Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

kamil

Idealnie, że zapewniają zakwaterowanie, i nie trzeba się martwić o to @pati. Nawet ta opieka medyczna stanowi jeden z dobrych benefitów, a czy wypłata pojawia się w terminie? Dzięki

pati

sztos, pewnie chodzi Ci o pracownika szklarni, bo mają jeszcze taki ogłoszenie do Venray. Warto jechac, bo jak napisali zakwaterowanie w jednym z najlepszych ośrodków, w którym będziesz mieć darmowy dostęp do siłowni oraz sali bilardowej.

sztos

mnie przede wszystkim interesuje to, że zapewniają stabilne i legalne co najważniejsze zatrudnienie poza granicami polski. ja aplikuję na pracownika szklarni w venray bo zapewniają opiekę medyczną

iza

przeciez podali w ogłoszeniu wszelkie informacje @Marcin9999, a o jakie stanowisko ci chodzi, pewnie na produkcje?jezli chodzi o wynagrodzenie to oferuja atrakcyjny system wynagrodzen i benefity.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
indo

@zuza, nie dało rady z nimi kontraktu jakoś przedłużyć ? Ja bym chciał gdzieś za granicę się udać ale na minimum rok, żeby języka złapać i coś spowrotem do Polski przywieźć

Zuza
@indo

Tak, nawet nam to proponowali. Gdyby nie studia napewno zostałybyśmy na dłużej. W tym roku na początku czerwca też jedziemy, jesteśmy już dogadane :)

lagos
@Zuza

to super że zrobiłyście sobie takie dobre znajomości. To zawsze będzie przydatne. W końcu robota w szklarni w Holandii jest przecież rok w rok . powodzenia

Marcin9999
@Zuza

Witam jakis kontakt tam do pracy mozna prosic?

Zuza

Spoko ta firma jest. Byłam w Holandii za ich pośrednictwem z koleżanką. Spędziłyśmy tam super 4 miesiące i aż smutno było jak wracałyśmy do Polski, no ale studia. W tym roku też wyjeżdżamy z nimi, mamy to sprawdzone i naprawdę jesteśmy zadowolone z ostatniego wyjazdu i firmy G-HR Group. Ja polecam tą firmę :)

234r5ty6u

@alicja no nie wiem czy widzialas ale mozna tez u nich aplikowac do fimry na takie stanowsiko jak pracownik szklarni za granica w miejsociwsci Venray..

alicja

zarządzanie zasobami ludzki teraz przeżywa rokwit, sporo takich firm jest ale moim zdaniem ta się jakoś wybija, polecam zainteresować się stanwiskiem oferowanym teraz jako zbieracz zamówień

marwwa

Potwierdzam w stu procentach. Razem z dziewczyna mamy do czynienia z ta firma od Maja. Zawsze moglismy liczyć na ich pomoc, nie ma dla nich rzeczy niemozliwych. Czujemy sie super, zakwaterowanie jest ekstra, a gdy mamy jakis problem zawsze nam pomoga. Gdy wyjechalismy dzwonili do nas i pytali czy wszystko jest w porzadku. Mimo ze sa w Polsce a my w Holandii i widzieliśmy sie tylko w biurze przy podpisywaniu umowy to wiemy ze ktos nad nami czuwa i zawsze moze nam pomoc. Jesli jechac do pracy za granice to tylko z nimi. Mysle ze jedyna godna zaufania firma, tylko jeśli juz sie decydujesz to pracuj, chodz do pracy. Jak bedziesz olewac, imprezowac itd to nie oczekuj pomocy kiedy prace stracisz. Ja z czystym sumieniem polecam te firme. Mam wrazenie ze jestem czlonkiem jednej wielkiej rodziny:) Tak trzymac G-hr ! Pozdrowienia dla Marty i Tomka. :))

klik

i fajnie ze na stanowisku zbieracz zamowien na pewno masz zapewniana umowe o prace i możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, ale trzebA język angielski na poziomie zaawansowanym

nnn
@klik

No i fajnie..heh. Języka polskiego się najpierw naucz.

nie polecam

Nie polecam z daleka wieeeje ściemą, nie podają w ofertach pracy żadnych szczegółów, na e pocztę nie odpisują. A poza tym jest to OTTO!

qlkak

kolego, wydaje mi się, że najwaznijesze jest to co na rozmowie rekrutacyjnej, a nie to kto coś powie. Można na pewno u nich zarobić wiecej jako zbieracz zamowień też sporo.

Mała

Fajna firma. Potwierdzam wszystko co jest tutaj o nich napisane. Od miesiąca jestem w Holandii i jestem bardzo zadowolona z pracy i warunków.

Kitka

Fajna firma. Super kontakt, profesjonalne podejście do człowieka, bardzo szczegółowe przedstawienie oferty i co najważniejsze, wszystko co powiedzieli w biurze jest prawdą. Polecam.

Misia

Z wielką przyjemnością polecam firmę G-HR. Potwierdzam to, co koledzy i koleżanki już napisali. Wyjechałam z nimi razem z chłopakiem sugerując się pozytywnymi komentarzami bo chcieliśmy uniknąć problemów a niestety często firmy traktują ludzi jak zwykły towar i mają gdzieś co się z nimi dzieje po wyjeździe. Sami dwa razy trafiliśmy na takich wyzyskiwaczy. Tutaj było zupełnie inaczej. Oferta przedstawiona w sposób jasny i zrozumiały. Wszystko co powiedzieli było prawdą. Później interesowali się nami, pytali czy wszystko w porządku, czy jesteśmy zadowoleni, oferowali swoją pomoc, zawsze mogliśmy na nich liczyć. To się dzisiaj rzadko zdarza dlatego wielki szacunek za to jak podchodzą do swojej pracy i jak traktują ludzi. To jest super. bardzo dziękujemy za wszystko i na pewno będziemy polecać tę agencję naszym znajomym.

Krisss

Ej serio. Zarąbista ta firma. Trochę szukałem i zdecydowałem się na nich choć musiałem przyjechać kawał drogi do Wrocławia podpisać umowę. Ale warto było. Był nawet poczęstunek w biurze, serio! Może dlatego że sobota ale i tak wielki szacun. Jestem serio zadowolony i już poleciłem tą firmę moim znajomym. Nie musiałem wydać ani grosza, bo nawet bilet do Holandii odliczony był z pierwszej wypłaty. Serio. Super pozdrawiam.

grzesiio

Polecam zdecydowanie! Nie dosc ze zaoferowali wszystko na poczatek, wyjazd bez pieniedzy to jeszcze znakomita praca. Wszystko zgadzalo sie, wszystko co zostalo powiedziane, zgadzalo sie w umowie, takze i na miejscu. Serdecznie polecam!

Justy

Super firma, potwierdzam. Wyjechałam z nimi z chłopakiem w połowie maja na kontrakt 3 miesięczny do Holandii. Wszystko było jak powiedzieli i jak trzeba. Żadnych problemów z pieniędzmi, praca ok, godziny też. Mieszkaliśmy w 6 osobowym domku. Mieliśmy kończyć w połowie sierpnia ale przedłużyliśmy kontrakt o jeszcze jeden miesiąc. Polecam firmę G-HR Group niezdecydowanym bo warto! My wyjedziemy z nimi w przyszłym roku z pewnością.

Karol

Witajcie. WYjechałem z tą firmą pod koniec czerwca i przyznaję, że wszystko jest w porządku. Tak jak mówili tak jest. Bardzo fajny kontakt z firmą, rzetelni i nie owijają w bawełnę. Jestem zadowolony. Pracę mam dosyć ciężką, bo na magazynie i godzin sporo bo po 180 w miesiącu, ale w sumie o to mi chodziło. Da się wytrzymać a najważniejsze że kasa się zgadza i jest na czas.

Egon

Sam znam podstawowy angielski dlatego szukałem czegoś odpowiedniego. Obecnie pracuję w firmie gdzie pakujemy słodycze. Przygotowujemy takie paczki promocyjne. Praca lekka, czasem przy taśmie, czasem na układaniu pudełek na palety. W sumie znaomość angielskiegonie jest tutaj potrzebna bo dużo Polaków. Uczę się cały czas tutaj angielskiego, bo obiecali lepiej płatną pracę jak się podszkolę. Jest ok. Ludzie są różni i różne są opinie, ale ja nie narzekam. Jak ktoś chce spokojnie pracować to tutaj jest taka możliwość. Najważniejsze, że wypłaty terminowe i wszystko zorganizowane. Do pracy zawiozą, odwiozą. Wszystko jest ok. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 55 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group