TOMA S.C.

Świdnica

Opinie o TOMA S.C.

AsP

Chciałem wyregulować okna. Zadzwoniłem do firmy. Odebrała Pani,która powiedziała,że w ciągu pół godziny ktoś się ze mną skontaktuje i omówi usługę. Niestety po dwóch godzinach zadzwoniłem jeszcze raz. Pracownica powiedziała żeby zostawił telefon to ktoś do mnie oddzwoni... -tego już było za wiele. NSłabe standardy kontaktu z klientem. NIE POLECAM!!!

Masz coś do powiedzenia na temat firmy TOMA S.C.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o TOMA S.C. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMA S.C.