Opinie o AGMAZ w Igołomia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AGMAZ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AGMAZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAZ w Igołomia

Anna Maciejczyk

Towar dostarczony wzorowo! Świetny kontakt, przejrzysta oferta. Bardzo dziękuję :)

Jeremi

Żeby docenić fakt, że mamy dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem. Solidna praca się opłaca.

Krzysztof

Firma na bardzo wysokim poziomie, pracę tutaj wspominam wyśmienicie. Pracowałem w tym przedsiębiorstwie ponad 4 lata jako spedytor. Serdecznie pozdrawiam kadrę kierowniczą oraz znajomych z pracy! :)

Firma bardzo solidna i z zasadami. Nie rozumiem negatywnych komentarzy, ale jak czyta się takie rzeczy o miejscu, w którym pracuje, aż żal nie zabrać głosu. Wypłata jest zawsze na czas! ! ! Nigdy nie było nawet jednego dnia spóźnienia, wszystko jasne, przejrzyste i zgodne z umową, którą podpisuje KAŻDY pracownik. Atmosfera w biurze jest świetna - załoga chętnie pomaga, wszyscy się dobrze znają i jest tak jak powinno być w każdym poważanym biurze.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Jeżeli jest mowa o firmach z Pobiednika (tzw."MAZ") np.AG, to są to firmy kapitałowo powiązane z Nadbrzezie15A, imperia logistic. Moja kandydatura do biura tam została odrzucona, gdyż zobowiązano się przedzwonić, ale telefon milczy. Niepoważne traktowanie. Dodatkowo dowiedziałem się, że firmy z Pobiednika nie wypłaciły swoim międzynarodowym kierowcom zestawów wynagrodzeń wynikających z tzw. pakietu mobilności, z kilku miesięcy i ci kierowcy na niemieckiej przyautostradowej stacji paliw zablokowali pół parkingu Grafenhausen-West siedemdziesięcioma zestawami. Został zaangażowany partol Rutktkowskiego, który próbował siłą wtargnąć do jednego z ciągników. Widać poszanowanie pracodawcy jakie jest do pracownika-robotnika. Proszę samemu ocenić czy warto użerać się. Pozdrawiam Panią Prezes :-) Jak za taką pensję, a patrząc na ogół, ja dziękuję, idę dalej.

*kodeks pracy *ile chcę zarabiać (rekruter zrobił oczy na wcale nie wygórowaną propozycję kwotową i powiedział ile proponuje, no, szanujmy się)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Wojciech

Podzielam pozytywne opinie. Bardzo solidna firma. Świetna atmosfera w pracy, wszystko w jest w porządku. Zespół tworzą profesjonalni i zgrani ludzie, polecam!

To bardzo ciekawe, szkoda tylko, że nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem. Piszesz oszczerstwa i nie potrafisz się pod nimi podpisać, a teraz może się zastanów dlaczego wyrzucili cię z pracy. Bardzo słabe zachowanie.

Solidna i rzetelna firma - dziękuję za te lata współpracy. Pozdrawiam pracowników i kadrę kierowniczą!

Wojtek

Po 3 latach pracy mogę powiedzieć, że firma jest godna polecenia.

@Wojtek

Również polecam pracę w tej firmie. Wszystko w najlepszym porządku.

Wojciech

Po kilku latach pracy dla tej firmy mogę potwierdzić wszystkie pozytywne komentarze. Genialny system pracy, wynagrodzenie zawsze na czas, nie przypominam sobie żadnych poważnych problemów na linii pracownik - pracodawca, a jeżeli już takie były, zawsze szukano najbardziej optymalnych rozwiązań. Praca w Agmazie była dla mnie i moich współpracowników przyjemnością. Ze swojej strony serdecznie polecam.

Владислав

Я працював в Агмаз довгий час і все було ок! Добра фірма! Завжди платили вчасно - дякую

Pracowałam w Agmaz ponad trzy lata i mogę potwierdzić pozytywne opinie o firmie. Myślę, że to zasługa profesjonalnej i rzetelnej kadry kierowniczej oraz solidnie wyszkolonych pracowników. W biurze panuje świetna atmosfera, przyjemnie się pracuje, naprawdę bardzo dobre warunki w pracy. Mocno są rozwijane kompetencje pracowników poprzez częste szkolenia. Szef zawsze służy pomocą i dobrą radą.

XYZ

Firma rekrutuje, ale sama nie wie kogo na jakie stanowisko. Zaskoczenie (usunięte przez administratora) że kandydat nie ma doświadczenia w kadrach i księgowości, jeśli składał CV na stanowisko obsługi biura/recepcji. Kolejną sprawą jest punktualność... szanujmy swój czas wzajemnie, spóźnienia (nawet na rozmowy rekrutacyjne) nie są fajne, a na pewno nie świadczą dobrze o pracodawcy.

Polka :)

Firma jest świetna to prawda, ale nie rozumiem skąd informacje, że kierowcy są (usunięte przez administratora). Z pewnością nie pochodzą one z wiarygodnego źródła, a tym bardziej, nie są obiektywną opinią tylko kłamstwem. Wypłaty dla kierowców są rozliczane uczciwie i zgodnie z prawem. Proszę nie pisać bzdur!

Jerinimo

Nie miałem żadnych problemów z tym pracodawcą. Zespół tworzą kompetentni ludzie. Poleca.

Marets
@Jerinimo

Również nie miałem żadnych problemów, serdecznie polecam.

@Jerinimo

Podzielam tą opinię, bardzo wykwalifikowana kadra.

Polecam na 100%! Świetny kontakt, profesjonalna obsługa i szybka realizacja zlecenia.

Ile jest zmian w AGMAZ?

Odpowiedź

Jest jedna zmiana.

Mateusz

Wszystko w najlepszym porządku, świetna atmosfera w firmie.

W
@Mateusz

Podzielam opinię, bardzo dobra atmosfera w pracy.

Bartosz

Bardzo solidny kontrahent. Współpraca na najwyższym poziomie i brak jakichkolwiek problemów podczas realizacji zlecenia.

WarLord

Solidny i uczciwy pracodawca. Żadnych problemów i niedogodności.

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAZ - Igołomia

• Jak się pracuje w AGMAZ?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 42 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGMAZ?

Kandydaci do pracy w AGMAZ napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGMAZ