Drewnoplast S.C.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drewnoplast S.C.

Marta Nowy wpis

@Artur a na jakim stanowisku pracujesz i co szczególnie ci się tu podoba ?

1234 Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Czy warto tutaj pracować?

1234 Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

A jak jest aktualnie dla pracownika?

1234 Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

A jak jest aktualnie dla pracownika?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drewnoplast S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
1234
Były pracownik
 Pytanie

A jak jest aktualnie dla pracownika?

Artur

Może kiedyś było gorzej za to teraz jest bardzo dobrze i z pewnością warto tu pracować.

Anonim

Pracowałem kiedyś w firmie Drewnoplast i powiem ze wcale mi sie tam nie podobało, starszy szef to przemądrzały i chytry na pieniądze człowiek, wiecznie płacze, że pracownicy mało robią, że niskie obroty- chociaż widać, że firma prosperuje całkiem dobrze to jemu ciągle mało.

A.P

Perfidna firma. Brak umowy od początku pracy a jak już się ją łaskawie dostaje okazuje się, że kwota niższa niż zostało to ustalone na rozmowie. Poza tym dopiero w trakcie pracy wychodzi mnóstwo rzeczy które były zupełnie inaczej przedstawiane przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej; m. in. limity sprzedażowe, brak spójnego systemu komputerowego, charakter pracy. Atmosfera panującą w firmie bardzo toksyczna. Nie polecam.

Beata
@A.P

Jakie konkretnie różnice zauważyłeś między tym jak wygląda praca w firmie Drewnoplast S.C., a tym jak zostaje ona przedstawiona na rozmowie? Co masz na myśli pisząc o innym niż obiecywanym charakterze pracy?

1
Mirek

W takich sprawach to lepiej kierować się na adres firmy gdyż to jest forum pracowników.

Artur
@Mirek

Trafnie zauważyłeś, iż jest to wątek, w którym dyskutujemy o pracy w firmie Drewnoplast. Jestem ciekaw, czy Ty pracowałeś bądź pracujesz u tego pracodawcy? Pytam, ponieważ może mógłbym dowiedzieć się od Ciebie, czy warto tam aplikować.

Janusz P

Jako klient byłem zadowolony ze współpracy do chwili zakupu i zapłaty. Przy zgłaszaniu reklamacji - brak kontaktu. Człowiek sam musi wydzwaniać i pilnować a i tak to nic nie daje. Dopiero po interwencji rzecznika konsumenta łaskawie zgłoszenie zostało rozpatrzone i zrealizowane. Niestety usterka się powtarza a procedura reklamacji za każdym razem jest tak samo beznadziejna. I za każdym razem dopiero po interwencji rzecznika coś się rusza.

Jolanta

@Pierwszy i ostatni raz., piszesz o firmie z perspektywy klienta, a znasz może kogoś, kto jest obecnie zatrudniony w Drewnoplast? Zależy nam, by poznać przedsiębiorstwo ze strony pracowników. Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy pracodawca organizuje szkolenia, zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BestBefore
@Jolanta

Umowa ? Jaka umowa ? Po kilku miesiącach, jak się spodobasz to o moE dostaniesz. Szkolenia organizuje, pewnie, takie kilkuminutowe "tu masz, to się robi tak, rób." A jak coś ci pójdzie nie tak możesz liczyć na soczystą wiązankę od szefostwa, a w niektórych przypadkach (na niektórych stanowiskach) od współpracowników, bo to niewiele lepsze towarzystwo w znacznej większości. Pracowałem tam kilka tygodni i nie polecam nikomu , kto szanuje swoje nerwy.

Jolanta
@BestBefore

Mam rozumieć, że w początkowym okresie zatrudnienia pracownik nie ma żadnej umowy, która wiąże go z firmą Drewnoplast Zakład Produkcji Okien Jan Mika? W takim razie, w jaki sposób firma rozlicza się z zatrudnionymi osobami? Stawki wynagrodzenia są ustalane bezpośrednio pomiędzy szefostwem a pracownikami?

BestBefore
@Jolanta

Wszystko na tzw "gębę". Co tu dużo mówić, nie polecam, i bardzo źle wspominam. Jeden z najgorszych zakładów w jaki widziałem. Jak szybko przyszedłem, tak szybko uciekłem. Dno i 3 metry mułu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jolanta
@BestBefore

Czy w związku z tym, że pracownik był zatrudniony tylko i wyłącznie na podstawie osobistych ustaleń z szefem firmy Drewnoplast Zakład Produkcji Okien Jan Mika to zdarzały się sytuacje sporne np. w kwestii otrzymanego wynagrodzenia? Miałeś sytuację, że któreś z ustaleń w rzeczywistości wyglądały inaczej? Czy może mogłeś zaufać szefostwu firmy w tym aspekcie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pierwszy i ostatni raz.

Beznadziejne podejście do klienta, rodem z PRLu, zakład wygląda przerażająco. Z krótkiej obserwacji po obejściu obiektu, widać że nikt tam nad niczym nie panuje, niewiadome kto jest szefem, każdy do każdego lata ze wszystkim, ogólnie to miałem wrażenie gdy kupowałem okna że to jakiś kołchoz. Gdyby nie żona, poszedłbym do konkurencji. Nie polecam. Sama Veka nie wystarczy aby dotrzeć do klienta..mamy już 2018 panowie..pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Co powiecie na temat zarobków w Drewnoplast Zakład Produkcji Okien Jan Mika? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol

A ja jestem zadowolony i z okien i z obsługi...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Niezadowolony klient

Podejscie do klienta rodem z PRL. Osoby odpowiedzialne za wyceny kompletnie nie sluchaja interesantow. Widac, ze to lokalna manufaktura, ktora nie walczy o klientow jak inne firmy. Same okna to VEKA wiec pierwsza liga, ale rolety to totalny bubel w porowaniu z konkurencja.

Klient

Beznadziejna obsługa. Chciałem kupić okno bo byłem już wcześniej klientem i wszystkie okna w domu mam z drewnoplastu. Zostałem potraktowany z góry przez panią, dla której ważniejsze było wysłanie maila niż obsługa klienta. Zachowywała się jakby robiła mi łaskę. Pewnie krewna szefa. Znalazłem okno u konkurencji. Będę budować dom ale okien już nie zamówie w tym miejscu. Jakby ktoś się jednak zdecydował to odradzam podchodzenie do pani o ciemnych włosach i niebieskich oczach.

Były

Witam, zgadzam sie z poprzednikiem. Jest tak jak pisze, a czasami nawet gorzej. Brak szacunku dla ludzi, szefostwo ma pracownikow za tzw niewolników, robić aż "zdechna"!!! a potem za bramę. O kulturze osobistej szefostwa to niema nawet co mówić. Najlepiej pracować u nich za darmo ino i bez urlopu (zawsze jest z tym problem) . Rownież nie polecam tam pracowć!!!!!! AMEN

Alfred

A miałes wogóle umowę?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hi

pracowałem kiedys w firmie Drewnoplast i powiem ze wcale mi sie tam nie podoba,szefostwo strasznie fałszywe i chytre na pieniądze, wiecznie płaczą ze pracownicy mało robia ze w niemczech sie robi duzo wiecej hmm to czemu nie przeniosa firmy do Niemiec skoro Niemcy lepiej pracują dlaczego bo musieli by Niemcom płacic 2000 ale EURO a nie 2000 zł i wymagaja zeby polak robił tyle samo za duzo mniejsze pieniadze a ludzie tam i tak zapierdzielaja jak woły,, nie polecam tej firmy na dłuzszy okres czasu..

Zostaw merytoryczną opinię o Drewnoplast S.C. - Strzelce Opolskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Drewnoplast S.C.