Opinie o Proseca w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Proseca. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proseca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proseca w Wrocław

Adriana

Witam serdecznie byłam raz na zleceniu przez tą firmę i niestety jestem niemiłe zaskoczona, ponieważ po moim wyjeździe gdy bylam juz w polsce rodzina obwiniała mnie o różne awarie które akurat zaczęły występować niestety podczas mojego pobytu pozapychaly się toalety mysle ze wina seniora ponieważ ja miałam osobna toalete, podczas gdy prasowałam wystrzelił prad w pokoju kolejna rzecz na którą nie miałam wplywu, i jeszcze rodzina oskarża mnie ze niby odkurzacz się zepsuł ale gdy wyjeżdżałam to działał i firma wstrzymała mi bezprawnie przelew wynagrodzenia na podstawie oskarżeń rodziny oczywiście kiedy pracowalam to rodzina była zadowolona a później zaczęli obwiniać mnie za usterki które pewnie wynikały ze starości domu i sprzętu. Teraz mam z tą firmą tylko problem nie chcą mi wypłacić wyplaty

@Adriana

No a jakieś „dochodzenie” jest w tej sprawie, może po prostu musisz poczekać na wyjaśnienia? I dlatego wstrzymali na razie, a przy rozmowie o pracę informują o tym, że są tego typu kary stosowane?

Katharina

Beznadziejna firma - mają tylko parcie na szkło i nic więcej !

Karol

Pamiętasz, jakie mieli wymagania przy zatrudnieniu i po jakim czasie się odezwali, że Cię zatrudnią w opiece? I jak z formalnościami w związku z podjęciem tam zatrudnienia, czy pomagają je ogarnąć i czy jest to niemiecka umowa o pracę?

Niko Nowy wpis

Interesuje mnie praca opiekuna seniorów i nawet znalazłem jedną fajną ofertę we Frankfurcie do opieki nad mężczyzną. Mam przeszkolenie medyczne i pracowałem już jako opiekun. Czy ze względu na płeć kandydaci nie są odrzucani jako opiekunowie i są dla nich oferty?

Malina Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Proseca. Przyjazny, kompetentny personel. Pieniądze na czas. Oferty zgodne z opisem. Bonusy na święta. Serdecznie polecam ????

Jestem po kilku zleceniach od tej firmy. Super Team w Proseca - miłe koordynatorki i w razie problemów na zleceniu pomagają je rozwiązać. Serdecznie polecam.

@Karolina

A w jakich godzinach dostępne są koordynatorki pod telefonem, całodobowo? Ile tak mniej więcej trwa jedno zlecenie? Piszesz, że pomagają w rozwiązywaniu problemów, ale jakiego typu to mogą być problemy? Bo nie bardzo mogę sobie je wyobrazić.

Koordynatorki z Proseca dostępne w godzinach pracy biura.Zlecenie trwa od 4-8 tyg. w zależności od życzeń klienta, ale jest możliwość dopasowania ofert pod opiekunkę. Każda agencja opieki pomaga w rozwiązywaniu problemów na zleceniu. Proszę zatrudnić się jako opiekun w agencji pracy a wtedy przekonasz się co to ciężko zarobiony hajs i również dowiesz się z czym borykają się polki na co dzień w pracy skoro nie potrafisz sobie tego wyobrazić :P

Kornelia Nowy wpis
@@anonim

Hej, a możecie opowiedzieć, czy jak kończy się tu jedno zlecenie kilkutygodniowe, to potem z automatu można dostać kolejne, czy jednak ta przerwa trwa dłużej? Napiszcie mi jeszcze, jak ja bym chciała mieć ciągłość zleceń, to firma się na to zgodzi, czy nie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 3 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Proseca. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Logistyk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa telefoniczna wstępna, później weryfikacja niemieckiego. Po zebraniu oczekiwań odezwali się z ofertą, więc się na nią zdecydowałam. Póżniej to już tylko dostarczenie dokumentów i podpisanie umów. Wszystko online. Wygodnie.

doświadczenie, znajomość języka, referencje...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
@ Proseca

Jestem po trzecim wyjezdzie i jak na razie jestem mega zadowolona koordynatorka Pani Patrycja jest przemila osoba inne koordynatorki rowniez sa bardzo uprzejme sa bardzo pomocne pieniadze za dany okres pracy sa wyplacane na czas podroz jest oplacana przez firme oby tak dalej to bedzie super

Hela
@@ Proseca

Super, że sa ludzie pomocni. A czy firma zapewnia też zakwaterowanie, mieszkanie i pod tym kątem też są pomocni? I Jak tak, to opiszcie te kwatery. Jest opcja na pokoje jednoosobowe?

@@ Proseca

Każdy Twój wyjazd trwał tyle samo czasu? Podczas wyjazdu zdarzają się dni wolne czy tow sumie robota 7 dni w tygodniu? Nie ma nic lepszego niż w porządku koordynatorzy, tutaj te Panie są dostępne pod telefonem 24h? Możesz napisać, kiedy konkretnie przelewają Wam kasę na konto?

Malina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą @Proseca. Bardzo miły, kompetentny personel. Pomoc również w momencie problemów na zleceniu. Wynagrodzenie na czas. Dostaję zlecenia bez większych przerw, tak jak chciałam. Polecam ????

Ktoś pytał o zatrudnienie osób bez doświadczenia, ja akurat je posiadam i to prawie 3-letnie na podobnym stanowisku konsultanta. Zastanawiam się wiec na jaki zarobek można w praktyce przy tym liczyć? Czy występują podwyżki stażowe?

@Anonim

Wszystko zgodnie z przedstawioną ofertą- zlecenia. Super kontakt z koordynatorem i pozostałymi pracownikami. Polecam firmę Proseca.

Czy do jakiejś osoby już się odezwali w sprawie rekrutacji na stanowisko konsultanta ds. rekrutacji? Widzę, że jest zaznaczone w ogłoszeniu, że wygasło. Czyli się spóźniłem? Z drugiej strony widzę, że szukali wielu osób. No a proszę powiedzieć, wdrożenie nadal wchodzi w grę? Jak się zapatrują ogółem na osoby bez doświadczenia? Nie wiem, czy w ogóle sens jest, że pytam, ale zależy mi na pracy.

Współpraca przebiega w bardzo dobrych warunkach. Koordynatorzy zaangażowani w swoje obowiązki, dbają o opiekunów. Jestem SUPER zadowolona.

Caro

Dobry kontakt z koordynatorami, bardzo pomocne rady od Pani Sylwii i Pani Patrycji.Podróże organizowane wzorowo. Dobre wynagrodzenie i pełny profesjonalizm. Polecam serdecznie.

Felix
@Caro

A w czym Ci doradzały i ile zarobiłaś? Niemal identyczny wpis dodałaś tu 1 sierpnia, więc się zastanawiam, na ile są one autentyczne? Zresztą czytający sami wyciągną wnioski.

@Felix

Nie mam czasu na odpisywanie komuś, gdyż wróciłam ze zlecenia. Pogadaj z opiekunkami na facebooku - one chętnie się przechwalają swoimi zarobkami.

Ogłoszenie na Logistyk do Proseca pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Caro

Dobry kontakt z koordynatorem, bardzo pomocne rady. Warunki na zleceniu dobre. Podróż również zorganizowana wzorowo. Jestem zadowolona ze współpracy.

Nikola
@Caro

Ile czasu trwa tutaj jeden wyjazd? I jaka jest przerwa pomiędzy zleceniami? Konkurencyjnie tu płacą opieukunkom?

@Nikola

Wyjazdy są różnej długości. Chętnie opowiemy Pani o szczegółach współpracy z nami oraz zaproponujemy ofertę dopasowaną do Pani potrzeb. Zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 735 973 570. Odpowiemy na wszystkie pytania. :) Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Proseca

Adriana

Nawiązując do wcześniejszego komentarza chciałam państwa poinformować że moja sytuacja zakończyła się pomyślnie, otrzymalam wynagrodzenie wszystko się zgadza????

Szymek
@Adriana

No tu ulga, prawda? Jak czytałem Pani wpis, to i prasowanie i odkurzanie było. Co jeszcze należało do Pani zadań i ile dało się zarobić na tym zleceniu? A poza tym, czy zdecydowałaby się Pani kolejny raz skorzystać z oferty pracy przez tę firmę?

@Adriana

Jestem po pierwszym wyjeździe i jestem bardzo zadowolona. Warunki na miejscu zgodne z zapowiedziami. Pani koordynator miła i pomocna. Polecam każdemu spróbować.

@Karolina

Pani Karolino, bardzo dziękujemy za te słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. :) Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego! Zespół Proseca

Katharina

Beznadziejna firma - mają tylko parcie na szkło i nic więcej !

@Katharina

Będziemy wdzięczni za kontakt oraz wyjaśnienie, co wpłynęło na Pani negatywną opinię o Proseca. Nasz numer telefonu: +48 71 712 88 66. Pozdrawiamy Zespół Proseca

@Katharina

W jakim sensie mają parcie na szkło ? Opowiedz coś więcej o tym

Czarna
@Katharina

Firma okropna nie liczą się z opiekunką trzymają na siłę na szteli pomimo że jest to mina nie polecam

@Czarna

A czego nie wzięli pod uwagę w Twoim przypadku? Czy opisywane przez nich warunki opieki i stan pacjenta pokrywają się z tym, co na miejscu?

@Czarna

Przykro nam, że została wystawiona nam taka opinia. Na każdym etapie współpracy staramy się być wsparciem i reagować na potrzeby naszych Opiekunek i Opiekunów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem + 48 735 973 570 w celu wyjaśnieniu sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Proseca

Karol

Na jakie benefity można liczyć w Proseca?

Zespół Proseca

Pracując z nami możesz liczyć na wiele benefitów np. na organizację transportu, opiekę koordynatora, ubezpieczenie zdrowotne, kartę EKUZ, premie i wiele, wiele innych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.proseca.pl. Pozdrawiamy, Zespół Proseca

Ela
@Zespół Proseca

Jesli chodzi o prace w Proseca to nie narzekałam. Bardzo mile koordynatorki, dbają o opiekunki. Częsty kontakt z nimi. Mile i serdeczne. Jeśli chodzi o wypłatę to dopiero pieniadze wpływają do 14 nastepnego miesiaca. Niskie stawki. Przejazd super zorganizowany, zawsze mozna na Proseca liczyc. Wyplaty sa rozne w zależnościach od dni w miesiacu i to nie jest zbyt dobre. Pomimo tego polecam firme Proseca rzetelna, uczciwa i warta polecenia. Oby więcej bylo takich firm, teraz wypoczywam.

@Ela

Pani Elu dziękujemy za Pani opinie i miłe słowa. Nasze Opiekunki i nasi Opiekunowie są dla nas priorytetem, dlatego każdego dnia staramy się pomagać, jak tylko możemy. Służymy wsparciem i radą. Cieszymy się, że jest to zauważalne i doceniane. ???? Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Proseca

@Zespół Proseca

Cześć zespół. Możecie napisać, ile płacicie, co by było z góry wiadomo, czy składać papiery?

@Karol

Stawka jest uzależniona od stanowiska lub zlecenia. W celu poznania szczegółów zatrudnienia zapraszamy do bezpośredniego kontaktu +48 735 973 570. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Proseca :)

Karol

W zakładce kariera na firmowej stronie piszą, że warto do nich dołączyć, bo jest zgrany, zaprzyjaźniony team, ludzie w pracy się wspierają, a firmie zależy na rozwoju pracowników. Jest też o stabilności zatrudnienia i dobrych warunkach pracy, ale bez konkretów. Z ogłoszenia na konsultanta ds. rekrutacji, jak szukali dwa lata temu, to było o UoP, atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach. Co to oznacza w praktyce, ile bym zarobił, jako nowy pracownik i na czym polegałoby wdrożenie?

Czy w Proseca zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zespół Proseca

Dzień dobry, chętnie opowiemy o warunkach zatrudnienia w bezpośredniej rozmowie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem + 48 735 973 570. Jeżeli pytanie dotyczyło pracy w siedzibie biura we Wrocławiu, prosimy o przesłanie swojej kandydatury na naszej stronie www.proseca.pl zakładka Poznaj nas/Kariera. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Proseca

Jakub
@Zespół Proseca

Rozumiem. Ale na stronie nie ma żadnych konkretnych ofert z warunkami tylko ogólne zaproszenie do wysyłania CV. Wcześniej niczego nie można się dowiedzieć? Np. czy mężczyźni z odpowiednim przeszkoleniem też są przyjmowani jako opiekunowie czy tylko pracują same panie?

Zostaw merytoryczną opinię o Proseca - Wrocław

• Jak się pracuje w Proseca?

Zobacz opinie na temat firmy Proseca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proseca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Proseca?

Kandydaci do pracy w Proseca napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Proseca
4.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław