Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolony , warunki bardzo dobre, w biurze wszystko można załatwić od ręki , wolne kiedy potrzebuję to dostaję , zamienić dyżurami też się można , tylko trzeba powiadomić o zamianie, urlop też jak potrzeba dostaję .

Aneta
@pracownik

A jak oceniasz wynagrodzenie w Sekret Serwisie? Bo ta kwestia interesuje mnie najbardziej :) Czy jest sama podstawa? Czy też jakieś premie/prowizje? Czytałam o dodatkach nocnych - ile one wynoszą i jak często nocki są w grafiku?

@Aneta

Nocki - ja mam pół na pół mniej więcej , pewnie zależy od obiektu, u nas jedna osoba ma same dniówki, bo ma zakaz pracy w nocy , więc czasem nocek jest trochę więcej, dodatek za nocki to jak się nie mylę 20% - tak jak ustawowo, pytasz o prowizję - a za co miałaby być w ochronie prowizja - to nie marketing , ani przedstawiciel handlowy, premia jest uznaniowa , na stałe nie ma.Jak oceniam wynagrodzenie - nie narzekam.

Jaka ochrona ??? Portier dozorca to nie ochrona. A dodatek jest mizerny

Brawo
@Adam

Dodatek wynosi tyle ile przepis mówi, czyli 20% za godz.

@Adam

Proszę zmienić pracę i iść do lepszej - może dadzą kierownicze stanowisko i wielki dodatek - powodzenia

olo
@Aneta

teraz 3050 minimum

Zdziwiony
@Adam

Popieram Portier-Dozorca to nie ochrona ja takim byłem, a na koszulce wiadomo OCHRONA tak jak lekarz to nie ksiądz no ale widocznie w tej firmie nieistotne czy portier, czy kto, grunt, że na koszulce OCHRONA. Zadania ochrony osób i mienia realizowane przez wewnętrzne służby ochrony oraz przedsiębiorców, którzy uzyskali koncesję w zakresie usług ochrony osób i mienia, wykonują pracownicy ochrony (a więc - nie dozorcy i nie portierzy)

marian
@pracownik

Wypłatę też w terminie dostajesz bo ja jakoś nie mogę się doczekać ostatniej za zaległy urlop dziesiąty minął ,niestety było to to nagminne .

Ksenia
@marian

No ale od 10 tego nie minęło wcale tak dużo czasu, więc może to jakaś mała obsuwa. Kontaktowałes się z nimi w tej sprawie lub uprzedzili o opóźnieniu? Piszesz, że to nagminne - czyli co? Często wynagrodzenie wpływa z opóźnieniem?

Smieszne
@pracownik

A ja rozumiem że firma może mieć tymczasowe problemy z wypłacalnością ale w takim razie każda firma dla pracowników powinna mieć oddzielną pulę bo pracownicy to jedno a firma to drugie pracownik pracuje i chce mieć zapłacone tak pracodawca chce żeby pracownik wykonywał jego zachcianki

@pracownik

Super bzdury piszesz szkoda że nie wypłaciła jeszcze wypłat a już jutro jest 15 .grudzień i nie oplacone są składki PZU polisy zawieszone brak opłat ZUS wstyd dla firmy że tak nas potraktowali

No właśnie, czy to pewne i czy obwieszczono to już pracownikom? Niedawno też napisano o opóźnieniu w przesłaniu pensji. Czy wszyscy mają kasę za listopad na koncie?

Top Secret

Ludzie uczcie się na błędach jak nie swoich to INNYCH. Ja się nauczyłem na sobie pracowałem w pewnej firmie nie płacili bo to to tamto, Wymówki, człowiek chce być w porządku wyrozumiały dla pracodawcy więc robił za darmo aż tak miało 3 miesiące bez wpłaty i co przychodzę do pracy a tu likwidacja zakładu ogłoszenie upadłości, jeśli firma upadła bo dziś wiadomo jaki jest rynek, jak człowiek współczucie, ale kto mi współczuł że rachunki nie pozłacane itd NIKT. Rok czasu przez sąd walczyłem całe szczęście odzyskałem kasę więc mogę powiedzieć pracowałem i po roku dostałem wypłaty????. Nauczyło mnie to tego że każda firma ma poślizg mogę poczekać 2 dni no góra dajmy tydzień na wypłaty ale nie dużej firma jest firmą i niech płaci to nie nasza sprawa jak z kad, a pracownik w firmie niech wykonuje powierzone obowiązki i wszystko będzie cacy. Ludzie się boją nie mają szacunku do siebie za grosz że tak się dają traktować jak mogą donoszą to jest Założone zrozumieją to tylko ci co do nich to dotrze a takie Gadki (Pracodawcy JAK CI NIE Pasuje NA TWOJE MIEJSCE JEST KILKU lub inne powiedzonka) to jest Założone odrazy mówię dziękuję wał się,. (Pracownik jak coś robisz i musisz to zrub a nie z twarzy robisz (usunięte przez administratora)

Uważajcie na Inspekcję Pracy

Upadła firma Szogun w której pracowali Państwo Sekreccy i jak tak dalej pójdzie upadnie firma Sekret Serwis gdzie właścicielami są Państwo Sekreccy. Trochę to podejrzane ale może się mylę, bo też trzeba jasno napisać, że potężna podwyżka najniższej krajowej musiała się chyba tak skończyć czyli problemy a teraz od stycznia kolejny potężny skok najniższej krajowej i kolejne problemy, bo to że masz więcej na koncie nie oznacza, że zrobisz większe zakupy.

Uważajcie na Inspekcję Pracy

Wiele razy przewija się tutaj słowo inspekcja pracy a ja się zapytam co Wam inspekcja pracy pomoże? uważam, że nie pomoże, wg mojej wiedzy a mam w firmie paru znajomych inspekcja pracy była na kontroli w 2021 roku, wiele osób podniosło fakt, że na obiektach latem nie ma wody, czy coś się w tej kwestii zmieniło np roku później w 2022 roku, otóż jakoś specjalnie nie, w mojej wiedzy osoby niepełnosprawne którzy mają różne choroby, siedzieli w pomieszczeniu gdzie było ponad 30 stopni, z 6 butelkami 1,5 litrowej wody, która szybko się skończyła, co dla niektórych brak wody może oznaczać tragicznie skutki, utrata przytomności, udar, zawał, jednak firma o takich konsekwencjach nie myśli. Dlaczego ten temat przywołuje, ponieważ dla Pani Inspektor nie było ważne czy pracownik dostaje wodę, dla Pani inspektor ważne było kto na firmę Sekret Serwis napisał skargę, ten temat był drążony ponad 1,5 roku. A wyglądało to tak, ktoś napisał skargę, a podpisał się czyimś imieniem i nazwiskiem, więc Pani Inspektor zaczeła mówić, skoro Pan nie napisał skargi to czy pójdzie Pan na Policję ponieważ ktoś w liście podpisał się Pana imieniem i nazwiskiem. Wiem że Pani Inspektor wchodzi tu na forum i to czyta wiec Pani Inspektor z czym pracownik miał iść na Policję skoro Pani nie pokazała tej osobie skargi? pracownik miał iść z plotką, że ktoś wykorzystuje czyjeś imię i nazwisko. W końcu leniwa Pani Inspektor sama zgłosiła ten fakt na Policję. Przy okazji do Pani Inspektor jeżeli ktoś pisze do Was skargę to chyba skargę należy rozpatrzyć wtedy kiedy zgadza się imię nazwisko, adres zamieszkania który również należy podać, wtedy wiadomo kto napisał, jeżeli takowych danych nie ma, skargę należy uznać za anonimową bez rozpatrzenia.

@Uważajcie na Inspekcję Pracy

Bo to święta prawda sam byłem na obiekcie w tej firmie gdzie byłem przesłuchiwany przez panią z inspekcji pracy i co się zmieniło że nic nie że nic się nie zmieniło a ja już tu nie pracuję ale to i coś ale to i dobrze jak to jest powiedzenie coś się musi skończyć żeby coś się zaczęło

Pracownik.
@Uważajcie na Inspekcję Pracy

Jeżeli chodzi o wodę to nigdy jej nie było i nie ms. Nawet litra nie otrzymałem od firmy, kupuje sobie sam, nsm cukrzycę eiec fuxo pije, ślę to normalne że kupuje sobie. Ale latem? Jak po wizycie pani inspektor każdy mówił o wodzie i dosxlo to do pani prezes to okazało się że nikomu się nie należy bo jest woda w kranie.Moeila że fonrze że wogole mamy toaleta ns miejscu dyżuru, nie można również kupić sobie mikrofali i lodówki.Wiadomo ludzie pracują po 12 godzin nieraz dzien po dniu beż prxerey na nockach .Wrocisz do domu szybka drzemka i spowrotem na noc, jak ktoś jest niemobilny to wiadomo ile czasu zajmuje dojazd komunikacja.Czlowiek coś by wziął zagrzał w pracy ale nie ma na czym.To zima podstawa Horacy posiłek w takim maratonie, latem ciepls woda, własną, kanapki kisna beż lodowki.W pomieszczeniach pracy zero socjalu, maleńkie klitki w upale latem, a zima ogrzewanie przy konwertorze.Latem nie otworzysz w nocy okna,ani drzwi bo robactwo w natarciu.Okna nie zaslonisz No masz być widoczny, kolega prawie udaru dostał.No ale co się teraz dzieje z wypłatami to już jest przegięcie.Omijajcie ta tzw.firme wielkim łukiem.Moznabu jeszcze wiele napisać. O kontroli w 2021 pani inspektor, o wizytach i składaniu zeznań ma Policji, nie wiadomo z jakiego powodu.Niby donos. Ale nikt go nie pokazal i dokładnie nie wytłumaczył o co chodziło.Wiadomo tylko ze potej całej kontroli trochę wyszlo niedociągnięć w obliczaniu dodatków za nocki i co niektóry musiał 500 zł oddac skarbówce, w skutek źle obliczonych pensji.Ogolnie nie bylo lepszej księgowej od pani prezes i wszystko tam niby gralo, a jednak nie grało i ludzie o tym wiedzieli bale nikt nawet nie próbował protestować. Dostali jakieś pisma że była pomyłka że Firma została ukarana jakimś śmiesznym mandatrm i to tyle.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Wsumie

Prawda jest tez ze u Panstwa Sekreckich Prace Macie jak u Pana Boga w Ogrodku nie jest to ciezka fizycznie praca a to nalezy rowniez docenic problemy z pieniadzmi moze miec kazda firma

@Wsumie

Dlatego za pracę jak u pana Boga nie dostaję się wynagrodzenia na czas więc morał jest taki pracuj dla rozrywki bo prędzej czy później i tak wynagrodzenie dostaniesz ale jak masz rachunki gdziekolwiek zaciśnij pasa lub rób charytatywny pracodawca na pewno się ucieszy

Uwaga na Inspekcję Pracy
@Wsumie

Niezależnie czy praca jest lekka czy ciężka, to przepisy wyraźnie mówią, do kiedy powinno być wynagrodzenie, czy składki powinny być uregulowane. Jeżeli firma ma problemy finansowe, myślę że ludzkim odruchem powinno być poinformowanie pracowników, że wypłaty będą później tak by pracownik wiedział, że musi inaczej rozplanować pieniądze (zgadzam się, że inne firmy też mają problemy, ale to nie jest wytłumaczenie, osoba która ma kredyty nie może pójść do banku i powiedzieć nie mogę spłacić teraz raty kredytu bo firma nie wypłaciła wynagrodzenia, ewentualne konsekwencje z powodu braku opłat w terminie ponosi pracownik a nie pracodawca) jeżeli firma ma problemy finansowe to myślę, że również należy zbadać dlaczego tak się stało, bo często bywają historię, że podpisuje się niekorzystne umowy tylko po to by mieć dany obiekt (nie wiem czy w tym przypadku tak było, ale takie sprawy też bada prokuratura i powinna zbadać prokuratura). Na koniec informuje, że brak składek to nie problem Państwo upomni się o nie, powiem więcej również tym tematem może się zająć prokuratura, chodź dla wszystkich bedzie lepiej jak firma stanie na nogi i będzie normalnie, bez reakcji różnych instytucji.

@Wsumie

Szkoda że za darmo pracujemy dziś jest 17:grudzień a wypłat nie ma to faktycznie jest praca jak u pana boga za piecem szok zapłacie ludzia pieniądze za tydzień święta a państwo Sekretcy nie kwapią się żeby zrobić przelewy (usunięte przez administratora)

Dzisiaj jest 17 Grudnia nadal brak wypłaty :) . To chyba jakiś żart !!

Hej

Pracownicy, skoro nie zapłacili Wam wypłat to dlaczego nadal przychodzicie do pracy. Półtora miesiąca robimy za darmo, nie wierzcie im, że Wam zapłacą teraz i nie wierzcie, że zapłacą później za grudzień i ekwiwalentyy za niewykorzystane urlopy nie wspominając już, że zusy niepopłacone.To samo z polisami pzu jeżeli ktoś miał. O ekwiwalentach za pranie nawet nie wspominam. Ta firma nie ma honoru i proszę Was, nie róbcie za darmo

@do Sekreckich

Przestańcie wypisywać tutaj te brednie, weźcie się do roboty i oddajcie ludziom pieniądze. Sami sobie stójcie na obiektach. Zaoszczędzicie troche. Córeczka pisze, że firma może mieć problemy? Jak jest niewypłacalna, to zamknąć firmę. Zusu nie placiliscie od dłuższego czasu? Skoro wówczas nie było pieniedzy, trzeba było zamykać bajzel a nie popadać w dalsze długi. Nie kłamcie również, że obiekty źle albo w ogóle nie płacą. Podpisując umowy, mieliscie wszystko na tacy, byliście tego świadomi. Pofatyguje się i poinformuje te obiekty, co na ich temat mówicie pracownikom i piszecie na GoWork. Już byliście wzywani do jednego obiektu i się tlumaczyliscie. Nie wystarczyło? Sprawa z niewypłacaniem wynagrodzeń trwa od dłuższego czasu. Dopóki składki nie trafia do zusu, z pfronu pieniędzy nie bedzie. Nie wiem, na co liczycie?

Tymczasowy

Jak można tak traktować ludzi.jakaś (usunięte przez administratora).nawet codziennie trzeba liczyć ile zużyto papieru ksero. Dramat

Unikać za wszelką cenę!

Od kilku miesięcy jest problem z wypłatami, opóźnienia, proszenie się o własne pieniądze. Niedługo mamy święta, a pracownicy zostali bez pieniędzy, kontakt z szefostwem ograniczony. Pani Małgosiu, czy pani ma co do gara włożyć? Czy ma pani zrobione opłaty? Czy ma pani wykupione leki? Bo my nie mamy nic z tych rzeczy. Jak pani nie wstyd?

OLA

Co do wypłat,nie jest ona ngdy na czas. Pani Małgosia mowi ze inne firmy tez tak mają. Co nas w sumie obchodzą inne. Nie pracuje w innej a tej firmie. Wspomniane byly 2 firmy,gdzie mam kolegow. I mowia ze nie ma zadnych poślizgow w wyplatach. Pani Małgosia,zapomniala dodac że,te firmy nadto daja na świeta fakt 50 zl ale daja premii. Nadto o ile wypłata ma być 10 zgodnie z piśmiennś umową. A jest np 20, powinna byc spłacona z odsetkami. Nadto sa przeciez,płacone przez Pefron. Na nas pieniążk,gdzie one sa?. Dużo pochlebnych opinii Wypisuje tu sama dyrekcja firmy,nie pracownicy. Widać to po pisowni i orientacji w firmie. A co bedzie od 1 stycznia jak najniższa krajowa wzrasta. Teraz beda problemy dopiero.

@OLA

A ile maksymalnie były opóźnienia co do pensji? Wy macie przelewy na konto i rozumiem, że odsetek Wam nie wypłacają? Czemu uważasz, że od nowego roku będą problemy? Chodzi o to, że utrzymanie pracownika będzie droższe?

Interesuje mnie praca w ochronie. Zaświadczenie o niekaralności jak najbardziej posiadam zastanawiam się natomiast jak z warunkami pracy. Zatrudnienie na umowę o pracę, a kasa? Czytałem również o premiach przyznawanych przez zarząd, takie premie przyznawane są co msc? Jakie kwoty takich premii? Zastanawiam się czy to kilka czy kilkanaście złotych :)

Www

Skąd te wiadomości czerpiecie premie itd... jeszcze imprezy integracyjne i wycieczki ????????????????????

Pola
@Www

A nie było czegoś takiego wpisanego w jakiejś ofercie czy coś? konkurencja swoją drogą oferuje takie rzeczy czy także nie bardzo? zastanawia mnie przy tym to czy można czegoś oczekiwać chociaż na święta? ktoś wie i napisze?

Były pracownik z Bydgoszczy

A może czas zadać pytanie kto pisze negatywne komentarze? pracownik który podpisał umowę za najniższą krajową i narzeka że ma mało więc po co podpisał taką umowe? pracownik który uważa, że pracodawca zaniża mu godziny nocne a wystarczy wziąć kwitek wynagrodzenia czy wejść na platformę ZUS PUE i tam widać jak jest? dlaczego jad wylewany jest na pracodawcę a nie na Państwo które ustanawia przepisy tak, że pracodawca ponosi koszty pracy za jednego pracownika ok 4300 a pracownik dostaje na rękę ok 2750. Zobaczcie ile pieniędzy zabiera każdemu z nas Państwo. Dużo firm ma problemy dlatego życzę Wam wszystkim by firma istniała, by pracownicy mieli pracę i szacunku do samych siebie, bo w dzisiejszych czasach tego też brakuje.

Top Secret

Nie mówię że nie I nie mówię że tak może nawet same szefostwo pisze te komentarze ale czy po IP można sprawdzić pewnie można najpierw by trzeba było wiedzieć jakie komputery mają IP i po tym można stwierdzić że to są ich ale na pewno nie stwierdzimy czy to prezes dyrektor czy sekretarka i tak dalej piszą no ale może są tacy co wiedzą że cały IP należy do nich A co do samej firmy nieważne co byś robił ile byś robił jakbyś się wykazywał nie ma na tobie zarobku wypad no chyba że trzyma się palca w dupie

@Były pracownik z Bydgoszczy

Zatrudniacie ludzi na 1-2 grupach, macie na nich dotacje z peronu, niemałe, więc koszty zatrydnienia pracownika są mniejsze

Reniu
@Były pracownik z Bydgoszczy

Dlaczego cenzurujecie i każecie usuwać niewygodne komentarze. Pisalem, że niewygodne piszą byli pracownicy, ich rodziny i znajomi, są w różnym tonie, stylu, na różne tematy a pochlebne? Przecież po stylu widać, że piszę jedna i ta sama osoba. Już i tak Wam nic nie pomoże. I każecie wchodzić na pue? Serio? Przecież tam jest wgląd do składek zusowskich. No i co? Płacicie je?

@Reniu

Ludzie nie jestem pracownikiem firmy, nie jestem spokrewniony z właścicielami firmy. Jeżeli nie pisze negatywnie to wynika z tego, że w roku 2021 a więc w roku w którym jeszcze pracowałem wypłata na czas była, składki odprowadzane były bo na ZUS PUE tą informację posiadam 2800 brutto. Jak jest teraz tego nie wiem bo ja już tam nie pracuje, ale jeżeli ktoś wszedł na ZUS PUE i widzi, że pracodawca wykazuje inne składki to powiem tak, jak nie odprowadza się składek to nie ma się dofinansowania z PFRON więc nie ma się pieniędzy na bieżące wynagrodzenia naczynia powiązane, jeżeli to prawda to firma SEKRET SERWIS ma problem bo oni prędzej czy później te zaległości będą musieli spłacić, no chyba że firma upadnie wtedy nie wiem jak to ze składkami będzie. Ale ja wam życzę żeby było dobrze. Na koniec to że firma dostaje dofinansowanie za grupę nie znaczy że firma finansowo dobrze stoi, bo klienci danych obiektów za dużo nie płacą. Z tego co mi ktoś powiedział, dzięki dofinansowaniu za grupę pracodawca może zaproponować klientowi niższa cenę i wygrać przetarg na ochronę danego obiektu, więc zysk jest niewielki o ile jest ten zysk.

Były pracownik z Bydgoszczy

Na wstępie pozdrowienia dla Pani Małgorzaty i dla Pana Adama. Jestem byłym pracownikiem o byłej firmie mogę wypowiedzieć się dobrze, urlop dostawałem kiedy chciałem, wynagrodzenie było na czas, jeżeli sobie nie poradziłem na obiekcie to zostałem przeniesiony. Między mną a pracodawcą nigdy konfliktu nie było. To, że już w tej firmie nie pracuje wynika z tego, że przestało mi wystarczać wynagrodzenie w formie najniższej krajowej i poszukałem sobie pracy gdzie mogę zarobić więcej. Uważam, że nie jest właściwe narzekać na pracodawcę, że płaci najniższą krajową skoro ktoś na takie wynagrodzenie się zgodził. Co do zmian w grafiki, napiszę tak, z czegoś te zmiany wynikają, bo pracownik zachorował, bo pracownik musi wziąć wolne bo jego dziecko zachorowało. Ja wiem to czasami denerwuje bo każdy ma jakieś plany ale to jest samo życie. Jeżeli już tak bardzo narzekacie na pracodawcę to otwórzcie swój biznes i zobaczcie czy łatwo jest prowadzić firmę. Ja mam w rodzinie osobę co prowadzi swój mały biznes i trochę widze jak to wygląda od środka. Jeżeli nie jesteście w stanie otworzyć swojej firmy, to tak jak ja, zmieńcie pracę, możliwość jest kilka zależy kto jak trafi wyższa podstawa lub najniższa krajową ale z możliwością zostania dłużej, tylko pamiętajcie jedno to jest coś za coś, trzeba ciężej pracować, nie ma luzu jak na obiekcie, że możesz sobie co godzinę zrobić kawę, czy zajrzeć w telefon. Oczywiście zmiana pracy nie powoduje że będziesz zarabiać niewiadomo ile, bo ja nie mówię, że mam dużo pieniędzy ale +500 przytulam zawsze a zdarzyło się nawet +1000. Życzę wszystkim dużo dobrego i mniej narzekania zwłaszcza w internecie, pozdrawiam.

Celina
@Były pracownik z Bydgoszczy

Ale jak to, pracownicy są przenoszeni między obiektami? Serio? Czy anim osoba jest przeniesiona to są jakieś szkolenia, czy mentoring, aby taką osobę wesprzeć? Czy sam pracownik sam musi się zgodzić na takie przenosiny?

@Celina

Szkolenia są ponieważ na takowym szkoleniu byłem. To, że pracownicy są przenoszeni wynika z tego z pewnych życiowych okoliczności, widzę że Pani Celina nie rozumie tematu, więc podam taki przykład. Pracownik ma pracę siedząca, ale nagle klient obiektu chronionego zmienia zakres obowiązków, wymaga by pracownik zrobił obchód pewnych pomieszczeń które znajdują na drugim piętrze. Osoba niepełnosprawna która ma problemy np z poruszaniem się, wcześniej dawała sobie radę na obiekcie, ale po zmianie obowiązków nie daje już sobie rady na obiekcie bo nie jest w stanie wejść po schodach na drugie piętro. Więc trzeba dokonać roszady, często jest to zaproponowanie pracownikowi innego obiektu, przenoszenie odbywa się za zgodą pracownika, nie ma zmuszania kogoś do czegoś, pracodawca szuka rozwiązań. Trudno bowiem wymagać od klienta chronionego obiektu by wybudował windę dla prawnika ochrony która go zawiezie na drugie piętro.

Przestańcie ludzie pisać zle na firmę ile jadu jest w waszych wpisach! Ja pracuje kilka lat i na nic nie narzekam. Problemy finansowe może mieć kazda firma , trochę wyrozumiałości dla pracodawcy . Jak jest ci zle idz do innej firmy zmień sobie prace a zobaczysz czy będzie cud miód ....

Żeby chociaż wytłumaczyli. Przeprosili i powiedzieli ile trzeba zaczekać, nie byli łaskawi nawet odbierać telefonów.

Ola

Fakt z wypłatami jest ogromny poślizg. Otrzymałam wypłatę dopiero 27.09.2023 Co się dziwić,kiedyś na obiekty przywozili. Płyn do wc,do szyb i inny. Na ceramicznej musieliśmy kupić sami czwjnik i wszystkie płyny.Bo Pan A mówił że nie kupi Obecnie widac już Józef,sam wysiada. Bo zatrudnili do kntroli pracowników monitoring pomorsk.Tak jak pilnują na KPSW na Toruńskiej i Arkade na Toruńskiej,Bloki na Ceramicznej,krwiodastwie. Na to sa pieniądze,na wypłaty niestety nie. Nadgodziny? Jak za nocki nie płacą. W umowie wyrażnie napisano Portier dozorca Portier to pracownik portierni. Dozorca to dozór. Pracownik ochrony. To to samo co dozór. Nie myląc ochrony z licencją.Bo to już inna bajka. Fakt za lcencje nie ma dużego dodatku 356 zł,gra nie warta świeczki.

Ola

Kiedy otrzymam wynagrodzenie jest 21 wrzesień 11 dni po wypłacie termin dawno minął z czego mam żyć i opłacić rachunki to jest złodziejstwo tylko inspekcja pracy tu się nadaje !!!!!!!!!!! Jeśli do piątku czyli jutra nie otrzymam wynagrodzenia za sierpień to załatwię to inaczej

QWERTY
@Ola

Jak często zdarza się taka sytuacja w firmie? Czym tłumaczą brak przelewu?

Xxx

Za nadgodziny nie płacą i to nie jest poważna firma patrol jedzie na atlas i ma w pracowników w nosie siedź nawet bez nóg i rąk i pilnuj taka to ochrona ochrona to jest z bronią a to co siedzą to portier dozorca a to różnica od ochrony

Jan
@Xxx

No ale nadgodziny nie są z tego co się orientuję obowiązkowe. W czym więc problem iść do domu po 8 godzinach pracy, czy 12, bo nie wiem, jakie tam macie zmiany? Albo co za problem powiedzieć, żeby wydrukowali aneks z większą stawką za nadgodziny? Bo jaką teraz stawkę Wam płacą?

Max

Co tu wiele mówić Firma spada (usunięte przez administratora). Panu A. Odwalilo musli. ze jest królem a pracownicy to glupcy co nie potrafią liczyc swej. wyplaty .Firme nic wiecej tylko zgłosić do Inspekcji Pracy by zajeli sie dodatkami za godzinny nocne bo nie sq wyplacane.Firma zatrudnia osoby na czarno też za 11 zl godzinne.Ogulnie to cwaniacy napelniac sobie kieszenie a ty dostajesz wynagrodzenie nawet po 20tym.Pracuje u nich i jeszcze raz nie bedzie wynagrodzenia w terminie to zglosze gdzie trzeba .Co to zatrudnienia to tylko na 1 wszej. 2grupie bo najwiecej jest kasy za takiego jelenia a potem rurasz urlop ci dadzq kiedy chcq bez ustalenia z pracownikiem i wynagrodzenie jak masz rente 2700 z kawalkiem z dodarkiem.nocnym a jqk cos.powiesz uslyszysz. Ale tyle kasy zarabiasz 2700. To jak 5 tysiecy zl smieszne......

Lidia
@Max

Za nocki w ogóle nie płacą czy po prostu dają niższą stawkę? Dużo ludzi pracuje na czarno czy jednak więcej ma umowę? Piszesz, że dostajecie wypłaty 20 ego, a do którego dnia powinny być wypłacone?

Xxx
@Lidia

Do 10 każdego miesiąca

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sekret Serwis Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Byly pracownik

Tak jest telefon jeden służbowy, na każdym obiekcie, bez internetu tylko do meldowania się pracodawcy i można ewentualnie skorzystać w nagłej sprawie.Pikacz do pdbijania punktów na obchodach i nędzny sprzęt, czyli zjechane monitory psujące wzrok.To jest cały sprzęt.

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz