Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

anka

czyli to jest otto?

Jakub
@anka

Cześć Anka, powiem co ja wiem. Wyjechałem przez firmę g-hr w lipcu. Po wysłaniu cv dostałem kilka ofert z Holandii i z Niemiec. Były to oferty z różnych firm i między innymi z OTTO. W Niemczech była oferta z firmy Partner czy jakoś tak. Tłumaczyli to tak że mają wybrane najlepsze oferty z rynku z różnych firm. Ja wybrałem Holandię i ofertę otto bo mam akurat znajomych w okolicy. Nie zawiodłem się. Najważniejsze, że jesteś spokojny bo rozwiążą każdy twój problem. Tak jak ktoś wyżej napisał bardzo dobrze się z nimi rozmawia, konkretnie i rzeczowo. Tłumaczą wszystko w szczegółach i mają indywidualne podejście do każdego. Nie na zasadzie jak leci ale dobierają oferty do predyspozycji i życzeń osoby która chce wyjechać. Takie doradztwo którego brakuje w bardzo wielu firmach tego typu. Poza tym bardzo dobry kontakt, można liczyć na pomoc w każdej chwili. Zgadza się wszystko co mówią i obiecują. Trudno polecić lepszą firmę. I piszę do zupełnie serio a dużo już widziałem. Chłopakom można zaufać i z pewnością nie będziecie zawiedzeni. Nie wiem jak w Niemczech ale Holandię mogę spokojnie polecić. Piszę to bo wiem jak wiele osób trafia do firm które nie szanują ludzi. Ja jestem super zadowolony. Pozdrawiam chłopaków z g-hr i życzę wszystkiego najlepszego. Napewno wrócę osobiście podziękować za szczerość i danie mi szansy.

Lukasz, Ania

Co tu duzo pisać, do lepszego biura trafić nie można. Na rekrutacji dowiedielismy się o wszystkich szczegach pracy, po przyjeździe wiedzielismy dużo więcej niż osoby które poszły bezpośrednio przez Otto, numery tel do wszystkich menagerow itp. Polecam gh-r! Pozdrawienia Tomasz!

Woodi
@Lukasz, Ania

podasz namiary?? Moj emil artek16120@wp.pl

Michał M.

Świetna kompetentna firma. Oby więcej takich na rynku. Indywidualne podejście do kandydata, kawa na ławę i żadnej ściemy. Super kontakt i pewne jest, że zawsze można liczyć na ich pomoc. Ja jestem bardzo zadowolony.

Nikodem

Bardzo ale to baardzo dobra firma. W życiu nie widziałem takiej obsługi i podejścia do drugiego człowieka. I przyznaje to z czystym sercem. Wyjechałem z nimi już drugi raz i jestem bardzo zadowolony. Super

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
Norbert

Pracowałem przez ostatnie pół roku w Holandii, wyjazd zorganizowany przez G-HR Group we Wrocławiu. Agencję G-HR oceniam bardzo dobrze - znakomita pomoc i zaangażowanie na każdym obszarze współpracy. Mogę z pełnym przekonaniem polecić każdemu i sam nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby korzystać z ich usług w przyszłości. Pozdrawiam

Wojtek

Pracowałem przez tą firmę przez trzy miesiące. Mogę szczerze polecić. Miły kontakt i wszystko dobrze zorganizowane. To nie zdarza się często w firmach tego typu. Firma godna polecenia.

Chcę potwierdzić dobre opinie o tej firmie. Byłem prawie cały rok na kontrakcie i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Wszustko co powiedzieli się sprawdziło i było zgodne z prawdą. Z pewnością jeszcze wyjadę z tą firmą.

chętny
@Adam

Może orientujesz sie ilu osobowe są pokoje? Jakie stawki proponują?Ile godzin pracy zapewnione i czy dojazd do pracy daleki? Zależy mi na twojej odpowiedzi.

jamndrl

I jak jest w tym roku ? Jak z pokojami ilu osobowe ,jakie wyposażenie?? Jak z pracą? (cieżko,idzie przeżyć) sklepy są blisko miejsca zamieszkania? ile płacą może ktoś przybliżyć?

sdf

hej hej widze ze firma od maja poszukuje pracownika na stanowisko pracownik magazynu w Łodzi tutaj mozna dobyć doświadczenie w międzynarodowej holenderskiej firmie zajmującej się zbieraniem zamówień :)

GITARKA

CHCIAŁEM ZAPYTAĆ CZY WYNAGRODZENIE JEST WYPŁACANE TYGODNIOWO CZY MIESIĘCZNIE ? I CZY POTRZEBNY JEST PAPIEREK O NIEKARALNOŚCI BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ. :)

GITARKA

aloha

Czy od Ciebie także ta firma chciała uzyskać szczegółowe dane osobiste jak pesel i nr dowodu osobistego na początkowym etapie rekrutacji, a właściwie 'w celu uzupełnienia danych do rejestracji w systemie' ????

Drutka
@aloha

Tak, też musiałam przekazać dane. Bez nich nie można wystawić dokumentów i przede wszystkim umowy. Firma jest zarejetsrowana, posiada certyfikat i nie ma możliwości żeby coś niefajnego zrobić :) W każdej firmie do umowy potzebne są takie dane. To nie jest firma krzak, ja z nimi byłam i widać że dużo więcej osób też.

aloha
@Drutka

W każdej firmie do UMOWY , ale tu nie ma mowy o umowie , tylko o nadwyraz szczegółowych danych DO REJESTRACJI W SYSTEMIE

mruczek
@aloha

Cześć, nie wiem o co ci chodzi i po co straszysz. Ja z tą firmą wyjechałem w połowie czerwca w zeszłym roku i pracowałem do października. Wszystko było w porządku i byłem zadowolony. W tym roku też z nimi jadę. Praca przy naprawianiu podręczników szkolnych. Dużo fajnych ziomeczków poznałem i do dzisiaj się kumplujemy, fajna atmosfera w pracy, praca nie jest ciężka. Zupełnie jak na wakacjach. Dziękuję i pozdrawiam.

Drutka

Jadę z nimi 21 maja na 4 miesiące. Byłam w zeszłym roku i w tym robię to samo. Powiem wam że praca jest, warunki mieszkaniowe też ok, ale trzeba się nastawić na pracę a nie na balangi. Trzeba też być wyrozumiałym i umieć przymknąć oko na niekture sprawy bo jak ktoś jest spiety to za granicą tylko stresu się nabawi. Tam mieszka i finkcjonuje i mieszka się z innymi ludźmi i o tym trzeba pamiętać. Ja tą firmę polecam bo wiele już widziałam a tutaj można czuć się bezpiecznie i pieniądze są zawsze i zawsze na czas.

koks-firefox

hej, planuje wyjechać z tym biurem do pracy na kilka miesięcy w wakacje. Jakie macie doświadczenia z nadgodzinami? jest problem żeby pracować te 50/60h tygodniowo raczej ciężko? Pozdrawiam Expatów!

koks-firefox

Gabka

Hej, w końcu wyrwałam się z nasego wspaniałego kraju i dzięki firmie G-HR jestem już w Holandii. To pierwsze dni ale zapowiada się fajnie :) Wczoraj byłam zrobić sofi numer i od jutra zaczynam pracę. Dzisiaj jeszcze odpoczywam i poznaję okolicę. Trochę miałam stres bo jechałam sama, ale naprawdę wszystko jest bardzo dobrze. Ludzie są tutaj fajni i pomocni. Nie taki diabeł straszny z tą firemką. zobaczymy jak będzie dalej ale jestem zadowolona jak dotąd. Napiszę za jakiś czas jak już będę pracowała. Ponoć praca nie jest ciężka no ale zobaczymy.

mariusz
@Gabka

Polecam zdecydowanie tą firmę. Byłem w holandii z dziewczyną w zeszłym roku. Godna zaufania firma. Wszystko co mówili okazało się prawdą, bardzo dobra organizacja. Nie mam kompletnie do czego się przyczepić. Pracownicy pomocni i kompetentni. Pod koniec maja również planujemy z nimi jechać na jakieś 5 miesięcy. Polecam wszystkim wyjazd z tym biurem.

aaaaaaaaaaa123

Witam. Ma ktoś numer bezpośredni aby się tam dostać??

Filip

To super, że wypłaty są na czas, bo trochę się obawiałem co to będzie jak zostanę w obcym kraju bez pieniędzy @bobo. Zastanawiam się nad wyjazdem z nimi do Holandii jako pracownik produkcji. Trzeba znać komunikatywnie angielski, ale nie wymagają żadnego doświadczenia.

Oferty Pracy

Operator wózka widłowego G-HR Group sp. z o.o. 2016-03-23 Żródło: Gowork.pl Breda ( ) Rozpoczęliśmy rekrutację do międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją akcesoriów elektronicznych oraz artykułów wyposażenia domowego.   Oferujemy: - umowę o pracę w międzynarodowej firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - stałą opiekę rekrutera G-HR Group   Czekamy na aplikacje kandydatów, którzy: - posiadają międzynarodowe uprawnienia - znają język angi

bobo
@Oferty Pracy

Ta Kamil, wypłaty na czas są. Pracuje juz 4 miesiące i nie było jeszcze ani jednego problemu. Bardzo dobra jest ta firma, wsztsko dobrze zorganizowane od początku do końca. Musze powiedzieć że jestem zadowolony z tego wyjazdu. Kończe kontrakt 17 kwietnia ale mam możliwość przedłurzyć i chyba zostane jeszcze z 2 miechy i gitara. im dłuzej jestem tym bardziej mi się podoba :)

Blaze

To ja mam pytanie jak jest z wyplatami , czy sa to tygodniowki czy dopiero po miesiacu czy mozna sie dogadac ?

Norbi
@Blaze

Cześć, ja pracuję od 2 miesięcy. Pracuję w centrum dystrybucji i mam tygodniówki. Z tego co mi wiadomo to różnie to jest, jak wyjeżdżałem to proponowali mi oferty gdzie były tygodniówki ale też miesięczne wypłaty. Wszystkie były ok, ale akurat wybrałem tą bo znam bardzo dobrze angielski i stawka była trochę wyższa. Z tego co pamiętam to też były różnice w opłatach za mieszkanie. Była tam niższa stawka ale opłata za mieszkanie mniejsza. Generalnie to oni mają dobre te oferty i można na nich polegać. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane i ja spokojnie polecam tą firmę znajomym. Nie ma co się bać, dobra firma. Trzeba tylko chcieć pracować a nie tylko balety. Pozdrówka :)

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 55 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group