Opinie o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Total Jobs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Total Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Jobs Sp. z o.o. w Wrocław

Slawek

Witam,wyjeżdzam z tą firmą juz drugi raz. Do tej pory żadnych problemów. Wypłaty i stawki wszystkie tak jak wcześniej uzgodnione. Polecam ich z czystym sumieniem.

Spawacz Bob
@Slawek

Ile dostajesz za to, że piszesz takie bzdury, z biura jesteś pewnie.

Krzych
@Spawacz Bob

NIE musi być z biura zeby pisac TAKIE rzeczy. widac,ze ktos jest sfrustrowany....

Krzych

Plusów jest kilka: hajs na czas. często przed 10tym,spoko opieka koordynatorek. jak jedna nie moze, to inna ogarnia sprawy. Urlopy też da się załatwić,ale po ludzku.Minus to to,że na zaświadczenie czekałem kilka dni,ale to chyba dlatego,ze maja duzo pracownikow. w samej mojej firmie jest multum ludu od nich.

Damian

Pracuje dla nich od pół roku i żadnych problemów nigdy nie miałem, polska umowa i wypłaty w złotówkach jak w każdej agencji. Wszystko można załatwić urlopy,zaliczki itd..

Zbigniew

Witam, jeśli chce ktoś zaczerpnąć wiadomości na temat BiuraTotal Jobs Sp. z o.o. proszę o kontakt telefoniczny na numer (usunięte przez administratora).Pozdrawiam Zbigniew

@Zbigniew

niech się pan pochwali też z jakiego powodu nie został pan wpuszczony na teren mieszkania- na pana awanturę przed domem są świadkowie włącznie z właścicielką obiektu.. i niech pan nie wymaga, zeby ludzie tolerowali takie zachowanie!

Zbigniew
@pracownik

Po pierwsze proszę pisać poprawną polszczyzną paniusiu z biura jak najbardziej powiem dla czego . Jesteście aroganckimi draniami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Superman
@Zbigniew

Weź się za odpowiednią pracę(może spróbuj jako poseł pis), takie pisanie pierdół w swojej obronie jest slabe jak twoja głowa. Nie obrażaj ludzi !!!

Spawacz bob
@pracownik

Pracownik, nie wiesz jak było więc nie pisz głupot, jesteś ale pracownikiem agencji totaljob a prawda jest taka, że właścicielka nie miała więcej miejsc o jakiej awanturze piszesz kolega się wkurzył bo nikt pracowników nie wyszedł do nas na początku tylko stali jak pipy na balkonie ani me ani be, to poszliśmy do właścicielki ona od razu powiedziała ze wszystkie pokoje są zajęte , po za tym dowiedzieliśmy sie że agencja nie poinformowała nawet pracowników którzy mieszkali pod tym adresem że mamy przyjechać do pracy.

Spawacz Bob
@Superman

Teraz z supermana zrobi sie batman.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Total Jobs Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pomocnik cukiernika praca w cukierni Przemyśl ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Kamil

Szybko można wyjechać do pracy, wypłata na czas, pracuje już u nich parę miesięcy jako spawacz, można załatwić wszystko z pania Adrianna.

Olo
@Kamil

Z panią (usunięte przez administratora) Niech mnie Pan nie rozśmiesza.

XYZ

Nie polecam, Negatywne opinie sa jak najbardziej prawdziwe . Ludzie moga sie starac a i tak cos bedzie nie tak . Delegacje koordynatorek? W jakim celu ? Chyba tylko podpisania wnioskow urlopowych i pogadania o bezplatnym urlopie .Ciezko cokolwiek zalatwic.To wszytsko to jakas kpina . Na karte ekuz czy swiadectwo pracy trzeba niezle poczekac bo ich przepisy nie obowiazuja i nie spieszą się .. A moze ktos zapomni? .Tak samo z premiami .. Loteria moze sie zalapiesz . . Najpierw Simply później Total ciekawe co dalej . Jedyny plus wypłaty 10 .. Tylko czy zawsze wszystko się zgadza ? To juz każdy powinien sam sprawdzać .

BOLEK

TO BIURO TO JEST WIELKIE NIE POROZUMIENIE WYSYŁAJĄ LUDZI DO PRACY I NIE ZAPEWNIAJĄ NOCLEGU ORAZ PRACY SPRAWA MUSI TRAFIĆ DO ODPOWIEDNICH ORGANÓW ŚCIGANIA.

@BOLEK

Witam, sam nick mowi wiele...Bolek. Slyszalem ze podobno wczoraj przyjechaly dwie osoby do pracy od dzis.. ale wypadly niestety z busa, bo mieli strasznie dokuczliwa podroz :-) wlascicielka mieszkania nie pozwolila im wejsc do domu ale to chyba nikogo nie dziwi.. sadze ze autor tego postu, to jedna z tych osob ktorej podroze nie sluza :-)

ABCXYZ

Jedynym plusem tej pseudo agencji jest to, że wypłacają do 10-go, lecz nagminnie zdarzają się „niedopatrzenia” w wypłatach, o które trzeba wydzwaniać. Kombinują na wszystkim i dlatego należy sobie WSZYSTKO powtarzam WSZYSTKO cały, czas notować i nieustannie kontrolować, aby nie popłynąć „paręset złotych” czy to na chorobowym, na czasie pracy, czy nawet na dniach urlopowych. Jeżeli chodzi o pracę, wszystko zależy na jaki zakład Cię wysyłają i na jakie stanowisko jedziesz, co do stanowiska to nie jest pewne w 100%, okazuje się dopiero na zakładzie co będziesz robił. Kiedyś można było tutaj całkiem nieźle zarobić, teraz przy ich co prawda niezłych stawkach (samo brutto, o diecie zapomnij), lecz po przewalutowaniu z € na PLN, odliczeniu podatku DE (na temat którego nie mają ZIELONEGO POJĘCIA!), mieszkania, składek PL, o dodatku na paliwo (mieszkanie/praca) nie chcę wspominać bo to jakaś kpina, można śmiało jechać na jabłka lub truskawki. Mając taką samą ilość godzin co współpracownicy, różnice są nieraz po 200-600zł, a jeżeli będziesz zbyt dociekliwym dlaczego tak, to przestaną odbierać Twoje telefony, aż sobie odpuścisz i się uspokoisz, lub nie przedłużą z Tobą umowy. Z koordynatorkami w biurze – to bywa różnie, wszystko zależy na którą popadniesz i jaki ma akurat humor, a co do łysego w Niemczech to jest „Never ending story” - niekończąca się opowieść – bajerant jakich mało. Podczas procesu zatrudniania z polecenia szefa obiecują Ci złote góry, a później wmawiają, że wszystko się zgadza, nawet jak się nie zgadza. Nawet przepisy kodeksu pracy lub IGZ potrafią interpretować po swojemu. Na to co mówią przez telefon, lub w cztery oczy należy brać spory margines poprawki, a najlepiej nagrywać rozmowy, aby później mieć dowód. Każda osoba w biurze ma tytuł SPECJALISTY, tylko gdy zadasz pytanie to usłyszysz: nie wiem, nie znam się, ja się tym nie zajmuję, proszę porozmawiać z kimś innym. Jeżeli chodzi o karty EKUZ wmawiają, że wyrobienie zajmuje kilka tygodni, co jest nieprawdą, gdyż mając podpisane upoważnienie od pracownika oraz A1 wyrobienie zajmuje do godziny czasu, tylko nie chce się (usunięte przez administratora) ruszyć. Mi i nie tylko mi, narobili takiego syfu w ZUSie, że klękajcie narody. Długo by tu pisać, poprzez ciągłe kombinacje z wynagrodzeniami, ludzie chodzą wk-ni cały czas – no ale wszystko przecież jest OK. Total Jobs powinno zostać zamknięte na cztery spusty, za to jakie wałki odstawiają. Dla świętego spokoju radzę omijać z daleka i nie polecam tego dziadostwa! I jeszcze jedno – kto pisze tutaj pozytywy, to chyba: liczyć nie potrafi wynagrodzenia, jeszcze nie został skrojony, lub jest osobą z BIURA i z polecenie szefa tak pisze.

MichałBB

Witam, jestem pracownikiem firmy od ponad pół roku. Raz zdarzyło się,że naliczyli mi mniejszą wypłatę,ale zadzwoniłem i szybko mi sprawę ogarnęli. Jak nie ma mojej koordynatorki,to inne służą radą. Jak się jest człowiekiem dla nich,to oni też są w porządku. Ja jestem zadowolony.

Meppen

Witam, narzekanie to nasza cecha narodowa... ja pracuję z tą firmą 14 miesięcy i jestem zadowolony ... podatki płacą w Niemczech ale za to mam ok 500 euro co miesiąc na dzieci :) polecam firmę dla tych co chcą pracować ... a dla tych co kombinują to nikt im nie pomoże.

witam serdecznie , mam pytanie do was odnośnie tej firmy , mam możliwość podpisania kontraktu jako spawacz z nimi możecie mi napisać czy firma rzetelnie odprowadza podatki , płaci na czas i całość wynagrodzenia i na jakie konto są przelewane wynagrodzenia ,jakie są mieszkania ,jaka jest komunikacja z koordynatorami . Jedno mi się tu nie zgadza ,a mianowicie podatki są odprowadzane w Niemczech , wypłata w złotówkach no i ubezpieczenie w Polsce , mi się wydaje jak robisz u niemieckiego pracodawcy to ubezpieczenie i wszystkie składki powinny być na niemieckich warunkach a nie polskich ,no ale mogę się mylić . Proszę o rzetelne i prawdziwe odpowiedzi

@Nowy

Pracując przez te (usunięte przez administratora)agencję jednego możesz być pewien nigdy nie dojdziesz prawdy zawsze mają wymówkę.Jedymy mały plus na początek mogę dać za terminowe wypłaty to tyle można powiedzieć dobrego reszta to sam gn-j!!!Podatki odciągali o wiele za duże jak na pierwszej klasie twierdzą że nam zwrócić mają przy rozliczeniu rocznym lecz jak poszedłem się już rozliczyć to się okazało że jeszcze muszę około 500€ dopłaty zrobić bo agencja przelobowała.Oni dostają w euro a tobie wypłacają w złotych gdzie czy ty pracujesz więcej lub mniej godzin różnica +/- 15-20h i tak dostaniesz to samo a nawet nieraz mniej gdzie pracujesz jeździsz i mieszkasz z kolegą który miał identyczne godziny.Na to mają dobrą wymówkę ????. Znajomy jak wyciągnął papiery z ZUS to mu tam takiego syfu narobili że do dziś nie może wyjść z podziwu! Chodzi głównie o zjazdy do Pl mówią że nie ma problemu no tak tylko później jak przychodzi co do czego to masz kupę "N" i jeszcze więcej bezpłatnego.Karte EKUZ aby dostać od nich mija się z celem. Tak sam jest gdy chcesz by uzyskać u nich 3 klasę nie wspominając o nr.podatkowym!? Co do mieszkań katastrofa standardy to około 6-8 osób na chacie i rzadkością jest dostać pokój jednoosobowy przewaga 2-3 osobowych oczywiście płatne 300-350€ .Ludzie jak to ludzie trafiają się różni.Kontakt z koordynatorem tz. z "łysym" tragedia (usunięte przez administratora)jakich mało opiekunki klienta twierdzą co innego a ten co innego ogolnie wyszczekane.Najlepszy jest kontakt gdy się zatrudniasz a potem tylko marzenia zostają czy się pomyli i zamiast odrzucić połączenie to niechcąco odbierze. Ściągają ludzi bez samochodu twierdzą że zapewniają transport ???????? a cały czas mają tłumaczone że nikt tu nie przyjechał robić za taryfę bo są też tacy co myślą że jak im powiedzieli w biurze że jest transport to ty jesteś na każde zawołanie-radzę brać własne auto nawiasem mówiąc. Ogólnie odradzam męczarni dla tej agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę powodzenia i szybkiego powrotu do kraju lub znalezieniu czegoś innego bo u nich kokosów nie ma.

Meppen

... czyżby to napisał mój kolega z pracy ?? ... któremu nie chciało się pracować ??? :) :) .... ja pracuję rzetelnie i mam rzetelne wynagrodzenie ... :) :)

Ryszard

Firma rzetelna pracuje u nich od kilku miesiecy bez zadnych problemow polska umowa o prace wyplaty na czas jak w umowie

Rafał

Firma płaci na czas, nie ma problemu ze zjazdami do domu, praca nie jest jakaś ciężka, oddają kasę za faktury

Nowa *

Witam, planuje wyjazd do Vechty do pracy w pralni. Czy ktoś kto tam jest lub był może opisać jak tam praca, kasa, mieszkanie itd? Czy warto przez ta firme Total Jobs coś załatwiać? A może polecacie jakaś inną firmę we Wrocławiu , która jest lepsza...

Tomasz
@Nowa *

Nie polecam moje znajome tam pracowały jedną wielka tragedia!!!!

Nowa*
@Tomasz

Proszę o podanie szczegółów, czemu nie polecacie? Mialam opinie od kogoś kto był i nie narzekal

Xxx
@Nowa*

Dokładnie, jedno wielkie dziadostwo. Obiecują niewiadomo jakie pieniądze, nadgodziny, w miarę godne mieszkanie a wychodzi tak że kasa się nie zgadza, nadgodzin nie ma(czasami nie dało się wypracować normy 8 godzin) mieszkania też po 350 euro i bez żadnych rewelacji. Oprócz tego zerowy kontakt z Panią koordynatorka. NIE POLECAM

@Nowa *

Nie jest źle, wypłata zawsze na czas. Praca jak praca w pralni, nie narzekam można odłożyć trochę i często wolne dają

Fryderyk

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Miałem zamiar współpracować z nimi ale teraz zastanawiam się.

Juuu

Odkąd mam umowę w tej firmie to miesiąc w miesiac brakuje pieniędzy i to 500,600 zł a nie chodzę na L4 nie mam komornika itp. co najlepsze nie można się z nimi skontaktować a raz w miesiącu przyjedzie osoba podpisać umowy na magazyn inpostu w woli bykowej gościa zapytasz to on nic nie wie.

xxx

jestescie najwiekszym dziadostwem jaki moze byc zatrudniacie ludzi a potem ich zwalniacie ale pan bog rychliwy ale sprawiedliwy

Nie polecam tej firmy , kradną (usunięte przez administratora) zarobione nasze pieniądze, nakładają niemiecki podatek bez numeru podatnika, nie wiedzą co się dzieje na firmie .. dają urlop a firma o niczym nie wie , wychodzą dziwne sytuację.. kontakt z nimi to masakra .. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Łysy się na nachapie kasy . Porażka.

Gutek

"Przypominam Panom ze pracujecie do 15.12. Jesli ktos zjedzie mi wczesniej to nie mamy o czym rozmawiac w przyszlym roku Panowie, traktujmy sie w koncu powaznie"- jak możemy się traktować poważnie jak umowy mamy do 21.12 a firma nie robi nam ciągłości tylko od 07.01 chce dać nowe kontrakty.Ta firma to jakaś kpina współpraca z nimi to cały czas szantaż w pewien sposób a to dlatego że jak ty czegoś potrzebujesz to nawet telefonu nie łaska im odebrać.Jak jest coś nie tak to zawsze twierdzą że jest ok albo że osoba która se tym zajmowała już nie pracuje i jest nowa więc trzeba czekać.Duzo by pisać na ich temat ale już za dużo czasu na nich straconego zostało.Jedna rada dla "wymiataczy" nie/czy warto za 9.20 e .

MM
@Gutek

Racja! Zgadzam się w stu procentach, w tej firmie nie ma miejsca dla osób które myślą że potrafią pracować bo dostali pracę, chodzą na zwolnienia chorobowe non stop i nastawieni są jedynie roszczeniowo. Nikt nikogo nie zmusza do pracy...

Zniesmaczony
@MM

Nikt nikogo nie może zmusić do pracy z wami lecz uporczywie szukacie i prosicie by może kogoś znajomego wkręcić za parę euro/złotówek dodatku.Osoby które potrafią pracować w porównaniu do personelu T J nie chcą być manipulowane jak koordynatorki przez swego szefuńcia w obcisłych gatkach,dzięki nam wy macie pracę jesli tak można nazwać olewanie ludzi po tym jak się ich pokierowało do pracodawcy.Nikt nie był roszczeniowo nastawiony do momentu aż zaczęliście kraść nam kasę tak dużą na niby zaliczki podatkowe do de bez nadania nr.podatkowego.Kwestja chorobowego pani MM to jest zasługą twojej namowy by lepiej tak zrobić to lepiej się z kasa wyjdzie a potem" foch ".Czyż nie tak pani MM.

Boskie 7656

Witam. Jestem aktualnie na pralni w Niemczech. Mial ktos taka sytuacje ze Pani (usunięte przez administratora)nie odbiera telefonow bo miala wyslac nam umowy, solarisy a co najlepsze z wyplaty odciagneli za mieszkanie a nie zaplacili za nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Total Jobs Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Total Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Jobs Sp. z o.o.?

Total Jobs Sp. z o.o.
  • Jana Ewangelisty Purkyniego 1