Opinie o G-HR Group w Warszawa Dworcowa 14

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w G-HR Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Warszawa Dworcowa 14

Jak się pracuje z ludźmi z G-HR Group?

Tobiasz Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Bardzo dobry kontakt z koordynatorami, nie ściemniają tylko walą prawdę prosto z mostu. Za każdym razem oferta dobierana indywidualnie względem umiejętności. Zawsze można liczyć na pomoc Pana Mateusza. To człowiek, który nie zostawi kiedy pojawi się potrzeba.

Mateusz Nowy wpis

@barman a jak z samym zakwaterowaniem ?

Barman Nowy wpis
@Mateusz

Zakwaterowanie jak najbardziej bardzo dobre. Wiadomo, że to nie hotel 5 gwiazdek, ale w porównaniu do innych to luksus. Ja bardzo dobrze wspominam a mieszkalem i pracowałem w dwóch miejscach i zawsze było ok. Kontakt z firmą też dobry. Ja polecam

Barman

Najlepsza agencja przez jaką wyjechałem do Holandii.

Aktualność

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na portalu gowork.pl !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie G-HR Group.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Natalia

@when widzę, że miałeś bardzo pozytywny obraz na temat firmy i byłeś zainteresowany współpracą. Czy udało Ci się ten plan zrealizować? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Czym G-HR Group wyróżnia się na tle innych agencji zatrudnienia? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna, bo trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Pracownik produkcyjny do pracy w Holandii.

when

Ja to bym się chętnie do nich załapał @godol, bo przecież atmosfera jest dość przyjacielska u nich ostatnio.

helboy

To jest bardzo dobra firma. Potwierdzam, bo byłem i jestem mega zadowolony. Pracowałem przy kompletowaniu zamówień w hipermarkecie. Super opcja. Super płace i zakwaterowanie a najważniejsze że cały kontrakt była praca i pewne godziny. To jest rzadkość a u nich wszystko jest jak należy. Polecam z czystym sumieniem.

godol

No ale @baśka przynajmniej zatrudnienie jest pewno no i masz umowę o pracę w międzynarodowej firmie, ale oprócz tego zawsze możesz także skorzystać z zakwaterowania jakie firma jest w stanie Ci zapewnić, na pewno przyda się na początku jak jeszcze nie znasz miejsca pracy dobrze

baśka

no to oczywiście wszystko wandziu zależy od stanowiska na które się dostaniesz, wiadomo że na produkcji się natyrasz ale już na operatorze wózka widłowego się nie spocisz, ale uprawnienia trzeba mieć i lubić Bredę:)

wanda

zastawiam się czy praca na linii produkcyjne jest bardzo ciężka i czy jej trudność odpowiada wypłatom, gdzieś słyszałam, że trzeba się nieźle namęczyć ale pieniądze są ok

cherry

Mam pytanie odnośnie testu z języka. Przeprowadzają go w biurze czy przez telefon? Jak to wygląda? :)

YOŁ

Spoko firma. W końcu ktoś liczy się z ludźmi. Brawo G-HR żabyście cały czas tak funkcjonowali, to ja zawsze z wami pojadę. Pozdrowionka

Władi

No tutaj racja. Praca fizyczna może być ciężka i ja taką mam. Zależy też jaka firma i jakie towary zbuerasz. Firma firmie nierówna. Niedtety mam swoje lata i nie znam języka żadnego i ciesze się że wogule pracuję. Właśnie jestem po drugiej zmianie i swoje wychodziłem ;) ale jestem zadowolony, bo mam pewną pracę i zarobię wiecej niż w PL. Wypłata zgodna i na czas, tutaj kolega też ma racje, ta firma jest uczciwa i można liczyć na ich pomoc. Polecam G-hr.

Modry

Słuchaj, opowiem ci jak było u mnie. Ja widziałem ich ogłoszenie i wysłałem CV. Nie na jakieś konkretne stanowisko ale tak ogólnie. Na drugi dzień miałem telefon, ale na oferty musiałem zaczekać aż zrobię test z języka. Jak już zrobiłem to Pani przedstawiła mi 2 lub 3 oferty do wyboru. Zanim wybrałem ofertę to Pani z biura cały czas mi doradzała, bo wiadomo w każdej były plusy i minusy. W końcu zdecydowałem się na ofertę, co prawda za niższą trochę stawkę ale sama praca mi odpowiadała. Od zawsze grzebię przy rowerach no i tutaj udało mi się dostać pracę przy rowerach :) No i super. Dzisiaj to mój 10 miesiąc odkąd wyjechałem. Zawsze mogłem liczyć na ich pomoc, nigdy mnie nie zawiedli. Ja firmę G-HR polecam i jak jechać to z nimi nie ma się czego obawiać. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU dla wsyztskich czytających i dla firmy G-HR też :)

Mirek

Potwierdzam opinie o firmie G-HR. Pracuję od 2 tygodni i jestem zadowolony.

Yooo

Spoko firma. Jestem w Holandii i jestem przeszczęśliwy.

Misiak

Świetna firma, potwierdzam! Wyjechałem przez nich w kwietniu na kontrakt 3 miesięczny i byłem bardzo zadowolony. Za 3 tygodnie mam już nagraną inną pracę u nich. Tym razem jadę na min. 6 miesięcy. Oby więcej takich firm i takiego podejścia do ludzi. Super.

Serio. Ja widziałem od nich ostatnio ofertę na maklera giełdowego w Amsterdamie. Widać, że to firma która bardzo starannie dobiera swoje oferty i bardzo dobrze, bo brakuje takich solidnych firm na rynku. Spoko.

grzesiio

Z calym sercem polecam ta firme! Praca znaleziona w chwile, wszystko co zostalo poweidziane w rozmowie telefonicznej, na spotkaniu, w umowie zgadzal sie bez najmniejszych problemow. Bardzo dobra praca, po 6 miesiacach jestem bardzo zadowolony i po krotkim odpoczynku znowu skorzystam z ich uslug. Polecam wszystkim

Anka J.

Bardzo fajna firma. Wróciłam na studia tydzień temu, ale gdyby nie to na pewno zostałabym tam dłużej. Super warunki, super ludzie, fajna niezbyt ciężka praca, pieniążki na czas. Nie szukam już żadnych innych dziwnych pośredników, jadę z G-HR. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Warszawa

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

G-HR Group