Opinie o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Total Jobs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Gutek

Total Jobs ma opinię dobrego pracodawcy, uważam , że przesadzacie z narzekaniem.

Firmatragedia

Strasznie oszukują na wypłacie, praca w pralni taka sobie, firma z Wrocławia nie umiała w ogóle dogadać się z firmą w Niemczech. Nie polecam, odradzam wszystkim tą firmę.

MAG
@Firmatragedia

My również zostaliśmy można już to tak ująć okradzeni raz w zeszła wypłat bo zmieniali nazwę firmy i twierdzili że księgowa się wcześniej (usunięte przez administratora) i wypłacali nam za dużo więc teraz to wyrównują a teraz z tej wypłaty prawie po około 400-500 euro zginęło i twierdzą że musimy teraz na tej nowej firmie płacić niemieckie podatki .Odradzam spawaczom

Odporny
@MAG

Hehe kolego mag o jakich euro mowa ??? skoro firma SimplyJobs jak i Total Jobs płaci w zlotowkach,i tu jest następny wałek Niemiec płaci w euro robotnik otrzymuje w PLN. Szkoda gadać zero diety mieszkanie płatne 300e oczywiscie bez meldunku do roboty 20 km a firma daje dodatek do benzyny 40 zł masakra jakas. Omijać szerokim lukiem. A wypłaty coraz mniejsze,paski płacowe bez ilości godzin ogólnie jeden wielki wałek.

Spawacz

Wielkie dno! Obiecują złote góry a jest kupa popiołu. Oszukują max na kasie i wmawiaja że wszystko jest ok. Omijajcie Total, Simply iHr work

Nerwowy

Szkoda gadać !!!!!nie polecam!!

MAG
@Nerwowy

Zgadzam się z kolegą i nie polecam by iść spawać dla tej agencji po tym co teraz wymyślili jak kręcić z kasą to lepiej na truskawki za tą kwotę jechać ... Ogólnie nie polecam spawaczom

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Total Jobs Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pomocnik cukiernika praca w cukierni Przemyśl ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
R

Kończy się dobra passa tej firmy. HR work, Simply jobs teraz wy. Za dużo kręcenia. Hej

Spawacz

Opieka koordynatora ok, mieszkania tez ok chociaz trafiaja sie wyjatki, kasa.... wyplacana na czas ale oszukuja. Te same godziny co inni i roznica kilka stowek a jak sie dzsoni do firmy czemu tak to ,,wszystko sie zgadza" . Jedziesz jako spawacz a pakuja Cie na montera albo slusarza... Stawki jak dla sprzataczek. Szkoda nerwow.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Total Jobs Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław, bo nadal nie widzimy informacji od pracujących?

Dziadostwo jakich mało płacić płacą na czas ale cały czas oszukują,nie polecam spawacz.

Opiniodawca

Jest widać opinie wystarczy patrzeć na forach opinie o firmie Simply Jobs lub HR WORK FORCE SP.ZOO to wszystko jeden bigos tylko o zmienionej nazwie a nadal wszystko kotłuje się w jednym garnku co skutkuje ciągnięciem dalszego syfu choć wypłacają terminowo . Ogólnie (usunięte przez administratora) się pogłębia.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Jobs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Total Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Jobs Sp. z o.o.?

Total Jobs Sp. z o.o.
  • Jana Ewangelisty Purkyniego 1