Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maltex Sp. z o.o. w Sochaczew

counter
Maria Nowy wpis

Maltex zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych od ponad 20 lat. Obecnie prowadzonych jest kilka rekrutacji w tym na stanowisko przedstawiciela handlowego. Niestety nie ma informacji jakie wymagania trzeba spełniać i co oferuje pracodawca. Może pracownik tej firmy nakreśli jak wygląda praca firmie Maltex?

Rafał Nowy wpis

Cześć. Trafiłem do tego wątku, że znajdę tu osobę, która napisze mi coś na temat funkcjonowania tego przedsiębiorstwa produkcyjno - handlowego Maltex. Nie wiem, jak wygląda tam zakres obowiązków osoby zatrudnionej, dlatego właśnie dzięki Wam fakt ten po prostu chcę ustalić. Ciekawie mnie czy ilość obowiązków jest wprost proporcjonalna do tego, ile zatrudniony pracownik zarabia. Dowiem się tego od Was?

August Nowy wpis

Miałem nadzieję, że na wątku znajdę informacje o pracy, zarobkach czy atmosferze w firmie. O co chodzi, że nikt tu nie zagląda?

Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maltex Sp. z o.o. w miejscowości Sochaczew nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Maltex Sp. z o.o. - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad