Opinie o Top House 1000 Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Top House 1000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Top House 1000 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top House 1000 Sp. z o.o. w Żory

Ostatnie opinie sprzed lat, a ja chcę złożyć niedługo do nich aplikację. Czy nic się nie zmieniło od tamtego czasu? Ludzie chwalili atmosferę i terminowość, na czym też mi bardzo zależy. Nie szykują się czasem nowe stanowiska na produkcji? Jakie warunki teraz proponują osobom, które świeżo przyjdą do pracy?

Czy pracownicy w Top House 1000 Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Gosia

Atmosfera między pracownikami jest przyjazna.

@Gosia

A to przyjemnie, a jak to wygląda odnośnie szefostwa?

@Gosia

Potwierdzam. Pracuję co prawda od niedawna, ale wszyscy kogo bym nie zapytała o pomoc chętnie jej udzielają. Nie to co w korpo.

@Aleksandra

Szefowie są OK. Przyjaźnie nastawieni do pracowników. Nie zauważyłam nic niepokojącego, wręcz przeciwnie. Na tę chwilę same pozytywy. Oby tak dalej.

@Daria

A jeśli chodzi o perspektywę dalszego rozwoju i ogólnie zarobki to jak to wszystko tutaj widzisz?

@Aleksandra

Zarobki na starcie są dość przyjemne ???? Zobaczymy jak będzie dalej. Perspektywę rozwoju również widzę dla siebie. Są projekty w których mogę brać udział. Czas pokaże.

@Daria

To brzmi w takim razie pozytywnie. ;) A zdradzisz czego dotyczą te projekty? Bardzo rozbudowane są?

Assia

Tak

Krychu
@Aleksandra

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie jest to typowa "budowlanka", tylko praca w ambitnym zespole przy którym można się rozwijać zawodowo i nabywać nowe umiejętności w dziedzinie nowoczesnego budownictwa. Jeżeli Ci zależy i dokładnie wykonujesz swoje obowiązki kierownictwo to widzi i docenia, co jest fundamentem dobrego i stabilnego miejsca pracy. I tak jak koleżanka na tę chwilę jestem zadowolony.

@Krychu

W jakim dziale pracujesz?

@Krychu

No jak widać praca zespołowa faktycznie może dać pożądane efekty. Wy samodzielnie się dzielicie zadaniami czy ktoś wami zarządza?

Maja
@Krychu

Super, że można się rozwijać, czy to wszystko dzieje się w ramach pracy, na terenie firmy, czy firma wysyła na przykład swoich pracowników gdzieś dalej na szkolenia? ;)

Odpowiedź Nowy wpis
@Maja

Jeżeli pytasz o pracę na hali to szkolenia mieliśmy np. na wózki widłowe i suwnice które finansował pracodawca.

Aleksandra Nowy wpis
@Odpowiedź

Czyli każdy ma szansę na wyrobienie sobie uprawnień na wózek? Gdyby potencjalnie osoba z biura chciała to też by mogła?

TK Nowy wpis
@Aleksandra

A po co osobie z biura uprawnienia na wózek? ;)

Misiu

Pracuję na hali produkcyjnej, stanowisko pracy ogarniam, z drewnem mam doczynienia od zawsze. Praca nie należy do najtrudniejszych. Jest ok

prac-ownik

Widzę ,że mimo oporów , polecenie służbowe żeby wpisywać tu pozytywne opinie jest realizowane . Wprawdzie anonimowo , ale gratuluję kolegom i koleżankom oportunistycznej postawy .

Maja
@prac-ownik

A skąd taki wniosek że to polecenie służbowe? Pracowałeś tam kiedyś i miałeś takie do wykonania że masz pewność?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Top House 1000 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Inwestor

Czytając te wypowiedzi zastanawiam się czy wszystko co zostało tu napisane jest prawdą. Moja budowa rozpoczęła się w umowionym terminie. Dom postawiono bardzo szybko. Jeżeli chodzi o wykończenie to tu wykonawca ma mały poślizg. Na tę chwilę jestem zadowolony. Jak zakończę budowę dam znać.

@Inwestor

Dom gotowy - mieszkamy :) nasze marzenie zrealizowane. Dziękujemy, będziemy Waszą ekipę bardzo dobrze wspominać. Było nerwowo bo czytając wasze opinie nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Wykonawca był pomocny. Pomagał przy wybrzeże równych rozwiazań wykończeniowych, kontakt bardzo dobry , ekipa montażową super. Polecam

Edmund
@Inwestor

Porównywałeś oferty z innymi firmami? Wyszło Ci najkorzystniej?. Otrzymałem ofertę i zastanawiam się nad realizacją. Biorę jeszcze jedną firmę pod uwagę. Budować chcę dopiero na wiosnę, ale cenę otrzymałem w moim budżecie. Więc może i ja się zdecyduję. Ps. Kontakt z przedstawicielką firmy bardzo konkretny i rzeczowy.

@Edmund

Ja bym ich kolejny raz brał. Jak masz dobrą cenę to się za długo nie zastanawiaj. Ceny na rynku tak galopują w górę że to jakiś obłęd.

Kasia i Darek
@Edmund

POLECAMY firmę ! Podobnie jak Pan Inwestor uważamy, że budowa naszego domu była niezwykłą przygodą, a to wszystko dzięki wspaniałej ekipie, która pracowała według umówionych terminów, zgodnie z projektem, w świetnej organizacji i bardzo solidnie. POLECAM w 100 %.

Kasia i Darek
@Kasia i Darek

Zapomnieliśmy dopisać, że sąsiad który przyglądał się budowie również podpisał z nimi umowę. To też o czymś świadczy :) Pozdrawiamy

Niec

Nie polecam, nie wywiązują się z terminami, brak kontaktu jak pojawia się jakies zapytanie, problem ale może to tylko w tym jednym przypadku

Klient
@Niec

W moim przypadku kontakt był dobry , ale tylko do chwili zapłacenia przeze mnie ostatniej transzy . Później to już tylko czekanie po pół roku na uzupełnienie braków.

Niec

Dokładnie

Klient2
@Klient

Witam. Jak zakończyła się sprawa?

@Klient2

Hej. :) Ja myślę, że chyba niestety nie, bo tak to raczej wróciliby z jakąś informacją zwrotną?

Klient

nie polecam. Osoby zarządzające tą firmy od kilku lat, pokażą już wkrótce, jak statek z całą załogą pójdzie na (usunięte przez administratora)

też klient
@Klient

I co to da , że pójdzie na (usunięte przez administratora) ? Po to się zakłada spółkę zoo z kapitałem założycielskim 5 tyś zł , żeby poszła na (usunięte przez administratora) , a dokładnie jej wierzyciele, a następnie zakłada się nową.

Solidna i rzetelna firma! Mój dom postawili i wykończyli w 4 miesiące! Firma godna polecenia , wszystko tak jak powinno być.

Raf7

To by się zgadzało. Nas kompletnie (usunięte przez administratora)po podpisaniu umowy (usunięte przez administratora)jeszcze karami za jej zerwanie. (usunięte przez administratora). Współczuje inwestorom, którzy dają się jeszcze naciągnąć na jakiekolwiek "realizację" domu.

Jak wygląda ścieżka kariery w Top House 1000 Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

bruno

NIE :) ale na awans trzeba sobie załużyć

obserwator

Intrygująca firemka w której nic nie jest tym , czym się wydaje . Niby coś budują , ale gdyby nic nie budowali mniejszą czynili by stratę . Właścicielka oficjalnie pełni funkcję "pełnomocnika zarządu do spraw kadrowych" , a członkami tegoż niby zarządu są takie osoby jak Pani z recepcji czy handlowiec . Może nawet nie wiedzą ,że za długi spółki ZOO odpowiadają członkowie zarządu prywatnym majątkiem. Gdyby ktoś chciał spróbować "zrobić tam karierę " , może nawet zostać członkiem zarządu :)) uważajcie tylko na służbowe laptopy i telefony , co z kim o czym i gdzie rozmawiacie - kontrola podstawą zaufania.

X

W sedno

Betty
@obserwator

Witam serdecznie, a mógłbyś powiedzieć coś więcej o samej firmie? Pisaliśmy kilka razy w sprawie oferty, ale niestety cisza.. i brak jakichkolwiek opinii w internecie. Byłabym wdzięczna!

Janusz

Dokladnie !

Obserwator
@Betty

Najlepiej poprosić ich o kontakt do klientów którym już wybudowali dom i zakończyli współpracę. Wątpię by znalazł się chociażby jeden zadowolony . Nochyba że zorganizują ustawkę . Nawet Pani nie wie jakie ma szczęście że się nie odezwali.

Betty
@Obserwator

Dzięki wielkie za informację! Poprosimy ich zatem o kontakty do ludzi. Na targach wygladali mega profesjonalnie, a podczas rozmowy zrobili bardzo dobre wrażenie... aż ciężko w to uwierzyć.

RR76
@Betty

To się nazywa dobry PR. Później ludzie tracą czas i pieniądze.

Karl77
@Betty

Oszczędziliście sobie sporych problemów i nerwów. Na rynku jest mnóstwo rzetelnych firm, od tej trzymać się z daleka.

ExtraMan
@obserwator

Bez sensu wypowiedź, nie wiadomo czego się tyczy tak naprawdę ? Pani z recepcji ? Handlowca ? Pani z Zarządu ? Majątku ? Sprzętu firmowego ? Każdy chyba wie jaka jest odpowiedzialność za pełnienie poszczególnych funkcji więc po co takie wywody ? Pracownicy mają określone obowiązki i wiedzą jakie są zasady chyba, że ktoś zatrudnia się z myślą o kombinowaniu ? Kontrola podstawa zaufania ? Najpierw trzeba zaufać sobie hahaha - MNIEJ JADU LUDZIE ! Typowy Polak wytyka innemu a swojego nie widzi. Pracowałem. Nie żałuję. Każdy ma prawo na zmiany ;)

Leon

Jak łatwo pewnym osobom jest krytykować innych. Firma jak wiele innych, pracować trzeba i pewnie tu leży największy problem!

MARIAN
@Leon

Niestety problemem nie jest brak pracowitych ludzi. Jest paru pracowników, którzy po odejściu z Top House dobrze sobie radzą w innych firmach. Ryba psuje się od głowy.

Barakus
@MARIAN

Wszystko było dobrze dopóki ojciec tej Pani miał firmę pod sobą później jak by firma przepadła w rękach Młodej,, wszechwiedzącej ,,Pani

Karol

Nie kończą rozpoczętych zleceń, działają na podwykonawcach bardzo przypadkowych, brak kontaktu, w razie problemów kontakt tylko przez kancelarie prawną,

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

X

Nie

xyz

Tak

Lenka

Dokładnie tak

Ciekawski
@Lenka

Pracowała tam Pani? Skąd takie złe opinie? Można więcej coś więcej się dowiedzieć?

Inżynier

Jadę jutro na rozmowę kwalifikacyjną :)

Konował
@Inżynier

I jak bylo?

Zostaw merytoryczną opinię o Top House 1000 Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Top House 1000 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top House 1000 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top House 1000 Sp. z o.o.?

Top House 1000 Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Fabryczna 1
    44-240 Żory

Top House 1000 Sp. z o.o.