Gervita

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Gervita
3 11 6 1

Opinie o Gervita

Ryszard

@Inga4a, a czy poza tą sytuacją dobrze oceniasz pracę w firmie? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Istnieje jakiś system premiowy? Czy firma organizuje kursy językowe dla pracowników? A może pomaga w organizacji transportu? Zachęcam Was do merytorycznej dyskusji.

Joanna

Pracuję u nich od czerwca. Firmę mogę polecić ze spokojnym sumieniem wszystkim opiekunkom i opiekunom..Wszystko zgodnie z umową.Wynagrodzenie często przed czasem.Szefostwo bardzo życzliwe i pomocne w każdej sytuacji.Wiele koleżanek którym poleciłam te agencję, a pracowały w innych i zdecydowały się na wyjazd z Gervitą są równie zadowolone jak ja.

Inga4a
@Lala12 03.04.2018 22:16

Druk A1 otrzymałam po 4 miesiącach pracy i dopiero po interwencji niemieckiej rodziny. Moje prośby były ignorowane.

Ryszard

@Inga4a Bardzo przykra sytuacja. Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat zaistniałej sytuacji? Twoja wypowiedź póki co jest bardzo ogólnikowa, dająca jedynie cząstkowy pogląd na sytuację. @Lala12 Tak jak wyżej, jeśli mogę prosić to proszę o rozwinięcie tematu. Czy odpowiada Ci pracodawca na stanowcze prośby wydania druku o którym mówisz?

niezapominajka

Zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Ogólna atmosfera jest bardzo ważna a w tej agencji ona jest. Dodam tylko od siebie, że w przeciwieństwie do dużych, "renomowanych" wrocławskich firm, ta jest bardzo rzetelna.

mari
@niezapominajka 30.11.2014 11:33

Rzetelne -w moim przypadku to nie jest prawda

Zofia

ja jeżdzę z gervita od roku i jestem zadowolona.Wynagrodzenie na.czas weuro lub w złotówkach składki od średniej krajowej jak na razie nie miałam z nimi problemow

alina
@Zofia 28.05.2016 07:39

A czy składki na ZUS są od średniej krajowej, tak jak w reklamie tej agencji?

Kasia

Naprawde tj taak dobra agencja???az trudno uwierzyc,Moze te pozytywne opinie wypisuja panie siedziace za biurkiem.

Ela1967

Ogólnie ok. Wynagrodzenie na czas , zarobki od 1000 Euro w górę. Ubezpieczenie od średniej krajowej. Kontakt z Agencją zachowany przez cały czas wyjazdu.Normalna atmosfera w pracy a to jest dla mnie ważne.

Zostaw opinię o Gervita - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gervita