Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

Jakub

Bardzo polecam firmę G-HR Group, a w szczególności Pana Mateusza. Jakość usług na wysokim poziomie. Zapewniona troska i pomoc praktycznie o każdej porze tygodnia.

Jacek

Polecam wszystkim współpracę z firmą G-HR. Pan Mateusz profesjonalnie podchodzi do organizowania wszystkich czynności związanych ze wsparciem podczas procesu rekrutacyjnego jak również po rozpoczęciu pracy. Zawsze można się z nim bez problemu skontaktować, jak również on sam stara się być w kontakcie i w przypadku wystąpienia jakiegoś problemu pomaga go rozwiązać. Z tego powodu w moim przypadku cały proces związany ze znalezieniem pracy, relokacją oraz rozpoczęciem pracy przebiegł bez żadnych problemów.

Michu

Polecam usługi G-HR Group i załatwianie spraw z Panem Mateuszem 6/5

Łukasz

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Mateuszem z GHR group. Współpracowałem z wieloma rekruterami i jestem w stanie szczerze powiedzieć ze nie poznałem nigdy nikogo lepszego na tym stanowisku. Dobry kontakt, zapewniona opieka i wszystko tak jak zostało przedstawione. Polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sebastian

Zdecydowanie polecam G-HR. Wszystko zgadza się z tym, na co się umawialiśmy. Stawka jak w ogłoszeniu, zakwaterowanie jak na zdjęciach. Wszystko zostało załatwione za mnie i niczym nie musiałem się martwić. To jest najbardziej profesjonalna agencja z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Pozdrowienia dla pana Mateusza który nadal czasem dzwoni, by zapytać czy wszystko w porządku.

@Sebastian

Panie Sebastianie, Bardzo dziękuję za przemiłą opinię! W razie problemów lub pytań pozostaję do Pana dyspozycji :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Tomasz B.

Witam wszystkich ????chciałbym z pełną odpowiedzialnością polecić Mateusza ,który jest profesjonalistą w swojej branży i co najważniejsze jest człowiek uczciwy . Jak mówi ,tak robi . Pracuje krótko ,ale miałem już tego dowód conajmniej kilka razy. Gdyby każda agencja w Holandii miała choć jednego człowieka jak Mateusz, naprawdę wszystkim żylo by się lepiej ! Mateusz dziękuję . Jesteś najlepszy . Tak trzymaj ????????????????

@Tomasz B.

Tomku, bardzo dziękuję za miłą opinię! Pozrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Filip

Szczerze mogę polecić firmę G-HR jak i współpracę z Panem Mateuszem, rzetelni ludzie i dbający o pracowników

@Filip

Filipie, bardzo dziękuję za pozytywną opinię oraz miłe słowa! :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Alicja

Bardzo pozytywnie oceniam agencję G-HR, a w szegolnosci Pana Mateusza, tak życzliwej odpowiedzialnej i pomocnej osoby jeszcze w agencji pracy nie spotkałam, wszystko zostało dopięte na ostatni guzik bez żadnych problemów, warunki mieszkaniowe, wynagrodzenie oraz opis pracy zgodny w 100% z tym co zostało przedstawione na rozmowie. Szczerze polecam.

@Alicja

Pani Alicjo, współpraca z Panią podczas procesu rekrutacyjnego była przyjemnością! Bardzo się cieszę, że praca, wynagrodzenie oraz warunki mieszkaniowe Pani sprostały Pani oczekiwaniom :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Filip

Z czystym siemniem mogę polecić firmę jak i współpracę z Panem Mateuszem, firma dbająca o pracowników i rzetelna.

Bartek

Chciałbym bardzo polecić Pana Mateusza B. Miła i profesjonalna pomoc, wszelkie warunki obiecane przed wyjazdem spełnione.

@Bartek

Bartku, Bardzo dziękuję za pozytywną opinię! Mam nadzieję, ze praca przy montażu autobusów elektrycznych jest dla Ciebie ciekawa i satysfakcjonująca :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Dariusz

Witam , Chciałbym napisać parę słów o panie Mateuszu. Pełen profesjalizm, życiowe podejście do człowieka, to bardzo rzadka zaleta w dzisiejszym świecie. Od pierwszej rozmowy do dnia dzisiejszego pan Mateusz pilotuje moje zatrudnienie w Holandii. Wszystko co przedstawił mi w ofercie ma potwierdzenie w codziennym życiu. Po czterech tygodniach pobytu i pracy w Holandii mogę szczerze powiedzieć że to co zaoferował pan Mateusz sprawdziło się. Jestem bardzo zadowolony z pracy i zamieszkania. Życzę wszystkim aby na swej drodze zawodowej spotkali pana Mateusza, nikt nie będzie zawiedziony. Dziękuję panie Mateuszu, tak trzymać, jest pan w najlepszym tego słowa znaczeniu przykładem że można normalnie i uczciwie wykonywać swoją pracę. Pozdrawiam, Dariusz Nosowski

@Dariusz

Panie Darku, bardzo dziękuję za przemiłą opinię - dla mnie to największa zapłata, jak kandydat jest zadowolony z pracy i zakwaterowania, które pomogłem zorganizować. Proszę pamiętać, że zawsze może Pan się ze mną skontaktować telefonicznie, jak tylko będę mógł to pomogę! :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Radek

Biuro jak najbardziej godne polecenia. Pan Mateusz profesjonalnie podchodzi do tematu, nie rzuca słów na wiatr, to co zostało ustalone przez telefon, ma swoje pokrycie w rzeczywistości. Oferty pracy ciekawe, warto pojechać. Polecam

@Radek

Jeśli chodzi o rozmowę telefoniczną, to jakie zasady podczas niej są ustalane? Zauważyłam także, że chwalony jest w większości opinii jeden Pan, a co z resztą zespołu? Istnieje tu możliwość, żeby wybrać sobie rekrutera, czy nie bardzo?

@Honorata

Pani Honorato, zauważyłem, że od dłuższego czasu komentuje Pani większość opinii wystawionych przez naszych zadowolonych pracowników - niemniej nie odnotowaliśmy Pani aplikacji. Zapraszam do przysłania aktualnego CV pod adres e-mail: rekrutacja@g-hr.pl lub do kontaktu telefonicznego (+48 660 665 966) - chętnie odpowiem na wszystkie pytania, na które chciałaby Pani uzyskać odpowiedzi :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Serdecznie polecam wyjazdy przez G-HR Group pełna profeska opieka ze strony rekrutera telefony czy wszystko ok jak praca stałe czuwają nad pracownikiem Godne polecenia

@Marcin

hej, czyli obsługiwało Cię więcej koordynatorów? to ilu ich w sumie teraz pracuje i wspomaga, są tam rotacje? wiecie czy przyjmują?

@Honorata

Pani Honorato, zauważyłem, że od dłuższego czasu komentuje Pani większość opinii wystawionych przez naszych zadowolonych pracowników - niemniej nie odnotowaliśmy Pani aplikacji. Zapraszam do przysłania aktualnego CV pod adres e-mail: rekrutacja@g-hr.pl chętnie odpowiem na wszystkie pytania, na które chciałaby Pani uzyskać odpowiedzi :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

@Marcin

Panie Marcinie, Bardzo dziękujemy za miłą opinię - proszę pamiętać, że zawsze się Pan do nas zwrócić, jeżeli napotka Pan problem związany z pracą, którą Panu zorganizowaliśmy :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Damian

Polecam agencje a zwłaszcza Pana Mateusza z którym mam przyjemność pracować. Pomocny, Sumienny, zaangażowany, Pracowity, zawsze w kontakcie z klientem... Zawsze pomoże, załatwi doradzi. Super gość. Miałem już doczynienia z kilkoma agencjami także wiem jak to wygląda gdzie indziej, tutaj pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolony i każdemu szukającemu pracy polecam.

Honorata

Wiadomo może, czy tak duże zadowolenie kandydata przekłada się na zarobki w tej firmie? Premia to od czego może być przyznawana? I kiedy w ostatnim czasie przyjęli do siebie kogoś nowego?

@Honorata

Pani Honorato, zauważyłem, że od dłuższego czasu komentuje Pani większość opinii wystawionych przez naszych zadowolonych pracowników - niemniej nie odnotowaliśmy Pani aplikacji. Oto odpowiedzi na Pani pytania: 1. Myślę, że większość zrekrutowanych przez nas pracowników za granicę nie narzeka na zarobki (widać to po pozytywnych opiniach) :) 2. Premia zależy od prawa pracy obowiązującego w danym kraju oraz zaangażowania pracownika w powierzonych obowiązkach. 3. Dzisiaj :) Zapraszam do przysłania aktualnego CV pod adres e-mail: rekrutacja@g-hr.pl chętnie odpowiem na więcej Pani pytań :) Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Witam pracowałem przez firmę G-HR jako lakiernik w okolicach Monachium. Pełen profesjonalizm a pan Mateusz służy pomocą a każdej porze, ja byłem mega zadowolony. POLECAM WSZYSTKIM

@Tomek

Tomku, cała przyjemność po mojej stronie i dzięki za wspólne 1,5 roku współpracy - gratuluję raz jeszcze uzyskania bezpośredniej umowy z niemieckim pracodawcą! Pozdrawiam, Mateusz Bochnacki G-HR Group

Martyna

Cześć. Czy mógłby mi ktoś napisać jak jest z tą agencją naprawdę? Jak wygląda zakwaterowanie, opłata za nie? Ile odciągają z wypłaty i za co? Mógłby ktoś się tym podzielić? Czy naprawdę można na nich liczyć w razie jakichkolwiek pytań czy problemów? Zastanawiam się nad wyjazdem z tą agencją. Będę wdzięczna za pomoc.

Brajan.

Polecam G-HR, pan Mateusz pomaga w sprawnej rekrutacji oraz dba o nowych pracowników. Po dosłownie kilku dniach od wysłania CV już byłem w pracy.

Łucja

Cześć, skoro szukają kogoś do pracy jako Order picker, bo widziałam ogłoszenie, to może ktoś powie, jaka w ogóle stawka tam jest? Zwłaszcza, że wymagają znajomości angielskiego, a to wbrew pozorom całkiem spore wymaganie dla niespecjalistycznych stanowisk.

Katarzyna

Oferta pracy i opieka jaką zapewnia G-HR group w szczególności Pan Mateusz jest profesjonalna. Polecam. Pan Mateusz jest zaangażowany i bardzo serdeczny. Oferty są przedstawiane jasno, nie ma tu bajadurzenia - wyjeżdżałam przez różne agencje i pośredników więc zwyczajnie, wiem jak bywa. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie - sprawy są załatwiane natychmiastowo w serdeczniej atmosferze. Jest to bardzo ważne, szczególnie gdy wyjeżdżasz za granicę sam. Wysoka kultura pracy Pana Mateusza, oraz to jak skutecznie potrafi reagować sprawia, że będziesz czuć się bezpiecznie i nie będziesz się wahać poprosić o pomoc lub zwyczajnie będziesz mieć pytania. Ja jestem pod wrażeniem. Procesy rekrutacyjne przebiegają również sprawnie. Jestem obecnie w Holandi, pracuję i jest w porządku. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam. Panie Mateuszu, mega się cieszę, że miałam szansę nawiązać współpracę!

kuba

Ze swojej strony polecam usługi oferowane przez Pana Mateusza i G-HR. Mimo moich obaw spowodowanych opiniami o innych agencjach rekrutacyjnych, wszystko załatwione na najwyższym poziomie, bez jakichkolwiek problemów. Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach, załatwienie spraw pracowniczych na miejscu (w Belgii) poszło bardzo sprawnie. Pan Mateusz kontaktuje się regularnie, pyta czy wszystko ok. Jeśli ktokolwiek miałby jakiekolwiek pytania proszę pisać na jkwlkp1980@gmail.com - odpowiem z punktu widzenia pracownika. Pozdrawiam serdecznie.

Natalia
@kuba

za zakwaterowanie się płaci ?

@Natalia

Tak.

Antoni
@kuba

Dużo? Odciągają z wypłaty czy samemu się płaci? Jest jakiś wybór kwatery czy dają to co mają i nie ma się dużo do gadania?

@Antoni

Pisz na maila

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 55 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!