counter
4 11 32 5 1
PRACOWNIK

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie, co prawda nie ma pakietu socjalnego , ale wypłata zawsze na czas , bez oszustw, bez płacenia na lewo pod stołem , wszystko jak należy , odzież służbowa , ręczniki .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy urlop w Sekret Serwis Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Pracownik Nowy wpis
@PRACOWNIK

Jaki recznik? niczego nie daja

Adam Nowy wpis
@PRACOWNIK

Jaka odzierz sluzbowa?? Dostałeś spodnie ? buty ? Wiec gdzie odzierz?? Te uzywane brudne śmierdzace ciuchy. Odpowiedz dyrektora nim ubierzesz wypierz bo smierdza papierochami fakt pogratulowac. Recznik nie osmieszaj sie,scierka do naczyń. Wypłata tna na wypłacie. I jaka OCHRONA,masz umowe portier dozorca nie ochrona wiec jakie przepisy ???

A ja pracuję i sobie chwałę. A bez koncesji to jak startować w przetargach i je wygrywać,a książki ochrony to nie wymóg MSWiA, a te żółte legitymacje? Przeczytajcie co macie na nich napisane, lepiej pracownicy ochrony nie kwalifikowani., bo kwalifikowany to nie tylko kurs, egzamin , ale także szerokie badania specjalistyczne, a wiele schorzeń niestety eliminuje możliwość otrzymania wpisu na listę kwalifikowanego pracownika ochrony. Urlop czasami faktycznie narzucony, ale mamy go dużo i wcale się nie dziwię , że trzeba dawać, bo nie sposób dać wszystkim w jednym terminie urlopu, ale jeśli podaję konkretny termin to dostaję urlop.

@Pracownik

Bzdury piszesz.. To sobie chwal kto tobie broni??? Czy w umowie masz pracownik ochrony czy portier dozorca.??? O ile portier to nie gdzie ochrona??? Ksiazki ochrony?? Ktorymy pozniej pali sie w piecach.sa obiekty gdzie ksiazek nie ma. Wymog mswia ??? Mylisz pojecia,o ochronie. Legitymacja? To nic nie znaczacy kawalek papieru z zdjeciem,niby do czego ona upowarznia,bardziej ciebie obciaza. O kwalifikacji mozemy duzo mowic,a kurs moze odbyc kazdy bez problemu. Egzaminy?to blachostka. Jakie badania psycholog psychiatra i medycyny pracy. Jedynie mozesz nie uzyskac wpisu w WKP. O ile masz grupe na choroby psychiczne Tak ze nie wypisuj bzdur

Adam Nowy wpis
@Pracownik

Koncesja na portiera-dozorce?? Pierwsze słysze by taka była wymagana??

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Kolezanko/kolego Pracownik Bzdury piszesz.. To sobie chwal kto tobie broni??? Czy w umowie masz pracownik ochrony czy portier dozorca.??? O ile portier,to gdzie ta ochrona??? Ksiazki ochrony?? Ktorymy pozniej pali sie w piecach.sa obiekty gdzie ksiazek nie ma. A wszystko jest notowane w kompie. Wymog mswia ??? Mylisz pojecia,o ochronie,obiektow militarnych Legitymacja? To nic nie znaczacy kawalek papieru z zdjeciem,niby do czego ona upowarznia,bardziej ciebie obciaza. Z tą legitymacja nic tobie nie wolno,jest ona tylko w celu by np klient mogl ciebie spisac i doniesc na ciebie do firmy ze np zle pracujesz. O kwalifikacji mozemy duzo mowic,a kurs moze odbyc kazdy bez problemu,koszt kursu okolo 1300 zl,150 psycholog,150 okulista,150 medcyny pracy Egzaminy?to blachostka bo sa tez kursy elearingowe. Jakie badania psycholog psychiatra i medycyny pracy. Jedynie mozesz nie uzyskac wpisu w WKP. O ile masz grupe na choroby psychiczne Tak ze nie wypisuj bzdur jak nie masz o tym pojecia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Tak czytamy na ich stronie Firma Sekret Serwis jest firmą ochrany prowadzoną przez profesjonalisów z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w ochronie. Pracownicy dobieranie są indywidualnie do potrzeb klienów. Duży nacisk firma kładzie na szkolenie i podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Jaka firma ochrony,jak etaty to portier dozorca a nie pracownik ochrony fizycznej. Czy profesjonalistów ? Co jest profesjonalnego? To ze dyrektor daje urlop kiedy on chce? Czyli decyduje za pracownika kiedy ma go wybrac.I sam wpisuje w grafik kiedy ? A jak nie chcesz to albo podziękują,albo przeniosą na odległy od domu obiekt? Super profesjonalizm. Gdzie ta ochrona PORTIER-DOZORCA???? Dobierani są od posiadanej grupy a nie pod klienta,liczy się dotacja z pefron a człowiek czy klient. Gdzie są te szkolenia,kto je widział. Pracują u was ludzie z tego co wiem po studiach o różnym kierunku ale macie to w (usunięte przez administratora) Nie pytacie o wykształcenie. Ważna tylko grupa i dotacje a nie jakieś szkolenia. Podnoszenie kwalifikacji,kogo zapisaliście Na kurs podnoszący kwalifikacje?? Ten wasz opis to kpina w żywe oczy Bzdura Bzdurę bzdurą pogania. WIELKIE OSZUKIWANIE CZŁOWIEKA. I WYKORZYSTYWANIE NIEWIEDZY PRACOWNIKOW

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Potwierdzam wszystko jest tak jak opisał Darek. Firma jak firma Czy kultura aż tak wielka w biurze?. Powiem że nie,fakt to rodzinna firma. Prezes żona,dyrektor mąż,w biurze córka. Co do szkoleń jak piszecie gdzie one są?? Co do dotacji za leki,dojazdy zero. Inne firmy dają. Fakt niby firma ochrony a etat portier-dozorca. A nie pracownik ochrony fizycznej. Zapewne brak koncesji ochrony. To gdzie tu niby firma ochrony? A robimy to co ochrona,a nie przysłowiowy cieć. Co do ciuchów,rzeczy używane brudne poplamione i śmierdzące potem po kimś,nawet czapki po kimś używane brudne dają.Dobrze że nie dają używanych śmierdzących majtek i os...ych , jak można takie ubrania dać komuś?.nawet z P.C.K. dostaje się wyprane A tu pierz sobie sam na swój koszt. Każda firma zwraca za pranie ciuchów. Zero spodni czy butów rękawiczek. Oszczędzaj bardzo a kasę z pefron biorą i to sporą. Powinien być zwrot za pranie a jak nie to firma powinna prać,gdyż to ich ciuchy. Powinny być buty spodnie,dotacja do leków,dojazdów. Bardzo bardzo wykorzystująca pracowników firma.Bardzo nieuczciwa firma zero zaplecza socjalnego,ubrań kompletnych,czystych.dotacji. Ważne by sobie kasy nabić.

Darek

W opisie czytami firma stawia na szkolenia. Niby jakie nigdy nie bylem na szkoleniu a podnoszenie kwalifikacji?? Chyba kpina.zamiast do ochrony Przyjmuja za portierow i to ochrona czy portier??

@Darek

Karol

Odpowiedz ma być do dwóch tygodni?

Dadek
@Karol

Jaka ?

jan

firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za Grudzien tq sprawe bende kierowal do inspekcji pracy i do pefronu

Darek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

W firmie brak zwrotu za leki i za dojazdy do pracy.Co powiien pracodawca doć,pobierajac pieniądze za pracownika z Pefronu. Otrzymukac pieniadze za stworzenie stanowiska pracy. (usunięte przez administratora) Co jest niezgodne Dziwie sie jak mozna oszukac ludzi chorych. Fakt w Polsce to norma. Dziwne ze Solid Security,Impel,intergroup. Zwracaja za dojazd i za leki A tu zero A biora po 3200 za 2 grupe i 3800 za 1 grupe Jak ktoś ma specjalna to dofatkowo 800 zl jeszcze A pracownokowi co za to ??? Ręcznik jak mowią przedmowcy za 20 zl

Kamil

Jakieś zmiany nastąpiły przez pandemie ?

Gregor

Czy dużo zmian związanych z bezpieczeństwem sanitarnym wprowadziła firma?

henio

pracuje od roku wszystko ok wyplata na cza ludzie ok polecam

Dagmara

@pracownik zero socjalu? A jakieś premie są ?

Beti

Witam chcialabym spytać czy są jakieś informacje o pracy w Bydgoszczy w ochronie lub sprzątanie dziękuję

@Beti

Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu: 52 510 82 92.

Jan

Ja mam trochę inną opinię o pracownikach biura byłem świadkiem jak dwie osoby pracujące w biurze wyśmiewały się z nowego pracownika przyjetego bo jest NIEPEŁNOSPRAWNY. Pracuje o nich 8lat i żadnych pieniędzy na leki nie otrzymałem itd. A co do wypłaty zgadzam się zawsze jest na czas albo przed czasem. Pozdrawiam

PRACOWNIK

Zgadzam się , to wszystko prawda , kultura , pomoc, dobre słowo - to cechy pracowników biura firmy, ciuchy , ręczniki to norma , wypłata zawsze na czas , a nawet przed czasem, co prawda częste kontrole pracowników , ale kto dobrze pracuje nie ma się czego bać. Pracuję w tej firmie już trzy lata - i nikt mnie nie zwolnił , przyszedł czas to dostałem umowę na czas nieokreślony, co jest rzadkością w ochronie. Co prawda nie można nic dorobić , wszystko na legalu i nie ma nadgodzin , a jak już wypadną to oczywiście są 100% płatne , ale to nie zdarza się często.

MIROSŁAW

Firma bardzo dobra. Pracowałem w kilku ochronach , ale dopiero tutaj zobaczyłem że do pracy można iść nie stresując się , że w godzinach pracy są szkolenia za które płacą, że dyrektor pyta czy wystarczy szkolenia , czy trzeba jeszcze coś wytłumaczyć , pytają o dojazd do pracy, czy będzie pasował. Kierownictwo jak z innej planety , kultura , zrozumienie,pomoc, wyrozumiałość.

Ryszard

Firma rzetelna, wynagrodzenia zawsze na czas, indywidualne podejście do każdego. Szefostwo bardzo pomocne, interesujące się problemami pracowników. Polecam firmę.

KANDYDAT

Rozmowa bardzo rzeczowa , miła rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście do kandydata. Jestem bardzo zadowolony z rozmowy, chętnie podejmę w firmie pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3