Harówa za najniższą a nawet poniżej najniższej krajowej. Brak odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Najczęściej brak szkolenia BHP co dzisiaj jest nie do pomyślenia.Zatrudnianie na 1/2 etatu a praca po 9 godzin dziennie.
Oczywiście 9 godzina traktowana jest jak normalna godzina i płacona po normalnej stawce.Praca nie tylko na miejscu w zakładzie ale również na montażach.Brak odpowiedniego sprzętu przy montażach w postaci wózków (podnośników).Wszystko na barkach pracowników ,co może grozić bardzo poważną kontuzją bądź wypadkiem.
Walka dosłownie walka o każdy uczciwie zarobiony grosz.
Nie zachowanie procedury powypadkowej (brak wysłanego protokołu powypadkowego do ZUS w granicznym terminie).
Chowanie głowy w piasek.
Pracodawca nawet nie potrafi pracownikowi popatrzeć prosto w oczy i szczerze z nim porozmawiać.
Po wypadku pozbycie się pracownika i podanie przyczyny w wypowiedzeniu jako likwidacja stanowiska pracy .
Na następny dzień na portalu olx ogłoszenie o przyjęciu na to samo stanowisko.
Zakłamanie i oszukiwanie .
Omijać szerokim łukiem.
Nie polecam.