Gervita

Wrocław

Opinie o Gervita

Joanna

Pracuję u nich od czerwca. Firmę mogę polecić ze spokojnym sumieniem wszystkim opiekunkom i opiekunom..Wszystko zgodnie z umową.Wynagrodzenie często przed czasem.Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne w każdej sytuacji.Wiele koleżanek którym poleciłam te agencję, a pracowały w innych i zdecydowały się na wyjazd z Gervitą są równie zadowolone jak ja.

mari
@Joanna 10.12.2014 17:27

jakie szefostwo Z tego co wyczytalam to jest jeden szef A gdzie ty mialas z nim kontakt to dopiero interesujace.Pomocne i zyczliwe szefostwo -zamienilas choc jedno slowo czy tylko dostalas umowe z nazwiskiem tego szefostwa( a jest to jedna osoba)Nie odrozniasz szefa od pracownika? Takie wlasnie opinie wydaje pani opiekunka ,czyli nie zgodne z prawda,

Inga4a
@mari 24.11.2017 12:13

Mnie wynagrodzenie wypłacają z dużym opóźnieniem. Składki ZUS od średniej krajowej, ale nie za każdy przepracowany miesiąc, bo jak nie ma wynagrodzenia to nie ma składki ZUS. Na moje prośby telefoniczne, ignorujące odpowiedzi. Na druk A1 czekam 2 m-ce.

niezapominajka

Zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Ogólna atmosfera jest bardzo ważna a w tej agencji ona jest. Dodam tylko od siebie, że w przeciwieństwie do dużych, "renomowanych" wrocławskich firm, ta jest bardzo rzetelna.

mari
@niezapominajka 30.11.2014 11:33

Rzetelne -w moim przypadku to nie jest prawda

Zofia

ja jeżdzę z gervita od roku i jestem zadowolona.Wynagrodzenie na.czas weuro lub w złotówkach składki od średniej krajowej jak na razie nie miałam z nimi problemow

alina
@Zofia 28.05.2016 07:39

A czy składki na ZUS są od średniej krajowej, tak jak w reklamie tej agencji?

Kasia

Naprawde tj taak dobra agencja???az trudno uwierzyc,Moze te pozytywne opinie wypisuja panie siedziace za biurkiem.

Ela1967

Ogólnie ok. Wynagrodzenie na czas , zarobki od 1000 Euro w górę. Ubezpieczenie od średniej krajowej. Kontakt z Agencją zachowany przez cały czas wyjazdu.Normalna atmosfera w pracy a to jest dla mnie ważne.

Zostaw opinię o Gervita - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gervita