Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Hej

Pracownicy, skoro nie zapłacili Wam wypłat to dlaczego nadal przychodzicie do pracy. Półtora miesiąca robimy za darmo, nie wierzcie im, że Wam zapłacą teraz i nie wierzcie, że zapłacą później za grudzień i ekwiwalentyy za niewykorzystane urlopy nie wspominając już, że zusy niepopłacone.To samo z polisami pzu jeżeli ktoś miał. O ekwiwalentach za pranie nawet nie wspominam. Ta firma nie ma honoru i proszę Was, nie róbcie za darmo

Pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolony , warunki bardzo dobre, w biurze wszystko można załatwić od ręki , wolne kiedy potrzebuję to dostaję , zamienić dyżurami też się można , tylko trzeba powiadomić o zamianie, urlop też jak potrzeba dostaję .

No właśnie, czy to pewne i czy obwieszczono to już pracownikom? Niedawno też napisano o opóźnieniu w przesłaniu pensji. Czy wszyscy mają kasę za listopad na koncie?

Jest 10 i wyplaty niema jest to dokladnie ta sama sytulacja sprzed miesiaca

@Ola

Jednak nie jesteś za(usunięte przez administratora) kobieto albo mężczyzno - jeśli firma nie ma kasy to PIP nie pomoże - pójdzie na kontrolę i co z tego , da nakaz i tyle , ZUS widzi czy składki są odprowadzane czy nie , jeśli tak jak piszecie jest upadłość to jest syndyk i on rozporządza pieniędzmi , a fundusz świadczeń pracowniczy wypłaci wynagrodzenia tym którzy ich nie dostali

Darek Nowy wpis

Jeszcze jedna sprawa, niech nie myślą, że na wyroku stwierdzającym, że wiszą mi pieniądze się skończy (chociaż na razie jeszcze go nie mam, bo sprawa jest odroczona bo ten nowy prezes Jaruszewski przesłał do sądu pismo, że on już tam nie jest prezesem). Dostanę wyrok i idę od razu do firmy która legalnie od nich wywindykatoruje, nie ma sprawy. Na szczęście jest mozliwość dochodzenia swoich roszczeń od byłych właścicieli spółki zoo :))))

Z firmą nie ma kontaktu? Bo tak rozumiem to co piszecie tutaj wątku. Informacji o zamknięciu firmy też nie znalazłem, wpadłem zapytać o pracę portiera bo znalazłem stare ogłoszenie na to stanowisko. Na chwilę obecną zatrudniani są nowi pracownicy, są jakieś szanse się dostać w ogóle?

Ola

To juz pytaj Sekreckich. A potem oczekujmiesiące na wypłatę. O skladkach zus zapomnij Ale jak lubisz prace za free idz

Tymek Nowy wpis
@Ola

Nie za ciekawa sytuacja jak poślizgi z kasą. Chciałem aplikować jako pracownik utrzymania czystości ale zależy mi na umowie i prace i wszystkich odprowadzanych składakach żeby potem było do emerytury. Ty masz z tym problemy czy jesteś na zleceniu?

Pracownik SS Nowy wpis

Do tej pory nie pracuje jeszcze i pomyslec jak czlowiek ma byc w porzadku wobec przyszlych pracodawcow oszusotw az sie odechciewa robic w tym kraju gdzie na kazdym kroku jest (usunięte przez administratora)

Pracownik SS Nowy wpis

12.800 zl tyle firma mi zalega bez odsetek na miesiac kwiecien

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

OLA

Jeszcze co ważne. Dobrze by to Sekreccy czytali Każdy otrzymał no prawie każdy swiadectwo i dokument od zus. Ale od P.Sekreckiej. W świetle prawa jest to (usunięte przez administratora) Gdyż pieczatka nie jest P.Sekreckiej. A i nie pokazała nam upoważnienia że występuje w imieniu nowego prezesa. Druga sprawa,Jak nie prezes,już nie prokurent wydaje takie dokumenty i to na zwolnieniu lekarskim. Sprawa jest juz w sądzie o to i w zusie. Jak i izbie sjarbowej. Jak pisałam piszcie do mnie Jak będę mogła to pomogę,a wiem.że mogę.

Zbychu

Nadal szukają kogoś do pracy jeśli chodzi o utrzymanie czystości bo widziałem w sieci że były takie oferty szczególnie dla osób z grupą niepełnosprawności. Kto napisz mi o co chodzi z tymi zaległymi wypłatami i składakami w ZUS? Nie były odprowadzane w całości? Dajcie aktualne info.

Arek
@Zbychu

A ty pracownik czy szukasz pracy. Po wypowiedzi Musisz wiedziec jaka byla poprzednia firma. I jaka jest obecna ich firma. Wiec powinienes wiedziec

Ola

Co do sądu. Mam juz mieszane zdanie że coś uzyskamy Czy coś odzyskamy. Sprawa moze byc z tego co moj prawnik sie dowiedzial moze za rok moze dłuzej. A nie ma 100% ze cos uzyskamy. Gdyż do tego czasu. Majątek firmy moze byc przepisany sprzedany itp. Z tego co wiem juz duzo przepisali i sprzedali Jest jednak jeden sposób. Ale trzeba by się zebrac i to przedyskutować. Lub skontaktować np tel.mailowo itp. Pozdraeiam

W ZUSie widnieje, że wypłacili nam chorobowe za styczeń, a tych pieniędzy nie mamy do dzisiaj. Dodatkowo utrudniają wypłatę chorobowego przez ZUS, bo nie dostarczyli odpowiednich dokumentów, więc ludzie na chorobowym od stycznia nie mają ani grosza

Pracownik SS

Ja sprawe zaloze z koniec dnia rozwiazania umowy bede sie rozscic o te pieniadze ktore mi sie naleza lacznie z odsetkami firma dostawala miliony z dotacji publicznych sobie dobrze robili nie odpuszcze ani grosza spotkamy sie na drodze sadowej do skutku

Bunia@

Byliśmy u prawnika tu akurat nie ma pani racji do sądu nie można złożyć zbiorowego pisma ponieważ każdy sam za siebie odpowiada a jeżeli byśmy taki pozew zbiorowy napisali to kazda osoba by musiala napisać upowaznienie. Każdy kto chce odzyskać swoje pieniądze zlozyl juz pozew czekamy na rozprawę.

Ola

Chwilowo nie kolego. Co mogli poprzepisywali. Reszta jest w nowej firmie

Kku

A co tu pisać sprawy w sądzie czekamy upadłości nie widać sprawa odroczona brak wpłaty

@Kku

Firma rozwiązała stosunek pracy z wszystkimi zatrudnionymi? Rzucone wyżej słowo o upadłości kojarzy mi się z finansowymi tarapatami. Czy więc wypłacono Wam zarobione pieniądze?

Ola

Nie że nie poczówają się. Ale maja po prostu gdzieś byłych ludzi. Czują się bez karni.

Ola

Oni do niczego sie nie poczuwaja. Maja pracowników za głupich. Wiedzą że większość nic z tym.nie robi. I dlatego w oczy się śmieja .

Były

Powiem tak , przed chwilą dzwoniłam do Pani S. - syndyka jeszcze nie ma , tak jak ktoś już pisał to jak będzie to wszystkich powiadomi , narazie może nam przesłać tylko potwierdzenie zgłoszenia do sądu. Więc skąd te bzdury o znajomym syndyku który prowadzi tą sprawę - proszę dać spokój i pisać tylko prawdę a nie zmyślać bzdury, nawoływania do spotkania się, zmyślanie o dwóch firmach, podpierania się prawnikiem, którego też pewnie nie ma. A jeśli jest to poproszę do niego namiary to też z nim pogadam, Ma pani haki , grozi to więzieniem , czy pani coś na głowę spadło, bo tak wygląda. Ja dzisiaj dostałam wypłatę , brakuje tylko ekwiwalentu i na niego poczekam Więc tak jak mówili , wypłaty będą schodziły jak klienci zapłacą. Jeszcze dodam takie oskarżenia syndyka są karalne , a sąd może zwrócić się do gowork o ujawnienie . Próbuje pani manipulować ludźmi , a każde zdanie które jest przeciwko pani - uważane jest przez panią jako odpowiedź S. . Otóż ja nie jestem ani Pani ani Pan S. Pracowałam na obiekcie w Bydgoszczy - teraz pracuję w Solid . A pani uważa na to co pisze żeby nie było użyte przeciwko pani.

Uwaga na Inspekcję Pracy

W 2017 roku pracowałem w firmie Szogun właściciele firmy Panowie Michalak Madej prokurentem Pani Małgorzata Sekrecka, kierownikiem Pan Adam Sekrecki. W grudniu nie dostaliśmy wynagrodzenia złożyłem pismo do inspekcji pracy, firma zajął się syndyk a w kwietniu 2018 na święta wielkanocne otrzymałem zaległe wynagrodzenie ze spłatą za urlop. Dlaczego o tym piszę bo nie każdy miał taki problem część osób przed upadkiem przeszła z firmy Szogun do firmy Sekret Serwis od czego to zależało tego nie wiem. Oczywiście, że jestem osobą która Jeżeli ja jednak czytam że firma Sekret Serwis upada, że Pan Adam Sekrecki otwiera nową firmę to narzuca się jedna myśl, czy to nie jest celowe działanie, otworzyć firmę, narobić długów, ogłosić upadłość, firma nie musi płacić wynagrodzeń bo pracownik z opóźnieniem dostanie to co się należy z funduszu gwarantowanego. Ja nikogo za rękę nie złapałem ale na to wychodzi, że to jest celowo robione z premedytacją, liczę że prokuratura tą sprawę wyjaśni, bo to jest naprawdę podejrzane, ci sami ludzie ten sam schemat.

@Uwaga na Inspekcję Pracy

Tak jak piszesz właściciele w Szogunie byli inni i to oni ogłosili upadłość a nie jakiś kierownik , on nie miał takiej mocy , a to że pracował to jak każdy z nas nie mieli wpływu na decyzje zarządu czy właścicieli - to ich trzeba było zapytać . A Sekret - tyle co sprawdziłem to Pan Adam otworzył nie spółkę , tylko jednoosobową działalność - którą zresztą przez internet może otworzyć każdy z nas i nic za to się nie płaci. Sprawdziłem też KRS pani Małgorzata w historii tam nie figuruje - a jako prokurent powinna. Ja pracowałem w Szogunie i w Sekrecie teraz przyszedł czas na Solid - gdyby chciał otworzyć firmę na dużą skalę to by obiektów wszystkich nie oddawał tylko wziąłby do nowej firmy. Na koniec ja też dostałem pieniądze z funduszu mimo że pracowałem w Sekrecie , dostałem zaległe wynagrodzenie , ekwiwalent za urlop i moi koledzy również. I nigdzie nie lataliśmy - to nic nie zmieni i nie przyspieszy syndyk poinformuje wszystkich jak zostanie ustanowiony , przygotuje listę i ZUS zajmie się resztą. Ja dostałem wszystko co mi zalegałi , a Ci co złożyli pozwy i tak dostali pieniądze jak ja , wszystko w rękach syndyka.

Byly pracownik

Tak ma pani racje (usunięte przez administratora)nas nie płacili składek PZU polisy zostały zawieszone to się nadaje do prokuratury ,druga sprawa nie mamy wynagrodzenia niektóre osoby nawet nie mają za 3 miesiace wyplaty tego nie można odpuscic oni są (usunięte przez administratora) dziwię się ze mogą spokojnie spac i mają nowa firmę zeby następnych ludzi (usunięte przez administratora) Szantazowali zeby każdy z nas pisał wypowiedzenie za poruzumieniem stron zeby tylko odprawy nie płacić, wszystko było zaplanowane i ten nowy prezes tez . Nie mamy z czego zyc, nie mamy pieniadzy na opłaty ale kogo to obchodzi....???

Były

Trochę nie rozumiem tego Najpierw namawia Pani do pozwu grupowego , teraz pojedynczo , namawiała Pani do pójścia do inspekcji jak najwięcej osób , teraz stwierdza Pani że pojedyńczo. Wyczytałem że dostaniemy kasę z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych i tyle. A skąd pani wie kto jest syndykiem i że jest to znajomy S. , to proszę podać jakieś namiary na niego to zgłoszę się do niego bezpośrednio i będzie po sprawie. Dla mnie najważniejsze jest dostać pieniądze . a nie wymyślać nie wiadomo co. Pisała Pani również że inspekcja nic nie zrobi tylko da nakaz , no więc po co do niej iść. Mi się pracowało w Sekrecie dobrze i nie będę się mścił , bo firma upadła. Mówiąc szczerze to musi musiała być pani z S. bardzo blisko skoro wie pani tak dużo na ich temat i musi mieć pani sporo kasy skoro wynajęła pani prawnika,

Pracownik Sekret

Ide jutro Do Sadu Pracy na Torusnka zalozyc im sprawe za niewyplacone wynagrodzenie

Ola

PIP jest instytucją do kontroli działających firm. Firmy które,nie funkcjonują juz. Upadły itp inspekcja nic nie zrobi Od tego jest sąd pracy,prokurstura itp. Jak się dowiedziałam dzwoniąc do Warszawy do PIP sama nazwa mówi Państwow inspekcja pracy. Czyli zakład w którym się pracuje. Oni kontrolują zakłady pracy,czy pracownik otrzymuje wszystko zgodnie z umowa. Pracownik nie byly pracownik. Oni kontroluja dają decyzje karę pracodawcy itp. W opiniach pisza ze nie sa stroną sporu typu pracownik pracodawca

Bunia@

Pani Olu my wszyscy to wiemy nikt glupi nie jest jutro organizujemy spotkanie i dalsze kroki obgadamy . Pozdrawiam i dziękuję za pani informacje bo więcej się od pani dowiedzieliśmy tu na forum niż normalnie pracodawca nic nie mówił do samego końca.

Duże te należności winni są pracownikom? Ile tak mniej więcej powinna dostać jedna osoba? Jak firma spłaci wszystkie należności to jest szansa, że będą dalej działać?

Idź stąd człowieku

I nie mieszaj ludziom w głowie. Kogoś strach obleciał, że ludzie mają dość i zaczynają działać? Sami jutro sprawdzimy co kto nam pomoże, nawiążemy kontakt, bo tutaj "ktoś" próbuje wprowadzić zamęt. WIDZIMY SIĘ JUTRO O 8:00! Bądźcie, wspólnie będziemy działać.

Ola

Są dwa wyjścia dla wszystkich pracowników. Zgłoszenie do inspekcji pracy o nie wypłaceniu pensji i urlopowego. Lub sądu pracy. Za pozew w sądzie nic się nie płaci A otrzyma się pensje z odsetkami i urlopowym Nie ma co tu dużo pisać a trzeba działac

Ola

Tak jak pisałam,byli pracownicy powinni sie zebrac razem i wpierw iść do inspekcji pracy. Zgłosic ze nie dostali wypłat i pieniędzy za urlopy.Inspekcja moze ściągnąć długi. A potem do sądu pracy. Nie ma na co czekać. Zwlekanie działa na ich korzyść

Ola

Czy ktoś ma kontakty do innych pracowników. Co nie dostali wypłat i za urlop pieniędzy. Powinnismy dostać wszystko z odsetkami. Jak wezmie to syndyk mozemy odzyskac od 40-60 % tylko zadłużenia w stosunku do kazdego pracownika. W sądzie mamy szanse uzyskać więcej. Uważam ze czekając nic nie dostaniemy. Gdyż by uzyskać pieniądze u syndyka Musza,kazdego pracownika wpisać na listę dłużników. A skąd będzie wiadomo kto jest syndykiem firmy Państwa S. Gdzie go szukac?

Kontakt

Jak tu nawiązać kontakt z większą ilością ludzi, żeby jakoś się umówić? Trzeba coś działać naprawdę, bo w to że sami wypłacą nam wypłaty to ja już nie wierzę

Byly pracownik
@Ola

Jak najszybciej powinniscie zlozyc pozew zbiorowy w Sądzie pracy wszyscy, z artykułu, trochę poczekacie, ale odzyskacie wypłaty od syndyka wraz z odsetkami w pierwszej kolejności.Wiem bo kiedyś się sądziłam w ten sposób z innym pracodawcom.Życze powodzenia.

@Kontakt

My już złożyliśmy do sądu nie czekaliśmy w styczniu zostały złożone wszyscy pracownicy obiektu

@Nowy

I tu jest duży plus. Wszyscy pracownicy powinni złożyć pozwy do sądu.To najlepsza droga,do odzyskania pieniędzy z odsetkami,urlppowe itp

Dzień dobry. Jestem pracownikiem firmy Sekret Serwis. Chciałem się zapytać ilu z państwa nadal jest pracownikami tej firmy. Tzn. Ilu z Was nie dostalo jeszcze wypowiedzenia ?.

Bunia@

SPOTKANIE !!!! Wszystkich byłych pracownikow firmy Sekret Serwis ktorzy nie dostali wynagrodzenia zapraszamy w środę 21.02.24r na 8 rano pod budynek inspekcji pracy Plac Piastowski. Masz wolne przyjedz będziemy walczyć zeby odzyskać nasze wynagrodzenia. W grupie siła :-)

@Bunia@

Może w grupie siła, ale i tak nic to nie zmieni, w zeszłym m- cu zgłosiłem do PIP, dostałem odpowiedź że przysługuje mi wypłata za ekwiwalent w wysokości …. I tyle. Moim zdaniem trzeba czekać i się nie nakręcać taka prawda , a fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych będzie musiał wszystko wypłacić. Szkoda nerwów.

Czyżby?
@Były

Mam wrażenie, że tego typu komentarze wstawia któreś z Sekreckich, żeby namieszać ludziom w głowie a samemu nie stracić :) zawsze jak ktoś pisze o jakimś działaniu, to pojawia się od razu głos osoby, która namawia by nic nie robić i czekać. A komu najbardziej zależy na naszym nicnierobieniu? :) Ja będę w środę, mam nadzieję że ludzie się zmotywują i będzie tam nas jak najwięcej.

@Bunia@

Jak pisałam,byłam dziś z prawnikiem w PIP Mogą przyjąc zgłoszenia,trzeba wnioski na piśmie złożyc.Trzeba podać adres firmy? Jakiej?Zrobia kontrole w firnie ,gdzie? Biura nie ma .Można podac adtes bylych właścicieli. Ale PIP moze kontrolowac firmy nie mieszkania. W dodatku.Prezesa nikt nie widzial. Po rozmowach w urzędacb. Zasugerowano ze trzeba złożyc pozwy w sądzie pracy lub prokuraturze o (usunięte przez administratora) To najlepsza droga do odzyskania pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz