Franc Gardiner Sp. z o.o.

Świdnica

Opinie o Franc Gardiner Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@kandydat - udało Ci się uzyskać informacje o zatrudnieniu w Franc Gardiner Sp. z o.o.? Dla osób szukających odpowiedzi na pytania będą to cenne wskazówki. Pozwolą poznać pracodawcę i zastanowić się nad potencjalnym zatrudnieniem w tej firmie.

kandydat

szukają handlowców czy może ktoś napisać o zarobkach i pracy handlowca? rejon , ile noclegów poza domem , czas pracy , plany , prowizje itp.

s
użytkownik zarejestrowany

co to według ciebie dokładnie znaczy że "nieciekawa atmosfera"?

Zenek

Nie polecam pracy w tej firmie. Czasy się zmieniły i nie ma co ukrywać w wielu działach atmosfera jest nieciekawa. Firma od niedawna wprowadziła wytyczne odnośnie mobbingu, który stał się w tej firmie regułą. Kiedyś ludzie z chęcią tam pracowali teraz sami odchodzą.

globoos

opinie typu [usunięte przez moderatora]; Nie Polecam etc... są zbyt płaskie , nie wnoszą żadnej treści.... Osoby które nie mają nic do powiedzenia nie powinny się wypowiadać bo takie przebąkiwania nikomu nic nie dają, żadnego rozeznania.

m...a

Oj była tu czystka była. Dlaczego wykasowali moją opinię . Uważajcie na to [usunięte przez moderatora]. nie warto zawracać sobie nimi głowy. Pracodawce NIE POLECAM

Zostaw opinię o Franc Gardiner Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franc Gardiner Sp. z o.o.