Opinie o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Total Jobs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Ja się dodzwoniłam do kadrowej. Poinformowała mnie, że w najbliższym czasie będą wypłacane zaległości... więc czekam i zobaczę co się będzie działo.

Adam chef kuchni Warszawa bon

Gdzie są pieniądze za luty i marzec wy jesteście (usunięte przez administratora)naszych zarobionych pieniędzy, bazujecie na nieszczęściu ludzi, przecież to jakiś skandal, A pan Andrzej z totala tak odbiera tel z biura że aż chuczy w słuchawce fax jakąś brednia . Nikomu źle nie życzę ale wam tak aby z wami postąpił wasza firma tak jak wy z nami.

Z
@Adam chef kuchni Warszawa bon

Pan Andrzej to wspólnik.Prosze sprawdzić Krajowy Rejestr Sądowy firmy i wszystko będzie wiadomo.Jest to bardzo smutne, że jedni bogacą się kosztem drugich.Tak postępują tylko nieuczciwe firmy.Pewnie za kilka miesięcy w tym samym miejscu powstanie nowa spółka.To są ludzie bez sumienia.A zawsze poszkodowany jest pracownik.

Zuzia

To są (usunięte przez administratora) 5-go kwietnia pracownicy nie mają jeszcze wynagrodzenia za luty - to jest skandal! Panie Andrzeju Manager Total Job, co Pan robi z pracownikami? To jest nieludzkie!!! To dzięki pracownikom ma Pan za co żyć i śpi Pan we własnym łóżku.Oni na Pana pracują , w zamian za to (usunięte przez administratora) ich Pan !!!!

@Zuzia

Witam. Czy udało się nawiązać kontakt z firmą? Zastanawiam się nad pozwem do sądu

Zuzia
@Anonim

Udzieliłam obszernej odpowiedzi, ale została usunięta.

Adam chef kuchni Warszawa bon

Zostawiliscie ludzi bez pieniędzy gdzie są wynagrodzenia za luty nie wspomnę że za marzec to można pomarzyć pytam porostu wystarczy po informować ludzi i powiedzieć na czym stoją. Wy tacy wporzadku żart. Porażka a spotkamy się wiadomo gdzie PS

@Adam chef kuchni Warszawa bon

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Total Jobs Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pomocnik cukiernika praca w cukierni Przemyśl ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jtjs

Zero kontaktu, pieniędzy nie ma, tyle w temacie, nie ludzie A hieny

gość

czy firma jest wypłacalna zlecenia za luty nie doszły na konto

gość
@gość

nie jest wypłacalna ,ja też nie dostałem pieniędzy za luty,podobno są w upadłości

@zbychu. Co się stało, ze widzicie się w sądzie?

nie polecam. Nie dbają o oddelegowanych za granice pracowników. Zero pomocy ze strony biura w związku z sytuacja epidemii w kraju i za granica.

Heniek

Może dowiem się jakie warunki mieszkaniowe na miejscu zapewnia agencja?

Ciekawy

Witam. Mam zamiar podjąć współpracę z totaljob jako spawacz czy mógłby ktoś napisać mi coś więcej o tej firmie to znaczy ile dostaje się za miesiąc na rękę ,jakie warunki mieszkalne ,jaka atmosfera na kwaterze no i na firmie . Z góry dziękuję za info

Jachyd58g
@Ciekawy

Przepracowałem u nich 17 miesięcy do czasu kiedy koordynatorką była p.Monika było ok póżniej się zaczął (usunięte przez administratora) który trwa do dzisiaj za dojazdy miesięcznie 10€ za mieszkanie płacisz w całości sam dzwonisz do Wrocławia i z którąkolwiek osobą chciałabyś pogadać nie wiem nie mam pojęcia muszę się zapytać kierowniczka itd A poprosić się o załatwienie jakiś papierów albo zaświadczenia np Kinder giełd steuer klasę to amba Fatima (usunięte przez administratora) i ni ma osobiście nie polecam A na marginesie to p.A koordynator chyba zapomniał już że niemiecki Finanz Mat pobrał im się do (usunięte przez administratora) i płacili karę

Jaka jest umowa w firmie Total Jobs Sp. z o.o.? Wiecie czy jako Kucharka zatrudniają na zlecenie?

Mariusz c

Wszystko było ok jak sam sobie załatwiłem pracodawcę tylko Total jsbs był mi potrzebny bo nie mogłem pracować bezpośrednio podałem im siebie na tacy. Mieszkanie teraz sobie sam załatwiłem. Pracowałem tam dwa lata. Problem zacza się jsk firma mosisla mi zapewnić innego pracodawcę. I mieszkanie. Powiedziano mi że do miejsca pracy będę miał 10 km dojazd swoim autem i czy będę mógł wozić ich pracownika. Po przybyciu na nową pracę okazało się że praca od mieszkania jest 24 km dojazd na własny koszt własnym autem i jaszcze dowozic im pracownika za fri. Bo nie otrzymałem ani centa. Na szczęście po 2 dniach pracy miałem dość. Rumuni cię szkoła spawanie z drabiny rozpadajscej się . Zero bhp itp porażka nie polecam

@Mariusz c

Mój pierwszy wpis był po tym jak pracowałem. U Niemca gdzie sam wszystko załatwiłem. Wspomnę jeszcze o godzinach w sobotę masłem przepracowane 21 godzin w sobotę a policzone mi za 12. Musiałem się upomonac. To stwierdzili że to czeski błąd. Ale zawsze mi liczyli w soboty po 6 godzin chociaż pracowałem 7 i na wykazie było dokładnie wydrukowane 7 godzin Zawisza się mylą z godzinami ale na swoją stronę . Podpisałem się Mariusz c i się nie ukrywam wiedzą kim jestem panie menago tylko nie będę wpisywałem swojego nazwiska to chyba oczywiste ale jest na c.

Andrzej Manager Total Jobs

Witam wszystkich pracowników którzy z nami pracują lub pracowali... po przeczytaniu wszystkich postów które zamieścili nasi obecni pracownicy... byli pracownicy i nie doszli pracownicy mam prośbę do wszystkich którzy tu piszą aby uderzyli się w pierś i odpowiedzieli na pytanie czy ja zawsze byłem w porządku jako pracownik ??? - czy przypadkiem nie byłem pijany w pracy ?? - czy przypadkiem nie okłamałem koordynatora że będę w poniedziałek w pracy i olałem pracę ?? - czy przypadkiem nie daję LEWYCH ZWOLNIEŃ LEKARSKICH ?? - czy przypadkiem nie wypadłem z busa pijany i na czworaka chciałem wejść do mieszkania ale mnie nie wpuścili ?? - czy przypadkiem nie zwyzywałem koordynatora ... który płakał przez zemnie (zastanów się jakbyś się poczuł gdyby ktoś w pracy zwyzywał od najgorszych Twoją córkę, żonę, lub matkę ?? - czy przypadkiem nie okłamałem Total Jobs lub pracodawcę u którego pracowałem ?? - czy przypadkiem nie ukradłem czegoś na fabryce w której pracuję ?? - czy przypadkiem nie pobiłem się z kolegami na mieszkaniu i musiała interweniować policja niemiecka ?? - czy przypadkiem nie wymyśliłem historyjki o samochodzie ... nodze skręconej ... i nie pojawiłem się w pracy ?? - dlaczego pracodawca niemiecki wyrzucił mnie z pracy ?? ... przecież tylko trochę byłem pijany ? przecież tylko 4 tygodnie udawałem chorego ?? W naszej firmie pracuje z nami od kilku lat w Meppen, Berlinie, Greven, Rheine, Bremie i innych miejscowościach wielu wspaniałych, rzetelnych pracowników którym bardzo dziękuję. Jako manager w firmie Total Jobs ... wiem, że każdy popełnia błędy nasi koordynatorzy również... dlatego każdego naszego pracownika lub przyszłego pracownika który ma jakąś sprawę nie wyjaśnioną lub wątpliwość zapraszam do biura w godzinach 8.30 -15.00 jestem do dyspozycji ... ewentualnie proszę o telefon przez koordynatora. W internecie każdy jest mądry chowając się za pseudonimem "Zenek, Bob, Sławek, Spawacz" .... ja się nie ukrywam jestem w biurze i czekam na Państwa wizytę lub telefon przez koordynatora. Andrzej Manager Total Jobs.

ABCXYZ
@Andrzej Manager Total Jobs

Na wstępie napiszę, że nie jestem jakimś Hejterem i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać. Widzę panie Andrzeju, że troszkę się pan napracował nad tym komentarzem i jedno co mogę panu powiedzieć i potwierdzić to to, że nikt nie jest święty, pan wypisał grzechy pracowników, to ja może wypiszę grzechy biura – dobrze? mi osobiście (bo sprawdzałem) i nie tylko mi (rozmawiałem z innymi pracownikami) narobiliście takiego SYFU w ZUS-ie, że nawet inspektorzy z ZUS-u nie mogą wyjść z podziwu co do wynagrodzenia według godzin pracy czy podatku DE to bez komentarza – szkoda gadać mając samych specjalistów w biurze co miesiąc są niedopatrzenia w wynagrodzeniu i to zawsze na niekorzyść pracownika, ja rozumiem raz, dwa razy na rok, ale nie non stop, także zwyzwanie „specjalistów” jest jak najbardziej na rzeczy, wypłata w ratach, a dopłaty po 10-ym, ukazują jacy „specjaliści” tam pracują – z pierwszej łapanki pewnie co do tych „specjalistów” zadasz pytanie, a usłyszysz: nie wiem, nie znam się, ja się tym nie zajmuję, proszę porozmawiać z kimś innym przepisy polskiego prawa pracy, czy niemieckiego IGZ, macie w nosie, a jak człowiek o cokolwiek zapyta, to pewnie usłyszy – nie należy się – co według prawa powinno zostać mu przydzielone/uznane nawet dni dyspozycji pracownika potraficie liczyć po swojemu co do pana D. w Niemczech (moje zauważenia), gdy przejeżdża na zakład, to rozmawia z tymi którzy: nie zadają trudnych pytań, słuchają jego mowy jak jakiegoś kapłana i mają ograniczone myślenie co do samochodów, wmawiacie ludziom, że mają zagwarantowany transport do/z pracy, tylko czy kierowca ma chęć kogoś wozić to już nie pytacie (właściciel auta nie ma podpisanej z wami umowy ma bycie TAKSÓWKARZEM), a dodatki na paliwo to dosłownie: masz trzymaj i odczep się, jałmużna jakaś a i jeszcze jedno, jak wysyła się kogoś do szefostwa, że jest poważniejszy problem to jest taka ściema, że aż miło, a jak się prosi o bezpośredni kontakt z górą to zastawiają się RODO, że nie mogą podać nr tel. gdyż boją się o swoje cztery litery Może troszkę uświadomiłem pana dlaczego tak a nie inaczej tutaj o was piszą, nie dbacie o pracowników – najlepiej niech podpisze umowę, nie pyta o nic i wypad za miedzę tyrać od rana do nocy. A wy będziecie go kroić aż miło na wszystkim.

@ABCXYZ

dziękuję za info ... NIC się nie napracowałem gdyż znam firmę i wiem to co robią pracownicy w Niemczech ..... dlaczego się Pan ukrywa :) :) ??? ... ABCXYZ... nie ma Pan Imienia ... ... Proszę o telefon w poniedziałek do biura +48 71 342 03 52 proszę poprosić Andrzeja ... i konkrety ... ile Panu brakuje euro w rozliczeniu ??? ... zorganizuję spotkanie z Panem ... z Pracownikiem Zusu .... i wyjaśnimy Pana sytuację ... Czekam w Poniedziałek na TELEFON lub wizytę Pana ABCXYZ w biurze .... skończyło się pisanie bzdur ... KONKRETY DO WYJAŚNIENIA.... chcę poznać Pana i wyjaśnić Pana problemy. Pozdrawiam Andrzej Total Jobs.

ZENEK
@Andrzej Manager Total Jobs

PANIE MENAGER ANDRZEJU SUMIENIE RUSZYŁO PROSZĘ PODAĆ BEZPOŚREDNI NUMER DO PANA TAKIE BIURA POWINNI ZAMYKAĆ NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ZENEK

Panie Zenku czy Panie ABCXYZ czy Nowak czy Kowalski :) ... proszę dzwonić 71 342 03 52 jestem w biurze. prosze się nie podszywać pod różne NIcki i pseudonimy ... gdyż ja wiem że jest to jedna i ta sama osoba :) pozdrawiam Andrzej

ABCXYZ
@Andrzej Manager Total Jobs

Panie Andrzeju, uświadamiam pana, że narobiliście bałaganu nie jednej osobie i pański domysł mija się z prawdą, że pisze/ukrywa się tutaj tylko jedna osoba. (usunięte przez administratora) gdyby dbał jak należy o pracownika i przestrzegał reguł, nie byłoby problemu, no ale po co? Tak jak pan pisał w jednym poście: „skończyło się pisanie bzdur”, ja nie chcę z panem rozmawiać, ja ostrzegam innych obywateli przed wyjazdem przez waszą agencję – sam doświadczam/yłem już wielu błędów z waszej strony. Odpowiednie inspekcje zostaną/ły poinformowane.

@ZENEK

Panie Zenek, ABCXYZ, ... moje sumienie jest spokojne ... gdyż nigdy nikogo nie oszukałem.. nic nie ukradłem nikomu... Może pochwali się Pan tutaj o swoich kilku miesięcznych zwolnieniach lekarskich ... na których oszukiwał Pan Pracodawcę w Niemczech i naszą agencję, może opowie Pan o tym jak wyzywał Pan od najgorszych ... Panie które są koordynatorami... czasami trzeba się uderzyć w pierś i odpowiedzieć na pytanie czy ja jestem ok ???? ... dlatego przyszedł taki moment, że musieliśmy się rozstać. ŻYCZĘ PANU W NOWEJ FIRMIE GDZIEKOLWIEK BĘDZIE PAN PRACOWAĆ JAK NAJLEPIEJ ... DUŻO ZDROWIA ORAZ ZAWSZE WYNAGRODZENIA NA CZAS NA KONCIE. POZDRAWIAM PANA SERDECZNIE Andrzej Total Jobs.

@Andrzej Manager Total Jobs

Ja pracoje w tej firmie od ponad roku i jest ok. Znam ludzi kturzu pracują tutaj po kilka lat i bardzo sobie chwalą. Są małe nie dociagniecia ale wszystko można wyjaśnić. . Pracuje jako spawacz .

NIE

Dają wysokie stawki, a w umowach kary po 100-200-500 zł za wszystko. Efektywnie zarabia się mniej niż gdziekolwiek indziej.

@NIE

O jakich karach mowisz? Pracuje u nich juz jakis czas i w umowie nie mam nic takiego.

NIE

Omijajcie tą firmę i powiązane z nią z daleka. HR Work Force - Simply Jobs - Total Jobs to jeden szwidel. Pracujecie w firmach, które po jakimś czasie przechodzą w stan upadłości nie płacąc za was podatków ani składek. Przez takie firmy nie ma pieniędzy w ZUSie ani nie będzie na wasze emerytury. Co ciekawe, umowy macie na Total Jobs a w firmach, do których was wysyłają nikt o tej spółce nie słyszał. Pracownicy, zleceniobiorcy i ich wynagrodzenia są tylko elementem wielkiego szwidlu.

Nieznana

Praca w pralni(w vechta) niczego sobie oprocz tego ze przyjezdzasz z mysla ze bedziesz pracowac na 3 zmiany a po tygodniu okazuje sie ze pracujesz same nocki... Z koordynatorka zero kontaktu... Pomimo tego ze sie rzetelnie pracuje to i tak zarabia sie psie pieniadze w sytuacji gdzie popierda**** sie same nocki platne 25%... :/ Nie polecam ludzią ktorzy chca wyjechac na wakacje i zarobic fajne pieniadze bo sie nie da.... Malo godzin... Raz praca jest raz jej nie ma. Podpisujac umowe nie ma mowy o podatku niemieckim a nagle na paskach jest -700 zloty :/

Piotr z Kalisza

poczytałem opinie negatywne, pozytywne i tak piszą wszędzie ... najważniejsze że (usunięte przez administratora)jadę w weekend z kolegą do Niemiec. Napiszę czy jest dobrze czy zle na razie oferta wyglada dobrze, ale zobaczymy co dalej będzie w Niemczech ?

Arczi
@Piotr z Kalisza

I co chłopaku zatkało kakao po do tarciu na miejsce czy po zapomodze ze nie opisujesz sytuacji???

Witam, pracuję w pralni przez tą agencję od prawie 1,5 roku. Wszystko idzie dobrze, jestem zadowolona, moja koordynatorka zawsze służy radą. Nie mówię tu o sobotach czy świętach,bo jak wiadomo każdy chce mieć wolne.

NOWY 2019

a ja jestem nowy pracuje 3 tygodnie i wszystko jest ok ... jak poprosilem o zaliczke to dostalem ...pozdrawiam Tomasz

DANUSIA
@NOWY 2019

JA PRACUJE W PRALNI W BERLINIE JUZ 13 MIESIECY I WSZSYTKO JEST OK. ZALATWILAM WSZSYTKO W BIURZE, PIENIADZE ZAWSZE NA CZAS, POZDRAWIAM PANIA ADĘ DZISIAJ W BERLINIE MASAKRA 37 STOPNI !!!!

Andrzej Manager Total Jobs

Witam, chciałbym poinformować, że z tych którzy wypisują tutaj różne rzeczy nikt nie miał odwagi zadzwonić do firmy Total Jobs aby porozmawiać ze maną .... wyjaśnić sprawę która gdzieś mu doskwiera... za komputerem każdy się ukryje ale twarzą stanąć i wyjaśnić sprawę to już Bohaterów nie ma. Każdy odpowiada za swoje czyny ... dlatego z kilkoma pracownikami którzy nadużywali alkoholu, kombinowali ... i byli nie uczciwi musieliśmy się rozstać. Wszystkich uczciwych pracowników zapraszam do współpracy ... natomiast z alkoholikami, krętaczami ... informuję że nie możemy współpracować. Andrzej Total Jobs

Spawacz Meppen

dzień dobry pracuję z Total Jobs już ponad 2 lata i oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, Pani Ada mogłaby odebrać czasami telefon w sobotę gdy chcę coś zapytać. Ale na wynagrodzenie nie mogę nic złego powiedzieć w Total zawsze wynagrodzenie jest na czas a czasami 2-3 dni wczesniej. Pozdrawiam kolegów z Meppen.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Jobs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Total Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Jobs Sp. z o.o.?

Total Jobs Sp. z o.o.
  • Jana Ewangelisty Purkyniego 1