AGMAZ

Igołomia

Opinie o AGMAZ

Kierowec

После учебы на код 95 в Познани, знакомый порекомендовал эту фирму. Но фирма, видать уже сменила отношение к водителям. Через три месяца мне не только ничего не заплатили но и сказали что я еще и должен. Отношение к водителям как к скотам. Условий никаких. У бухгалтера надо вымаливать 200 злотых на еду. Подделывают подписи. Кировцы ссудятся с фирмой и уходят нисчем. Жалобы в "ужонд о працы" не дают желаемого результата. Неоднократно просили нарушать режим тахо. Сказали бы не поверил, что такое может творится в Польше. Водители кидают машины и уходят - для фирмы уже не удивление

Kerovec

Oszukują kierowców. Postawa wobec obu zwierząt. Przez trzy miesiące nic nie płacili. Proszą o złamanie tachografu.

Wiktor

Dziadotrans usuwa negatywy. Miesiąc temu napisałem komentarz i juz go nie ma. Wiec pisałem prawdę ????

Marta

@były_pracownikna forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz na temat firmy. Czy ktoś wypowie się na temat pracy i warunków pracy w firmie AGMAZ?

Marta

@daro123& czy udało Ci się aplikować do AGMAZ? Jeśli tak to jak przebiegła rekrutacja i czy się dostałeś? Jeśli udało Ci się dostać to podzieliłbyś się opinią na temat pracodawcy? Takie opinie będą ważne dla osób zatrudniających się do firmy.

daro123&

Witam jak praca w tej firmie jaka atmosfera szukam pracy i chcialbym sie cos dowiedziec na temat jazdy po kraju

Renata

Pomyłka, nie tutaj miałam napisać. Pomyliłam firmy. Prosze o usunięcie komentarza. Renata

Renata

romek

Atmosfera rzeczywiscie wydaje się opierać na pozytywnych relacjach @Tomasz, bo zobacz, ze ostatnio pokazało się tylko jedno ogłoszenie pracy dla osoby do umawiania spotkań. Jest umowa zlecenia, ale oprócz podstawy jest szansa na odpowiednie prrowizje do tego.

daroo

Nieobiektywne komentarze. Z tej strony usunięto parę dni temu wszystkie negatywy.

Żona

Wszyscy zastanawiają sie kto pisze pozytywy sugerując, że są to sami pracownicy!A może niech ktoś sie zastanowi kto pisze negatywy???? pracwnicy chcący pracować i dobrze wykonujący swoja prace???? napewno nie!!!! Jestem żoną jednego z kierwców którzy tam pracują, mój mąz nigdy nie narzekał. Zastanówcie sie Ci wszyscy co piszecie negatywny czy to prawda a może po prostu publikujecie je na złość bo nie dogadaliście sie z właścicielem na jakiś temat. Bądźcie uczciwi w swoich ocenach a jak macie coś do powiedzenia negatywnego to podpiszcie sie prawdziwymi imionami, lub chocby inicjałami, a nie pod przykryciem NICKA obsmarowujecie firme która tak naprawde funkconuje w sposób poprawny, jak wiele firm w Polsce.

Zadowolony

Do Ktos.Słuchaj też jestem kierowcą i każdy wie że praca kierowcy nie jest prosta.Pracuje u nich od 2012 nie narzekam.Robote trzeba zrobić a wypłata zawsze jest na czas.Skoro czujesz się jak murzyn to sie nie nadajesz zmien robote

Piotrek

Odpowiadając na Twoje pytanie, jestem byłym spedytorem AGMAZ-u zarobki ok, tak jak się umawiałem, na czas i nawet zdarzały się premie. Klimat pracy ok. Ja polecam napisz i wyślij do nich CV i się przekonasz

Jagoda

Czy Wy nie wiecie, że od razu widać, że sami sobie piszecie pozytywy :D Uśmiałam się :)

Kier82

A skąd wiesz "elf" że daleko nie dojdą. Też widziałem to ogłoszenie i zadzwoniłem. Rozmowa bardzo konkretna i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem oraz umówić tam się na rozmowę. Wydaje się wszystko w jak najlepszym porządku. Może uda się złapać tam prace.

siwyR

Nie spotkałem się z takimi sytuacjami jak XYZ. Z zarobków jestem zadowolony, wypłacane terminowo. Spedycja kompetentna, miła atmosfera. Spotkałem się w różnych firmach z oszustwami na tacho, a tutaj tego nie ma co jest dużym plusem. Może problem tkwił w podejściu do pracy XYZ.

Wiktor
@siwyR 04.06.2015 22:10

A tacho ich nie obchodzi bo jest umowa zlecenia. Chyba wiesz czym się różni od umowy o prace?

Kier_M

Pracowałem w tej firmie jako kierowca. Praca niczym nie różni się od pracy w innych firmach. Właściciel płaci na czas i tak jak się umówi. Jak tylko będę mógł ponownie pracować jako kierowca chętnie wrócę do AGMAZ. Polecam

renatag
@Kier_M 20.04.2015 22:10

w takim wypadku skoro chciałby Pan wrócić do pracy w firmie Agmaz proszę o kontakt pod numerem 601 327 386

Zostaw opinię o AGMAZ - Igołomia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGMAZ