Diora - Świdnica sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o.

Tuchajbej
@prac. 29.11.2017 20:05
Diora -turecka filozofia,turecka produkcja---dziadoska firma i denna ,nie polecam pracy w tym tureckim kołchozie....

czyżby przeszli na swetry tureckie?

znowu jak zawsze
@fan rodzinnych komów roboli 30.11.2017 13:32
choroba psychiczna nie jest uleczalna,czy chodzi w turbanie,bo go wywalali z kazdej firmy za brak kompetencji,a taka była dobra...

Był jeden człowiek z Wałbrzycha,ale kto by wytrzymał z wariatami i dyletantami.stad praca emerytów pokomunistycznych,donosicieli i mafii rodzinnych.

Znowu to samo

Genek
@Znowu to samo 14.11.2017 12:40
Wchodzę i nie dowiaduje się niczego nowego... Nic to wypisywanie wasze NIE da.

Daje,daje, d-p sfiksował do reszty i jest nadzieja na lepszego i normalnego człowieka,a przede wszystkim fachowca-----czas robi swoje.

odnowa 2018
@Znowu to samo 14.11.2017 12:40
Wchodzę i nie dowiaduje się niczego nowego... Nic to wypisywanie wasze NIE da.

Może da ,komuna już się kończy,nie jest taka mocna jak kiedyś,czas na ludzi mądrych,dobrze wychowanych i znających się na rzeczy.

obywatel

Diora to taka mała zakamuflowana odmiana alpen gold ,wcześniej czy póżniej prokurator dobierze sie do sprawy.

obywatel
@biko 09.11.2017 21:58
Alpen Gold - to w sumie ta Diora jest słodka. Chyba że Amber Gold :)

dobrze odczytane,chodzi to aby d-p nie zakablował bo to lubi.

Biko
@obywatel 10.11.2017 13:49
dobrze odczytane,chodzi to aby d-p nie zakablował bo to lubi.

OK, dziękuję za informację.

prac.

Zastraszyć i sterroryzować pracowników jest bardzo łatwo i to udało się d-p,ale w takiej firmie nie ne ma chęci do pracy,myślenia i nikt się nie utożsamia ze swoim miejscem pracy,same szkody,więc po co to robić?

Doris

Alfa 43
@Doris 05.11.2017 04:13
No to prawda ludzie. Wredni i strasznie. Falszywi prosci zacofani.boja sie wlasnego cienia strazzna patologia...

Patologia zaczęła się od momentu jak d-p ściągnął żonę ogrodnika,przyniosła patologie ze sobą i tak jest do tej pory,a d-p jej się boi gdyż za dużo wie i może go zakapować,a to już prokurator.

PRACOWNIK.
@Doris 05.11.2017 04:13

Wcześniej za poprzedniego prezesa takiej sytuacji nie ,było poszanowanie pracownika,dopiero nowy prezes wprowadził komunistyczne zasady,tj napuszczanie pracownika na pracownika ,donoszenie,zatrudnianie kolesi bez wykształcenia,nepotyzm,marnotrawstwo,chamstwo,wulgarny język,brak kompetencji,cwaniactwo,szkodliwe warunki pracy ,trucie pracowników w całym kontenerze,mobbing,dmuchanie dymem z papierosów w nos pracownika,zwalnianie niewygodnych pracowników w sposób chamski i na pomówieniach,ogólnie PATOLOGIA NA WIELKĄ SKALE W PAŃSTWOWEJ SPÓŁCE.

ojc

moze tu cos znajde na temat wzmacniacza diora. posiadam wzmacniacz a le nie wiem jaki model diora ws 504 ,ws 504b ws700 czy 704 . zostal on orginalnie pomalowany w diorze na kolor czarny przez znajomego lakiernika tam pracujacego . napisy tez na panelu sa . wolume cd balanc itd . stereo integrate amlifier tez jest ale bez cyferek . czy ktos mi pomoze gdzie moge sprawdzic jaki to model

Alfa 43

Prac. firmy
@Alfa 43 30.10.2017 08:17
Firma oparta na taniej sile roboczej ,a nie na innowacjach i technologi,nie polecam pracy w tej firmie....

A co to są innowacje i technologie,bo nasz prezes chyba nie ma o tym zielonego pojęcia. bo stworzył prymitywnego szkodliwego bubla,a oparcie firmy na taniej sile doprowadziło praktycznie do jej powolnej likwidacji,brak fachowców.

pewnie mnie znacie.

Witam serdecznie. Kiedyś w zamierzchłych czasach pracowałem w firmie Diora. Bo jak było zostawmy to. Ale widzę zmiany, prawie normalna strona internetowa, idzie ku dobremu.

www
@pewnie mnie znacie. 25.10.2017 18:22

dobrze będzie jak wywalą starą komunę z prezesem na czele!

niuniu

sztandar wyprowadzić
@niuniu 16.10.2017 19:57
Tak wywalał wszystkich mądrzejszych od siebie że został ze starymi emerytami pokomunistycznymi ,ale jaja do kwadratu....

Może jak przystało na starego komucha podda się samokrytyce i stwierdzi to co wszyscy od dawna wiedzą .

Andi

firma beznadziejna ,brak organizacji pracy,wszystko przypadkowe zwłaszcza efekty na lakierni,bardzo szkodliwe warunki pracy ,szokująco niskie płace Zero kadry z wiedzą,a ci co są to kolesie prezesa nietykalni,przypadkowi i ta stara komuna której już wszystko się miesza w głowach,Siedlisko niekompetencji i głupoty,że tez to jeszcze funkcjonuje,Nie polecam pracy w tym syfie.

Bez nicku

fakt,szkoda tylko że przyrost ciała nie idzie w parze z rozumem i kulturą.

Teresa z Świdnicy

Firma o bardzo złych warunkach pracy,technicznych,zatrute powietrze,hałas jak i międzyludzkich,konieczna umiejętność donoszenia,znajomość tematu nie konieczna,brak wiedzy zawodowej jest tu standardem,zresztą nie ma nikogo w całej firmie co by wiedział na ten temat coś więcej,wszyscy powtarzają to co jest tu od 40 lat,czyli zacofanie i stary schematyzm.Głos maja ci z komuny.totalny brak technologi nowych ,mniej uciążliwych dla pracowników.Wpakowano stare gruchoty i chorą organizację pracy w szkodliwy mały plastikowy kontener i wszyscy to łyknęli tylko aby wydać kasę,pewnie to wszystko kiedyś pi....lnie ,dlatego im szybciej wywalimy brzuchacza tym lepiej dla firmy.Na razie unikajcie pracy w tej firmie,aż nie będzie prawdziwej naprawy firmy ,a nie sfingowanej jak jest teraz.

zatrówacz powietrza z open spejs
@Teresa z Świdnicy 09.10.2017 15:00

Na razie dopasowuje kubature ciała do gabinetu tak aby nie mozna go było z tamtąd wyciągnąć,a do puki płaci kase radzie nadzorczej zmian nie będze reszta się nie liczy.

najemnik
@zatrówacz powietrza z open spejs 09.10.2017 15:15

dobrze to mu idzie,jak widać ,gorzej z produkcją

Inter

Diora-dziadostwo i chamstwo,złe warunki pracy,niskie płace-nie polecam pracy w tym zakładzie.

boby nick

nie polecam pracy w tej firmie syf warunki nie dzisiejsze z daleka unikajcie debilizm totalny........................

o matko

Dobra, dobra. Komuna komuną, napiszcie lepiej jak to na polerkach się świetnie bawią czyjąś uczciwością i nie nagannym zachowaniem, siadają na psyche. Jakim trzeba być człowiekiem? Mamy takich delikwentów którzy myślą, że im wolno bo co, bo mają mistrzunia w garści? A mistrzunio się boi zwrócić uwagę. Boi się, bo kto długo tu popracuje za te pieniądze... Cały zakład huczy, że na polerkach nie pracują ludzie o zdrowym umyśle i jednak coś w tym jest bo chamstwo się przelewa każdego dnia, słownictwo też przepiękne. Po prostu miło się tego słucha... Jeśli takie akcje nie zostaną zaprzestane trzeba będzie całe 8h nagrywać bo monitoring na halach to jakaś prowizora. Cwaniactwo Panów niby dorosłych a jednak bliższe zachowaniu recydywistom powinno sie ukrócić. Jeśli mistrzowie przymykaja oko to sprawa powinna pójść wyżej.

Piotr I

jest nieomylny carewicz,pozostałość po pzpr,

o tatko
@o matko 22.09.2017 12:19

tak samo zachowują się ci z zarządu z prezesem na czele,dlatego brak reakcji,a raczej cicha akceptacja,pamietacie ogrodnika....................to były szczyty chamstwa,i to się utrwaliło jako standart

nowy prac

A co na to zwiazki,że pracuje tylu emerytów związanych z komuna ,którzy ten zakład doprowadzili do ruiny ,a teraz ratują,o ironio losu i dołączył do nich prezes i tak samo śpiewa jak stara komuna,a warunki pracy tragiczne,płaca jeszcze gorsza,a miało byc inaczej,cwaniaki z komuny każdego frajera i nieudacznika ujarzmią,aby nie było postepu,aby było jak było ,bez zmian,bo zmiany ,nowe technologie,inna organizacja pracy to smierć dla komuny,a tak są niezbedni i uzaleznili od siebie prezesa.

Fan byłej diory S.A.

Powiedzcie mi co diora a właściwie produkuje bo jakoś nic Nie widzę A na stronie też nic niema

PZPR
@alladyn 19.09.2017 20:12
to prawda meble są oblesne...a ten Pan który jest podły dla ludzi to wiadomo o kogo chodzi ponoć byl w pewnej instytucji za ko...

Diora Świdnica to zbiorowisko komuny i zomowców,uczciwi ludzie i prawi tam nie pracują.

Edek
@PZPR 20.09.2017 07:55

Zgoda,ale dotyczy to tylko mistrzów,zarzadu i tzw umysłowych,taka przechowalnia nieudaczników z komuny.

Obcy

Debilo-putin, czy chodzi o człowieka z wielkim bebnem,zaniedbanego ,z chamskim jezykiem,jesli tak to wizerunek firmy jest fatalny,raz tylko z nim rozmawiałem,wrażenie tragiczne,wywalcie go jak najszybciej.

miłośnik komuchów

Kupili se program,ogrodnik może wracać,stary komuch i kablarz Lonnginnuss może iść na emeryture która już ma dosyć narobił szkód i w koncu skończy sie to jego chamstwo.

wdychacz

skutki trujacych warunków pracy,trucizny tylko po hali fruwają i zabijają,firma jako trujacy zabó.jca powinna byc zamknieta.

Ergo

Przedtem debilo-putin zwalniał w sposób chamski i fałszywy zwalniał ludzi którzy mu zagrażali,niskie ego,brak wiedzy,strach przed konkurencją,a teraz zwalcza ich fizycznie.

oooo

Nowi 15zl/h dostaną a premia po okresie próbnym, może 1zl, może 2zl. Fajnie sie tyra ze świadomością że nowy który nie ma doswiadczenia jest zrównany z pracowanikiem ze stażem pracy przynajmniej 5lat... Żałosne. Mistrzowie nie zabiegają o podwyżki dla pracowników bo mają nas tam gdzie światło nie dociera. Trzeba latać i sie prosić i może o nedzną złotówkę podniesie.

Seer
@oooo 07.09.2017 12:00

przecież to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lubi jak się go prosi,taki psychriatyczny bóg.

Dandi

Od tych oszołomów z daleka,niskie płace ,fatalne warunki pracy,chamstwo i brak kompetencji,nie polecam pracy w tej firmie.

Adi

Haha ale miazga haha straszna miazga ja porobiem pol dnia wzieem przepustke i spierdolilem przezyj to sam......robotnicy ztrssznie dziwni ludzie miazga jak ch...zakomlsksieni ja pierdzilem jak podchodzil do.mnie majter tzw gazy oddwlem miazga

sanbada
@Adi 01.09.2017 02:42

tak jest ,firma nie posiada technologi,czy organizacji pracy i stad mała wydajność pracy,dlatego majstry wymuszają siła chamstwem,aby ratować ta tragiczną firmę ,ale to nic nie pomoże.

Lolo

Jest takie powiedzenie jak wejdziesz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zacznie śmierdziec.....

mamuska

jeja piszecie takie straszne rzeczy ludzie C ukierkowi ja pracuje 30lat ta sama stawka te same maszyny przez 30lat nawet jedna nazwałam maszynę Zosia bo to taka Zosia samosia..młodość spędziłam w diorze nie mam dzieci bo kiedy miałabym się.....nie bylo kiedy została mi maszyna Zosia samosia a teraz już i tak nikt nie chce iść więc została Zosia samosia

tatusek
@mamuska 28.08.2017 15:41

cukierkowy jest zwłaszcza majster Z,chodząca inteligencja miłość ,i tak 30 lat,jak piszesz nic się nie zmieniło,maszyna dalej ta sama,bałagan bez zmian ,kapowanie standard,warunki pracy jeszcze gorsze i tak 30 lat-----bardzo daleko zaszła firma, rozwój i nowe produkty ,technologie,maszyny,pełny sukces-inaczej,tajny PRL,jak i zarząd firmy,pozostałości po komunie i tak Diora wygląda,zabetonowana komuna mentalnie.

diorzanka

hehe je je a maszcie się w diorze układy ukladziki a robole niech (usunięte przez administratora) na górę ludzie po pierwszym dniu spierdalaja biorą przepustki i spierdalaja niektórzy są tak zjebani ze tylko ten zakład im został pełni kapusi i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za taką stawkę to mogę jedynie podrapac się ok [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szukają frajerow

Henryk 4

Inwestowanie w panele ścienne,a nie w technologie i technikę to patologia i świadczy o totalnej ignorancji wiedzy ,ludzi i rozumu,teraz jest ostre dołowanie,głupota skutkuje.

prac .diory
@Henryk 4 26.08.2017 08:14

To widać,materiały coraz gorsze z braku pieniędzy,kretynizm zupełny,nikt nad tym nie panuje,syf i bałagan.

retej

co wy chcecie każdy kabluje plotkuje hehe warunki fatalne pracują sama nieudaczniki praca bez klimy śmierdzi niby nie ma warunków szkodliwych sami konfidenci mała placa

mamuska
@retej 20.08.2017 06:22

to jest nie prawda ludzie mili bardzo mili cudowni mistrzowie atmosfera cukierkowa aż chce się chodzić do pracy polecam ja tam pracuje już 30lat i nie wyobrażam sobie żeby zlikwidowali zakład bo co ja zrobię?

tatusek
@mamuska 20.08.2017 06:27

że zakład zlikwidują to pewne,bo tam gdzie jest p.S to jest likwidacja zakładu.po to jest zatrudniany.Niema się czego bać,pracy jest dużo i to w dobrych warunkach,a firmy które niszczą zdrowie ludzi i środowisko powinny być bezwzględnie likwidowane dla naszego dobra i naszych dzieci.Atmosfera donoszenia i chamstwa,zresztą sam prezes donosi i tego wymaga od innych,chyba nie jest dobra i swiadczy zupełnie o czymś innym.

neo

Widać teraz że inwestycja nie trafiona,totalna chała,powinni kogoś za ta przewałkę posadzić !

gołym okiem
@neo 08.08.2017 14:07

to jeszcze temu psycholowi kazali stare gruchoty przenosić do tego bubla,a dobre własne hale sprzedać za grosze,tylko możliwe w państwowej spółce,pewnie stary numer zabroniony w Polsce,sprzedać własność za grosze kolesiowi i od kolesia wynająć za grube pieniądze budynek nie nadający się do produkcji,może ci z rady są w podziale kasy!

ogrodnik,wielki technolog drewna,k...a
@gołym okiem 10.08.2017 11:07

Coś w tym jest,zwłaszcza, że produkcja w tych rzekomo złych starych halach idzie pełną parą tylko innej firmy i mają piękne tereny do rozwoju i to za grosze,a nowy bubel szkodliwy,trujący pozbawiony logiki produkcyjnej ,możliwości rozwoju, widać że chodziło o wyciągniecie kasy,to tak jak z watem.Na pozornej naprawie firmy ,zwłaszcza państwowej można nieżle zarobić,a zmian żadnych to widać ,a nawet pogorszenie,naprawa po komuchowatu i teraz wszyscy płaczą że jest żle i firma osiągneła szczyty głupoty,to gdzie byliście wcześniej?przytakiwać tchórzliwie i donosić to umieliście,więc teraz smażcie się i trujcie i dalej udajcie że nic się nie stało,Polacy nic się nie stało!?

diab

Witajcie w piekle,budo-nora idealna na upały,Nobel dla d-p za wiedze.

iq
@diab 31.07.2017 17:54
Witajcie w piekle,budo-nora idealna na upały,Nobel dla d-p za wiedze.

Fajnie się gotujemy,bubli cała masa,ta firma to jakiś kretynizm,nie polecam pracy w tej budo-norze.

Facet za grosze

Znów pojawiło się ogłoszenie o pracy dla Technologa Drewna .... ale jak czytam to mi przeszło ... czy są jakieś szanse aby się tam coś zmieniło czy to ogóle jest wykonalne ... ?

Pinus
@Facet za grosze 09.07.2017 14:38

Raczej nie ,dopóki jest stary prezes to nic się nie zmieni,a nikt nie chce pracować z oszołomami,jak nie będziesz potwierdzał głupich teorii prezesa to Cię szybko wywali bo załamiesz jego wielkie ego,więc nikt nie chce być potakiwaczem i wszyscy czekają na zmianę prezesa,wtedy można próbować,poz dla technologów.

Max
@Pinus 09.07.2017 20:20

Fakt ,dopóki jest stary prezes to nic się nie zmieni ,obrona układzików ,nepotyzmu ,szkodnictwa przemysłowego i budo-nory będzie trwała do upadłego,ale Mont Everest głupoty,niekompetencji szkodnictwa i marnotrawstwa jest w Diorze nie do obrony,wszyscy to widzą gołym okiem.Tak załatwić dobrą firmę,wizerunek zrównać z glebą, a opinia w Świdnicy jest bardzo zła.Trzymać jednego człowieka który cały czas pogrąża firmę i działa na jaj niekorzyść,dziwne-przecież pracuje jeszcze prawie 200 osób.

Heppi

Nareszcie urlop.przeżyłem w tym syfie !

Były

Prac.
@Były 05.07.2017 08:21
To jest faszystowsko- komunistyczna filozofia firmy,szkodliwa buda,z trującymi produktami,kto przeżyje ten ma szczęście....

To nie zakład produkcyjny,taka szkodliwa budo-nora bez perspektyw rozwoju,pomnik głupoty ludzkiej.

@Były 05.07.2017 08:21

Prawda,warunki pracy jak w obozie koncentracyjnym,tragiczne,pracownicy z biura zachowują się jak kapo,coś z tego faszyzmu jest.Nie polecam pracy w Diorze,jest już wybór.

robol

A wystarczy tylko uczciwa kontrola ze strony PIP CZY SANEPID I buda idzie do likwidacji,ale nie ,wolą truć ludzi i środowisko i jest zgoda---komuchy,dają prace,filozofia komunistyczna niech się trują, to tyko robole?

Prac.

Czy ustawa dekomunizacyjna obejmuje też Diore,bo tu komuna kwitnie ?!

Diora Dierżoniów

Proszę nie mylcie nas z Diora w Świdnicy.bo to dla nas obciach i szkodzi wizerunkowo naszej firmie.

byłyprac

Wariacka diora szuka pracowników,nie polecam pracy ,chamstwo dozoru i zarządu,bardzo złe warunki pracy ,szkodliwe,niskie płace,to widać w ofercie.Prezes cwaniaczek który nie szanuje pracowników i tylko im grozi ,wcina się w rzeczy o których nie ma pojęcia,a już najbardziej o stolarstwie.Polityka prezesa doprowadziła do tego że nikt w tej fatalnie zarządzanej firmie nie chce pracować,bo dosyć że człowiek traci zdrowi za marne pieniądze to musi jeszcze wysłuchiwać mądrości i inwektyw prezesa.Nie polecam pracy w diorze ,jest dużo innej za lepsze pieniądze i dobrych warunkach ,z ludżmi którzy są kulturalni.Prezes i jego banda niech się gotują we własnym SOSIE.Poz .

zbgzwiąz.

To tak jak w Policach nietrafiona inwestycja,zamiast polepszenie to totalne pogorszenie,utrata własności i przejście na dzierżawe,przeniesienie starych maszyn do szkodliwego kontenera,a każdy inwestuje w technologie a nie w plastikowe hale bez możliwości rozwoju i jeszcze bardziej szkodliwe dla ludzi niż było,sprzedawać własność za marne grosze,po to by wydzierżawić hale od obcego prywaciarza ,gdzie sens i logika,zwłaszcza ze nic się nie zmieniło,technologie odziedziczone po poprzednikach,oryganzacja pracy taka sama,a jeszcze gorsza zostali wywaleni fachowcy i zastąpiono ich kolesiami prezesa,super nieudacznikami,wartość produkcji taka sama,koszty zwiększone,ludzie z branży którzy mówili wprost że to chore i głupie,szkodliwe dla firmy ,wywaleni,a właściciel dalej głupa wali,że to jest świetne i dobre dla ludzi,a CBA dalej śpi,brak reakcji na jawą głupotę i brak faktycznych efektów, a nie opartych na kreatywnej księgowości,post komuna w Diorze trzyma się mocno.

H2H5OH
@zbgzwiąz. 24.06.2017 15:20

Wszystko do czasu,w końcu wywala radę nadzorcza ,która wszystko tuszuje i ukrywa ,i chroni kolesi.

były członek RN
@H2H5OH 24.06.2017 15:30

Tuszują jak mogą,mieli go wywalić w 2014roku,nawet usuneli ogłoszenie o konkursie z internetu,brawo.

Łysy

A jak ma byĆ ,zarząd to mentalnie PRL,A PREZES TO CZYSTA KOMUNA.stad ogrodnicy,więżniarki,panie w zoopatrzeniu,które są chamskie i głupie i nie maja pojęcia o niczym ,jedyna umięjetność --DONOSZENIE DO PREZESA ,szef produkcji ,goniec,zero umejetnosci,mamusia krawcowa ciagle wprowadza w bład,konstruktor ,emeryt z zaawansowanym utrata pamieci i pomocnikiem robolo-prawnikiem,jest wesoło.Czy tak jest w kazdej spółce państwowej------nepotyzm i głupota,oraz brak kompetencji.CZY TO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY,FIRMA MSI ULEC ODNOWIE MORALNEJ ,TECHNOLOGICZNEJ.........ZMIANA MUSI BYĆ ?!

Włodzimierz Lenin

Jeszcze go nie wywalili,a mieli,nawet rozpisali konkurs,mocna ta komuna,prędzej rozwalą firmę w drobny mak,niż odejdą,klasyczna mentalność komucha,nie mam pojęcia,robię szkody,marnotrawie państwowy grosz,ala jestem komuchem i to mi się należy,niszczenie zakładów to moja komuchowata specjalność.

świdniczanin live

Bardzo słusznie,technologie ekstra,brawo prezes,można się dobrze bawić za friko ,można,brawo prezes,brawo firma,polecam pracę w firmie,ekstra,na pewno nie chodzi o produkcje, ciągle chodzę szczęśliwy,pozdrawiam zarząd,ekstra.

Wielbiciel firmy

Dzięki koncepcji firmy Pana WS,wiem że żyje,lakiernia super,proszę nas częściej odwiedzać na lakierni,lot odbędziemy razem,jednak są technolodzy drewna co się znają na rzeczy,Krzysik to debil i oszust ,można być nowoczesnym?---------------------------można,głupki co tak krytykujecie.Polecam prace w tej super firmie.

ITD
@Wielbiciel firmy 19.06.2017 18:27

I dowiecie się że jeżdżenie samochodem po wybojach jest badaniem naukowym,Krzysik to jedna głupek.

hmm

Każdy narzeka na firmę ,( usunięte przez administratora ) Hipokryzja, nie pasuje wam brama otwarta idźcie do dużych korporacji na produkcję robić jak wam narzucą normy to się nakryjecie i popłaczecie.

Lola
@były 18.06.2017 07:22
Dlatego dobrze stoją ekonomicznie,bardzo dobre warunki pracy,kultura ,a płace wyższe niż w diorze,normy obowiązują w każdej fir...

Chyba nie pracowałeś/ aś w Elektroluxie ???????? tam to jest dopiero syf i rozpierdziel.... brak szacunku dla pracownika, zmuszanie do nad godzin, a w dodatku dają władzę Ukraińcą.

Ala
@Lola 17.09.2017 23:44

Ale tam trujące związki które są na całym zakładzie nie zabijają ludzi,a w Diorze tak jest,więc trzeba wybierać-chamstwo lub chamstwo i utrata zdrowia, wybór należy do ciebie.

były

aktualny
@były 14.06.2017 18:50
A ten lakiernik od ubezpieczen jeszcze robi? Ciekawe czy dalej tak pieknie macha ręką i nawala zaciekami... Hahaha...

Robi,robi,produkcja bubli to nasza specjalność.

były członek RN

Wywalcie szkodnika ,a przyjdzie kadra z branży i naprawi to co zostało totalnie spieprzone i pogorszone,innej możliwości ne ma,ten co wszystko zepsuł przecież tego nie naprawi i tak dalej brnie w ta beznadzieje i pogrąża firmę z 70 letnia tradycja.

Jańcio Wodnik
@były członek RN 04.06.2017 20:42

NOMEN OMEN
@Jańcio Wodnik 09.06.2017 17:07
Za czasów POPSL do spółek państwowych wsadzali idiotów bez kompetencji i skutki widać,a jeszcze nikt ich nie usunął,dlaczego?...

A co na to CBA......................?

diorca

Dziwne ,że nikt nie chce pracować w Diorze,a przecież można ćpać ,pić i robić buble,fajnie jest.

oferta pracy

Oferujemy prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dziedzinie głupoty i nepotyzmu,pakiet socjalny w postaci codziennej dawki wulgarnego słownictwa i atrakcyjna pensje na raty.

mistrzu

technologia diorowska ,albo się uda ,albo się nie uda......

prac.Diory

Teraz chcą inż.technologa drewna, a wcześniej wystarczył ogrodnik-----chyba mają coś z głowa i rozdwojenie jażni.

PYOTL

Mam zwidy jak cholera,trucizny w lakierni działają,jest gorąco ,wszystko paruje,benzeny,siarczany i inne trucizny----jest OK,świetna lakiernia,odlot za friko,świetna technologia,medal dla prezesa,rewelacja,polecam prace w Diorze,wizje ekstra,a że buble to mało ważne ,nikt się tym nie przejmuje,świetna firma ,niezapomniane wrażenia,ekstra.POLECAM PRACE W TEJ FIRMIE.

Strong
@PYOTL 19.06.2017 17:47

Witam kolego! ,nareszcie głos prawdy,prezes to super facet,odloty za friko i to za państwowe pieniądze,cały naród się składa na ćpanie,świetna restrukturyzacja firmy,super,najlepsza firma w Świdnicy,kolego prezesie niech się Pan trzyma i nie zwraca uwagi na złośliwe wpisy,trzymajmy się razem,uwielbiam prace na lakierni,SUPER !.

inż.Mamoń

Na strefie w Żarowie pracownicy już wstają z kolan,żaden dyrektor nie będzie ich obrażał ,atak się dzieje w Diorze że strony zarządu i nikt ie reaguje,chamstwo ,wulgarny język, to codzienność diorowska i wszystko idzie w złym kierunku,aby to się nie skończyło tak jak na strefie w Żarowie,co na to właściciel?

dekal

Raczej firma powinna wymagać od przyszłego tzw. technologa znajomości łaciny kuchennej aby słowotwórczo nie odbiegać od zarządu,angielski tylko po to aby zdradzać informacje,jak się działo i dzieje.

Zostaw opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diora - Świdnica sp. z o.o.