DSO Sp. z o.o.

Opinie o DSO Sp. z o.o.

Ciekawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat działu lakiernia?jak to wygląda?

Roman

Dzień dobry. Na jakie zarobki można liczyć w utrzymaniu ruchu ktoś wie?

@Roman

Ok 22 do 25 zł brutto za godzinę plus dodatki plus zmianowe plus premia. UTR ma dobre zarobki

OP
@Tomek

Jak dla nie 25 brutto/h w UR to jałmużna a nie dobre zarobki

Kronomaniak Nowy wpis
@Tomek

Tyle było w 2023 roku to dlaczego w roku 2024 impregnacja ma 19zł brutto i koszmarne warunki pracy?

TP Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Polecam firmę omijać z daleka, najszerszym łukiem, jak to tylko możliwe. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem tu pracy, to zastanów się jeszcze raz i jeśli jeszcze chodzi ci to dalej po głowie, to kolejny raz, aż do skutku, gdy wybijesz to sobie z głowy. Chaos to zbyt łagodne określenie na to, co tam się dzieje. Zarządzania praktycznie nie ma, decyzje podejmowane pod wpływem chwili i emocji to tam norma. Najpierw działają, potem myślą, chociaż z tym myśleniem też bym nie przesadzał. W zasadzie nie wiadomo kto kim zarządza, jeśli to można nazwać zarządzaniem. Dziw bierze, że to w jakiś sposób jeszcze funkcjonuje. Niecenzuralne odnoszenie się do pracowników też jest na porządku dziennym. Myślę, że w zasadzie podchodzi to pod (usunięte przez administratora) Kierownictwo i zarząd - ludzie bez wykształcenia i pojęcia o tym, jak to się robi i jak powinno wyglądać. Dział kadr - żenada. Zachowują się jakby pracownik był dla nich, a nie odwrotnie. BHP - a co to jest? Zarząd i kierownictwo zachowują się tak samo, jak w czasach, gdy kronospan był jedynym poważnym pracodawcą w rejonie. Na szczęście powstała strefa ekonomiczna i te czasy minęły.

Ja Nowy wpis

Wredna nie wiem dokładnie co i jaki obszar masz na myśli, ale ja akurat tutaj obronię. Nie ma wycieraczek czy krat ociekowych, gdzie można byłoby wytrzepać/wytrzeć buty co podczas śniegu czy deszczu wprowadza naprawdę dużo brudu. Co dzień rano widzę Panią, która mopami i szmatami zbiera tak ogromne ilości (usunięte przez administratora), że po prostu aż podziwiam za wytrwałość w swojej pracy. Toalety też zawsze czyste i zaopatrzone (oczywiście być może tylko bezpośrednio po sprzątaniu, ale to już kwestia Pracowników. Być może jednak inne kwestie masz na myśli?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DSO Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DSO Sp. z o.o.?

Master

Zadaj pytanie ilu kierowników odeszło od kierownictwa w ostatnim czasie.

Piotr Huba

Jestem byłym pracownikiem, pracowałem jako operator wózka widłowego chciałbym się podzielić opinią na temat pracy w firmie Kronospan KO niestety niezbyt dobrymi. - Pracownicy starszym stażem traktują nowych pracowników jak (usunięte przez administratora) używają słów wulgarnych, częstą praktyką jest obrażanie a w razie postawienia groźbami pobicia rozpowiadają również nieprawdziwe zdarzenia. - Spedycja osoby które myślą że gdy złapały pracę za biurkiem to są dyrekcją zakładu. Bardzo często rozdzielają pracę w sposób chaotyczny i nieprzemyślany. - Kierownik praktycznie niczym się nie interesuje wszelkie próby zwrócenia uwagi i prośby o przeniesienie kończyły się zbywaniem (przez całą karierę która trwała około 2 miesiące widziałem go 3 razy. - Warunki tzw Namioty (NM1/NM3) są wieczne zalane wodą co stwarza realne zagrożenie dla operatora wózka jak i dla osoby przechodzącej. W tych namiotach podczas jazdy jest bardzo ślisko nikt z tym nic nie robi, nieraz tam wpadłem w poślizg ciężko było się tam poruszać. Zaznaczam że kiedyś dojdzie tam do wypadku poprzez lekceważenie tego, w środku namiotu jest również tablica elektryczna.

Piotr Huba

Liczę na poważne podejście do mojej opinii. Takiego chamstwa jakie tam jest nie widziałem dawno. Zaznaczam że podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostałem zapewnienie że przez te 10 lat się pozmieniało na lepsze (pracowałem tam 10 lat temu i od tego czasu nie zmieniło się prawie nic) proszę również częściej kontrolować pracowników którzy przychodzą pod wpływem różnych środków głównie alkoholu, często widziałem schowane za paletami puste puszki po piwie i butelki tzw małpki.(usunięte przez administratora) Myślę że kontrole wyrywkowe przy wejściu jak i w trakcie pracy pozwoliłyby wyeliminować takie incydenty.

Smulka

Ciagla rekrutacja to mowi wiele.miedlugo benda zatrudniac ludzi z azji.a nawet omi nie dadza rady (usunięte przez administratora).tyle godzin. Jedna z najgorszych firm w okolicy.zreszta nie ma juz dobrych firm.wszedzie wyzysk i(usunięte przez administratora)

Ile zarabia operator wózka widłowego w systemie czterobrygadowym? Jest ten dodatek 1000 zł?

Kamil

Czy są jakieś pozytywy w pracy w Kronospanie?

@Kamil

Nie ma. Chyba, że pozytywem nazwiesz wypłatę na czas. Praca w systemie czterobrygadowym gdzie praktycznie nagle dowiadujesz się, że robisz 12 godzin zamiast 8, tak samo robisz całe wakacje, bo koledzy przed czy po tobie biorą urlop. Grafik zmienia się kilka razy w tygodniu. Atmosfera w pracy taka, że odeszli praktycznie wszyscy doświadczeni kierownicy, dział bhp i ochrona ppoż. Szkolenia tylko wewnętrzne i to takie, które przydadzą się tylko u tego pracodawcy.

@Kamil

Dzień Dobry Panie Kamilu, Jest ich bardzo wiele:-) Czy jest Pan Naszym obecnym pracownikiem czy zastanawia się Pan nad praca w Firmie Kronospan?

Ona
@Dział Rekrutacji

Dział rekrutacji jest niekompetenty pisząc cyt " jest ich bardzo wiele" co to znaczy bardzo wiele? Konkretnie proszę jakich i lile?

IDS
@Dział Rekrutacji

Do dziś BHP w tej firmie to fikcja. Zmiany grafików to prawda z reguły z 8 godzin robi się 12 mienią się firmą pro rodziną ????‍♂️to kpina. Chyba do rozbijania rodzin. W całym zakładzie tak jest. Zmuszanie ludzi na wyjazdy tzw. Integracyjne a co na nich się dzieje pozostawię już bez komentarza. Omijajcie to miejsce to nie jest dobry wybór.

@IDS

A to są jakieś wyjazdy integracyjne? Może ktoś coś więcej o tym napisać?

Jak w DSO Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Anonim22

Witam, Jest oferta pracy na stanowisko specjalista ds. sprzedaży - sklep internetowy. Jak wygląda atmosfera w pracy biurowej?

Ktoś
@Anonim22

Człowieku uciekaj, będziesz robił wszystko włącznie z pakowaniem paczek, Nikt nie myśli o poprawie procesów zawsze łatwiej zwalić na pracownika. Atmosfera straszna. Wieczne afery i donoszenie jako narzędzie zarządzania. Normalny człowiek tego nie zniesie długo dlatego wieczna rotacja.

@Ktoś
@Ktoś

A jak z rotacją pracowników?

lucky

Mam pytanie. Na pracuj.pl jest tyle ogłoszeń o pracę w kronospan w Strzelcach. Budują tam nowy zakład?

@lucky

Nie budują zakładu, ogłoszeń o pracę jest dużo ponieważ jest bardzo duża rotacja pracowników, i odchodzą nie ze względu na pracę, bo praca jak każda inna, ale przez kierowników i atmosferę jaka tworzą, która jest nie do wytrzymania. Z mojego wieloletniego doświadczenia w tym zakładzie przestrzegam przed działami: Kontrola jakości, MDF, Laboratorium, Lakiernia i Plac drewna - wieczne afery i przekręty.

Masterblaster

To zostały tylko podłogi gdzie jest nowy szef… No może Hymenn. Ale fakt atmosfera jest słaba, tylko nie przez kierowników tylko zarząd.

@Masterblaster

Oczywiście, że przez zarząd! To zarząd obsadzał kierownicze stanowiska ludźmi z przypadku, nie istotne co to za ludzie, z jakim wykształceniem, doswiadczeniem i z jaką przeszłością! ważne jakie głupoty opowiadają, którymi zarząd się bezkrytycznie karmi. Ta wielka przyjaźń zarządu z MS świadczy bardzo dużo o zarządzie.

Zabrzmialo jak próba zastraszenia, jakież to typowo Kronospanowe, zapewniam, że się nie boję, jak zajdzie potrzeba to chętnie opowiem o wieloletnim doświadczeniu w Kronospanie nawet publicznie.

Dział Rekrutacji

Dzień Dobry, Szanowny @Pracowniku jeśli chcesz podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi warunków pracy, podejścia przełożonego do pracownika itd. Serdecznie zapraszam Cię do Działu Personalnego. Z uwagą wysłuchamy tego co masz do powiedzenia. Zależy Nam aby Twoje zadowolenie z pracy było na jak najwyższym poziomie. :-)

marko

Pracowalem na lakierni zero respektu zenada chemia lakiery no i pani kierownik wyzwiska do brygadzistów jak by mogli to by pampersy założyli czysty (usunięte przez administratora) no i lamanie bhp po dzis mam foto

niko
@marko

nic sie nie zmieniło (usunięte przez administratora) nic wiecej mało ludzi sie boi opisywac podrawiam

Witam

witam na jaką stawkę może liczyć w laboratorium bo widzę że jest oferta pracy ?

@Witam

Dzień Dobry, Zachęcam do przesłania CV. Z przyjemnością się z Panem skontaktuje i porozmawiamy o szczegółach oferty pracy.

Mariusz

Witam. Mam takie pytanie? Czy w Strzelcach buduje się nowa fabryka patrząc po ilości ogłoszeń o pracę? Co tam się dzieje?

Jaceku

Moja opinia jest na podstawie kilkuletniej pracy (+5 lat) na produkcji, moje podsumowanie macie w punktach: 0. Jedynym plusem jest wypłata na czas i co niektóre osoby na zmianie i na tym koniec. Stawka jest już mało konkurencyjna w stosunku do innych fabryk w okolicy pracujące od poniedziałku do piątku (plus nadgodziny w sobote). Realna stawka w Krono po 2 lub 3 latach to przedział 18 do 24 zł brutto plus premia plus dodatek za trzy lub cztero brygadowke (plus minus brutto około 300 lub 800 zl) stawka zależy od tego jak cię oceniają kierownicy i dyrekcja. 1. Szefostwo. Od poziomu brygadzisty wzwyż generalnie jest kiepsko (oczywiście nie wszyscy) ale większość osób nie ma podejścia do pracy na stanowisku kierowniczym, brak komunikacji, brak informacji, brak jasnych oczekiwań od szefostwa względem pracowników. Brak kultury i traktowanie ludzi przedmiotowo (pisze łagodnie i zle traktowanie dotyczy wiekszosci osob na stanowiskach, zdarzaja się wyjatki jak Pawel czy Kasia). Na szczęście nie ma już PC i PZ. 2. Ja jako pracownik na produkcji nie wiem czy w danym miesiącu będzie premia za wynik (bo nie wiemy jakie są składniki jej liczenia i za każdym razem mogę usłyszeć magiczne NIE BEDZIE PREMII), mimo że urobisz się jak (usunięte przez administratora) a jak jest miesiąc że wyniki są słabe to jest mega premia pod 15 i nawet 20 % podstawy. Temat nie do ogarnięcia (Kierownik sam tego prosto nie umie wytłumaczyć więc myślę że on tu też nie ma nic do gadanie i jest to decyzją dyrekcji) 3. BHP zgłaszane problemy pozostają tymi że kiedyś to naprawimy (albo że nie ma kasy albo zrzucają winę że nie zrobił tego TEN czy TAMTEN), generalnie słabo to wygląda. 4. Socjal nie istnieje. 5. 4ro brygadowka, robisz na okrągło (święta i weekendy) i do tego zmiany 12sto godzinne (zamiast 8) jak musimy zastąpić kogoś kto jest na urlopie lub chorobowym. Generalnie z samych urlopów wynika że system 12sto godzinny czeka Cie około przez 90 dni w roku. 6. Mamy dzial techniczny, dzial od optymalizacji produkcji, brygadzisyow na danych maszynach tak aby maszyny jechały tak jak należy. Co z tego jak nie mamy części do bieżącej wymiany i składamy je ze starych (usunięte przez administratora) które są zużyte byleby szla produkcja. Byłem na kilku działach i najgorzej jest na produkcji podłóg (czyli finalnym produkcie, który idzie do Klienta i nie dziwi mnie jak jestem w Castoramie, że doradzają sprzedawcy innych producentów, tych których mniej reklamują klienci). 7. Nocki rządzą się swoimi prawami (słabsza wydajność, mniej kontroli jakosci) I najlepsze na koniec, pracownicy na narkotykach, którzy na widlakach urządzają wyścigi i strach iść po hali (były ciezke wypadki, prokurator, sądy, zwolnienia) realny problem, którzy normalni ludzie widzą i dziwią się ze tacy ludzie nadal pracują (pracują nadal bo mało kto chce tu pracować więc biorą wszystkich, nawet tych których zwolnili sami za złe zachowanie parę lat temu) 8. Coraz gorszy poziom utrzymania ruchu, stara kadra i doświadczona odeszła a mlodzi technicy nie ogarniają i mamy coraz dłuższe postoje a co za tym idzie same problemy. Sam odszedłem po koniec zeszłego roku i napisze tak. Nigdzie nie jest idealnie ale po kilku miesiącach w innym miejscu za podobne poniadze można być traktowanym normalnie, robić swoje i zadowolonym wrócić do domu po zmianie (gdzie może być fajny socjal dla pracownika i godziwą zapłata). Czasy Krono się skończyły jako jedynego dużego pracodawcy w okolicy. Pozdrawiam Wszystkich

@Jaceku

Jeżeli narzekasz na traktowanie przez kierowników, to nie wiesz jak kierownicy byli traktowani przez górę. Jak masz znajomych to zapytaj jak wyglądała sytuacja z „odejściem” PZ czy PC.

@Masterblaster

A kogo to interesuje jak mieli ciężko. Za odpowiednie stanowiska otrzymywali odpowiednie wynagrodzenie i na pewno lekko nie mieli ale to była ich odpowiedzialność jak oszukiwali system aby przepchać 3 klasę dalej do obróbki na uszlachetnianie i na podłogi. Nikt z nimi nie umiał wygrać, ani laboratorium ani inni kierownicy. Sami przez lata dali się poznać jako ludzie, którzy potrafią tak upodlić człowieka, że wiele osób zrezygnowało z pracy. Każdy z nas odpowiada za swoje czyny i zachowanie. Co innego jest wymagać a co innego być niekulturalnym, chamskim, itp. Generalnie ja to widzę tak, że przez lata byli nietykalni a teraz ktoś się za nich zabrał i zrobił porządek. I dobrze. Spokojniej bez nich jest teraz i tęsknić za nimi nikt nie będzie. PS i tak daleko im do Thomasa S, tego dyrektora można by w książkach opisywać (czyste zło)

@Anonim

Tylko teraz na niektóre stanowiska awansowani są mierni bierni ale wierni.

masterblaster2
@Masterblaster

Teraz kierownikiem można zostać nawet z wykształceniem zawodowym.

@masterblaster2

Z doświadczeniem jako kelner

@Masterblaster

Albo sprzedawczyni z żabki. Kierownikiem zostaje się wedle uznania i sympatii członków zarządu TP i JS, są to ludzie beż żadnych kompetencji menadżerskich, ludzie którzy kłamią, manipulują faktami i donoszą do zarządu, bo ci kompletnie nie wiedzą co się dzieje na produkcji. Ogólnie zakład z potencjałem ale ludzie zarządzający począwszy od prezesa przez zarząd i kierownikow to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Kto pracował w krono ten wie.

@Marcin

Ale nie wiedzą co się dzieje na własne życzenie. Jak TP praktycznie nie ma w Strzelcach, to skąd ma się orientować? A JS po prostu nie ma kompetencji do kierowania ludźmi. Te jej mikrozarządzanie to jakiś koszmar.

Pawlocito
@@Masterblaster

Potwierdzam brak kompetencji JS. Krzyczy na ludzi i manipuluje nimi, aby ukryć swój brak zdolności zarządczych. W swoim otoczeniu tworzy pozory dobrej atmosfery, aby potem przelać swoje gorzkie żale na osoby, które jej pomagają, bo się czegoś nie domyśliły. Skoro nie ma jasnych komunikatów, to jak to się ma wydarzać? Ale to już są pewne umiejętności, które trzeba mieć. Dla aprobaty otoczenia (TJ i reszta) potrafi też bezzasadnie pokazowo kogoś zbluzgać, aby ludzie czuli postrach. Tylko przed czym? Czasy są takie, że jak nie ta praca to inna. A z nią zostanie grono zapatrzonych karierowiczów którzy będą się wspinać po szczeblach pseudokariery w krono.

@@Masterblaster

A co to obchodzi zwykłego pracownika że dyrektora TP nie w Strzelcach, no jakiś żart albo że JS to kobieta pełna kompleksów i przelewa je na pracowników żeby sobie trochę podnieść ego, w sumie z TP tworzą świetny duet nieudaczników, bo to że TP jest dobry w inwestycjach nie znaczy że jest dobrym dyrektorem zakładu produkcyjnego- moim zdaniem jest beznadziejnie złym Dyerktorwm dlatego właśnie obsadza kierownicze stanowiska ludźmi którzy za chwilę przychylności ów dyrektora niszczą innych opowiadając mu kłamstwa, mowa tu naprzyklad o MS niby kierowniczce - śmiechu warte. Może w końcu właściciel dowie sie co się w tym zakładzie wyprawia i coś z tym zrobi. Szkoda tych ludzi którzy pracują na produkcji bo to oni sprawują na cały ten zakład a doświadczają przemocy i (usunięte przez administratora)dlatego fluktuacja jest przeogromna.

Prometeusz

Honoriuszu zgadzam się z Tobą, że dyrektor TP jest bardzo inteligentny i świadomy tego co robi, jest przyjacielem każdego i nikogo, podpala ogniska nie swoimi rękami doprowadzając do konfliktów pomiędzy kierownikami wydziałów, obsadza stanowiska kierownicze dziwnymi przypadkami-ludźmi merytorycznie, mentalnie i poziomem kultury poniżej akceptowanej granicy powierzonym stanowisku, jedynie w czym się wyróżniają to ilością plotek i ploteczek ;) ciężko darzyć szacunkiem takie postępowanie i decyzje. Ale fakt ma coś w sobie, co może budzić sympatię szczególnie ludzi którzy jeszcze nie poznali dość dobrze TP.

@Prometeusz

Sympatię TP to budzi na początku, potem wychodzi jego brak kompetencji i zaangażowania. Wystarczy sprawdzić ile razy podczas przyjazdu prezesa nie ma go na miejscu.

Czy pracownicy w DSO Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Masterblaster

Na poziomie zmiany na pewno. Między zmianami jest różnie, bo jak ktoś chce urlop to pozostali robią w tym czasie 12 i muszą podpisać wniosek urlopowy. Więc jak na innych zmianach są normalni ludzie to masz ok, a jak ciągle skaczą na UŻ czy L4.

Czy w DSO Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Paczki tak o jakichkolwiek pieniądzach zapomnij ????

Magdalena

No cóż. :( A jaka zazwyczaj jest zawartość tych paczek? Równowartość ilu zł by to było? ;p

@Magdalena

Może z 80 zł wiec śmiech na sali, o jakichkolwiek dodatkach świątecznych, wakacjach pod gruszą zapomnij :)

Magdalena

No cóż, nie można mieć wszystkiego. Ok piszesz, że dodatków świątecznych brak, a co z innymi okresami? Jest na co jeszcze liczyć w trakcie roku?

@Magdalena

Premia jest jedynie jak „produkt się sprzedaje” w porywach do 15% od podstawy czyli zazwyczaj 400 zł wiec na czysto masz jakieś 300 zł ale zazwyczaj jest to 5% niekiedy 2% ???? żadnych innych premii tu nie uświadczysz w czasach gdy sprzedaż stoi premia jest na poziomie całych 0%

Magdalena

Aha, a to zróżnicowanie, że raz 5 raz 2 to czemu? W sensie to od wyników sprzedaży zależy? A często się zdarza, żeby właśnie tak jak podkreślasz stała na 0? :/

@Magdalena

W ostatnim okresie bardzo często, niby premia zależy właśnie od wyników sprzedaży które ostatnio są niesamowite tragiczne.

Magdalena

A co jest tego powodem, że takie są?

Brak sprzedaży

Magdalena

Ano tego to się domyśliłam, bardziej się zastanawiam nad powodem właśnie tego czemu nic nie schodzi?

Wprowadzili teraz bonus za brak absencji chorobowej w wysokości 600 zł brutto wiec przyzwoity dodatek do wyplaty

Jak wygląda sprawa grafiku w DSO Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zależy na jakim dziale ale zazwyczaj tak :)

Honorata

To na jakim dziale jest najlepiej pod tym względem? :) I tak ogólnie jakie są godziny pracy?

Co to znaczy, że idzie na rękę. Jeśli chodzi o pracę zmianową są grafiki znane na tyle wcześnie, że można wszystko po ustalać ze swoim przełożonym i współpracownikami tak aby każda ze stron miała czas na zmiany w grafiku.

Iza
@Ewa

Ale realnie jest to możliwe, czy tylko w teorii? Myślisz, że jak ktoś studiuje, to się odnajdzie w tym systemie? Mam na myśli studia zaoczne.

@Iza

Systemu 4 brygadowego z studiami zaocznymi nie pogodzisz.

Irena

Wszyscy tutaj pracują w takim systemie? Nie da się dogadać i pracować np na 2 zmiany?

Magdalena

jak tak całkowicie ta cała 4brygadówka jest tu wynagradzana? i rotacja przy tym jaka, ciężko jest?

@Ewa

@Ewa to co piszesz jest prawdą ale połowiczną i tak wygląda teoria, w praktyce kierownik robi sobie co mu się podoba z tym ogólnym grafikiem i tworzy swoje własne. Na jednym z działów pracownicy mają zmieniany grafiki średnio 3 razy w tygodniu I dowiadują się o tych zmianach na (usunięte przez administratora) więc zaplanowanie czegoś co nie jest związane z pracą to niezła gimnastyka. Ten zakład to w ogóle jakiś dziwny twór, każdy dział jest inny, każdy rządzi się innymi prawami, każdy jakby osobna twierdza, wszyscy walczą ze sobą i nikt nad tym nie umie zapanować, zarząd wprowadza kolejne nic nie znaczące dla produkcji persony pt kierownik mdf czy kierowniczka jakości, ludzi przdewszystkim bez wykształcenia, doświadczenia, predyspozycji menadżerskich brakiem zaufania, a o kulturze nie wspomnę bo aż żal patrzeć na te zjawiska, więc jak w tym zakładzie może być dobrze?

Łukasz Krawczyk

Sima robiłem w tym gównie 6 i pół roku w latach 2013 do 2019 jako wózkowy jeszcze rzadził Szczur Wolany Totalna porażka ta firma a organizacja tam to tragedia ten dyrektor to wcześniej był automatykiem teraz jest głową państwa kronospan totalna porażka ten zakład i wszyscy kierownicy tam tragedia totalna (usunięte przez administratora)pozdrawiam starych pracowników którzy wzieli kredyty i muszą choć nie chcą tam pracować dalej tam pracują Współczuje pozdrawiam

Leo
@Łukasz Krawczyk

Fakt. Dyrektorzy to się zmieniają jak skarpetki. Tego to już nie ma że 2 lata. Nie polecam Krono jako pracodawcy czy to na produkcji czy w administracji.

Łukasz Krawczyk
@Leo

Tak dokładnie jak piszesz po 6latach zmienić skarpetki to naprawdę śmierdzą a mimo to chciałem tam wrócić nie wrócę tam ale się ponabijam a dyrektor automatyk jest na OSB

Zostaw merytoryczną opinię o DSO Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w DSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSO Sp. z o.o.