Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

Chemik

Powiem tak: jak obiecywali tak jest, dzięki wam mam prace od 3 miesięcy, zakwaterowanie super, polecam G-HR Group w 100% !!!

GrzesiuS

Chłopaki z G-HR załatwili mi fajną pracę, uczciwa oferta, wszystko tak jak opisywali, cały czas super kontakt, mega polecam i pozdrawiam :)

Ryszard

G-HR Group to super agencja. Podpowiedzcie czy aktualnie mają wyjazd do Holandii?

Ryszard

Może ktoś opisać jak wygląda mieszkanie agencyjne? Jakie warunki dużo osób na kwaterze?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na portalu gowork.pl !
Świeżak

A jak wygląda sprawa z przyjazdami do Polski? Tzn co ile i na jaki czas można zjechać do kraju? Nie chcę wyjechać na pół roku i ani razu nie przyjechać w tym czasie do domu.

@Świeżak

Każdemu pracownikowi przysługują dwa dni urlopu na miesiąc pracy. Ponadto można również korzystać z bezpłatnego urlopu.

kacha

G-HR Wrocław. Bardzo fajne konkretne chłopaki , intresują się a w razie potrzeby pomogą pozdrawiam gorko i polecam. kacha :* :-)

KRYTYK

Dziwi mnie to , że agencja od dłuższego czasu publikuje ogłoszenia o pracę w Holandii, na różnych portalach. Wysyłam CV i mimo, że spełniam kryteria to nikt nie raczy się do mnie odezwać. Więc mam pytanie do agencji, czy Wy naprawdę szukacie pracowników czy tylko kolekcjonujecie CV???

marek

a był ktoś na pakowaniu papryki? podobno ludzie wyrabiają tam niecałe 30 godzin i to w sumie starcza na domek i życie tam. wie ktoś może czy to prawda?

Bobi

czesc mam pytanie ktos jedzie jako slusarz do monachium z gory dzieki za odp

Victorian

Witam - czy w umowie o pracę jest mowa o karach finansowych - np. jeśli ktoś nie poradzi sobie na miejscu pracy

Siema

A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?

FUFU

Witam . czy tam sa tygodniowe wypłaty? czy miesięczne ?

Team Rekrutacyjny | G-HR Group
@FUFU

Szanowni Państwo, na wszystkich ofertach w Holandii wypłaty są tygodniowe. Pozdrawiamy Team Rekrutacyjny | G-HR Group

Natalia i Marcin

Od miesiąca pracujemy z chłopakiem przez ta agencje, każde na innym zakładzie (na własne życzenie). Domki ładne, transport zawsze na czas, godzin40 lub więcej. Jedno z lepszych biur z których korzystałam wyjeżdżając do Holandii

Mimoza

Witam serdecznie:) mam pytanie czy ow firma jest wiarygodna?

Wojtek

Jak jechać to tylko z tą firmą. Wyczerpujące informacje przed wyjazdem, zawsze pod telefonem, natychmiastowa pomoc w każdej sytuacji. Bardzo dobre warunki pracy i mieszkania. Przedstawiciele przyjeżdżają do Holandii co chwilę. Trzeba docenić tą opiekę i takie firmy jak ta. Oby tak dalej G-HR. Brawo i dziękuję.

Hiszpan

Witam wszystkich.i ja tez sie pochwale. Mieszkam sobie pod Monachium za darmo do pracy mam dosłownie z 500metrow.praca w zawodzie lakiernika. Na poczatku bałem sie tu przyjechac bo nie wiedzialem co mnie tu czeka ale wcale nie żałuje , chłopaki na lakierni spoko najster tez co 3tydz w polsce, kase odkladam tylko zyc nie umierac , no i tez pracowac w koncu po to tu przyjechałem;) Pozdrawiam całe biuro G-HR.. dzieki Mateusz:)

Miłosz G.

W życiu nie widziałem takiego profesjonalnego podejścia do tematu. A trochę widziałem :) Pracuję w Eindhoven. Dziękuję.

Kacper

Witam ! Przetestowałem już kilku pośredników pracy w Holandii . Czytając opinie o tym biorze jestem coraz bardziej zainteresowany . Moje pytanie : na jakie stawki i tygodniowki mogą liczyć osoby w wieku 19 i 22 lata . Wiemy że wiekowa zarabia słabo ale czasem można trafić na to 200 i więcej euro . Dziękuję z góry za odpowiedź .

Dominika

Hej, zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii. Czy praca przy zbieraniu zamówień przy elektronice jest tam ciężka? Pytam o to czy np. Dźwiga sie ciężkie przedmioty? Jestem kobietą więc jest to dla mnie ważne

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 56 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group