Opinie o AGMAZ w Igołomia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AGMAZ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AGMAZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGMAZ w Igołomia

Nasyłają paramilitarne grupy na kierowców. Dzięki Bogu bo już chciałem tam składać papiery ale w sumie co się dziwić w Polsce mamy (usunięte przez administratora) rząd to i (usunięte przez administratora) transy mają el dorado. Bandyci

Weronika

Mnie właśnie interesuje praca spedytora bo taką ofertę pracy znalazłam na stronie. Jak wygląda to przyuczenie jeśli się nie ma doświadczenia? Jak długo trwa? Jest normalne objęte pensją? W jakim stopniu jest potrzeby j angielski? Ile zarabia spedytor łącznie z bonusami i premiami?

Kriszan

Zastanawia mnie tylko skąd tu tyle tak kolorowo pozytywnych opinii wystawionych przez Polaków, skoro przynajmniej jako kierowcy nie ma żadnego polaka.

Lupin
@Kriszan

Jest też znaczna część pracowników biurowych.

Hanna
@Kriszan

to nie zatrudniaja Polakow na kierowcow czy dlaczego tak jest ?

Paul
@Hanna

Z tego co słyszałem to są też Polscy kierowcy

@Lupin

A wiesz może jakie są zarobki w biurze? Szukam akurat pracy i chciałabym sobie z rynkiem to porównać.

Luper
@Anna

Złóż CV pójdziesz na rozmowę to najlepiej ocenisz

Krzysztof
@Luper

Po to jest to forum, żeby o takich rzeczach jak zarobki dowiedzieć się jednak przed rozmową. Jeśli wiesz coś na ten temat, to daj znać.

Lina
@Anna

3000. 2500 dostaniesz na konto i resztę w kopercie pod stołem

Ala

Jak to pracowałaś dwa tygodnie i nie dostałaś wynagrodzenia a umowa ? sąd pracy ? tak po prostu odpuściłaś ? i wolisz się tu żalić ? coś tu się nie zgadza, przez dwa tygodnie przyuczałaś się do nowej pracy i miałaś czas na prowadzenie wywiadu kto pisze opinie dla firmy domyślam się że to jest jakaś tam tajemnica firmowa,

@Lina

Byłam , mylisz się 1 miesiąc 3 tys później 3.5 tys plus staż pracy i premia za wyniki wiec wcale nie jest o zła pensja za prowadzenie aut i mają swoich klientów nie szarpiesz się z giełdą , to co obiecują w spedycjach za handel ni jak się ma do rzeczywistości jak nie masz swoich klientów albo prowadzenie

@Ania

A ta premia za wyniki to ile wynosi?

Darek
@Lina

Masakra !!!! Ile ?

@Darek

Ktoś tu pisał, że więcej dają. Pytanie czy wtedy jeszcze jest ta koperta czy już nie? A w niej ile by się znalazło potencjalnie?

Aronoff
@Kriszan

Często widzę samochody i kierowców tych firm i nie słyszałem żeby ktoś z nich mówił po polsku.

Tyle tu opinie Polaków a stałem na autohofie w vipineto aut agmaz było tu chyba z 50 i ani jednego Polaka nie widziałem i nie słyszałem bardzo ciekawe

Specjalista ds. Kadr i Płac

Jeżeli jest mowa o firmach z Pobiednika (tzw."MAZ") np.AG, to są to firmy kapitałowo powiązane z Nadbrzezie15A, imperia logistic. Moja kandydatura do biura tam została odrzucona, gdyż zobowiązano się przedzwonić, ale telefon milczy. Niepoważne traktowanie. Dodatkowo dowiedziałem się, że firmy z Pobiednika nie wypłaciły swoim międzynarodowym kierowcom zestawów wynagrodzeń wynikających z tzw. pakietu mobilności, z kilku miesięcy i ci kierowcy na niemieckiej przyautostradowej stacji paliw zablokowali pół parkingu Grafenhausen-West siedemdziesięcioma zestawami. Został zaangażowany partol Rutktkowskiego, który próbował siłą wtargnąć do jednego z ciągników. Widać poszanowanie pracodawcy jakie jest do pracownika-robotnika. Proszę samemu ocenić czy warto użerać się. Pozdrawiam Panią Prezes :-) Jak za taką pensję, a patrząc na ogół, ja dziękuję, idę dalej.

*kodeks pracy *ile chcę zarabiać (rekruter zrobił oczy na wcale nie wygórowaną propozycję kwotową i powiedział ile proponuje, no, szanujmy się)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mekanik

Ile zarabia mechanik w tej firmie?

@Mekanik

Dzień dobry, Jeśli interesuję Pana stanowisko mechanika proszę o wysłanie CV na adres: biuro@agmaz.pl

Aktualność
Drodzy użytkownicy portalu GOWORK.PL bardzo dziękujemy za Wasze opinie na nasz temat. Wszystkie komentarze są dla nas niezwykle ważne, zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Każdy z nich stanowi ogromną dawką wiedzy na temat naszych działań. Pomaga nam diagnozować obszary wymagające poprawy, co jest dla nas niezwykle istotne, gdyż dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość świadczonych przez nas usług oraz warunków zatrudnienia.

Wolność słowa to jedna z najcenniejszych wartości w demokratycznym społeczeństwie. Daje prawo do publicznego wyrażania własnych opinii oraz myśli. Należy jednak pamiętać, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie daje przyzwolenia do naruszania dóbr osobistych innych osób lub pisania nieprawdziwych informacji.

Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłoczne usuwane przez Administratora.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami, nie tylko przez portal GOWORK.PL

Kontakt: biuro@agmaz.pl

Pozdrawiamy

Czy urlop w AGMAZ jest płatny 100%?

Marina

Urlop? Zapomnij. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak płatny urlop

ToJa

Jak najbardziej, jak w każdej innej pracy.

Helena
@Marina

Jak to? To na umowie o pracę nie jesteście czy jak? Jakie są warunki zatrudnienia?

Merlin
@Helena

Konkurencja nie śpi , a tak naprawdę jak w 21w można nie mieć płatnego urlopu. Ludzie święci , najwięcej do gadania mają ci co nawet stopy tu nie postawili. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

@Marina

urlopy są do wybrania zgodnie ze stażem pracy.

Karol31

Jak z bonami paliwowymi na dojazd do pracy ? Jakie wynagrodzenie spedytorów międzynarodowych? Dzięki za odpowiedź

Natalia

ja tam czytałam, że urlopy są normalnie to czemu tak piszesz.. od stanowisk to zależy czy jak? są tu jeszcze jakieś niejasności w warunkach zatrudnienia do skonfrontowania?

Weronika
@Natalia

Praca jak każda inna , ale wiadomo , że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuję i będzie hejtować ile się da. Nie podoba mi się to nie pracuje i tyle.

@Weronika

tzn teraz piszesz o samej specyfice pracy jako o obowiązkach? bo mnie chodziło o poboczne warunki w tym momencie, chociażby te umowne. są jakieś nierówności względem zajmowanych stanowisk?

Kandydat na pracownika

Bardzo rzadko wystawiam opinie negatywne, raczej pozostaje neutralny w komentowaniu, lecz tutaj się niestety muszę wypowiedzieć na temat tej firmy. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie tego samego dnia przełożono mi godzinę spotkania ponieważ w życiu czasem nas zaskoczą niespodziewane rzeczy, całkowicie rozumiem i uszanowałem to. Przyjechałem na postawioną mi godzinę nawet przed czasem, kazano mi poczekać około 10-20 minut, lub gdzieś abym „wyskoczył”. Między czasie pojawiły się osoby rownież na rozmowę kwalifikacyjną, podkreślę że osoba która była przede mną została praktycznie odrazu zaproszona. Po godzinie czekania na poczekalni, podziękowałem za wspaniały ewentualny początek współpracy. Nie polecam tej firmy pod względem nawiązania współpracy, zero szacunku i wartości słowa.

Kinga

Jeżeli lubisz pracę pod presją czasu, świadomość że jesteś ciągle w pracy (bo po godzinach też nie dają Ci spokoju) oraz mobbing to serdecznie polecam to miejsce

Dawid
@Kinga

Jak to po godzinach nie dają ci spokoju? To jesteś uwiązana cały czas na komórce i musisz odbierać służbowe rozmowy nawet w domu? Tak masz w umowie że musisz być dyspozycyjna.? Bo jeśli tak to słabo.

Anonyms

Przyzwoite miejsce pracy godne polecenia. Atmosfera jaką tworzą ludzie jest na wysokim poziomie.

@Anonyms

Chyba tylko i wyłącznie ludzie, szefostwo jak i kierownictwo ładnie mówi i się uśmiecha tylko na rozmowach kwalifikacyjnych, przyjmują każdego od razu bo więcej osób się zwalnia niż zatrudnia a na ustalone pieniądze nie ma co liczyć

Anonyms

Jak w każdej pracy ktoś się zwalnia ktoś zatrudnia tak zwana rotacja, a odnośnie ustalonych pieniędzy jakie warunki płacy się ustali takie się ma

Karol

To ustalamy kwotę netto na rozmowie a na umowie dostaję zonka?

GalAnonim
@Karol

Pójdź na rozmowę to się dowiesz co i jak.

Cicha

Czy to prawda, ze co chwilę są zwolnienia i dużą rotacja pracowników? Opinie w okolicy o pracy nie są zbyt pochlebne, zwłaszcza o szefie i dyrektorach. Pytanie czy to w rzeczywistością tak wygląda? Warto złożyć CV?

Dzik
@Cicha

Powiem tak to co jedni mówią a jak jest naprawdę mija się z prawdą. Najwięcej do gadania mają ci co nigdy tutaj nie pracowali i nie mieli styczności z szefostwem czy też dyrektorami. Ktoś już tutaj pisał i powiem to samo rotacja jak w każdej innej pracy ktoś się zwalnia ktoś nowy przychodzi. Spróbować zawsze warto , bardzo dobra firma jeśli coś komuś się nie podoba to zmienia pracę i już.

MER

Stek bzdur i nic więcej. Wybija godzina wyjścia do domu to idziesz ,nie pasuję ci praca to zmieniasz. A ludzie z tego co wiem są wporządku. Tak samo gotówka wpada na konto zawsze terminowo.

Rocky

Słyszeć każdy może coś ,a przekonać się to zupełnie dwie różne rzeczy. Kto pisze tu te opinie nie wie nikt może to być każdy, czy też konkurencja.

@Cicha

Jakie stanowisko?

I ja postanowiłem dodać swoje 5 groszy, znalezione ogłoszenie, praca biurowa (spedytor)w prężnie rozwijającej się firmie, wymagania? Żadne - wszystkiego nauczymy, nie trzeba mieć doświadczenia, zapalila się pierwsza lampka w głowie. Ku mojemu zdziwieniu dostałem zaproszenie na rozmowę, która bardziej przypominała monolog kierownictwa po którym zaproszono mnie na dzień próbny z tekstem JESLI MI SIE SPODOBA to będzie to pierwszy dzień płatny, jeśli nie to się żegnamy. Podkreślam, że poszedłem z ciekawości a nie potencjalnego zatrudnienia. Przyjmują każdego bez żadnych większych kompetencji, oferują najniższą krajowa a resztę pod stołem żeby mieć coś na Ciebie. Oczywiście podziękowałem i tyle się widzieliśmy, pisze ten post ku przestrodze przed tą firmą. Nie przestrzeganie kodeksu pracy, zatrudnianie ludzi z ulicy oraz jak można stwierdzić po innych forach- wykorzystywanie (usunięte przez administratora)

Dmytro

Добра компанія. Готівка вчасно.

Magic

Terminowe wykonanie usług.

Client

Praca nawet nawet, choć zawsze mogło by być lepiej

Nieznany

Może typowy zbieg okoliczności ;0

Borys

Ja jako klient mogę powiedzieć , że firma wykonuje swoje usługi wzorcowo.

Bill

Firma z rozmachem.

Malina

Ciepło, czysto, przyjemnie, płacą na czas, mili ludzie wokół.

Zostaw merytoryczną opinię o AGMAZ - Igołomia

• Jak się pracuje w AGMAZ?

Zobacz opinie na temat firmy AGMAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGMAZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 42 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AGMAZ?

Kandydaci do pracy w AGMAZ napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AGMAZ