Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

OLA

Uważałam,ze to forum. Jest by sobie pomagać nawzwjem. A Państwo S.wtrącaja swoje 3 grosze. Ubliżaja,by zniechęcić wzajemną pomoc. A pracownicy tylko czytaja,zamiast walczyć o swoje. Jak już pisałam,nikt za Was nie wywalczy wypłat,i innych. To tyle Do Państwa S. Możcie mnie dalej obrzucac wyzwiskami. Za co serdecznie dziękuję.

OLA

Wyzywacie mnie że pisałam cały czas o składkach ZUS. Otworzą się oczy wyzywającym jak lcznik im pokaże 65 lat. I ZUS wyliczy emeryturkę 2000 zł Bo Państwo S.nie płacili a jak juz to zaniżone składki. A sąsiad pracujący w innej firmie dostnie 3000 lub 3500 To się oczy otworzą. Albo ktoś nogę złamie a PZU brak wpłat. Zero odszkodowania. A wystarczy w ZUS skargę złożyć Jeszcze ludzie pensji nie mają. A co dopiero bedzie z styczniowa. Życze miłej zabawy i śmiechu.

OLA

O ile pracownik,przejdzie do innego pracodawcy. Tak jak np.Z Sekret serwis do Votum,czy Solid.To odprawy nie ma. Dlatego tak Państwo S. Robią,że szukają inne firmy które przejmą ich obiekty z ludzmi. By nic nie płacić. Nie dać urlopu,gdyz z urlopem nie przechodzimy.

Hej

Gdzie pieniądze za pracę? Jak wisicie ludziom kasę to dom sprzedajcie a oddajcie. Dług trzeba oddać, honoru nie macie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Uwaga na inspekcję pracy

Jeżeli prawdą jest, że części obiektów przejmuje Votum to brawo, zobaczycie co znaczy nocka we Votum, jak wyglądają ich kontrole, ale wiadomo lepsza taka praca niż żadna.

Uwaga na Inspekcję Pracy

Mnie nie kontrolują, nie muszą, mój nick jest tylko ostrzeżeniem, że Inspekcja Pracy dla nich nie jest ważne czy pracownik ma wodę a to kto napisał do nich pismo. Zajmują się anonimami a potem szukają jelenia który zgłosi na policję, że ktoś w piśmie wykorzystuje kogoś dane. Trzeba walczyć z siedzącymi za biurkiem leniami.

Pracownik S/S

Czy w sytuacji gdy pracodawca przychyli się do prośby, wypowiedzenie umowy o pracę wydane przez pracodawcę zostaje anulowane i odprawa się nie należy? Odpowiedź: Zmiana trybu rozwiązania umowy o pracę z wypowiedzenia na porozumienie stron nie pozbawia pracownika prawa do odprawy pieniężnej.

Mat...

Zapomniales juz ze nie mielismy NIC czescia tego swiata chcielismy byc wsumie pomyslcie sobie ludzie wszedzie tak jest marne grosze caly miesiac pracy byle tak naprawde przezyc pomyslcie kto sie na waszej pracy bogiaci te wszystkie firmy nie znaja uczucia glodu

Pracownik t

Ja wypowiedziałem umowę z art 55. Od 8 grudnia wiszą mi wypłatę za listopad.

Pracownik t

Chyba pani żartuje. Nie płacenie zusu PZU i wreszcie pensji przez1.5 miesiąca to wystarczający powód.

Ola

Sekret servis nie byłam nigdy. Sekret serwis tak byłam. Do roboty jak wiemy cos innego sie robi. A do pracy,idzie się pracować. Za wypłatę,ktorej nie ma,nikt za darmo nie pracuje. Jak to się,szefostwo firmy rozpisało. I bardzo obraziło.

Jest 10 i wyplaty niema jest to dokladnie ta sama sytulacja sprzed miesiaca

Ola

I nie bedzie szybko wypłaty. Firma upada z dniem 31 stycznia. Sprawdziliście czy macie opłacone skladki ZUS. I PZU.

@Ola

Pani Olu mam pytanie jak wygląda forma wypowiedzenia w upadłości? Jak powinien się zachować pracownik ? I co z wyplata za stycznien jak firma upada....a ludzie dalej pracuja .....kto wypłaci wtedy wynagrodzenie za styczeń?

@Bunia@

Umowa wygaśnie z 31 stycznia Z Styczniową. Jak nie dostaliśmy jeszcze grudniowej. O styczniowej zapewne mozemy zapomnieć. Z tego co wiem.upadłość może ciągnąć sie nawet 3 lata,wchodzi syndyk sądy a to wszystko długo trwa. Dlatego wolą przekazywać obiekty z ludzmi. Nie płacić odpraw,ekwiwalent za urlop.przepada,jak i urlop za 2023 przepada. Gdyz z koncem.stycznia nie pracujemy w tej firmie.Czyli wszystko przepada. A nalezy sie urlop jeszcze za styczeń. 2 dni urlopu i 1 rehabilitacyjnego. O ile mamy urlop trzeba go wybrać.

@Ola

Pani Olu widze ze sie pani dobrze na wszystkim zna czyli pracownik nie dostanie ani odprawy ani pieniędzy za urlop??? i wszystko przepadnie ponieważ jest upadłość i nie ma jak ściągnąć pieniedzy ??? To przykre co się dzieje a co z wypłatą za styczeń Jak ludzie jeszcze pracuja to też pewnie nic nie dostaną.

@Bunia@

Wypłata za grudzień juz jest udało sie chociaż to wyszarpnąć. Odprawy ? Zależy od stosunku umowy. I długości umowy. Za urlop musza zapłacić. Jak już pisałam trzeba udać sie do pip i wypełnić wniosek,w wniosku zastrzegamy by nie podawać naszych danych przy kontroli. Tylko tak uzyskamy ekwiwalent za urlop,wypłaty i inne.świadcenia Bez tego wszystko zapewne przepadnie. Udać sie do ZUS u celu uzyskania sciągniecia składek

@Ola

Jednak nie jesteś za(usunięte przez administratora) kobieto albo mężczyzno - jeśli firma nie ma kasy to PIP nie pomoże - pójdzie na kontrolę i co z tego , da nakaz i tyle , ZUS widzi czy składki są odprowadzane czy nie , jeśli tak jak piszecie jest upadłość to jest syndyk i on rozporządza pieniędzmi , a fundusz świadczeń pracowniczy wypłaci wynagrodzenia tym którzy ich nie dostali

Pracownik S/S

Jak wyglada sprawa z odprawa bo firma ma obowiazek go zaplacic

Mati

Jednak najwspanialsze Projekty zawsze musi cos (usunięte przez administratora) bo praca w tej firmie przywracala mi nadzieje na normalne zycie i zawsze tak w Polsce jest ze wciagle pod gore...

@Mati

Nie zawsze ten pracodawca Co poklepie po ramieniu. Postawi kawkę czy np piwo. Porozmawia wysłucha. Jest uczciwy. Tak zapewne tuszuje czujność pracownika i zdobywa zaufanie. A za plecami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nim pracownik sie połapie zamika firmę A pracownik jest na lodzie I dalej wierzy ze był pracodawca uczciwy. W tych czasach karzdy patrzy na swoj interes. Nie na pracownika a swoja kieszeń. Piszcie że piszę nie prawdę Ale z czasem bardzo szybkim Przekonacie sie ze obudzicie sie z reka w nocniku. Jak nie wezniecie sprawy w swoje rece. Pisanie tu nic nie da . Fakt pisze tu tylko o nieuczciwosci By uswiadomic to wszystkim.

Mi jest zwyczajnie szkoda jestem zwiazany z firma od wielu lat jeszcze przed istnieniem Sekret - Serwis i to nie tak ze zawsze byly klopoty szkoda bo trzeba bedzie od nowa zaczynac wszystko

Bunia@

Mi również jest przykro 6 lat pracowałam we firmie i takiego szefostwa w żadnej ochronie juz nie będzie :-(

@Bunia@

Troszkę mnie dziwi Państwa postawa. Szanujecie szefostwo za co? Że nie opłacali składek ZUS? Ze wypłaty nie sa w terminie. Że nie płacili PZU mimo ze pieniądze pobierali pracownika.? Że pomniejszali kwoty za prace w nocy? Jaki jest powód długów firmy,zapewne nigdy się nie dowiemy. Pierwszy zapewne nie placenie ZUSu w wyniku czego brak dotacji z pefronu.

Atlas

Proszę się zapoznać ze strukturą spółki z o. o. - jest Zarząd i są właściciele S. Są właścicielami i chyba mają prawo interesować się firmą , a Zarząd rządzi

@Atlas

Nie bardzo rozumiem że Pana wypowiedz. Z tonu wypowiedzy.Czuć głos pracodawcy. Ale malo zrozumiały. Zarząd czyli prezes i gdzie niby jest? Współwłaściciele obecnie Państwo S. I to samo gdzie są.

OLA

Firma nie opłaciła składek ZUS Za pażdziernik jest cwiartka skladki opłacona,listopad,grudzień wcale. PZU nie opłacone,polisy zawieszone. TRZEBA SIE SKRZYKNĄĆ I ZROBIĆ COŚ Z TYM.CHYBA ŻE LUBICIE BYĆ OKRADANI,OSZUKIWANI. TRUDNO dotrzeć do wszystkich. Gdyż nie wiadomo gdzie sa obiekty

OLA

Tak jak mówi przysłowie. Udeż w stół a norzyce się otworzą. Bardzo boli prawda o Atlasie. Co się Pan przejmuje,o ile był Pan pracownikiem na Atlasie,to juz jest Pan w Votum. A nie jest prawdą,ze spaliscie i piliście na to biekcie.Bym nie widziała to bym nie pisała.Nie tylko tam popijali. Co bylo na czas wypłaty ? Kiedyś tak. Co urlop był,??? Który dyrektor lub inspektor wpisywali kiedy oni chcieli. Jakieś szkolenia były?. Szkolili sie nawzajem pracownicy nie dyrekcja.Wiec niech Pan kłamstw nie wypisuje.

Szok

Kimkolwiek pan jesteś, jak można nazywać uczciwym ludzi, którzy nie wypłacają pieniędzy? Albo takich, którzy pobierają składkę na ubezpieczenie PZU a ubezpieczenia nie ma, bo PZU skladek nie otrzymało i polisy zostały zawieszone? Nazwijmy rzeczy po imieniu, jest to kradzież. I jest na to paragraf. Trzeba być naprawdę ślepym albo zwyczajnie głupim, żeby bronić takich ludzi. Dyskusje tutaj uważam, że są bezcelowe. Życzę Państwu, aby Wasze pieniądze zostały wypłacone, firma w cholerę została zamknięta i żebyście mogli ruszyć dalej. Współczuję Wam, że trafiliście na tak nieuczciwych ludzi, mam nadzieję że na swojej drodze traficie już tylko na tych dobrych. Powodzenia

@Szok

Fakt mister Krzysztof to ktoś z dyrekcji. Dlatego broni firmy. Fakt nie opłacili PZU. Jak i składek ZUS. A czy pensja będzie,kto to wie. W biurze nikogo nie ma. Nikt telefonu nie odbiera. Prezes nowy jest na papierku. Dużo niewiadomych.

Krzysztof
@Ola

Pani Olu ????Byłem na obiekcie ATLAS 5 M-C. to był rok 2014nigdy nie widziałem żeby ktoś pił chyba że coś się zmieniło bardzo mi się podobał obiekt ale zostałem przeniesiony na inny bo brakowało ludz na innym obiekcie POZDRAWIAM

@Krzysztof

Panie Krzysztofie 2014 teraz mamy 2024 Przez tyle lat bardzo dużo się zmieniło. A był Pan w ZUSie spraedzić swoje składki? Ja byłam i są nie zapłacone. To samo PZU nie opłacone,i obecnie zawieszone. Radzę to sobie sprawdzić.

OLA

Jest nowy prezes. I szykuja się nowe umowy. Firma jest tak pazerna,że daje ultimatum kontrachenta.By dali więcej kasy za pilnowanie.A firmy niestety nie dadza. I jest powód do wypowiedzenia ochrony. A Votum rence zaciera. W Atlasie przejeli z ludzmi. Dadza wypowiedzenia z koncel stycznia lub lutego i wszystko. Nowy prezes zapewne z rodziny. Albo ........ By zatuszować wszystko. Brak jakiego kolwiek kontaktu. By dostać sie do nowego prezesa. Dlaczego........... Bo zapytać sie o dalszy los nie ma kogo. I o to zapewne chodzi.

@OLA

To nie zdarzyło się jeszcze żeby ktoś widział jak wygląda nowy prezes? A co z poprzednim? Wiadomo już kto konkretnie dostanie wypowiedzenie, a kto zostanie ? A nie ma tak, że jest inna osoba przełożona albo osoba z kadr żeby dowiedzieć się wszystkiego? Te nowe umowy to jak konkretnie mają wyglądać?

Ola

Na stronie firmy widnieje ze z dniem 03:01:2024 jest nowy prezes Taki zapis jest w KRS. Do składania oświadczeń woli w imieniu spółki w przypadku powołania zarządu jednoosobowego uprawniony jest członek zarządu. W przypadku ustanowienia prokurenta do składania oświadczeń woli w imieniu spółki, konieczne jest współdziałanie prokurenta z członkiem zarządu. Robert Jaruszewski Od 3 stycznia 2024 r. PREZES ZARZĄDU

OLA

Panie Krzysztofie czy raczej Adamie. To proszę jechać,do firmy i sprawdzic czy tam jest Pan i Pani Malgosia. Jak prawda boli? Najgorsze że firma nie płaci ubezpieczenia i zusu,może to też brednie? Czy bredniem,jest też nowy prezes.? Którego nikt nie widział,brak kontaktu.?

Krzysztof
@OLA

Pani Olu nie jestem żaden ADAM jestem pracownikiem tak jak pani pracuję od 2015 roku i nigdy nie było problemu ,wolne czy urlop a pani wywleka nie sprawdzone wiadomości nie ŁADNIE.tak się kończy jak ludzie jadą uczciwie .Mam radę do Pani szukać pracy ale z taką opinią będzie ciężko jak pani o kolegach z atlasu robi opinie niech Pani Przemyśli co pani przedstawia

OLA

Do firmy nie ma żadnego kontaktu. Chciało by się np zgłosić awarie zero odbioru telefonu Pani byla prezes na rencie.i juz nie pracuje Biuro zamknięte. Atlas przeszedł do Votum.z ludzmi A fakt najwięcej tam ludzie (usunięte przez administratora) I spali. Reszta została na lodzie. Od lutego posypia się wypowiedzenia. A za sprawa że kontracheńci zerwia umowy Gdyz firma chce wiecej za ochronę.

Zainteresowana

Dobrzy ludzie wypłacają wynagrodzenia i płacą składki ZUS za pracowników. Szanować za co? Z brak wynagrodzeń i składek?

Zabawne

Szanowny "pracowniku", ta firma ma problemy przez własną nierzetelność i długi. Jeśli zatrudnialiście osoby, które chleją i śpią na służbach, tylko dlatego że mają dobrą grupę inwalidzką, to też jakoś o was (usunięte przez administratora) świadczy. A, że każdy chciałby swoje wypracowane pieniądze na czas? No przecież charytatywnie nikt nie pracuje. Czy nie upominaliście się o pieniądze z PFRONu, gdy w czerwcu przestali wam płacić? :) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz