Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

Grzegorz

Polecam pana Mateusza . Bardzo dobra współpraca jak do tej pory , nie mogę powiedzieć złego słowa . Warunki pracy jakie przedstaw zgadzam się . Warunki pracy bardzo dobre oraz zakwaterowanie w dobrych warunkach .

hrabiademontechristo

witam z pytaniem czy ktos moze zna adres mieszkania w niemczech do wynajecia tanie w utrzymaniu wewntualnie pokuj z kuchnia z mozliwoscia meldunku nawet na kilka lat bede mieszkal sam i drugie szukam w niemczech pracy jako operator zurawia wiezowego z info prosze o kontakt hrabiademontechristo@yahoo.com

Mariusz

Polecam.

Konrad

Witam. Pan Mateusz to bardzo kapetetna osoba, z którą współpraca to sama przyjemność, dodatkowo jest bardzo zainteresowany co dzieje się z osobami które zrekrutował. Jeśli chodzi o pracę to wszystko jest tak jak przedstawiał podczas rozmowy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
Adriano799

Mateusz to profesjonalista w swojej dziedzinie, pomimo komplikacji zawsze służył wsparciem, rzetelna osoba na odpowiednim stanowisku. Zaangażowanie i zainteresowanie nawet po dłuższym czasie od rozpoczęcia pracy, dziękuję za współpracę i polecam każdemu. Pracuję w Syncreon Waalwijk, zakwaterowanie spełnia podstawowe oczekiwania, praca sama w sobie w porządku, przyjemna ekipa. Polecam każdemu.

Michał Lis

Jedyny pośrednik z prawdziwego zdarzenia, jakiego spotkałem na drodze do Holandii. Konkretne, rzetelne informacje. Sprawne załatwienie wyjazdu. A nawet kilkukrotna pomoc już po przybyciu do Holandii, po błędach biura na miejscu. Polecam.

Artur

Szanowni Państwo, swoją opinię opieram wyłącznie na własnych, dotychczasowych doświadczeniach. Rekrutujący, Pan Mateusz wykazał się dużym zaangażowaniem i wydatną pomocą podczas załatwiania wszelkich formalności. Zawsze był do dyspozycji i służył radą, przejawiając inicjatywę. Rozpocząłem pracę w agencji Axell i jestem zatrudniony w Tobroco Giant. Jak dotąd nie mam najmniejszych zastrzeżeń, poczynając od warunków kwarantanny z pełnym wyżywieniem (!), po warunki pracy, zakwaterowania i wynagrodzenia. Wręcz przeciwnie - jestem bardzo mile zaskoczony!! Wszystko jest w zupełnej zgodzie z ofertą G-HR przedstawioną przez Pana Mateusza. Żadnych przykrych niespodzianek. Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić zarówno G-HR i Pana Mateusza osobiście, jak i Axell Employment wraz z zaangażowanym personelem i opiekunem.

Zbigniew

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych. Trzeba zwrócić uwagę czego oczekujemy i co otrzymujemy w zamian. W moim przypadku oczekiwania zostały spełnione w zaskakująco dobry sposób. Wszystkie terminy, warunki i zobowiązania zostały dotrzymane, opieka trwa do dzisiaj. Firma wraz z firmą AXELL na rynku holenderskim to lider i są to profesjonaliści. Polecam osobiście. ????

Patrycja

Nie polecam agencji axell employment. Poniżają pracownika jak mogą, gdzie mogą i kiedy mogą. Koordynatorzy, jak i same agencja ma to głęboko gdzies, chroniąc syncreon. Wobec agencji axell employment, jak i wobec kordynatora została zawiadomiona Prokuratura, jak i Holerski Związek Pracy FNV. Odpowiedź axella na nękanie pracowników, jak i Magdy Kozak "proszę sobie znaleźć nową".

Zadowolony

Serdecznie polecam, firma konkretna i kompetentna. Otrzymałem wszystko czego chciałem i o czym rozmawialiśmy. Mieszkanie jest super, warunki pracy również. Jeszcze raz polecam z całego serca !

Dominik

Pan Mateusz jest odpowiednią osoba na odpowiednim stanowisku, zna odpowiedź na każde pytanie, proces rekrutacji przebiegał łatwo, przyjemnie i szybko. Po rekrutacji utrzymuje kontakt telefoniczny i pomaga w razie jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie polecam!

Jakub

Mogę szczerze polecić tę firmę pośrednictwa pracy. Świetny kontakt z Mateuszem B. Z zaangażowaniem pomagał mi znaleźć stanowisko dla mnie. Dobry kontakt, wysoka kultura. Polecam.

Lukasz

Witam. Dość długo wstrzymywałem się z napisaniem opini. Pracę zaczęłam w sierpniu 2020 jako mechanik samochodów ciężarowych. Chciałem wyjechać z żoną i dostałem od agencji pracy na miejscu apartament tylko dla mnie i dla żony. Nigdy nie miałem żadnych problemów ani w pracy ani z interesem. Standard mieszkania oceniam na wysoki. Każda sprawę zgłoszona do interim czy z dokumentami czy związane z mieszkaniem załatwiane są praktycznie od ręki. Pracuje już od ponad pół roku i mogę polecić. Prac

dawid
@Lukasz

Zgloszona do interim? to oni kieruja do innego posrednika w holandi?

David

Pracowity , konkretny , rzetelny stanowczy facet . Wykonujący swoją prace z zachowaniem pełnego profesjonalizmu zgodnego z najwyższymi standardami . Szczery i godny polecenia !

August

Gorąco polecam . Rekrutował mnie Pan Mateusza, dzięki niemu, udalo mi sie znaleźć prace w Holandii na ludzkich warunkach, z zakwaterowaniem oraz transportem do pracy. Pare słów o "Tobrocco" Oistervijk : nie mala firma zajmująca sie produkcją mini koparek-ladowarek-manitou itp. Praca na dwie zmiany, jedna z lepiej płatnych jesli chodzi o start. Okolo 14€. Swietna atmosfera w pracy ,czas szybko leci. Dobry system jesli chodzi o wyposażenie stanowiska w narzedzia oraz potrzebne komponenty do produkcji. Profesjonalne instrukcje krok po kroku jak skladac maszynę. Praca dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Daniel

Pan Mateusz jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Interesuje się swoimi pracownikami. Praca jaką mi znalazł jest bardzo fajna i spokojna. Zdecydowanie polecam.

Iwona
@Daniel

Poniżej padło pytanie, na które nie odpowiedziano ale Ty być może znasz odpowiedź. Na jaką umowę można liczyć? Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie?

Witam a jak wygląda sprawa zakwaterowania i wyżywienia w Holandi

andi

witam omijać z daleka Mateusz B .kręt niesamowity przyśle foty zakładu naobiecuje ty rezygnujesz z innych propozycji pracy a na drugi dzwoni żę nie znalazł kwatery żeby poczekać do wtorku dziś pisze że nie potrzeba ludzi... (usunięte przez administratora) dajcie se spokój z G-HR Group to banda oszustów niekompetencja brak wykształcenia zero 00000 doświadczenia...

Antoni
@andi

Przypominam Ci, że obrażanie innych osób na publicznym forum nie jest w dobrym tonie. Jeśli chodzi o kwaterę, to może jeśli jest praca warto samemu się za nią rozejrzeć. Czy ta agencja zawsze załatwia pracę z zakwaterowaniem?

@andi

Szanowny Panie Andrzeju, bardzo nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Przedstawiając oferty naszych klientów zawsze staramy się zaprezentować wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące oferty, jak i warunków zakwaterowania - tak samo było w tym przypadku. Oferta była dla jednej osoby, natomiast Pan chciał wyjechać z synem. Poinformowaliśmy Pana, że musimy skontaktować się z klientem, aby sprawdzić czy uda się zorganizować dwa miejsca na zakwaterowaniu. Niestety w zakwaterowaniu było jedno wolne miejsce. Próbowaliśmy Pana o tym fakcie poinformować, natomiast Pan tych argumentów nie przyjmował. My ze swojej strony staramy się zawsze informować rzetelnie kandydatów o aktualnej sytuacji. Czasami jednak nie mamy wpływu na to, że jest ograniczona ilość miejsc na lokacji i termin rozpoczęcia pracy może ulec zmianie, co często nie jest zależne od nas. Pozdrawiamy, zespół rekrutacyjny G-HR Group

Slawek
@andi

Polecam jak najbardziej firmę GH-R, w szczególności Pana Mateusza B.! Rzetelna i bardzo konkretna firma, wszystko jak należy w jak najlepszym porządku, jesteś pod stałą opieką i masz pełne wsparcie ze strony Polski. Jest pierwszy raz z Tej agencji i niezamieżam zmieniać pozdrawiam

Ķarol i Sylwia

Chcielibyśmy podziękować Firmie G-HR Group, a w szczególności Panu Mateuszowi za profesjonalną obsługę, oraz szybką pomoc w znalezieniu pracy. Zawsze był z nami szczery, i dostępny kiedy tego potrzebowaliśmy, dzięki temu wiedzieliśmy co nas czeka. Cała rekrutacja przebywała mailowo, co nie kosztowało nas w ogóle wysiłku. Nawet po rekrutacji mamy caly czas z nim kontakt za co jestesmy mu bardzo wdzieczni.Gorąco polecamy tą firmę, z nimi jesteście bezpieczni czy to w Polsce czy za granicą.

Darek

Witam serdecznie Chciał bym podziękować za bardzo profesjonalna i kulturalna rekrutacje i pomoc w znalezieni pracy w Belgi jako mechanik aut ciężarowych Volvo Firma jest bardzo profesjonalna i w każdym znaczeniu tego słowa pomocna Co tu dużo pisać jak w każdej firmie są plusy i minusy na początku miałem problemy z kontraktami ale szybko i skutecznie było to rozwiązane Zakwaterowanie nie wiem jak u innych ale u mnie jest rewelacyjne naprawdę Cóż tu dalej pisać polecam bardzo ta firmę bo jest naprawdę profesjonalna Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 55 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group