Opinie o G-HR Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G-HR Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie G-HR Group o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G-HR Group w Wrocław

Wojtek

Jeżeli jest ktoś niezdecydowany, to ja chciałem potwierdzić że ta firma jest jak najbardziej godna polecenia. Warunki są naprawdę bardzo dobre. Wypłaty na czas i godziny pewne. Pracuję od ponad miesiąca i tylko raz zdarzyło mi się że nie było pracy u mnie w firmie a pracuję przy padkowaniu słodyczy. To tak nie do końca jeszcze bo byłem na ten czas w innej firmie więc nie siedziałem na wolnym. Jestem jak najbardziej zadowolony i dziękuję Pani z biura za możliwość wyjazdu i podjęcia pracy tym bardziej że nie znam języka angielskiego. Jestem bardzo zadowolony bo w PL nie miałem żadnych szans na w miarę dobrą pracę. Dziekuję i w zamian zamieszczam opinię chociaż nigdy tego jeszcze nie zrobiłęm.

Radek W.

Hejo, potwierdzam opnie o tej firmie. Jest czadowo. Postanowiłem coś napisać, bo rzadko się zdarza tak drobiazgowe i ludzkie podejście do człowieka. Im widać zależy żeby człowiek był zadowolony. Obsługa w biurze świetna. Tutaj są godziny, warunki super. Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu z tą firmą. Wszystko dobrze zorganizowane. Bardzo fajna i dobra firma. Dzięki i cześć...

Ty

Czesc! Wyslalem CV i od czerwca mam pracowac w Holandii przez ta agencje. Ze wzgledu na to, ze to bedzie moj 1 taki wyjazd zamierzam skorzystac z oferowanego noclegu. Niby mam placic 50 euro/tyg., ale chcialbym sie wczesniej dowiedziec paru rzeczy. Czy te 50 euro tyg. to oplacalny wydatek? Czy pokoj jest zadbany i w miare przestronny? Czy w cenie mam swoja wlasna toalete, dostep do internetu i inne wyposazenie? Czy jesli wezme ze soba swoje rzeczy jak np. stacjonarny to bedzie gdzie go postawic? Czy bedzie to pokoj, male mieszkanie czy domek dla paru osob? Dodam, ze wyjezdzam razem z kolega, wiec najbardziej odpowiadalby nam jakis pokoj+wlasna toaleta. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Seba

Cześć, wyjechałem z tą firmą 2 miesiące temu. Pracuję, uczę się angielskiego, trochę zwiedzam. Holandia to fajny kraj i ludzie. Muszę potwierdzić że jest ok. Doskonały kontakt z firmą, praca i mieszkanie ok. poznałem fantastycznych ludzi. Nie mogę powiedzieć złego słowa, a wierzcie widziałem już wiele. Polecam tą firmę :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie G-HR Group? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Angular Developer
juliiusz

czy przyjmują tylko tych co się łapią na stawki wiekowe, czy starszych również? (+22?)

Ania P.

Też się wahałam, ale poczytałam opinie i zaryzykowałam. Dzisiaj nie żałuję. Pracuję od 3 tygodni. Jest dobrze, w końcu stabilne godziny i bardzo dobre warunki na mieszkaniu. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, pełna opieka i doskonały kontakt z przedstawicielami firmy G-HR. Pozdrawiam i polecam tą firmę :)

yolo

same dobre opinie az sie wierzyc nie chce oby bylo tak jak piszecie

daemon181

tam jest na prawde dobrze jak piszecie?

zainteresowany

Witam mam możliwość wyjazdu teraz w sobotę wieczorem do pracy w Holandii na umowe zlecenie i zastanawiam się jak to będzie tam wyglądało i zastanawiam się co zrobić w tym przypadku ktoś może powiedzieć coś więcej czy na umowe zlecenie się oplaca taki wyjazd Dzięki ;)

matt

Piter a jaką masz umowę o prace czy zlecenie ?

Piter

Firma rzetelna. Pracuje 2 miesiące. Praca spoko, godziny są. Warunki ok. Polecam!

Daniel J.

Cześć wszystkim, pracuję od 2 tygodni. Jest jak powiedzieli. Praca super, domki super, towarzystwo też super! Odpowiadam co do testu - ja robiłem w biurze na komputerze, test prosty, podstawy angielskiego. Jest czadowo, polecam tą firmę. Idę na imprę do znajomych, nara...

matt

Cześć wszystkim wyczytałem że ma się jakiś test z angielskiego mógłby ktoś powiedzieć jak to wygląda z góry dzięki :)

Dociekliwy

Witam! Mógłby ktoś opisać bardziej te domki? Ile osób przypada na 1 pokój? Są to pokoje pod kluczyk?

...

to w końcu domki czy ośrodek? Jak otto to kiszka straszna.. cos mi nie pasuja te wychwalania pod niebiosa.

monica

dzieki, chciałam jeszcze zapytac o testy z angielsiego jak to jest oni przesylaja na maila i sie robi, czy przy nich sie pisze??? dzieki za odp

bleblok

To jak to tu w końcu jest, to jest firma OTTO czy jaka? Dla kogo oni rekrutują? Jest to 38-40h tygodniowo? Jakie te mieszkania są że tak chwalicie? Domki czy jakiś hotel/motel? Kuchnia, pralka, suszarka, lodówka jest? Net jest żeby sobie solary sprawdzić czy nie ma? Za co i ile pobierają opłat?

Gumiś
@bleblok

bleblok - pracuje już 3 tydzień. Jak miało być tak jest. Faktycznie znaleźli mi pracę przez OTTO tak mam w umowie ale na jakiś zasadach innych chyba sam nie wiem. Oni dzwonią co jakiś czas i pytają czy jest ok. W sumie nie ważne dla kogo pracuje ważne żeby praca była i jest! 46 godzin w tygodniu i w soboty też. Do pracy mamy 20km, holenderska firma znana, jest fajnie. Za mieszkanie płace 50 euro tygodniowo. Domki super, 5 osób kuchnia wyposażona, lodówki dwie, pralnia wspólna darmowa na ośrodku ale to fajnie bo można fajne panny poznać robiąc pranko :)) Zadnych innych opłat nie widzę. Kurde ja złego słowa powiedzieć nie mogę.

ANka

Wszystko jest w porządku. Właśnie wróciłam z pracy i muszę przyznać że wszystko się zgadza. To mój pierwszy dzień pracy, wczotraj byłam zakładać sofi. Jest ok! Tez miałam obawy, ale jakoś zaufałam i nie żałuje.

...

a jak z tym otto w koncu? opinie mogą pisać panie z biura, jestem ciekawy strasznie, wyjechal bym z dziewczyna

Gary

Czadowa firma! Jestem zadowolony :)Dziękuję za wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o G-HR Group - Wrocław

• Jak się pracuje w G-HR Group?

Zobacz opinie na temat firmy G-HR Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G-HR Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 55 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

G-HR Group