AGMAZ

Igołomia

AGMAZ

Opinie o AGMAZ

Marta

@Marta Mamy takie same nicki, jednak nie jesteśmy tą samą osobą. Czy zatem mogłabyś w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię o pracy w firmie AGMAZ? Na pewno pomożesz w ten sposób osobom, które chcą tam aplikować.

Marta

@7may Co konkretnie Cię rozśmieszyło. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią dotyczącą firmy AGMAZ - gorąco zachęcam. @Marta Jakie dokładnie zmiany zachodzą w AGMAZ? Mogłabyś napisać coś więcej? Jak długo jesteś zatrudniona u tego pracodawcy?

@Marta 23.05.2018 12:36

ja czasami sama ze sobą rozmawiam, więc nie zwracajcie na to uwagę

WSH

Ta firma to jedno wielkie oszustwo i przekręt!właściciel uważa się za wielkiego bossa a tak naprawdę to typowy leszcz!odradzam każdemu szanującemu się człowiekowi pracę w tej firmie!

7may
@WSH 02.04.2018 23:59

typowy leszcz - ahahah)))

@7may 21.05.2018 19:09

jestem z tobą w pełni zgadzam

Marta

Teraz w firmie zmiany. Żeby kierowcy nie zdenerwowani im wolno zabierać ze sobą w drogę menedżera na tydzień.

Marta

@Pracownik, Wyczuwam w Twojej opinii wiele emocji. Czy na pewno uważasz, że atmosfera w firmie AGMAZ jest negatywna? Twoja opinia nie zawiera w zasadzie żadnych konkretów. Kandydaci do pracy mogą ją uznać za mało wiarygodną. Jak oceniasz inne aspekty w tej firmie, czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Atmosfera Fałszywa prawa ręka szefa to .... Sami się musicie przekonać . Uważajcie !! Coś takiego nie powinno istnieć szok że taka komuna i takie metody pracy mogą jeszcze istnieć .

7may

Umowa zlecenie - fuuuuu

Marta

@anonymous Jeżeli nie zgadzasz się z poprzednimi opiniami o firmie AGMAZ napisz dokładnie z którymi. Użytkownicy forum poszukują wartościowych opinii. Czy nie zgadzasz się z informacjami dotyczącymi wynagrodzeń? Czy możesz potwierdzić opinię użytkownika @NiePolecam? Napisał on kilka słów na temat swoich wrażeń z początkowej procedury rekrutacyjnej. Jak myślisz, dlaczego opinie o tej firmie są negatywne i czy są słuszne?

anonymous

Witam wszystkich za interesowanych . Te opinie wszystkie negatywne są od ludzi którym nie wychodzi nic w życiu i są pokrzywdzeni przez los . Szkoda tylko że nikt się nie wypowiada faktycznie jak jest i jaką krzywdę wyrządził firmie...... Pozdrawiam

NiePolecam

Niepoważna firma. Prowadzą rekrutację do oddziału w Krakowie (praca w biurze). W czasie rozmowy telefonicznej niczego się nie można dowiedzieć bo Pani nie zna odpowiedzi na żadne pytanie "Na wszystkie pytania odpowie szef". Pani tylko potwierdza że praca będzie w Krakowie. Zapraszają na rozmowę o pracę w siedzibie głównej na wygwizdowie poza Krakowem i proponują bezpłatny dzień próbny (żeby zobaczyć, jak wygląda praca i czy jesteś zainteresowany) i potwierdzają że miejscem pracy będzie Kraków (szef nieobecny ponoć jakaś kontrola w firmie). Umawiasz się że potwierdzisz telefonicznie możliwość zjawienia się na dniu próbnym. Po czym, dwa dni później dzwoni Pani, jakby nigdy nic i zaprasza na rozmowę rekrutacyjną, tak jakby Cię nigdy nie było w firmie. Dzwonisz następnego dnia żeby potwierdzić dzień próbny i to że praca będzie w Krk... słyszysz odpowiedź z potwierdzeniem i zaproszeniem na dzień próbny, po którym będzie rozmowa z szefem i podpisanie umowy. Jednak otrzymujesz później na koniec dnia telefon że była rekrutacja wewnętrzna w oddziale w Krk i stanowisko, na które aplikowałeś jest już zajęte i czy jesteś zainteresowany pracą na wygwizdowie poza Krakowem... Szkoda czasu, energii i pieniędzy...

obserwator

kasa na raty wszyscy kierowcy po pare lat na umowe zlecenie 2 miesiace praca w ramach tzw.kaucji wyciaganie kart na wekendach bo malo kogo kontroluja a za hotel trzeba odrazu zaplacic gdzie jest ITD albo PIP

Pacha A I

wynagrodzenie dają tylko przez trzy miesiące, jeśli przyjechać na bazę. Tylko gotówką. Za pierwszy miesiąc nie płacą - to jest klucz od kar kierowcy. Za drugi miesiąc płacą 500 zl - bo kalkulują za kod 95(nawet jeśli był już u kierowcy), za urządzenie i kary, jeśli były. Mogą kalkulować za internet, za dodatkowe km, zużycie paliwa. Jeśli urwać plandeki na przyczepy, kalkulują 3200 zl.

Marta

@WSH Czy mógłbyś uzasadnić, dlaczego uważasz firmę AGMAZ za "wielkie oszustwo"? Na jakich warunkach pracowałeś, czy byłeś zadowolony z wynagrodzenia i atmosfery w pracy? Jakie są główne przyczyny Twojej negatywnej opinii o firmie AGMAZ? Czy próbowałeś dać szansę swojemu przełożonemu? A może problem leżał gdzie indziej?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w AGMAZ o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Леший

Лукасу нада не только челюсть выбить ,а и голову отбить, в месте с той глухой елой

Kerovec

Oszukują kierowców. Postawa wobec obu zwierząt. Przez trzy miesiące nic nie płacili. Proszą o złamanie tachografu.

Wiktor

Dziadotrans usuwa negatywy. Miesiąc temu napisałem komentarz i juz go nie ma. Wiec pisałem prawdę ????

Marta

@były_pracownikna forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz na temat firmy. Czy ktoś wypowie się na temat pracy i warunków pracy w firmie AGMAZ?

Marta

@daro123& czy udało Ci się aplikować do AGMAZ? Jeśli tak to jak przebiegła rekrutacja i czy się dostałeś? Jeśli udało Ci się dostać to podzieliłbyś się opinią na temat pracodawcy? Takie opinie będą ważne dla osób zatrudniających się do firmy.

daro123&

Witam jak praca w tej firmie jaka atmosfera szukam pracy i chcialbym sie cos dowiedziec na temat jazdy po kraju

Renata

Pomyłka, nie tutaj miałam napisać. Pomyliłam firmy. Prosze o usunięcie komentarza. Renata

Renata

romek

Atmosfera rzeczywiscie wydaje się opierać na pozytywnych relacjach @Tomasz, bo zobacz, ze ostatnio pokazało się tylko jedno ogłoszenie pracy dla osoby do umawiania spotkań. Jest umowa zlecenia, ale oprócz podstawy jest szansa na odpowiednie prrowizje do tego.

daroo

Nieobiektywne komentarze. Z tej strony usunięto parę dni temu wszystkie negatywy.

Żona

Wszyscy zastanawiają sie kto pisze pozytywy sugerując, że są to sami pracownicy!A może niech ktoś sie zastanowi kto pisze negatywy???? pracwnicy chcący pracować i dobrze wykonujący swoja prace???? napewno nie!!!! Jestem żoną jednego z kierwców którzy tam pracują, mój mąz nigdy nie narzekał. Zastanówcie sie Ci wszyscy co piszecie negatywny czy to prawda a może po prostu publikujecie je na złość bo nie dogadaliście sie z właścicielem na jakiś temat. Bądźcie uczciwi w swoich ocenach a jak macie coś do powiedzenia negatywnego to podpiszcie sie prawdziwymi imionami, lub chocby inicjałami, a nie pod przykryciem NICKA obsmarowujecie firme która tak naprawde funkconuje w sposób poprawny, jak wiele firm w Polsce.

Zadowolony

Do Ktos.Słuchaj też jestem kierowcą i każdy wie że praca kierowcy nie jest prosta.Pracuje u nich od 2012 nie narzekam.Robote trzeba zrobić a wypłata zawsze jest na czas.Skoro czujesz się jak murzyn to sie nie nadajesz zmien robote

Piotrek

Odpowiadając na Twoje pytanie, jestem byłym spedytorem AGMAZ-u zarobki ok, tak jak się umawiałem, na czas i nawet zdarzały się premie. Klimat pracy ok. Ja polecam napisz i wyślij do nich CV i się przekonasz

Jagoda

Czy Wy nie wiecie, że od razu widać, że sami sobie piszecie pozytywy :D Uśmiałam się :)

Kier82

A skąd wiesz "elf" że daleko nie dojdą. Też widziałem to ogłoszenie i zadzwoniłem. Rozmowa bardzo konkretna i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem oraz umówić tam się na rozmowę. Wydaje się wszystko w jak najlepszym porządku. Może uda się złapać tam prace.

siwyR

Nie spotkałem się z takimi sytuacjami jak XYZ. Z zarobków jestem zadowolony, wypłacane terminowo. Spedycja kompetentna, miła atmosfera. Spotkałem się w różnych firmach z oszustwami na tacho, a tutaj tego nie ma co jest dużym plusem. Może problem tkwił w podejściu do pracy XYZ.

Wiktor
@siwyR 04.06.2015 22:10

A tacho ich nie obchodzi bo jest umowa zlecenia. Chyba wiesz czym się różni od umowy o prace?

Zostaw opinię o AGMAZ - Igołomia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGMAZ