Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jagna

Na firmowej stronie jest informacja na temat zatrudnienia pracowników w ochronie. Jest napisane w treści, że warunki są atrakcyjne. W takim razie ile wynoszą zarobki na początek dla nowych? Realnie ok 5 tysięcy netto w skali msc wyjdzie? Jakiś socjal istnieje?

Byly pracownik
@Jagna

To chyba jakieś jaja z tym zarobkiem.Ten kto pyta oczywiście sobie robi zart! Jaki cięć i w jakiej ochronie zarabia 5 tysięcy netto? Najniższa krajowa, okrojona z czego się da i wciąż opóźnienia w wypłacie.Dodatki za nocki zaniźone, zero dodatków do prania itp. Nie ma żadnego socjalu, w zakładzie w którym się zatrudnia tyłu pracowników ok.200 nie istnieje fundusz socjalny, wogole nic.Nie ma wczasów pod gruszą, dodatkow do okularów gdzie przy zdartym sprzęcie traci się wzrok patrząc całe noce w migające monitory.Nie ma wody do picia w upały.Ogolnie zatrudnia się osoby tylko i wyłącznie z 2 grupą, jak komuś zmienia na 3, od razu wyjazd z firmy.To jest firma na przepykanie roku dwóch do emerytury.Oto cala atrakcją, to nie wszystko ale już mi się wogole pisać nie chce o wszystkim pani JAGNA.

czołg

Pracuje od 3 miesięcy , jest idealnie

@czołg

3 już? Czyli w sumie to jeszcze świeżak. ;) A opowiesz w takim razie jak to wszystko od samego początku tutaj wygląda?

czołg
@Iwona

narazie wsztko idealnie ,zobaczymy dalej.

Natalia
@czołg

A było jakieś wdrożenie na początku albo szkolenia żeby zapoznać się z trybem pracy? Obiecali podwyżkę po okresie próbnym?

Xxx
@Natalia

Jeszcze ci zabiorą z wypłaty żeby firma miała z Połamani nogami i rękoma i (usunięte przez administratora) na obiekt i premi nie ma

emeryt

Z tej firmy odszedlem na emeryturę. Drobne przejściowe problemy są we wszystkich zakładach pracy. Dziwię się tym co tak psioczą na tą firmę. Nabroili i zostali zwolnieni ,a teraz się pyskują.Praca w ochronie mienia, czy na stanowisku portiera wiąże z pewnymi obowiązkami i trzeba je wykonywać.Prawdopodobnie niektórym jest za ciężko, to niech idą do pracy na produkcję lub na budowę. Wypłata była zawsze na czas , ciuchy były nowe.

Izabela
@emeryt

Fajnie jak nie było problemów z wypłatą. A czy były jakieś podwyżki wynagrodzenia co jakiś czas? Lub wpadała jakaś premia?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zdziwiony

Jakiego rozwoju chyba umysłowego

@Zdziwiony

No nie żeby coś ale na tym głównie rozwój polega.xd Chociaż pewnie też są jakieś szkolenia z technik usprawniających pracę?

Nie

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Darek

W opisie czytami firma stawia na szkolenia. Niby jakie nigdy nie bylem na szkoleniu a podnoszenie kwalifikacji?? Chyba kpina.zamiast do ochrony Przyjmuja za portierow i to ochrona czy portier??

@Darek

Firma jak firma Czy kultura aż tak wielka w biurze?. Powiem że nie,fakt to rodzinna firma. Prezes żona,dyrektor mąż,w biurze córka. Co do szkoleń jak piszecie gdzie one są?? Co do dotacji za leki,dojazdy zero. Inne firmy dają. Fakt niby firma ochrony a etat portier-dozorca. A nie pracownik ochrony fizycznej. Zapewne brak koncesji ochrony. To gdzie tu niby firma ochrony? A robimy to co ochrona,a nie przysłowiowy cieć. Co do ciuchów,rzeczy używane brudne poplamione i śmierdzące potem po kimś,nawet czapki po kimś używane brudne dają.Dobrze że nie dają używanych śmierdzących majtek i os...ych , jak można takie ubrania dać komuś?.nawet z P.C.K. dostaje się wyprane A tu pierz sobie sam na swój koszt. Każda firma zwraca za pranie ciuchów. Zero spodni czy butów rękawiczek. Oszczędzaj bardzo a kasę z pefron biorą i to sporą. Powinien być zwrot za pranie a jak nie to firma powinna prać,gdyż to ich ciuchy. Powinny być buty spodnie,dotacja do leków,dojazdów. Bardzo bardzo wykorzystująca pracowników firma.Bardzo nieuczciwa firma zero zaplecza socjalnego,ubrań kompletnych,czystych.dotacji. Ważne by sobie kasy nabić.

ZDZIWIONY
@Darek

Bo to prawda człowiek to 00000 liczy, się co na nim zyskają i ile, no ale przecież jest praca i za kasę ze cho, cho nie wiadomo, w jakim banku trzymać. Kontrole były z PIP i co pewnie tez układy co ten PIP zrobił nic

@ZDZIWIONY

A jest jakiś wynik tej kontroli do wglądu czy coś?

Jakie są mocne strony pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.?

A takie, że wypłata jest zawsze na czas, a nieraz nawet 2-3 dni wcześniej.Poza tym wolne jak jest potrzebne, to przy wypisaniu karty pracy planujesz i zawsze masz, grafik jest planowany wg.potrzeb pracowników, urlop też.Jak potrzebujesz piszesz wcześnie, a jak długo nie bierzesz i kitrasz to dostaniesz narzucony, ale tak trzeba czasami ponieważ urlop należy wybrać w określonym czasie.Nie jest źle w tej firmie, polecam.

Z tym się nie zgodzę 14 02 2022 wypłaty brak.Tak jest od dłuższego czasu

No faktycznie od jakiegoś czasu zdarzają się opóźnienia w wypłacie.Nie wszyscy co prawda, ale niektórzy otrzymują przelew później.No i nie ma zwrotu nadpłaconego podatku.

Podatek nie jest nadpłacony tylko potrącony z racji Twojego świadczenia z ZUS a Ci co dostali zwrot to i tak oddadzą to jak będą się rozliczali. Jakbyś nie miał drugiego dochodu nie dostałbyś mniej. Tak to jest jak ktoś się nie zna

Jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi.Zabrano nam kasę za grudzień.Nie przekroczyłem i długo nie przekroczę dochodu żeby mi zabrano.Kasa niesłusznie zabrana za grudzień miala w związku z nowym ładem miała być zwrócona w ciągu paru dni.Jest na to rozporządzenie ministra wydane 7 stycznia.Jest już druga połowa lutego i nie ma zwrotu.

Brawo znawco przepisów - przez 1,5 m-ca zrobiono blisko 900 poprawek Polskiego Ładu i dalej będą zmieniali , a tak poważnie to zapytaj jakiegoś prawnika czy rozporządzenie może zmienić ustawę i tu zaczynają się schody - jedni zwracają podatek inni nie twierdząc że będzie go i tak oddać.

Zdziwiony

Człowieku niepisz nic o ładzie i kruczkach, nie można BYĆ MĄDRYM, bo cię Prezes zakrzyczy, ty masz robić za ustawę, i nie być obeznanym w przepisach

Nie polecam się w tej firmie zatrudniać żerują na ludziach pozdrawiam

Przepraszam, ale chyba nie wiesz co to znaczy żerować , polecam słownik języka polskiego, nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej czy innej firmie. Jeśli nie dostałeś wynagrodzenia za pracę, w co wątpię bo to nie w tej firmie to zgłoś to do PIP. Jeszcze nie słyszałem , żeby ktoś nie dostał należnego wynagrodzenia, ponadto podpisujesz się jako pracownik, to się zwolnij jak Ci tak źle.

Co to znaczą żerują - pracują ponad normę, na innych stanowiskach niż w umówię, pracują bez dnia wolnego , bez dostępu do wody i toalety - nie słyszałem - to raczej ty żerujesz na pracodawcy - kasa za nic , krzywda się dzieje jak trzeba popracować czy śmieci wyrzucić z kosza - najlepiej to za wiele się nie napracować a dużo zarobić

Miś

ktoś tu liczy na premie od prezesostwa tylko o jednym zapomniałeś - toc było napisać "to pisłem ja Jarzombek :)"

olo

popeiram

Dawid

Pracowałem w tej firmie troszkę czasu. I fakt muszę przyznać. Dawali brudne uzywane ciuchy z atlasu Fakt nie były czyste,gdyż jak ktoś odchodził zdawał ciychy to zawozili je do atlasu i potem te uzywane dawal innym pracownikom,nie piszcie bzdur bo sam to widziałem. Ale ktoś sie chyba(usunięte przez administratora)i sypnął do pip. I teraz zamowili jakies nowe kilka sztuk. By pyski pozamykac troszke. Super tu nie jest ale jakos szlo Fakt (usunięte przez administratora) moze 6-7 razy zmiana w mc grafiku Brak kasy na dojazdy ,na leki a wiem ze z pefronu kase doją. Ale nie robia funduszu socjalnego bo sobie wolą kieszenie napchac i pojechac z całą świta do Zakopanego za kase ludzi Albo piekne balangi na działce robic Dla całej rodzinki A ludzi kantowac jak sie da Taka piekna rodzina atmosfera ??

@Dawid

A skąd wiesz, że ktoś sypnął do pip? Z tego co wiem szefostwo jest ciągle na miejscu, to jakie balangi i kiedy???

Gulasz
@Dawid

Koleś nie mówię, że to, co piszesz, jest nieprawdą, lub prawdą, każdy może, pisać co chce, ale tak może określ się, jaka firma dała ci paczkę, gdzie teraz pracujesz. Aa nie! Teraz to TOP SECRET firma nieznana. A co do donosicieli w każdej firmie znajdą się gumowe uszy. No ale ponowie pytanie, gdzie PRACUJESZ, jak piszemy o czymś lub o kimś to potwierdzamy to faktami np. kto co gdzie z kim itd......

Fryderyk
@Dawid

Firma miała kolejną kontrolę z pip. Kurcze ci to mają szczęście. Muszą robić coś nie tak skoro ciągel mają kontrole.

Śmieszne
@Fryderyk

Jeśli wszystko jest OK nie ma kontroli. Jeśli wszystko jest jak jest, to są, chyba normalne

@Fryderyk

Kontrole były chyba dwie , jedna w zeszłym roku d z mało wiedzącą inspektor, - a pytania niczym przedszkole, z tym że wiedza kontrolującej żadna, druga bardzo krótka jednodniowa - przesympatyczny inspektor przede wszystkim z ogromną wiedzą , i dobrymi radami

@Fryderyk

Wiem bo byli u nas na obiekcie , sprawdzali instrukcje , toaletę i rozmawiali i tyle.

a skąd wiesz kto jaką miał wiedzę, widziałeś?gadałeś?

@Fryderyk

dostalem list z pip, że firma ma sprawę w sadzie pracy. to chyba cos nie ta k. byłem jednym z poszkodowanych. nie wypłacili mi całej kasy. To czy naprawde jest ok w tej firmie??? chyba nieeeeeeee....

Tak i za pierwszym razem we wrześniu i za drugim razem w lutym

Ole

wcześniej firma wypłaciła mi brakująca kasę z pracę w nocy bo prezesowa sie pomyliła, zreszta nie byla jedyna pomylka w moim przypadku. u nas na obiekcie to chyba ze 3 osoby dostaly te listy z pip. ta brakujaca wyplata to w wyniku kontroli pip. to jesli nie naliczyli ludziom kasy poprawnie i maja sprawe w sadzie to czy to dobrze swiadczy o firmie dodam jeszcze ze dostaja kase z pfronu.

RYniu
@Śmieszne

a jakiś duzych zmian wyczekujesz? co ma sie niby zmienic pilnujesz i juz

olo
@Ole

popieram

Myślę , że te opinie są bardzo dalekie od merytorycznych, ja pracuję i jestem zadowolony, a jeśli komuś nie pasuje to niech zmieni pracę .

Ja też , a tu najwyraźniej chcą komuś zaszkodzić - a może konkurencja te bajki pisze

ole

mysle ze konkurencja nie ma o co sie martwic inie musi pisac tutaj tu pisza ludzie, ktorzy zostali (usunięte przez administratora) lub wykorzystani przez prezesostwo, a panowie z ochrony to sa niby grzeczni? traktuja niektórych jak (usunięte przez administratora) jak mozna pomylic sie w wypłacie na ok 500 zł ??? gdyby nie kontrola to bym tej kasy nigdy nie dostal, ludzie wiedza ze oszukuja na kasie i dlatego pisza skargi do pip oczywiście jak w kazdej firmie ludzie sa podzieleni - zadowoleni i nie zadowoleni kazdy ocenia po sobie

@ole

Tak (usunięte przez administratora) na kasie ile wlezie.Zwlaszcze od tego roku, wszystko zwalają na Polski ład.Tutaj jest potrzebna księgowa jak należy.Jak tak będzie dalej to w przyszłym roku skarbówka upomni Sie o swoje.Wszyscy narzekają że dostają za mało kasy na wypłatę.A dodatków za pracę w nocy wogole nie widać.

Agata

To może napiszesz swoje zdanie na temat firmy? :D

jan

rozmawiałem z pracownikem tej firmy jest prawda ze okradajq z kasy z andzejem z cekcyna bo czurka szefowej sie buduje

@jan

No to się przysluzyłes Andrzejowi z Cekcyna

Że też ludzie nie mają co robić , pracuję i sobie chwalę , jak komuś źle to niech się zwolni i idzie do innej pracy , ponoć duże bezrobocie jest.

@pracownik

Duże bezrobocie ?. Chyba w twoim zawidzie,Ciecia. A kto broni tobie chwalic? Kazdy ma prawo pisac swoje zdanie odczucia z pracy w firmie. A jak ktos jest uchem to ma na razie dobrze w pracy

Święta prawda

Jan

Pracuję i jestem zadowolony, z niczym nie mam problemów, wypłata jest,urlop kiedy potrzebuję to mam, dni wolne również , zamieniać z kolegami też nie ma problemu - tylko trzeba powiadamiać dyrektora, co potrzebuję też bez problemu zostaje załatwione - wymiana odzieży, dodatkowa odzież , zaświadczenia od ręki - w biurze bardzo miłe osoby , chętne do pomocy - rodzinna firma i co z tego - to nawet lepiej moim zdaniem i na miejscu to ważne - nie trzeba pisać do innych miast po zaświadczenie , nie tak jak u innych pięć stworzonych firm i tak naprawdę to nic nie wiadomo i nie wiadomo do kogo się zwracać.i ile czekać .

@Jan

Zartujesz kultura w biurze. Kultura wysmiewania osób nieplnosprawnych to ma być kultura

@Adam

Kto został wyśmiany ? To bardzo ciekawe nigdy nie słyszałem żeby ktoś był wyśmiewany - podaj kto?

Nie mam grupy i pracuję w tej firmie, więc można, przestańcie narzekać to jedna z lepszych firm w jakich pracowałem i polecam tu pracę

Jak ci sie to udalo?

Śmieszne

Gościu nie pisz bredni bez umiarkowanej nie pracujesz w tej firmie

@Śmieszne

Chyba ze w ramach Solidarni z Ukraina.Szanujcie co macie, bo za chwilę nic nie będziecie mieli

????

To prawda chodź nie wiem jak się starał i pracował i tak cię zastąpią liczy się zysk a pracownik jaki pracownik

Irena
@Śmieszne

Serio min umiarkowana potrzeba? Może wszystko zależy od stanowiska.. Ty o jakiej pracy w ogóle mówisz tam?

W bydgoskiej firmie nie ma zatrudnionych cudzoziemców - jest jeszcze jedna w Polsce Sekret Serwis- proszę sprawdzić sobie gdzie piszecie

@????

To Może przykłady , czętnie poczytamy kogo zwolniono z racji braku grupy lub lekkiego stopnia - jestem emerytem i nadal pracuję na umowę o pracę i znam pracowników z lekkim ktôrzy też pracują- - tak naprawdę to bardziej chodzi o mniejsze koszty płacy. Mądralo zapewne wiesz jaki jest koszt pracy 1 osoby - to ponad 3600,00zł - a dofinansowanie miesiąc po wypłacie wypłaty - umiarkowany 1200zł , nie ma cię zielonego pojęcia o tym

@Irena

Racja , różne osoby z rôżnymi schorzeniami pracują na różnych stanowiskach- są i emeryci , zdrowi i z grupami.

@Irena

Proszę nie czytać tych bzdur tylko zadzwonić do biura i zapytać - przyjmują na różnych grupach i z różnymi schorzeniami

@Irena

Szukasz pracy to zgłoś się do biura na rozmowę i zobacz co ci zaproponują - rozmowa luz - prezesowa normalny człowiek jak my

rrrrrrrrrrr

Biuro firmy teraz świadczy usługi informacyjne kto pracuje w firmie. Śmieszne to..............

@rrrrrrrrrrr

Biuro to nie informacja kto pracuje, ale zatrudniać ktoś chyba musi i przygotować kwity

Sekret Serwis Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Pracownik Ochrony w Żary. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

To. Huba inna firma , nie bydgoska

Firma nie posiada ochrony w Żarach- proszę nie zmyślać i nie nakręcać ludzi

Pracuję , staram się wszystko robić z należytą starannością i jestem doceniany nie tylko słowem , ale i premia czasem wpada, jesteś w porządku to i inni odpłacają ci tym samym.

Jaka premia, jaki recznik.Wezcie lepiej nie zmyslajcie, czytam te wpisy i nie wierze. W sumie wszystko ujdzie w miare, ale mnie np.grafik wykoncza.Nie ma regulaminowych przerw na wypoczynek.Po maratonach czuje sie jak zombiee.Np.nocka, nocka, wolne po nockach jak schodze, na nastepny znow sluzba w dzionek i znow 2 nocki pod rzad.Co z tego ze pod koniec miesiaca jest wiecej wolnego.Po takim maratonie i przed nikt na zapas nie wypocznie.Osoby pracujace tylko w dzien tez maja dzien po dniu ale przewaznie potem dwa dni przerwy.Zarwana noc po nocy to co innego.Mogli by pomyslec ze jestesmy tylko ludzmi, chorymi i starymi.Po szescdziesiatce.Mlody wymieka, a co dopiero stary.Dobrze jak ma,sie kogos w domu zeby opral ugotowal obiad,ale czlowiek samotny pol miesiaca na sucho.Zero zycia.Ludzie nie daja rady tak na okraglo.Zwalniaja sie.Mozna przeciez zrobic te sluzby na przemian z innymi.Spanie po nocce w dzien po powrocie przed nastepna nocka w tym samym dniu to nie to samo jednak, co przespana w spokoju noc.Jest znacznie trudniejszy w opanowaniu ten grafik niz kiedys.Ale kiedys nie bylo p.inspektora, ktory teraz sie tym zajmuje.Ogolnie reszta moze byc.Pracowalem juz w gorszych warunkach, ale zawsze byl dzien noc i 2 dni wolnego.

Nie zalewaj, pracowałem tam cztery lata i nie słyszałem by ktokolwiek dostał premię.

@Marek

A myślisz , że firma powinna wywieszać listę osób które dostają premie? Albo ktoś Ci się będzie chwalił?

Jeśli masz problem z nockami to idź lub zadzwoń do biura i to powiedz , a napewno zrobią co będą mogli. Już praca osób na same dniówki na obiekcie ( pewnie mają zakaz pracy w nocy) uniemożliwia ułożenie grafiku systemowo , a jeszcze karteczki z życzeniami , urlopy które każdy musi mieć i zwolnienia lekarskie. A i tak przestrzegają tygodniowej normy pracy , nie ma nadgodzin i dają wolne jak potrzebujemy.

Po 12 godzinach pracy 12 odpoczynku - wszystko zgodnie z prawem , dwie nocki , nawet trzy to 36 godzin i też tak może być - chłopie zamiast pisać takie banialuki idź spać i wypoczywaj . Ja pracowałem po 24 godziny , a czasem i dłużej jak ktoś nie przyszedł do pracy - a tu tego nie ma jak ktoś zwali to zaraz ściągają inną osobę.

A skad wiadomo co sie dostalo, za co i ile jak nigdy nie ma kwitkow.Zero rozliczenia wiesz tyle ile widac na przelewie z banku

Chlopie czytaj ze zrozumieniem, po 12 godz.pracy schodzisz i w ten sam dzien wracasz na nastepna noc.Dzien przerwy i znow to samo.Czesto poprzedzone dniowka.Cxyli idziesz dzien noc i noc.Sam se dzwon do biura.Raz se zdzwonilem to dostalem zjeby i juz wiecej sie nie odwaze.

Mirosław

Czasem? Tzn. od czego jest zależna, że nie ma jej co miesiąc? A wysokością wynagrodzenia też tak doceniają? :D

Z tą premią to żart

No też tak myślę że zart

Iwona

Naprawdę nie wpada czy jest w tak opłakanym stanie, że jedyne co pozostaje to śmiech?

@Iwona

Premia wpada, gdy odbierasz telefon i biegniesz zastąpić kogoś, bo zachorował czy zapił (nie za każdym razem ta premia jest naliczana, tylko jak już tego się trochę uzbiera, np. po kilku miesiącach bycia dostępnym o każdej porze dnia i nocy, bo prezesostwo musi zmienić grafik po raz kolejny :). Fakt nie są to zawrotne kwoty. Piszcie sobie w jakich dniach i godzinach pracowaliście, by wiedzieć czy dobrze naliczono dodatek za nockę. Prezesowa lubi się mylić :) Później jak poprosisz o kwitek płacowy to będziesz mógł sprawdzić czy wszystko naliczyli. Ci z biura to robią łaskę ale tak naprawdę to ich obowiązek wydać kwitek na życzenie pracownika. Sami tego nie robią, bo nie muszą.

PRACOWNIK

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie, co prawda nie ma pakietu socjalnego , ale wypłata zawsze na czas , bez oszustw, bez płacenia na lewo pod stołem , wszystko jak należy , odzież służbowa , ręczniki .

@PRACOWNIK

Jaki recznik? niczego nie daja

@PRACOWNIK

Jaka odzierz sluzbowa?? Dostałeś spodnie ? buty ? Wiec gdzie odzierz?? Te uzywane brudne śmierdzace ciuchy. Odpowiedz dyrektora nim ubierzesz wypierz bo smierdza papierochami fakt pogratulowac. Recznik nie osmieszaj sie,scierka do naczyń. Wypłata tna na wypłacie. I jaka OCHRONA,masz umowe portier dozorca nie ochrona wiec jakie przepisy ???

Jeśli jakimś trafem nie dostałeś ręcznika, w co wątpię to idź do biura , bez problemu dostaniesz.

@PRACOWNIK

Przychylam siędę opinii przed mówcy, narzekać każdy może a pracować to nikomu się nie chce. Przecież każdy może założyć firmę, zarabiać masę lasy i nic nie robić tylko odpoczywać, spróbujcie to zobaczymy ile wytrzymacie z takimi nierobami jakimi sami jesteście.

W Sekret Serwis Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Dozorca. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Przyszły

Rzeczowa rozmowa , mili ludzie , załatwiał dokumenty i badania i do pracy

Może przyszły

Rozmowa luźna, bardzo miła atmosfera , wysoka kultura aż chce się tam iść do pracy. Muszę jeszcze donieść dokumenty , ale chciałbym pracować w tej firmie.

Mariusz
@Może przyszły

Wymagali czegoś konkretnego od ciebie? Czy raczej nie było specjalnych wymagań i biorą od razu po krótkiej rozmowie?

@Mariusz

Ja muszę donieść świadectwa pracy do wglądu

@Mariusz

Świadectwa doniosłem skierowanie na badania dostałem jak zrobię to dostanę umowę.

@Przyszły

Umowa jest , odzież odebrana w poniedziałek na szkolenie na stanowisku pracy z koordynatorem i dyrektorem , napewno przerwa na kawkè i ciasteczka i dalej pracy, dyżur ale miła atmosfera koleżanka też daje radę , w pomieszczeniach cieplutkoxz;,0praca spokojna 7 godzin dziennyvh, bardzo mili i Pomocni ludzie

Dziwne, z tego co wiem wszyscy pracujemy po 12 godz.Szkoleni również.Powodzenia w nowej pracy życzę.

Przy sprzątaniu jest po 7 godzin

Darek

Ciesze sie ze juz nie pracuje w tej firmie. Rodzinna firma-na papierku. A dla pracownikow (usunięte przez administratora) Ja w obecnej firmie dostałem paczkę żywnosciowa na swieta,szef dostarczył na obiekty kartki świateczne z życzeniami i dużą paczkę kawy. A co dala firma Sekret Serwis kopa w tylek. Od kolegow co jeszcze pracują wie ze nic Zero paczek,zero życzen i to jest rodzinna firma???dbajaca o pracowników a dobry wizerunek firmu o dobre samopoczucie ludzi ?? Fakt sa wyjątki u was ci co maja długie jezyki a firma ma na kazdym obiekcie taką osobe która mowiac wprost donosi.Dostali po 200 zł Skad wiem bo jedna z bylych kolezanek mi powiedziała ze dostała 200 zl a jak jeszcze pracowalem to wszyscy wiedzieli ze kapuje inni co pytalem nie dostali. A ci byli zapraszani do firmy i distawali po 2 stowy. Dyrekcjs coz nowy rok w górach a pracownicy kopa i do pracy . Z wpisow widac ze cieszycie ze was oszukuja Jak tak wam dobrze to gratulowac tylko

Gulasz

@Darek

Chłopie i nie zmyślaj - dyrekcja w górach? - byłem wczoraj w biurze - wszyscy w pracy łącznie z chorą prezesową i gdzie te góry? Nie pracujesz a wszystko wiesz , zajmij się swoimi sprawami , wypij tą dużą kawę i zjedz paczkę żywnościową.

A ja byłem wczoraj w biurze i też wszyscy byli - Ty to może samolot mają i po pracy lecą wszyscy w te góry? Darek , albo nie Darek wyluzuj i przestań zmyślać.

Ja również byłem w biurze i wszyscy byli i nie słyszałem żeby szefostwo ostatnio gdziekolwiek odpoczywało , a takie wieści szybko się roznoszą

Wojtek

O co chodzi z wypisywaniem takich kłamstw , myślę , że ci niezadowoleni to tacy którym żadna praca nie odpowiada. Ale kto was trzyma, wypad stąd psujecie tylko opinię , jeśli macie problem to idźcie do biura i porozmawiajcie, a nie nakręcacie się , zawsze pracodawca jest zły , a wy jacy? -zapewne idealni. Pracowałem do emerytury i nie mogę powiedzieć nic złego na firmę, ale ludzie pracujący są coraz gorsi niestety.

@Wojtek

I emeryci tez coraz gorsi. Tak chwalisz firme by zatrudnili ciebie na umowe zlecenie.Idz do biura i powiedz. Juz widze jak taka rozmowa sie konczy Dobrze ze juz w tej firmie nie pracuje. Dziadujaca firma Z pefronu worek kasy a pracownikom ochlapy

Brawo
@Adam

Dobrze, że poszedłeś sobie "daleko". W końcu czystym powietrzem można oddychać :)

@Brawo

I znowu Brawo - nic dodać , nic ująć.

Adamek
@Brawo

A co w gacie robiłes ze nie mogles?

Pracuję krotko , ale jestem zadowolony , miałem za dużo nocek , źle się czułem , nie ma problemu zmniejszone, chciałem wolne , nie ma problemu mam wolne, ciuchy - wszystkie nowe , fakt spodni nie ma , ale koszulki, koszule, kamizelka, kurtka , czapka są , Kierownictwo bardzo pomocne i miłe. Nie ma problemu żeby porozmawiać z dyrektorem czy Panią Prezes , o każdej porze i to się chwali.

Adamek
@pracownik

Co za glupoty wypisujesz z dyrektorem porozmaeiac z Pania prezes. Moze jeszcze z inspektorem Oj masz fantazje. A buty spodnie to nie ubior?? Wiec gdzie on jest

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz