Opinie o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sekret Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekret Serwis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Darek

W firmie brak zwrotu za leki i za dojazdy do pracy.Co powiien pracodawca doć,pobierajac pieniądze za pracownika z Pefronu. Otrzymukac pieniadze za stworzenie stanowiska pracy. (usunięte przez administratora) Co jest niezgodne Dziwie sie jak mozna oszukac ludzi chorych. Fakt w Polsce to norma. Dziwne ze Solid Security,Impel,intergroup. Zwracaja za dojazd i za leki A tu zero A biora po 3200 za 2 grupe i 3800 za 1 grupe Jak ktoś ma specjalna to dofatkowo 800 zl jeszcze A pracownokowi co za to ??? Ręcznik jak mowią przedmowcy za 20 zl

@Darek

Proponuję skorzystać z internetu i zobaczyć jaka jest wysokość dofinansowania, No i zawsze można zatrudnić się w innej firmie, widać już ich wiele za tobą skoro masz taką wiedzę, tylko dlaczego tam już nie pracujesz , pewnie też było źle.

Darek

Daleko od domu bylo. Ta firma była przejściowa. W obecnej Sa nowe czyste ciuszki,buty,cale ubranie z spodniami itp.Dottacje do lekow,dojazdow,okularow,aparatow sluchowych itp.

PRACOWNIK
@Darek

ślepy, głuchy - ale pracownik ochrony - bravo.

Pracuję w tej firmie dość długo , odzież brudna to chyba żart? - jeśli coś mi się zniszczy to idę do biura i dostaję nowe , nikt nie pyta co się stało , butów nie ma fakt - ale w regulaminie o ile pamiętam nie ma zapisu, że dają buty , spodnie kiedyś dostawaliśmy , szyte według rozmiarów i tak każdy chodził w swoich , więc po co wydawać kasę jeśli nikt nie nosi , wy chyba nie wiecie jak wygląda praca w innych firmach , zatrudnianie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej , siedziby w drugim końcu Polski , nie można się niczego doprosić , żadnego zaświadczenia , jeśli tak wam źle to zmieńcie firmę - myślę jednak , że te negatywne opinie to pisze jedna i ta sama osoba , tylko po co ? Praca jak każda inna, warunki dobre , wynagrodzenie najniższa i dodatek za nocki - jak wszędzie.

@pracownik

Tak brudne otrzymałem i urzywane z atlasu Śmierdziały petami poszarpane pozaciagane. Wiec nie pisz glupot kolego. W jakim regulaminie Gdzie na obiekcie jest regulamin?. Poczytaj kodeks pracy.Wyraznie napisano Odzierz robocza. Inne firmy daja wszystko np Solid,Impel.wiec nie klam A kto zatrudnia sie przez agencje w tych czasach.

PRACOWNIK
@Adam

Ty weź chłopie się dokształć , a później wypisuj te bzdury - sprawdź różnicę między odzieżą roboczą a odzieżą służbową . gdzie powinny znajdować się regulaminy itd. Zajmij się pracą i odpuść już. Jeśli inne firmy dają wszystko , to tam pracuj - ciekawe jak długo popracujesz i czy dostaniesz umowę na czas nieokreślony , a może będzie praca w Solid 1 , Solid 2 , Solid 3 i tak dalej , miganie od nadgodzin , od związania się z pracownikiem na dłuższy czas , a jak się zwolnisz wcześniej to zapłacisz za otrzymaną odzież - to cała prawda. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Potwierdzam wszystko jest tak jak opisał Darek. Firma jak firma Czy kultura aż tak wielka w biurze?. Powiem że nie,fakt to rodzinna firma. Prezes żona,dyrektor mąż,w biurze córka. Co do szkoleń jak piszecie gdzie one są?? Co do dotacji za leki,dojazdy zero. Inne firmy dają. Fakt niby firma ochrony a etat portier-dozorca. A nie pracownik ochrony fizycznej. Zapewne brak koncesji ochrony. To gdzie tu niby firma ochrony? A robimy to co ochrona,a nie przysłowiowy cieć. Co do ciuchów,rzeczy używane brudne poplamione i śmierdzące potem po kimś,nawet czapki po kimś używane brudne dają.Dobrze że nie dają używanych śmierdzących majtek i (usunięte przez administratora), jak można takie ubrania dać komuś?.nawet z P.C.K. dostaje się wyprane A tu pierz sobie sam na swój koszt. Każda firma zwraca za pranie ciuchów. Zero spodni czy butów rękawiczek. Oszczędzaj bardzo a kasę z pefron biorą i to sporą. Powinien być zwrot za pranie a jak nie to firma powinna prać,gdyż to ich ciuchy. Powinny być buty spodnie,dotacja do leków,dojazdów. Bardzo bardzo wykorzystująca pracowników firma.Bardzo nieuczciwa firma zero zaplecza socjalnego,ubrań kompletnych,czystych.dotacji. Ważne by sobie kasy nabić.

@Andrzej

Skoro tak kolego wszystko wiesz, to proponuję założyć firmę i nabijać sobie kasę - jak tak myślisz, a po drugie dotacje do dojazdów? - a gdzie ty jeździsz , do innej miejscowości? i co byś jeszcze chciał - telewizor, lodówkę , łóżeczko na portierni - jeśli inni wszystko dają to proponuję iść do nich do pracy i nie wypisywać bzdur.

@pracownik

Bzdury to ty wypisujesz Zapewne premia sie szykuje ze tak bronisz Jak dasz mi licencje to chetnie. Co do dojazdow to nie znasz przepisow poczytaj. Dotacja nalezy sie na dojazd samochodem. Nie znasz tematu to nie pisz bzdur. Tak na niektorych obiektach sa telewizory,lodowki tez no z łózkiem.sie nie spotkalem a pracuje w ochronie 22 lata. Własnie pracuje w frmie gdzie jest tv lodowka Fakt tapczanu nie ma ale jest wygodny fotel

Brawo
@Adam

Do pracy idziesz pracować czy poleżeć? Ogarnij się. Nie wszystko kręci się wokół ciebie. Masz tylko roszczenia, a żeby coś otrzymać trzeba coś od siebie dać. Sekret Serwis nie ma statusu zakładu pracy chronionej ani zakładu aktywności zawodowej, jest tylko firmą na wolnym rynku, która zatrudnia niepełnosprawnych, więc inne dofinansowania firmie przysługują i jej pracownikom. Założę się, że nie miałeś pojęcia o tym!!! O jakiej licencji marzysz, czy naprawdę myślisz, że będąc niepełnosprawnym dostaniesz licencję ochroniarza? Pracujesz 22 lata w pilnowaniu mienia a nie w ochronie, zjedź na ziemię. Jesteś bardzo rozgoryczony. Marzy ci się domek, w którym tylko będziesz leżeć, oglądać tv a kasa sama do kieszeni będzie spływać. Siedzisz tylko w wygodnym fotelu i swoje żale wypisujesz na portalu tylko po to by się poskarżyć, że nie masz tego co ci się marzy. Nie masz pojęcia o tym, co się wokół ciebie dzieje. Szkoda mi ciebie strasznie. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

Tak czytamy na ich stronie Firma Sekret Serwis jest firmą ochrany prowadzoną przez profesjonalisów z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w ochronie. Pracownicy dobieranie są indywidualnie do potrzeb klienów. Duży nacisk firma kładzie na szkolenie i podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Jaka firma ochrony,jak etaty to portier dozorca a nie pracownik ochrony fizycznej. Czy profesjonalistów ? Co jest profesjonalnego? To ze dyrektor daje urlop kiedy on chce? Czyli decyduje za pracownika kiedy ma go wybrac.I sam wpisuje w grafik kiedy ? A jak nie chcesz to albo podziękują,albo przeniosą na odległy od domu obiekt? Super profesjonalizm. Gdzie ta ochrona PORTIER-DOZORCA???? Dobierani są od posiadanej grupy a nie pod klienta,liczy się dotacja z pefron a człowiek czy klient. Gdzie są te szkolenia,kto je widział. Pracują u was ludzie z tego co wiem po studiach o różnym kierunku ale macie to w (usunięte przez administratora) Nie pytacie o wykształcenie. Ważna tylko grupa i dotacje a nie jakieś szkolenia. Podnoszenie kwalifikacji,kogo zapisaliście Na kurs podnoszący kwalifikacje?? Ten wasz opis to kpina w żywe oczy Bzdura Bzdurę bzdurą pogania. WIELKIE OSZUKIWANIE CZŁOWIEKA. I WYKORZYSTYWANIE NIEWIEDZY PRACOWNIKOW

Magda
@Adam

Myślę z całym szacunkiem , że za mądry a co za tym idzie za inteligentny to Ty nie jesteś, a to wykształcenie to gdzieś kupiłeś? Wyluzuj , żle to znajdź inną pracę, skoro pracujesz jako portier to są jakieś tego powody?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sekret Serwis Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA/ PRACOWNIK OCHRONY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Od kilku miesięcy pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolony , kiedy potrzebuję wolne piszę kartkę do karty pracy i zawsze dostaję, odzież , ręczniki również, nie ma problemu z wymianą odzieży gdy się zniszczy, w biurze bardzo miłe panie, zaświadczenie można dostać od ręki nie czekając , szczerze polecam firmę.

Liczysz na premie po komentarzu???

Zatrudniłem się w tej firmie i nie żałuję , jestem bardzo zadowolony normalne traktowanie pracownika, kultura w biurze , wolne jeśli potrzebuję dostaję, wszystko na legalu

@pracownik

Wszystko na legalu? Urlop dawany przez dyrektora kiedy chce tez na legalu.Nie pyta czy chcesz,jak nie chcesz to za kare na inny obiekt.Dostales buty,spodnie?

Zatrudniłem się w firmie i nie żałuję , jestem bardzo zadowolony, obiekt dobry , jednym autobusem do domu, czego tu wymagać, najniższa krajowa , dodatek za godziny nocne , płaca jak wszędzie, z dniami wolnymi nie ma problemu , z urlopem również , zamiany z kolegami dopuszczalne , tylko trzeba powiadamiać dyrektora ,odzież jest, ręcznik również - jak za dawnych czasów, w biurze bardzo miłe i kompetentne panie , z zaświadczeniami nie ma problemu , wszystko załatwiane od ręki.

Jestem pracownikiem tej firmy od ponad roku i jestem bardzo zadowolony , wszystko w jak najlepszym porządku, polecam firmę

Krzysztof

Pracuję w tej firmie i jestem zadowolony, odzież dostałem, No spodni nie dają , ale nawet lepiej , jak gorąco chodź w tych grubych bojówkach, jak potrzebuję wolne piszę kartkę , dołączam do karty pracy i nie ma żadnego problemu, z urlopami również, w biurze kulturka, potrzeba zaświadczenie , idę i na miejscu załatwione, jestem bardzo zadowolony

Zgadzam się z opiniami, jestem bardzo zadowolony z pracy

Pracuję i jestem zadowolony, obiekt super, koledzy ok, praca jak każda inna, odzież służbowa jest, ręcznik, mydło, środki czystości na obiekcie dowożone , baza kontroluje nas dzwoniąc kilka razy w nocy, patrol , inspektor zajeżdżają na kontrole, punkty kontrolne trzeba odbijać , jeśli nie odbijamy to zaraz telefon czy nic się nie stało, polecam pracę w firmie.

Robert

Firma godna polecenia, bez kombinacji, wszystko zgodnie z przepisami, pracuję i jestem zadowolony.

Pracuję w firmie i jestem zadowolony, obiekt odpowiada mi, koledzy w miarę , fakt na dojazdy nie dają, ale do pracy jeżdżę rowerem bo mam blisko, zresztą obiekty dopasowywane są w miarę możliwości do miejsca zamieszkania, odzież służbowa jest, ręcznik, mydło, wypłata na czas, dodatek za nocki, prośby o dni wolne uwzględniane, urlop jak potrzebuję zawsze dostaję, nie ma się do czego przyczepić, zachęcam

Ale pismak się trafił, pracuję w firmie kilka lat i nie mogę powiedzieć nic złego, warunki pewnie podobne jak w innych firmach , ale szefostwo najlepsze jakie miałem, wyrozumiałe, pomocne, rozumiejące nasze problemy, nawet gdy idę do biura Pani Prezes zapyta o żonę, dzieci i pamięta imiona i interesuje się , to bardzo miłe. Ty jesteś miły , inni odpłacają tym samym

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie, szczerze polecam.

Ja pracuję , jestem zadowolony i chciałbym pracować tu do emerytury. Nie można się do niczego przyczepić , obiekt super , do domu niedaleko, pełna kultura, szefostwo wyrozumiałe i bardzo miłe , pracować trzeba wszędzie, za darmo pieniędzy nie ma , a rozwodzenie się nad stanowiskiem pracy ( portier - dozorca) uważam za bezsensowne, przecież każdy z nas przed podjęciem pracy dostał skierowanie na badania , a tam jak byk napisane jest stanowisko , jeśli nie odpowiadało czy urażało ego trzeba było pracy nie podejmować, w umowie nikt też stanowiska nie zakrywał więc o co chodzi , podpisujecie , zapoznajecie się a później pretensje .

Pracowałem w kilku firmach przed zatrudnieniem w tej. W żadnej nie pytano gdzie mieszkam, jak pasują mi dojazdy do pracy, starano się wybrać dla mnie i moich schorzeń odpowiednie miejsce do pracy. Źle czuję się w godzinach nocnych , więc pracuję tylko w dzień, koledzy na obiekcie bardzo przyjaźni, na kontrole przyjeżdża inspektor, patrol, czasami dyrektor, a nawet Pani Prezes. Dla naszego bezpieczeństwa musimy odbijać punkty, meldować się telefonicznie na bazę, pilnują nas żeby nic nam się nie stało, jeśli nie zabrałem telefonu na obchód , zaraz przyjechał patrol na obiekt myśląc że coś mi się stało, także całkowicie czuję się bezpieczny

Pracuję w tej firmie trzy lata, właśnie odebrałem umowę na czas nieokreślony, jestem bardzo zadowolony, obiekt super, koledzy również. Nigdy nie miałem problemu z urlopem czy prośbą o dni wolne, zawsze można porozmawiać i nieraz już szefostwo mi pomogło w moich prywatnych problemach. Trzeba iść i rozmawiać, Ci ludzie naprawdę robią wiele dobrego dla swoich pracowników i przede wszystkim szanują nas i rozmawiają z nami jak z równymi sobie .Idąc do biura mogę porozmawiać z Panią Prezes, dyrektorem , mogę do nich zadzwonić nawet w godzinach kiedy biuro jest nieczynne i nigdy nie zdarzyło się żebym nie został wysłuchany.

@Adam

Potwierdzam w całości. Nie rozumiem ludzi , którzy piszą takie kłamstwa, to powinno być karalne

@Tomek

Zgadzam się z Panem, nie rozumiem jak można tak oczerniać i kłamać

Czy urlop w Sekret Serwis Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Z tego co wiem to raczej nie I kiedy dostaniesz urlop decyduje dyrektor nie ty.

Rysiek
@Adam

Urlop jest częścią wynagrodzenia, więc jest zawsze płatny 100% to gwarantują przepisy (chyba, że bierzesz urlop bezpłatny). Domagasz się butów i spodni - czytałeś regulamin firmy i jakie są przydziały odzieżowe na dane stanowisko? Wnioskuję, że wcale, a zapoznanie się z nimi jest podpisane przez Ciebie i jest wpięte do twojej teczki osobowej. Siejesz ferment, bo coś gdzieś usłyszałeś. Nie znasz przepisów kompletnie, Twoje argumenty są wyssane z palca. Po co mają pytać jakie masz wykształcenie, czy naprawdę trzeba mieć wyższe by np. otwierać bramę wjazdową? Skoro masz tak wielkie mniemanie o sobie to poszukaj pracy, która jest godna twojego wykształcenia, a nie wymyślasz historie nie z tej ziemi. Zamiast siedzieć i wypisywać bzdury na pracodawcę, czytaj przepisy!!!

@Adam

A comiesięczne nasze prośby o dni wolne, karteczki to co? Może też nie są uwzględniane. A co to znaczy raczej nie? Jeśli nie wiesz to nie zabieraj głosu, jeszcze się nie zdarzyło żebym nie dostał urlopu kiedy chciałem. To już staje się śmieszne. Pracuję tronach trzy lata i jestem bardzo zadowolony.

@Adam

To dlaczego pracujesz w tej firmie, szybko się zwolnij i idź truj życie innym, widać satysfakcję przynosi Ci pisanie bzdur, bo nic prawdą nie jest, a jeśli urlopu nie chcesz to zadzwoń do dyrektora i powiedz w jakim m- cu chcesz, pewnie na święta , albo na całe wakacje , niech zamkną na ten czas firmę , bo wszyscy idziemy na urlop, a co należy się przecież i jeszcze w zwiększonej ilości , bo przecież jesteś bardzo chory. Przestań w kółko pisać jak Ci źle, No fakt pewnie powinni Ci płacić za spanie, wtedy byłoby ok.

Magda

Czytam i nie wierzę, chyba pracujemy w różnych firmach, choć o tej samej nazwie, litości ludzie co Wy za bzdury opowiadacie, czy dostajecie urlop kiedy chcecie- tak , czy uwzględniane są wasze prośby o dni wolne - tak , czy dostajecie środki czystości na obiekt - tak , czy wypłata plus dodatek za godziny nocne jest - tak, i tak można by było powtarzać , a pytanie czy Wywiązujecie się dobrze z powierzonych obowiązków?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekret Serwis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekret Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekret Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 25 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sekret Serwis Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 109 lok. 3
    85-137 Bydgoszcz