Opinie o Komin-Expert Adrian Dziob w Kokotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komin-Expert Adrian Dziob. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Komin-Expert Adrian Dziob o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komin-Expert Adrian Dziob w Kokotów

Niegłupi Nowy wpis

Radzę omijać szerokim łukiem.To nie magazyn-to parodia.Wygląda na były mały zakład spawalniczy.Zero czegokolwiek:szatni,możliwości umycia się,przerwa to pojęcie rodem z budowlanki w latach 90-zapalisz,jeśli palisz i robota.O śniadaniu nie ma mowy.Chłopaki ok,ale to za mało.Duża część asortymentu magazynowana w domu Szefa 8 km od miejsca pracy.Ogólnie tragedia.Praca dla desperatów i w przyszłości dla Ukraińców,chociaż Oni i tak nie zaakceptowaliby tych warunków pracy.Jeśli nie masz noża na gardle,a szukasz pracy -nie tam.Opinia jest subiektywna,ale myślę że Wam w czymś pomoże.

Biały Nowy wpis
@Niegłupi

Ja tam pracowałem rok czasu ,owszem trzeba było się narobić ale za to dobra kasa .

Golem Nowy wpis

Nie kupujcie nic w tej firmie, obsługa niekompetentna, o terminie realizacji zamówienia nie dowiedziałem się przez cztery tygodnie, żenada. Jak te wyroby są "takiej jakości" jak obsługa. To.... nie mam nic więcej do powiedzenia.

Typowy Robol

Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Komin-Expert Adrian Dziob - Kokotów

• Jak się pracuje w Komin-Expert Adrian Dziob?

Zobacz opinie na temat firmy Komin-Expert Adrian Dziob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Komin-Expert Adrian Dziob
  • 87