4 Dodaj opinię
4 247 207 5 1

Opinie o G-HR Group

Filtruj opinie po kryteriach:

Radkowski

Godni polecenia, cała rekrutacja przebiegła sprawnie, a nawet po byli zainteresowani czy aby na pewno wszystko się zgadza i jest takie jak być powinno.

Tak10Nie2
Helena
@Radkowski

To naprawdę świetnie! G-HR Group to firma, która wyszukuje i oferuje sprawdzone oferty pracy w Polsce i za granicą. Dlatego przypuszczam, że wiele osób jest nią zainteresowanych. Wspomniałeś o sprawnie przeprowadzonym procesie rekrutacyjnym. A może napiszesz dokładnie, jak on przebiegał? Z ilu etapów się składał?

TakNie1

Kuba_zły

Profesjonalni? Jak koleś zaczyna rozmowę "Siema Kuba" to po (usunięte przez administratora) Oni odsyłają do innych sami mają wszystko w (usunięte przez administratora)

Tak3Nie4
Niki

Witam, Do jakich agencji w Holandii rekrutuje g-hr group?

Tak1Nie1

Paweł
@Niki

G-HR Group to agencja pracy, która rekrutuje pracowników do pracy w Polsce, Niemczech i Holandii. Na ich stronie http://g-hr.pl/internationalrecruitment/ możesz starać się o zatrudnienie. Prócz tego mają stronę na facebooku https://www.facebook.com/ghr.pracazagranica/ gdzie także zamieszczają ogłoszenia o pracę. Ostatnio szukali osób do pracy w Holandii do centrum logistycznego z elektroniką. Od razu piszą, jaką oferują stawkę, czy są premie i inne bonusy do wynagrodzenia. Warto tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

Sebastian

Z firmą G-HR podjąłem współpracę jakieś ponad 2 tygodnie temu, od tamtego czasu jestem ponad tydzień za granicą. Firma ta dobrała pracę i jej miejsce w najlepszy możliwy sposób, uwzględniając moje osobiste potrzeby i ambicje. Jak do tej pory komunikacja jest wzorowa i nie ma z nią najmniejszych problemów, a żadno z pytań nie zostaje bez odpowiedzi. Osoba odpowiedzialna za moje warunki pracy wywiązuje się ze swoich obowiązków w sposób zdecydowanie ponadprzeciętny, biorąc pod uwagę nawet błache niedogodności. Oczywiście jest to opinia oparta dopiero na kilku tygodniach współpracy i nie wiem jakie będą długoterminowe skutki. Jednak poziom, który reprezentuje G-HR sprawia, że czuje się dużo bezpieczniejszy i nie mam obaw o przyszłość. Na ten moment nie znalazłem ani jednego argumentu przeciwko G-HR. Jeśli szukasz agencji, która nie owija w bawełnę i pomoże ci w najlepszy możliwy sposób to G-HR nie ma konkurencji, a przynajmniej wśród kilkunastu agencji z którymi próbowałem nawiązać kontakt, jak i z tymi, z którymi nawiązałem. Lubię atmosferę w G-HR Group za: Komunikacja i szybkość działania jest wzorowa.

Tak6Nie4

Marek

G-HR Group ma opinię super pracodawcy a na takie wyróżnienie trzeba zapracować, teraz przynosi efekty.

Tak12Nie

Majk1986

Czy pracuje ktoś przez G-HR w Syncreon waalwijk ? Można prosić o jakąś opinie?

Majk1986

Witam, prawdopodobnie wybieram się do pracy za pośrednictwem G-HR na magazyny syncreon. Jak to wygląda z godzinami pracy na miejscu?? Ktoś z was się też wybiera ??

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć ?

gunses076

Hej.Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do ludzi.Zorganizowali mi bardzo fajną pracę.POLECAM jak najbardziej.

Paulina

@Marek, dzięki Twojej opinii na pewno wiele osób będzie chętnie aplikować do tej firmy. G-HR Group jako organizator pracy za granicą wypada bardzo dobrze według Ciebie. Ciekawa jestem, czy podobnie pozytywne doświadczenia masz po poznaniu warunków pracy na miejscu, a przede wszystkim czy równie dobrze oceniasz relacje między pracownikami różnych szczebli?

@Paulina

Firmy, z którymi pracowałem i pracuje są bardzo w porządku. Szefowie i brygadziści również. Wymagają wiele ,ale pracowitych ludzi zawsze docenią. Warunki pracy ok, wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam :)

Marek

BARDZO DOBRE Biuro Posrednictwa Pracy. Chciałem polecicić wszystkim wyjeżdżającym do pracy za granice biuro G-HR Group. Ja obecnie wyjechałem z biurem po raz drugi do Holandii i po raz kolejny sie nie zawiodłem. Zapewnione godziny pracy ,super zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych. Tym razem formalności załatwialiśmy z Panem Bartkiem Przybosiem. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Zawsze pod telefonem, zawsze pomocny. Wyjeżdżając ma sie komplet informacj od Pana Bartka,które maja pokrycie na miejscu. Bardzo pokecam!

Tak11Nie

Paulina

@Justyna, czy zapoznałaś się z opiniami na temat G-HR Group na forum? Raczej nie ma opinii negatywnych. Może to być dobry znak dla potencjalnych kandydatów. Czy zdecydowałaś się już aplikować? Może masz już ustalony termin wyjazdu? Czy możesz się z nami podzielić informacją gdzie jedziesz i kiedy? Wiele osób na tym forum tylko czyta wiadomości i czeka na opinię kogoś, kto ośmieli ich do podjęcia decyzji!

Justyna

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją? To byłby mój pierwszy wyjazd.

dro.kamila

Wyjezdzam z ta firma w ten weekend na sadzonki do Holandii jesli jedzie ktos tez w tym terminie to pisac na moja poczte dro.kamila@o2.pl razniej z kims ;) pozdrawiam

Paulina

@Zla, podpinam się pod to co napisała @Mala, możesz podać jakieś konkrety? Taki ogólny komentarz nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w G-HR Group. Widzę że wielu z Was pisze teraz że szuka osób chętnych na wyjazd, a czy są na forum też osoby które już pracowały z tą firmą? Warto wyjeżdżać, polecacie tego pracodawcę?

madziulak

Szukam dziewczyny chetnej na wyjazd ( cebulki, produkcja ). madziulak666@interia.pl

Zla

Unikajcie jak ognia ! Stracicie czas pieniadze nerwy i polowe zdrowia

Tak5Nie1

Mala
@Zla

A napiszesz konkretnie co sie stalo? Ile tam bylas?

uaaaaaa

Pracuje ktos przez agencje Cervo do ktorej wysyla ghr? Mozecie cos o niej powiedziec? Bo maja straszne opinie.

Tak3Nie

Madeline

Witajcie, Szukam kogos uczciwego do wspolnego wyjazdu w maju. Czy bylby ktos chetny?

Mala
@Madeline

Ja jestem chętna

@Mala

Mala, jaka prace preferujesz? Bo maja kilka ofert.

Moj mail to : madziulak666@interia.pl

@Mala

Ja wyjezdzam, ale z innej agencji. Zglosilam sie jako chetna do wyjazdu z ghr, ale zero odzewu. Rekruter prosil o cv, ale nie skontaktowal sie. Trudno. Mam duze doswiadczenie w pracy za granica. Moze potrzebuja tylko ludzi na wiekowce.

Ona25

Witam chciałabym się zapytac o tą oferte pracy AGRO rolnicze oraz ogrodnicze.. tam jest wymienione zbiory i sadzenie. a ja taką nie byłabym zainteresowana pracą .. jeśli tylko chciałabym prace na produkcji badz jakies pakowanie tylko to dałoby tak radę?

@Ona25

Ona25 sama jestem zainteresowana pracą od nich, ale nie agro, bo już w polu sie wysiedzialam i starczy. Szukam kogos uczciwego do wyjazdu.

Niki

Podpowiedzcie coś o pracy magazyniera w Tilburgu?

Charlie

Jest ktoś zdecydowany na wyjazd w najbliższym czasie do pracy w Holandii?

Ktoś25
@Charlie

Ja jestem a do jakiej pracy chciałabyś??????

@Ktoś25

Te oferty mnie zaciekawiły: 1) https://www.gowork.pl/oferta/praca-w-holandii-minimum-6-miesiecy-ze-znajomoscia-j.-angielskiego-eindhoven,5Cnm3J7w1ajNGN39NezJmV,tilburg 2) https://www.gowork.pl/oferta/order-picker-ze-znajomoscia-j.-angielskiego-tilburg-!,5MTFsYbtWqxbPWmB5XMxf6,tilburg A Tobie coś wpadło w oko?

@Ktoś25

Chyba jeszcze trwa weryfikowanie mojej odpowiedzi, bo do tej pory tj. 20:00 jej nie widzę..

Paulina

@Ona25, w tym przypadku zapytanie najlepiej byłoby skierować bezpośrednio do firmy. To forum służy do wymiany opinii o pracodawcach i osoby decyzyjne w tych kwestiach nie zawsze się tutaj wypowiadają. @Piotrek, wszystkie aktualne propozycje pracy w Holandii znajdziesz tutaj, na stronie G-HR Group: http://g-hr.pl/holandia/ Kto z was wyjeżdża na sezon letni z G-HR Group? Ostatnie opinie o tym pracodawcy na wątku były głównie pozytywne. Zgadzacie się z nimi? Weteranów wyjazdowych proszę również o informację gdzie według was najlepiej wyjeżdżać oraz jakie warunki zakwaterowania oferuje ta agencja.

Tak6Nie

Piotrek

Są jakieś oferty wyjazdu do Holandii w najbliższym czasie czy nadal nic?

Tak8Nie

Gość

Witam serdecznie. Poszukuję osoby chętnej do wspólnego wyjazdu (najlepiej również kobieta). Jestem osobą solidną, bez nałogów. Planowany wyjazd środkiem marca. Mój mail: sylwiaamartaa21@o2.pl

Cezary

Polecam rekrutera p.Dawida. Oferta pokryła się z warunkami na miejscu.

Tak29Nie

Izabela Warzecha

Dołączam się do grupy wszystkich zadowolonych klientów biura G-HR Group. Profesjonalne i rzeczowe podejście do każdego telefonu oraz maila. Oferty biura są przejrzyste i autentyczne (bez koloryzowania i jakiegokolwiek przekłamania). Ja pracowałam z G-HR Group w Holandii w ostatnich miesiącach. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji wyjazdu oraz wsparcie Panu Dawidowi :) Dziękuję i szczerze polecam I

Tak23Nie

Sylwia

Wyjeżdżał ktoś na szklarnie? Dokładnie mam się dowiedzieć jaka miejscowość, jednak wiem, że zakwaterują mnie między Hagą a Amsterdamem. Szukam kontaktu z osobą, która obecnie jest w Holandii za pomocą tej agencji lub niedawno wrocila. Mój mail: sylwiann1997@o2.pl

Tak6Nie

Czarny

Polecam w 100%, już dwa razy wyjeżdżałem z G-HR i mogę zdecydowanie polecić!

Tak23Nie

Rambo9012

Proszę o opinie na temat pracy??

Tak1Nie

Zostaw opinię o G-HR Group - Wrocław

Chcę opublikować:

Wiesz coś więcej o tej firmie ?

Bądź na bieżąco!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie