego tak napisał, że firma to "rodzina" a o rodzinę się dba. Jak chcesz marnować się to zatrudni się. Ciekawe kto wydał opinie dobrego pracodawcy bo na pewno nie pracownik, który tam pracował i wie jak jest.

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@niko1035

Niko1035 - kolejny anonim, który jednym wpisem myśli, że pomoże innych uchronić się przed kiepska firmą transportową. kim jesteś? co Poszło nie tak? Masz parę do oceny, miej parę aby powiedzieć co dokładnie stało się, że masz negatywną opinię na temat Transkap int. a może jesteś jednym z tych, co pasa transportowego nie potrafią użyć i wiążą na samym końcu, cmr dla Ciebie to papier toaletowy i liczysz się dla Ciebie tylko Ty i Twoje : ja, ja, ja ??? są argumenty - jest rozmowa, nie ma argumentów to proszę, zajmij się czymś pożytecznym i nie marnuj życia na hejt. tak czy inaczej Niko1035 - kim kolwiek jesteś - dobrego dnia i weekendu Paweł Pokrywka Transkap Int.

1
Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Transkap International Sp. z o.o.?

Paweł Pokrywka
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Atmosfera, to według mnie najważniejszy jeden z kluczowych aspektów w miejscu pracy, pieniądze lubią ciszę a zaplanowane działania wymagają skoncentrowanych na zadaniu ludzi - tych, którzy są skupieni na osiąganiu celu, nie jesteśmy idealnym pracodawcą, daleko nam jeszcze do najwyższych standardów zachodnich korporacji lub topowych marek rodzinnych w Polsce lecz cały czas koncentrujemy swoje siły i umiejętności na ulepszaniu tego miejsca pracy i na pozyskiwaniu tych, którzy wiedzą po co przychodzą do pracy, co jest ich obowiązkiem. moim obowiązkiem jest reagować na każdy wpis czy komentarz lecz jeśli mam do czynienia z anonimem to nasuwa wniosek, że ktoś albo bardzo szybko chciał się dowiedzieć jak się u nas pracuje i zapomniał się przedstawić albo mamy do czynienia ze złośliwością bo treść pytania wydaje się być zasadna i przemyślana, to jak, z kim mamy do czynienia w sieci?

4
Gienek

Czy okres próbny jest dużo gorzej płatny niż normalne zatrudnienie?

Jakub
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, Mam trzy pytania. Czy posiadaja Państwo umowe serwisowa na opony czy tez kierowca wozi ze soba zapasy i wymienia? Drugie pytanie. Jakie kraje stanowia głowny kierunek wyjazdów? Pytanie trzecie: Czy stosują Panstwo jakies potrącenia z wypłaty za zbyt duże w Państwa odczuciu spalanie? Dziekuje.

1
Paweł Pokrywka
Kandydat
@Jakub

Dzień dobry Panie Jakubie, z pytań jakie Pan zadaje wnioskuję, że pyta Pan o pracę w charakterze kierowcy zawodowego. z chęcią odpowiemy na każde z pytań jakie Pan ma, zachęcam do kontaktu telefonicznego z poznańskim biurem, tam znajdzie Pan odpowiedź na każde nurtujące Pana pytanie. Osobą odpowiedzialną za rekrutacje kierowców jest p.Edyta G. GSM: +48 603 621 082 Dobrego dnia Paweł Pokrywka Transkap Int.

Mieczysław W

Nie polecam firmy , duża rotacja kierowców , podstawa i dieta 45€

Paweł Pokrywka
@Mieczysław W

Panie Mieczysławie, opinie można wydać na podstawie swoich doświadczeń, niestety nie kojarzę Pana, w historii firmy z kierowców o Pańskim imieniu mieliśmy tylko jednego Mieczysława, który wrócił do nas ponieważ obiecywane warunki spełzły na niczym, jeśli jest Pan byłym pracownikiem i używa Pan fake nicku to prosimy o przedstawienie się a odniosę się do Pańskiej sytuacji, łatwo oceniać i psuć reputację na która ktoś pracuje latami, proszę to zapamiętać. Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap int.

Tadeusz S.
 Pytanie

Dlaczego w ciągu ostatnich latach jest w tej firmie brak stabilności ? Dlaczego ludzie uciekają po przepracowaniu kilku miesięcy?

Paweł Pokrywka
@Tadeusz S.

Panie Tadeuszu, proszę o podanie Pana pełnych danych osobowych, jak Pan widzi ja przedstawiam się z imienia i nazwiska - miejmy równe szanse, bo nie wiem czy jest Pan byłym pracownikiem, osobą, która coś, gdzieś pod słyszała, czy osobą, która tak bardzo przejmuje się atmosferą wewnątrz organizacji. Pomimo braku Pana pełnych danych osobowych postaram się odpowiedzieć na zadanie pytanie, choć nie wiem czy chodzi Panu o rotację w obszarze pracowników biurowych czy terenowych? kierowcy migrują ze względu na zarobki, lokacje dom - praca, wymysł partnerki, znalezienie lepszej pracy, przebranżowienie swoich kompetencji, wiem emerytalny. Pracownicy biurowi, jest wiele obszarów, skupię się na spedytorach i dyspozytorach bo domyślam się, że o tych Panu chodzi - najczęstszym powodem jest zderzenie umiejętności prognozowanych na rozmowie kwalifikacyjnej z rzeczywistości i rynkiem transportowym, jest to temat rzeka ale w skrócie, proszę mi uwierzyć(bo nadal nie wiem czy jest Pan naszym byłym pracownikiem czy chce Pan z nami współpracować) nie wymagamy kontraktów po 1.5 €/km lub prowadzeni 15 aut samodzielnie. Mam nadzieję, że kolejny nasz kontakt będzie bardziej rzeczowy i zapyta Pan wprost o rzeczy, które Pana nurtują - a ja postaram się na nie odpowiedzieć najlepiej jak potrafię. z poważaniem Paweł Pokrywka

1
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Transkap?

Paweł Pokrywka
@Pytanie

O jaką zmianę chodzi?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Transkap jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Paweł Pokrywka/ Transkap Int.
@Pytanie

Dzień dobry, chciałbym aby doprecyzowała Pani/Pan swoje pytanie. o jaką reakcję chodzi, pytań/problemów może być tysiące. spróbuję się zmierzyć z tym pytaniem bez danych, jeśli pytanie dotyczy np.reakcji co do stanu technicznego auta to reakcja jest natychmiastowa, dojeżdżamy do serwisu/wzywamy serwis, naprawiamy usterkę na bazie transportowej. Jeśli chodzi o informacje np. na temat nie sfornego pracownika, który psuje atmosferę zespołową to nie wykonujemy "nerwowych" ruchów, bardzo się cieszymy gdy dostajemy takie info, wiedząc, iż taka atmosfera nie jest obojętna naszym pracownikom i pracujemy nad problemem. Dziękujemy za taki rodzaj pytania, nie jest ono dokładnie sprecyzowane lecz daje nam znać, że kierujecie się Państwo indywidualnymi kryteriami doboru przyszłego pracodawcy i to jest ok. Pozdrawiam Paweł Pokrywka Transkap Int.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Transkap International Sp. z o.o. - Jerzykowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Transkap International Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Transkap International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Transkap International Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transkap International Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Leśna 43
  62-007 Jerzykowo
 • NIP: 7773257377 REGON: 363288126 KRS: 0000592678
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Transkap International Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii