Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

Jadwiga

Mąż pojechał do pracy do Monachium jako hydraulik przez to biuro. Przez swój wiek długo nie mógł znaleźć pracy w swoim zawodzie. Tutaj dostał szanse i oboje twierdzimy, że lepiej trafić nie mógł. Mieszka za darmo a wypłaty są zawsze terminowo na koncie. Serdecznie polecam!

latający holender

Witam Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się na wyjazd z tą firmą ??? Gdyż dostałem ofertę wyjazdu niebawem i chętnie poznałbym ludzi na wyjazd :) A co do pozostałych piszecie jak jest, jaką pracę wykonujecie, dziękujecie itd. A konkretnie jeśli można spytać jaką stawkę wam zaproponowano na początek ? I jakie koszty ponieśliście z wyjazdem ??

marcin
@latający holender

Bo to pisza osoby z tego biura

Team Rekrutacyjny | G-HR Group
@marcin

Szanowni Państwo, ten komentarz jest idealną okazją aby jeszcze raz podkreślić to, co robimy. Co robimy takiego, co wyróżnia nas spośród wielu innych firm. Decydując się na skorzystanie z naszych usług dostajecie Państwo pełne wsparcie przed, w trakcie i po wyjeździe. Cały czas jesteśmy w kontakcie z każdym kandydatem i ewentualnie pomagamy zmienić pracę osobom, które z jakichś powodów nie odnajdują się w pracy obecnej. My rozumiemy potrzeby innych i robimy wszystko co w naszej mocy aby było komfortowo i bezpiecznie. Każdą ofertę weryfikujemy osobiście pod względem wykonywanej pracy, zakwaterowania i warunków. Oczywiście nie ma ofert idealnych, ale od nas przynajmniej dowiesz się wszystkich zalet jak i wad konkretnej oferty. Co do uwagi w komentarzu na który odpowiadamy, my kontaktujemy kandydatów z osobami już za granicą przebywającymi, które za naszym pośrednictwem wyjechały. Nie musimy pisać komentarzy, ponieważ najlepszy komentarz dla nas to opinia osoby, która z naszą pomocą do pracy wyjechała. My udostępniamy taki kontakt. Zapraszam do osobistego kontaktu z nami. Pozdrawiamy Team Rekrutacyjny | G-HR Group

Ada

Agencja godna polecenia ! Wszystko co było mówione na rozmowie sprawdziło się . Polecamy !!! ( 5 osobowa ekipa )

N i K

Bardzo profesjonalna firma. Wszystko odbywało sie i odbywa zgodnie z umowa: transport, zakwaterowanie, wypłata. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy z Panem Tomaszem, który rozwiązuje ewentualne problemy pojawiające sie za granica, będąc w Polsce. Serdecznie polecamy

Picker
@N i K

Witam a jezyk angielski to trzeba miec bardzo dobry czy wystarczy komunikatywny na magazyny a ile wychodzi na reke tygodniowo bez wiekowki i czy zakwaterowania są w miare i jak wyglada sprawa z wyjazdem skad organizuja wyjazd dzieki pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
Damian

Jeśli chodzi o agencje G-HR Group Wrocław, opisze to jak najszybciej: zaufałem chłopakom w stu procentach i to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć !!! G-HR Group - Wrocław: - bardzo miła atmosfera - uczciwość - ciekawe oferty pracy - pomoc w każdy możliwy sposób CO TU DUŻO PISAĆ ? DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI ! zaufaj bo warto !

grzybek

W jak najlepszym porządeczku wszystko jest :) Wyjechałem z tą firmą i pracuję 5 miesięcy. Ngdy nie było problemu z kontaktem z chłopakami, zawsze mogłem liczyć na pomoc. Jak jechać to tylko z nimi. Pięknie przedstawione szczegóły pracy zakwaterowania i wyjazdu. Pomimo że wjechałem pierwszy raz za granicę to wszytsko było proste i czulem się bezpiecznie. dziękuję za wszystko i do zobaczyska! Jakoś się odwdzięczę jak obiecałem:)))

Łukasz M

Dzień dobry. Potwierdzam dobre opinie o tej frmie. Od października pracuję w Monachium jako lakiernik i jestem bardzo zadowolony. Wszystko się zgadza, pieniądze bardzo dobre zawsze na czas. Pracuję w jednym z najnowszych i największych warsztatów chyba nawet piąty w europie z tego co mówią. Duże możliwości rozwoju i za tą szansę jestem firmie G-HR wdzięczny, tym bardziej że nie znam języka niemieckiego. Cieszę się że trafiłem do tego biura i polecam je innym z czystym sumieniem.

Martyna i Mateusz :)

Cześć. My również wyjechaliśmy do Holandii dzięki chłopakom z G-hr. :) Pomimo tego ze początki były trudne chłopcy dzielnie nas wspierali i nie zostawili gdy potrzebowaliśmy pomocy. W każdej chwili mogliśmy do nich dzwonić ;) Możecie im zaufać bo wszystko co wam mówią to szczera prawda. Od kilku tygodni mamy bardzo fajna pracę i jesteśmy zadowoleni z wypłat :) Jedyna rzecz do której można sie przyczepić to zakwaterowania chociaż nie wszędzie. :) Do wszystkiego można sie przyzwyczaić Ale najważniejsze że jest praca bo to po tutaj przyjechaliśmy. ;) Pozdrawiamy i życzymy udanych wyjazdów z G-hr! ;)

Filippo

Polecam Chłopaków w 100%. Wyjechaliśmy ze znajomymi po raz pierwszy dzięki nim i napewno nie ostatni. Zapewnili nam prace, pomoc i komfort dzięki czemu czuliśmy sie pewnie. 5 gwiazdek to za mało!!!

Marta i Mateusz

Polecamy biuro G-HR w stu procentach! Wyjechaliśmy przez to biuro do Holandii i była to najlepsza decyzja. Kontakt super! Gdy mieliśmy jakiś problem na miejscu wystarczył jeden telefon do biura i problem został rozwiązany. Zawsze możemy na nich liczyć i nie było tak ze wysłali nas za granice i zapomnieli tylko cały czas nad nami czuwają za co im bardzo dziękujemy! Odrazu mówią jak jest bez żadnej ściemy wszystko co mówili jest prawdą. Praca i pieniądze super. Jeśli mielibyśmy wyjechać drugi raz to napewno z G-HR i zgadzamy sie z wszystkimi pozytywnymi opiniami to szczera prawda! :)

Zuza

Polecam wyjazd z tym biurem mówią tak jak jest przynajmniej na mojej drodze tak było. Trochę slaba organizacja względem podróży ale jak najbardziej polecam .:)

Ham34

Za granicę do pracy pojechałem pierwszy raz. Wyjazd z tą firmą to był strzał w dziesiątkę. Porównania może i nie mam, ale bardziej doświadczeni koledzy, którzy z usług nie jednej firmy korzystali, również są zadowoleni. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi, naciągania faktów, czy obiecywania złotych gór. Miejsca pracy są przez firmę sprawdzane, jak również warunki w miejscach zakwaterowania. W razie czego jest kontakt telefoniczny, więc po przyjeździe na miejsce firma nie wypina się na ludzi, a w przypadku jakichkolwiek komplikacji czy problemów zawsze można liczyć na pomoc z ich strony. Da się zauważyć, że zależy im na zadowoleniu ludzi, których wysyłają do pracy. Ja dzięki G-HR jestem w Niemczech 3 miesiące i tu planuję zostać. Jedyne czego żałuję to tego, że nie pojechałem wcześniej. Dzięki chłopaki z G-HR !

Kuba

Bardzo polecam. Super firma pierwszy raz wyjeżdzałem za granicę i przygotowali mnie do tego odpowiednio. Nie było żadnych niedopowiedzenień. Wszystko jasne i przejrzyste. Na miejscu jest wszytko tak jak było powiedziane, zakwaterowanie, pieniądze, praca. Pojechałem aż z Torunia do Wrocławia, ale naprawdę było warto. Jak bylem w biurze to pracował tam Mateusz i naprawdę potrafił mi odpowiedzieć na każde moje pytanie i dokładnie wszytko wytłumaczył, wporzo ziomek :) i nie jest tak, że tylko ci wysyłają do pracy i sobie musisz radzić. Cały czas utrzymywany jest kontakt i pomogą ci w każdej chwili. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu i planuję zostać jak najdłużej to tylko możliwe.

Kacpi

Wszystko zgodnie z opisem przed wyjazdem. Praca orderpicker prosta i przyjemna.Zakwaterowanie na bungalach - cieplo czystko i nic nie przecieka. POLECAM

hogusia

Czy ktoś planuje wyjechać w najbliższym czasie teraz z tą firmą,bo chciałabym z kimś wyjechać??

Nowa
@hogusia

Hej ;) ja moge z tobą jesli nadal chcesz ;D

hogusia
@Nowa

Niestety nie znam angielskiego i nie ma dla mnie pracy choć chciałabym wyjechać bo jeździłam do Holandi i brak znajomości języka nie przeszkadzało w pracy

Ja wyjechałam z tą firmą do Holandii na 3 miesiące. Byłam bardzo zadowolona. Polecam ją wszystkim niezdecydowanym. Sama mam nadzieję, że w następnym roku na wakacje też, będe mogła pojechać :)

On

Wszystko jest spoko. Potwierdzam że firma G-HR jest jak najbardziej ok!

zuzaa

jedzie ktos teraz 15 ? :)

Kago

Wyjechałem z tą firmą do Holandii. Koszmar. Nie polecam ponieważ kłamią z miejscem pracy i mieszkania. Klapa

Team Rekrutacyjny G-HR Group
@Kago

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Każdego kandydata, którego kierujemy do jednego z naszych klientów informujemy aby kontaktował się z nami w razie jakichkolwiek problemów tak abyśmy mieli możliwość zareagować i rozwiązać ewentualny powstały problem. Niestety nie odnotowaliśmy takiego zgłoszenia aby miejsce pracy oraz miejsce zamieszkania się nie zgadzało ani w Holandii ani też w Niemczech. Ponieważ opinia jest anonimowa również nie jesteśmy w stanie odnieść się do sytuacji. Prosimy o pilny kontakt w celu sprostowania i dania nam możliwości zadziałania aby ewentualną sytuację wyjaśnić i rozwiązać. Czasami pojawiają się sytuacje losowe u naszych klientów, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale zapewniamy pełne wsparcie aby błyskawicznie pomóc i rozwiązać w sposób skuteczny każdy napotkany problem. Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każdy może liczyć na naszą pomoc. Z pozdrowieniami, Team Rekrutacyjny G-HR Group

aaa

jedzie ktos w weekend?

K.
@aaa

Ja wyjechałem w zeszłym tygodniu do miejscowości Gouda - praca spoko, blisko do pracy, no i zakwaterowanie baaaajka! :) Oki, ogarniam sie, bo mam do pracy na drugą zmiane ;p

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 56 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group