Opinie o Holiday Park & Resort Mielno (Holiday Park & Resort Sp. Z O.O. Sp. K.) w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. w Śrem

Pracowałam w resorcie w Pobierowie 11 miesiąc. Atmosfera fatalna! Styl, sposób odnoszenia się do pracowników przez kierownictwo jest poniżej krytyki. Traktują Cię jak (usunięte przez administratora) wyzwiska, obgadywanie, wydawanie rozkazów, używanie w każdym zdaniu w rozmowie z Tobą niecenzuralnych słów. To wszystko przez panią Kierownik ośrodka i dyrektora jej szefa. Straszny miesiąc jaki tam spędziłam. Nie chodzi o to że praca była ciężka, to jest do wytrzymania, ale to jak Tobą pomiatają już nie. Brak ludzi do pracy. Żadnej reakcji na to że strony kierownictwa. Oczekiwanie, że będziesz tam pracować po 16 godzin dziennie! Brak przerw, bo i kto miałby Cię zastąpić. Dodatkowo Pani Kierownik ma bagatelizuje podstawowe zasady dot. bezpieczeństwa żywności, kazała nam.sprzedawac przeterminowane produkty, zmieniać daty przydatności. Jej higiena osobista również pozostawia wiele do życzenia. Ciagla przetluszczone włosy, te same ciuchy przez tydzień. Można by wiele wymieniac. Niestety jest to jedno z tych miejsc o których ciężko powiedzieć coś dobrego z perspektywy pracownika. Przestrzebam wszystkich. Być może w innych resortach jest lepiej, ale Pobierowo radzę omijać szerokim łukiem.

Lilia
@Halina

Witam,2 pani z Ukrainy szukamy prace.Czy mozna kontakt szefa,dziekue

Wykladowca

Firma pod banderą chowa developera z Poznania to jedna i ta sama firma. Nikt nie chce pracować i współpracować z developerem ,teraz są ogłoszenia pod banderą holiday. Nie polecam brak szacunku hipokryzja brak płatności wieczne kłamstwo oraz obłuda. Wykonawca się nie płaci albo przeciąga tak że nie jest w stanie funkcjonować już na rynku. Wszystkim odradzam

@Wykladowca

pod banderą chowa dewelopera, to resorty największe w kraju. deweloper to pikus, działa lokalnie

Nie polecam

Pracowałam kilka miesięcy w Rowach i odradzam każdej osobie chcącej zachować zdrowie psychiczne. Po pierwsze powiedzą Ci, że masz darmowe wyżywienie - hehe, nie. Darmowy obiad i śniadanie to resztki po śniadaniach i obiadach dla gości, jeśli coś zostaje, o ile pracujesz jako kelner lub na kuchni (czyli nie dostajesz premii i masz mało godzin, więc mało zarobisz), pozostali muszą za posiłki płacić. Za to kierownicy mają wszystko praktycznie za darmo :) Do tego raz na miesiąc przyjeżdżają "ważni ludzie z centrali" i wtedy wszyscy zachowują się jak zaszczuci, musisz wszystko robić idealnie, najlepiej jeszcze ich całować po (usunięte przez administratora) prezes przyjeżdża z ochroną i zwykły pracownik nie ma prawa do niego nawet podejść. Chodzą po ośrodku i się obnoszą, a nie potrafią zarządzać ludźmi, większość kierowników tam (poza Panem Łukaszem, który jest naprawdę złotą osobą) nie potrafi rozwiązywać problemów i normalnie rozmawiać z pracownikami, zamiast tego Cię wyśmieją, albo wymyślą Ci karę jak coś im się nie spodoba. Nie polecam, nie za takie pieniądze. Są miejsca, gdzie naprawdę traktują dobrze ludzi i na pewno to miejsce do nich nie należy, totalnie (usunięte przez administratora). Zapieprzasz po 12h i nie możesz za darmo wypić nawet głupiej kawy z ekspresu. Tak samo jak zapłacisz za posiłki i nie możesz zjeść gdy są goście, i tak jesz resztki. Beznadziejne miejsce, zraziło mnie do pracy sezonowej na bardzo długi czas.

Anka
@Nina

Jak doczkać to ok. Tak serio to ja też zaczynam pracę od wakacji, więc pewnie będziemy razem tam pracować :) Ile pracuje osób w takim hotelu?

Ewelina

Pracuje w firmie ponad 4 lata. Przeszłam przez przeróżne stanowiska i przez cały ten czas mam szansę się rozwijać. Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Ja doceniam tutaj naprawdę świetny team, bez fermentu, niepotrzebnych spięć. Na imprezach integracyjnych bawimy się idealnie, często spotykamy się poza biurem. Można na ludzi z HPR liczyć :) Kolejnymi plusami są prezenty od firmy w postaci voucherów na pobyt. Można powiedzieć, że pracownik Holidaya przyjeżdża do ośrodków za darmo. W sprzedaży organizowane są regularne konkursy, co miesiąc konkursy finansowe: dzienne, tygodniowe, miesięczne, zespołowe i indywidualne. Nawet jeśli ktoś indywidualnie jeszcze nie osiąga wyników konkursowych, to jak trafisz do dobrego zespołu to kasa do Ciebie spłynie :D Co jakiś czas mamy też konkursy wyjazdowe - niebyle jakie: Turcja, Dubaj, Dominikana, Malta! :) Pracowałam w rożnych miejscach i to miejsce oceniam bardzo dobrze. Uważam, że świetnie trafiłam.

Aga

Gdzie mieści się siedziba działu sprzedaży jestem zainteresowana współpracą

Raczej polecam uciekać. Miałam okazję pracować dwa miesiące i cieszę się, że tak szybko to się skończyło. Moja liderka bardzo kiepska, obrażała się, czepiała o wszystko, faworyzowała niektóre osoby z zespołu, wiecznie nic nie wiadomo. Wiecznie jakiś system padał i np przez godzinę dzwoniliśmy z pomocą samego Excela. Kradnięcie klientów przez innych pracowników to norma (Twoja strata, bo wtedy jej sprzedaż i jej prowizja). Miałam zaszczyt słyszeć jak liderka innego zespołu do tego podpuszcza inną pracownicę. Pełna klasa i szacunek wobec siebie no nie powiem. Aplikowałam do innego działu, bo coraz bardziej miałam dosyć. Dostałam wypowiedzenie, mimo że liderka zapewniała, że nie ma to nic wspólnego z tym to nie potrafiła uargumentować dlaczego mnie zwalnia (co ciekawe o zwolnieniu dowiedziałam się w dzień wolny przez maila, a kolejne dwa dni mnie ignorowała udając, że nie istnieje zamiast powiedzieć cokolwiek o co chodzi, przez 3 godziny czekałam w biurze na wypowiedzenie aby dowiedzieć się, że drukarka nie działa i mam przyjść kolejnego dnia, dopiero powiedziała jak pociągnęłam ją za język ile mam jeszcze czekać).Liderka postarała się również o to abym nie dostała się do tego drugiego działu. No porażka i dziecinada a pracowałam już w niejdnej dziwnej firmie tak tego jeszcze na oczy nie widziałam.

Odpowiedź Nowy wpis
@Karolina

Z mojej pespektywy wyglądało to inaczej. Kojarzę nie długi staż dwóch młodych dziewczyn prosto po szkle, więc nie wiem, gdzie nabyły takiego doświadczenia w firmie, a dodatkowo narobiły szkód (zalane gniazdko). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wiadomo, że pracownik napiszę, że dawał z siebie wszystko, natomiast jako drugi pracownik obserwujący z boku śmiem twierdzić, że zakończenie współpracy było uzasadnione. Zasady obowiązują wszystkich pracowników, ja nie mam problemów do stosowania się, a pracuję w firmie już ponad dwa lata, więc nie są one wygórowane. System jak system, zdarza się, że jest awaria, ale nie uważam, że jest to nagminne. Liderki są akurat bardzo pomocne i nie słyszałem herezji, o których piszesz.

posiadaczka vouchera Nowy wpis

Odradzam zakup voucherów na pobyt. W ubiegłym roku zakupiłam 2 vouchery. Niestety mimo duzej elastyczności czasowej nie ma możliwości rezerwacji na rok 2024- wszystkie możliwe terminy w ramach voucherów są już dawno pozajmowane. Na rok 2025 również nie wygląda to duzo lepiej. Podejrzewam, że voucherów sprzedanych 3 razy więcej niz faktycznych dostępnych terminów. Rezerwacja vouchera- jestes 30 w kolejce, poczekaj 1,5 godziny na infolinii, może się dodzwonisz. ŻENADA! Żałuję zmarnowanych pieniędzy i czasu! Oferta po dopłacie PARKINGU, WYBORZE LOKALU, SPRZĄTANIA, OPŁATY ZA RĘCZNIKI przestaje być konkurencyjna.

Sonia

Specjalista ds. utrzymania Klientów ma pracować dowolnie, ale powyżej 100 godz. miesięcznie, a podane zarobki to 3 000–7 000zł brutto. Czemu przy tak zorganizowanej pracy, gdzie jak rozumiem może ona być dodatkowa i telefony wykonuje się ze swojej inicjatywy, to musi być praca stacjonarna? :0 W domu mogłabym dzwonić dowolnie, a jak mam jeździć na Grunwald kilka razy dziennie do biura?

Agnieszka Nowy wpis
@Sonia

Oczywiście praca może być dodatkowa, ale jak słusznie zwróciłaś uwagę, nie w mniejszym zakresie niż 100 godzin miesięcznie. Samodzielnie układasz grafik, ale należy być w pracy w biurze, ponieważ telefony wykonujesz zgodnie z przydzieloną Ci bazą. Przykładowo jesteś w pracy od 9 do 15, to w tym przedziale godzinowym wykonujesz połączenia do Klientów.

@Ewelina

Jaka średnia kasa jest z takich konkursów jeśli można wiedzieć? I w ogóle czy sama podstawa pensji jest ok? :) W sprzedaży zatrudniają tylko na umowie o pracę czy B2B też można?

Ewelina

Konkurs dzienny to 100-200-300 zł, tygodniowy to na przykład procent od obrotu więc 200-500 zł, miesięczne konkursy to około 1000 zł za pierwsze miejsce i około 600 zł za trzecie. Jedna osoba może wygrać w więcej niż jednym konkursie, więc jak ktoś się sprawdza i jest dobry to zarobi z tego ???? Z kolei w konkursach miesięcznych zespołowych dostaje się procent od obrotu dodatkowy do podstawy i prowizji. Zatrudnienie zlecenie i potem możliwość przejścia na UOP. B2B chyba też możliwe.

Aga Nowy wpis

Gdzie mieści się siedziba działu sprzedaży jestem zainteresowana współpracą

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca Klientów Stałych w firmie Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Knack

Nie polecam, już na etapie rekrutacji zostałam wprowadzona w błąd. Rekruterka umówiła mnie na konkretną godzinę, będą na miejscu okazało się, że kierownik dopiero będzie w resorcie za godzinę i tak miał mieć niby zaplanowane rozmowy. Straciłam tylko czas i pieniądze na dojazd.

Kasandra

Mocno zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko Doradcy Klientów Stałych, ale mam kilka pytań. Czy to prawda, że po dłuższym stażu pracy uzyskujecie 5000 zł - 7000 zł brutto samej premii. Martwi mnie w sumie ta umowa zlecenie na początek, po jakim czasie można dostać już normalnie umowę o pracę?

olalola

cześć :) zastanawiam się czy dołączyć do grupy sprzedażowej w Poznaniu. Czy przejście na umowę o pracę jest realne? ile +/- wynosi miesięczna pensja? tak bez owijania w bawełnę proszę, po przeczytaniu tak rozbieżnych opinii, w tym tych z ubiegłego roku nie wiem jaką podjąć decyzję. Pani przedstawiła "poprawne" warunki, jednak najbardziej zastanawiają mnie zarobki przy robieniu pełnego etatu. Nie chciałabym zejść poniżej tego co zarabiam na dzień dzisiejszy a warunku w Holidayu przedstawiono nawet spoko, ile jest w tym wszystkim prawdy? I jak jest z tymi opóźnieniami w wypłacaniu pieniędzy? Z góry dzięki za odp :D

Asia
@olalola

Hej :) Pracuje na umowie o prace praktycznie od samego początku po okresie próbnym została mi od razu zaproponowana umowa o pracę. Pracuję w pełnym wymiarze godzin i jestem zadowolona. Zarobki też są dobre jest podstawa + premia więc naprawdę można dobrze zarobić i wyciągnąć wysoką prowizję. Ja zarabiam od 5 - 7 tys w tym miesiącu wyciągnęłam 9 tys jeśli masz dobry kontakt z ludźmi i przyłożysz się do pracy to zarobisz ekstra. Godziny sama sobie kontrolujesz. Weekendy wszystkie są wolne ale jak chcesz to możesz pracować. Wypłaty są na czas więc o to nie trzeba się martwić.

Sara
@Asia

Ile czasu trwał okres próbny? Super, że oprócz pensji jest premia. Czy można wiedzieć za co jest szansa otrzymać taką premię? :) Czy w soboty podczas pracy pracownik ma płacone więcej?

Zuzia
@Asia

A jak wyglądają godziny pracy? Firma pisze o elastycznych godzinach pracy, a jak to się ma w praktyce? Pozdrawiam

@Asia

A po okresie próbnym na jaki czas dostałaś umowę? Czy firma szkoli pracowników odnośnie relacji interpersonalnych? Powiesz kiedy konkretnie wypłata jest na koncie?

@Zuzia

W praktyce godziny pracy ustalasz sobie sama w określonym przedziale godzinowym.

Na wielkopolskie jest oferta pracy na stanowisku Kierownika Budowy, ale nie jest określone miasto (a szukają pracowników do różnych lokalizacji), czy chodzi może o Śrem? Nie jest wspomniane nic o wynagrodzeniu, mogę liczyć na zakreślenie widełek? Jakie narzędzia pracy zapewniają?

Wykladowca

Agata
@Wykladowca

No trochę niepokojące jest to co mówisz, a to skąd masz w ogóle takie informacje? Nie powtarzasz czasem jakiś plotek? No i czy to faktycznie ma jakikolwiek wpływ na działanie tej firmy i wypłacalność...?

Kazimierz
@Agata

A czy Pani Agata to nie przypadkiem ktoś PR holiday? Dlaczego nikt z Holiday P&R lub Everest Development (Tak, bo to firmy zarządzane przez jednego czlowieka) nie zabierze głosu, nie wypowie się na temat tych komentarzy. Komentujecie, ale ukrywając się pod różnymi NIKami próbując bronić firmy. Dlaczego boicie się komentować oficjalnie?

Pracwonik
@Wykladowca

Jeśli doszło do takich sytuacji zgłasza się takie sprawy do odpowiednich osób/organizacji :)

Profesor
@Wykladowca

Co za bzdury, Everest to generalny wykonawca, a że powiązany to chyba normalne- tak działają holdingi. Kiedy ktoś nie płaci sprawę zgłasza się do odpowiednich organów, a nie wypisuje na forum dla potencjalnych pracowników innej firmy.

Profesor
@Pracwonik

Niektórzy wolą niszczyć bezpodstawnie cudzą opinię na forach, tak łatwiej, a skuteczność zerowa. Upust frustracji 100%, zemsta dokonana. Frustrat.

@Pracwonik

Firma dno. Zwrotu kaucji za pobyt nie moge sie doprosic juz czwarty tydzien. Klamia na kazdym kroku!

Serek
@Adam

Mam taką samą sytuację. Mi powiedzieli ze odebrałem kaucję przy wymeldowaniu. To normalne (usunięte przez administratora)

Gosia
@Serek

Nie wiem o co chodzi, ale byłam już z 5 razy i za każdym razem miałam kaucję oddawaną. Raz faktycznie myślałam, że mi nie oddali ale po prostu miałam zwolnioną blokadę na karcie i mi się nie pojawiło info, a pieniądze były. Zdecydowanie polecam Holiday'a. W tym roku byłam w Mielnie i było super. Animacje dla dzieci były ekstra, bardzo różnorodne. Muszę też pochwalić obsługę w kawiarni, bardzo dobre wszystko było, zarówno drinki jak i ciasta czy desery dla dzieci.

@Wykladowca

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w siedzibie firmy?

Agnieszka

W zależności od stanowiska na które aplikujesz. Zazwyczaj rozmowa rekrutacyjna odbywa się online.

Cześć, może wiecie jakie warunki są teraz na stanowisku Specjalisty ds. Utrzymania Klientów? Chcialabym aplikować, ale nie do końca rozumiem warunki finansowe jakie tam przedstawili. Co dokładnie oznaczają zarobki między 3 000–9 000 zł brutto? Sama podstawa może tyle wynieść? Wg oferty jest prowizja od każdej sprzedaży, jak ona procentowo wychodzi?

Agnieszka

Cześć, otrzymujesz podstawę za ilość przepracowanych godzin + otrzymujesz prowizję od każdej sprzedaży, na prowizję wpływa kampania oraz skuteczność. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkich szczegółów zapraszam do aplikacji, chętnie udzielę informacji ????

Tess

Spędziliśmy pierwszy tydzień października 2023r. w Resorcie w Cieplicach.Domek OK natomiast basen zewnętrzny nie był podgrzewany. Niestety w jacuzzi zimna woda przez cały czas pobytu. Obsługa w kawiarni mogła być sympatyczniejsza. Za wiele rzeczy dodatkowa opłata np. wypożyczenie ręczników, rowerów, mikrofalówki czy grila.

Tosia

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Zastępcy Dyrektora Resortu. Do moich zadań należałoby zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku operacyjnego, czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników orientuje się jakim budżetem rocznym zarządza dyrektor, chciałabym wiedzieć czy optymalizacja kosztów w ich resorcie będzie realna :) Ponadto, czy na rozmowie rekrutacyjnej dają zadanie aby sprawdzić znajomość najlepszych praktyk branżowych? Rok temu narzekaliście na kadrę kierowniczą, czy od tamtego momentu coś się zmieniło w tej kwestii?

Widzę, że poszukiwany jest stażysta w obszarze administracji w Biurze Zarządu (płatny 3-miesięczny staż), niestety nie podano żadnego zarysu wysokości wynagrodzenia, ile proponują na takim stażu? Są szanse na późniejsze, stałe zatrudnienie?

Wronek

Potwierdzam! Pracowałem rok temu tam, mam podobne doświadczenia. Rudowłosa kierowniczka pomiata każdym, kto wg. Niej nie wykonuje tego co sobie wymyslilA. pretensje były o wszystko, zero szkoleń, informacji przygotowującej do pracy. Warunki pracy, sprzęt, temperatura, okropnie to wspominam. W tym sezonie przyjadę do pracy do Rowów zobaczymy jak będzie tam ????

Ala

Ja wspominam pracę w Pobierowie dobrze, choć zgadzam się, że z tą kier. resortu coś jest nie tak. Niemiła, głośna i wulgarna. Mam nadzieję że już jej nie ma, chętnie wrócę do pracy w tym roku. Ma ktoś informację, kto jest tam kierownikiem teraz?

Xyz

Tak, w Pobierowie najgorzej. Potwierdzam i ja.

Kamillo

Kurczę, składałem tam Cv do pracy jako barman, ale po Twojej opini zaczynam się zastanawiać …. Dzwoniła do mnie ta babka z resortu i wydawała się miła, powiedziała jak wyglada praca i czego oczekują, niby wszystko ok. A w jakim dziale pracowałaś? Mówiła tez coś o restauracji, że szuka kelnerek a mam dziewczynę, co chciała tam pracować. Teraz zaczynam się zastanawiać

NN

Pracuje tam od kilku dobrych lat wraz z tą samą panią kierownik. Babka jest wymagająca i konkretna. Realizuje założenia firmy, oczywiście jak ktoś nie chce pracować to nie będzie i tyle a i tacy się zdarzają … ostatnio sama młodzież, która sama nie wie czego chce i tyle. Nigdy w życiu nie widziałem, żeby sprzedawali coś starego … w zasadzie pani kierownik nawet gastronomią się nie zajmuje ma od tego innego kierownika. Nie wiem o co Ci chodzi, nie kojarzę również pracownika z jednego miesiąca, większość ludzi pracuje tam po kilka sezonów a nowi są zatrudnieni już od kilku miesięcy i nadal są, starzy wracają na sezon, dlatego albo ściemniasz albo jesteś podstawionym tematem.

Karmel
@NN

W domku nr. 1 po sezonie są przechowywane przeterminowane rzeczy. Każdy o tym wie, kto tam pracuje ???? ale.co ja o tym wiem...

ALA

Pracowałam w Pobierowie 3 sezony i nie narzekam. Goście którzy nas odwiedzają też przyjeżdżali kilka lat z rzędu i nie widzieli zmian w kadrze. Jeden co nie pasował wypisuje bzdury. Myślał, że może kombinować i może się ślizgać. Atmosfera w HP jest obłędna, a ludzie fantastyczni. Znajomości na lata

turystka
@Wronek

Odwiedziłam każdy z resortów Holiday, i takiej atmosfery pośród pracowników jak w Rowach, nie widziałam nigdzie. Wszyscy uśmiechnięci, czysto, pomocni, witają cię od samego wejścia na ośrodek :D Czuło się, ze pracownicy są tam doceniani, czego i Tobie życzę :) Jakbym trafiła do innego świata :p

Halina

Jestem, pracuję i nie narzekam. W Pobierowie są super ludzie i świetni goście. Pozdrawiam całą ekipę

@Kamillo

Bo jest ok, tam co roku ta sama obstawa. Ja pracuje 3 rok

@ALA

Brawo!

Lilia
@Halina

Witam,2 pani z Ukrainy szukamy prace.Czy mozna kontakt szefa,dziekue

elka

Da mi ktoś nr bezpośrednio do pani z hru? potrzebuje kilka informacji o stanowisku, nie wiem czy aplikować

krok

Nie polecam zakupu pakietów Holiday park resort. Rezerwacja na pobyt jest niemożliwa w terminie ok 5 miesięcy. Rezerwacje można dokonać dopiero na rok 2024 i to już terminy na ferie są już zajęte. Na tak przyszłe terminy, gdy nie wiadomo co może wypaść , nie można dokonywać rezerwacji(choroba , brak urlopu itp.) Bardzo żauję że wykupiliśmy pakiet na 5 lat. NIE POLECAM!!!!! H,K,

promocje
@krok

A te nowe? wiesz coś o tym? z tym wykorzystaniem to nie jest prawda by dzwoniłam w marcu i w byłam 10 czerwca na 4 dni.

Mimi
@promocje

Ja dzwoniłam wczoraj i proponuja mi w tym roku październik jak pierwszy wolny termin. W 2024 maj czerwiec i wrzesień brak terminow-popostu żenada. Zapisałam się na wrzesień 2025, płatność mam zrobić do jutra za rezerwację. A jak zrezygnije z rezerwacji bo dwa lata to dość długo i różnie może być w życiu to kasa przepada i voucher też. Więc tak słabo to wyglada. Szkoda że dałam się wkręcić w tą ofertę.

Candidate

W dziale sprzedaży telefonicznej osobie z ponad 5-cio letnim doświadczeniem w firmach będących liderami rynku e-commerce,bankowości itd kompetencjami i wyższym wykształceniem proponują minimalną krajową ... Żenada. Mydlenie oczu bajkami o kosmicznych premiach od sprzedaży na mnie nie działa. Nie polecam.

promocje

Widzieliście te promocje na stronie? jest sensu to kupować? Wyglada dobrze, ale potrzeebuje opinii kogos kto to wykorzystał

Patka

Polecam pobyt w Pobierowie.???? Animatorzy Taras,Marta , Zuzia przemiłe osoby które wiedzą jak zachęcić dzieci do zabawy ???? Restauracja: super barmany i barmanka którzy robią przepyszne i kolorowe drinki ???? Recepcja: przemiła obsługa ???? Gorąca polecam !!!!!????????????

Ja także
@Patka

O, jak barmany super to warto jechać :) Też byłam w PObierowe i jestem zachwycona, przemiła obsługa w recepcji, widać że lubi swoją pracę. Czysto i elegancko i nawet na plaże nie chce się wychodzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. - Śrem

• Jak się pracuje w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 43 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.
3.6/5 Na podstawie 174 ocen.
  • Fryderyka Chopina 1J
    63-100 Śrem

Holiday Park & Resort Sp. z o.o. Sp. k.