Opinie o Italdesk Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Italdesk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italdesk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italdesk Sp. z o.o. w Wrocław

Żart Nowy wpis

W tej firmie panuje ciągła rotacja pracowników. Szczycą się tym, że dają „szansę” studentom na rozwój co w rzeczywistości oznacza iż szukają taniej siły roboczej. Można zapomnieć o umowie o pracę - jedynie są wieczne obietnice bez pokrycia. Sama praca to absurd, projekty o których nikt nic nie wie, praca nie daje żadnych szans na rozwój plus o podwyżkach i awansie można zapomnieć. Jedynie czego można się tam nauczyć to funkcjonowania w firmie, która jest zarządzana przez osoby o wątpliwych umiejętnościach współpracy z innymi. Każdy były ich pracownik to potwierdza i to miejsce nazywa cyrkiem. Z resztą ciągle publikowane oferty same mówią za siebie- to nie jest korporacja która tworzy nowe miejsca pracy a małe biuro, z którego wszyscy uciekają.

Nick Nowy wpis
@Żart

Potwierdzam, dodatkowo przez 8h pracy praktycznie nic się nie robi, na rozmowie kwalifikacyjnej wspomnienie o nieobowiązkowych delegacjach, po rozpoczęciu pracy nagle się okazuje ze delegacje są obligatoryjne. „Pani” obsługująca biuro, jak i sama rekruterka - niekompetentna osoba, nie dziwie się, ze wszyscy uciekają, patrząc na jej negatywne spojrzenie, ciagle podsłuchiwanie rozmów przez telefon, nie na miejscu uwagi i zero entuzjazmu. Ładnie podkoloryzowane ogłoszenie o prace, a jak przyjdzie co do czego, to dzieje się niezle (usunięte przez administratora)

Podobno pracując w firmie Italdesk Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 2800 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

W ostatnim czasie firma ItalDesk wstawiła ogłoszenie, w którym przewidywała zarobki 3500-4000 zł brutto

I co myślisz o takiej pensji za taką pracę? Warto?

Ciekawe

Hej, bardzo ciekawe. U mnie chcieli wykorzystać mój status studenta i fakt, że nie ukończyłem 26 lat. I obniżają pensje, twierdząc że mogą bo nie płacę pit. A jak nie macie doświadczenia stricte w administracji to na starcie powiedzą wam, że jesteście dla nich kosztem i to dlatego. Znajomość 2 języków, w trakcie studiów magisterskich na Finansach. Pan z interview powie wam że sam u kogoś 30 lat temu za darmo zdobywał doświadczenie, także powinniscie być wdzięczni że macie możliwość zarobków :D Nie przyjalem posady

Anna Nowy wpis
@Ciekawe

ale jak to obnizyc pensje bo jestes studentem , wtedy pensja netto=brutto powinna byc, wiec powinna byc wyzsza. Rozumiem ze powiedziales to na rekrutacji, co wtedy powiedzieli? ostatecznie sie zatrudniles czy nie?

Wrocław Nowy wpis
@Anna

Powiedziano mi że na początku szkolenia więc ja będę kosztem. Jak będzie UOP to dostane więcej, taka.byla odpowiedź. Nie przyjalem oferty

Klaudia

A umowa o prace jest od pierwszych dni?

Porozmowie
@Klaudia

Ja miałam mieć najpierw zlecenie (?). 15zl za godzinę. Na następny miesiąc o pracę.

Czy ktoś odbywał rozmowę w tej firmie? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku z językami?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Italdesk Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Dział marketingu (j.niemiecki) wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Italdesk Sp. z o.o.?

Umowa

Umowa o pracę.

Kamil

Pracownik marketingu ze znajomością j. niemieckiego - jaki poziom niemieckiego jest tu wymagany?

Zostaw merytoryczną opinię o Italdesk Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Italdesk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Italdesk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Italdesk Sp. z o.o.

Italdesk Sp. z o.o.