DSO Sp. z o.o.

Opinie o DSO Sp. z o.o.

Nie polecam, nie zmieniajcie dobrej pracy na tą.

wilus

Popracowałem tam dobre 6 lat. Nie chciałem już więcej pracować dla kogoś dlatego postawiłem na własną działalność. I wiecie co? Czasami myslę, że żałuję. Nie jest łatwo pracować na własny interes, szczególnie teraz w okresie tych chorych nowych czasach. Plusem było to ze moglem przyjść, zrobić co musiałem zrobić, wywiązać się ze swoich obowiązków a później odpocząć, głowa wolna na weekend. Nie wiem jeszcze jak się potoczą moje losy ale w takich chwilach myślę sobie „czy warto było szaleć tak…” Może jeszcze się spotkamy.. Pozdrawiam,

Tymoteusz

Jak jest takie gorące lato to wszędzie jest trudno wytrzymać. Nie narzekam bo fiima solidna.

@Tymoteusz

Dziękujemy za pozytywna odpowiedź.

Weronika

Był ktoś z Was na rozmowie kwalifikacyjnej w DSO Sp. z o.o.? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Jak oceniacie jej przebieg? Może mielibyście jakieś rady dla przyszłych kandydatów. Jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

Zly

Nie polecam

hymen

Nie polecam

Tomasz
@Weronika

Tak, miałbym radę: nie iść nawet na rozmowę.

Ignac37
@Weronika

Przepracowalem tam prawie 4 lata i się zwolniłem . Dałem sobie spokój mimo,iż miałem bardzo spokojną i w sumie fajną pracę. Nie ogarnąłem wymiaru pracy. Te 12........

@Weronika

Na obecną chwile przyjmuja wszystkich nawet jak mówić nie bedziesz umial byle bys był niech zyje kolejna sztuka.

@hymen

Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Witam czy moglby ktoś mi opisac w paru zdaniach jak wygląda praca na lakierni na chwile obecną.

@Anonim

Poniewieraja pracownikiem, mało płacą a kierownik obgaduje pracownikow razem z pracownikami w pale sie nie miesci on nie wie chyba co to jest dystans i godność kierownika.

@Anonim

Opisałeś relacje między pracownikami, a przełożonym. Czy prócz tych niedogodności inne sprawy związane z zatrudnieniem Ci pasowały. Mógłbyś je przybliżyć?

@Anonim

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Warto samemu sprawdzić, jak jest w rzeczywistości. Zapraszamy!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DSO Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jacek

Chce wrócić do pracy na podłogach. Słyszałem opinie o dużych zmianach. Podobno pozytywnych. Ktoś coś może się wypowiedzieć jak tam jest? O zarobkach wiadomo. 700 zł dodatku plus wypracowana stawka godzinowa. Od jakiej stawki godzinowej teraz startujecie?

Pracownik z dłuższym stażem
@Jacek

Jeśli masz możliwość innej pracy to nie polecam powrotu Do Krono . Wcale nie jest lepiej na start dostaniesz 16zl brutto +premia 700 zł brutto jeśli chodzi o podłogi czy laminat to ledwo to hula hale są przeładowane płyta produkowaną przez MDF ciężko się poruszać po zakładzie ciągle klutnie po między kierownikami jest niby detektor ale wszyscy wiedzą że najwięcej do powiedzenia ma kierownik MDF-U ogólnie w tym zakładzie brakuje ludzi kompetentnych do zarządzania ludźmi i organizacji pracy . Tak naprawdę każdy robi co chce i nikogo to nie obchodzi ten zakład sam sobie strzela w kolano :'(

@Jacek

Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Aktualnie posiadamy wakat na stanowisku Pomocnik Operatora. rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

@Jacek

Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

W kronospam nie da sie normalnie pracować zmuszają aby pracowac po 12 godz nawet przez 2,3 miesiące moim zdaniem inspekcja pracy powinna zrobić z tym porządek i pociągnąć do odpowiedzialności karnej a najwięcej kierownicy wydziałów zmuszają do nadgodzin. Nie polecam tam pracy.

@Anonim

Pragniemy zaznaczyć, że wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio wynagradzani. Nie jest prawdą, że kogokolwiek zmuszamy do pracy.

Jacek

Jak tam jest? Słyszałem o niezłych zarobkach

Ignac37

Żartujesz ????

@Jacek

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przeslania CV na adres rekrutacja.strzelce@kronospan.pl

Witajcie, a jak u nich jest z handlowcami i przedstawicielami handlowymi?

BP
@Nowy

Nie wiem jak wyglądają zarobki ( ale po rotacji domyślam się, że niezbyt dobrze) Socjala 0 ( żadne wczasy pod gruszą, 0 multisportu, 0 dodatkow na świeta), jedynie jak masz dzieci, to dostaniesz paczke z toną cukru na święta . Raz na 2 lata jest Festyn. Do tego co miesiąc uczestnictwo w inwentaryzacji, brak jakichkolwiek gadzetów dla klientów ( zakaz kupna długopisów z logiem Firmy, przecież to majątek). Kawa w własnym zakresie. Samochody to chyba Kijanki o przebiegu 1/3miliona km To chyba tyle co mogę pomóc w tym temacie

@BP

Skoro nie znasz zarobków to skąd znasz cała resztę z odpowiedzi?? Trochę to zdumiewające nie prawdaż :)

były handlowiec
@Nowy

kiedyś się popsuł samochód służbowy handlowca i kazali mu brać urlop aż naprawią samochód, śmiech na sali. Gdy handlowiec nie ma wizyty u klienta, to musi jechać do siedziby firmy, jakby Homeoffice nie mógł być. w praktyce wygląda to tak, ze jedzie w nocy, żeby na 7: być w biurze *( np 600km), siedzi w biurze i o 17 wraca do domu kolejne 600km, firmę nie obchodzi ze się może rozbić ze zmęczenia. Nadgodziny oczywiście są na korzyść firmy, nie wypłacane, nie do dobioru. Dyrektor generalny potrafi wezwać wszystkich na Niedziele rano, a pół godziny przed spotkniem je anuluje, oczywisćie wiekszosc przyjechała dzień wcześniej ;) taki kawalarz.

Pater Pio
@Nowy

Miałem okazję popracować trochę z Krono i powiem tyle, ze owszem bywaly momenty kiedy czulem stres i presje jednak na pewno w zadnej innej firmie się tyle nie nauczyłem co tam. Zarobki były niezle jeśli się wkladalo w swoja prace checi i wysiłek który uważam jest niezbędny w każdej pracy by cos osiagnac. W prawdzie moja przygoda z Kronospanem się skonczyla i teraz w końcu mam coś SWOJEGO co mnie cieszy jednak to tam się wszystkiego nauczyłem. Osoba która chciałaby się na maxa rozwinąć w swojej dziedzinie czy to sprzedaż czy inwestycje to mogę powiedzieć od siebie ze warto.

@BP

Powyższa wypowiedź nie jest prawdziwa. Posiadamy karty MultiSport, karnety na basen, paczki dla dzieci rozpoczynających szkołę, paczki na święta. Liczne konkursu dla pracowników. Akcje typu „Zdrowa pierś”, „Badamy się”, „Strefa kibica”

Polka

A może ktoś się wypowiedzieć na temat laboratorium KO?

Jakościowiec
@Polka

Praca idealna dla kasjerek, sprzedawców i bez inteligentnych.

Jaca
@Polka

Fajnie się pracuje w labo, ekipa jest zgrana a finansowo też nieźle wychodzi. Wiadomo nie jest idealnie ale tragedii nie ma

@Jakościowiec

Szanujemy każdego pracownika. Zdobyć doświadczenie w naszej branży może każdy. W dzisiejszych czasach przekwalifikowanie się jest zupełnie zrozumiałe i świadczy tylko o umiejętnościach danej osoby.

Qwerty

Czy Pani Ania jeszcze pracuje w kadrach? Jak wygląda rekrutacja obecnie?

Jaca
@Qwerty

Z tego co mi wiadomo pozmieniało się i już jej nie ma

Czy pracodawca DSO Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Panela

Witam, z chęcią odpowiem na pytanie jak Kronospan w Strzelcach Opolskich motywuje swoich pracowników oraz w jaki sposób kształtuje się polityka zatrudnienia. Warto poświęcić 5 min zanim podejmie się pracę i podpisze często niezgodną z prawem umowę. Pozwolę sobie słowo „firma” zastąpić znacznie trafniejszym określeniem – zakład. Niestety wszystkie negatywne opinie poniżej są prawdą. Na próżno szukać u tego pracodawcy przestrzegania kodeksu pracy oraz należytego poszanowania pracownika. Ludzie pracują czasem w święta. Bywają sytuacje, że od godz. 7 do 24, w biurze. Jeśli ktoś chce wybrać dzień wolny lub nadgodziny oczywiście spotyka się to z odmową bo taka jest polityka kadrowa. Inwentaryzacje są kolejnym przykładem kuriozum. Osoby uczestniczące w inwentaryzacji w soboty nawet jeśli skończą szybciej, zmuszane są do pozostania w biurze, ponieważ dzień wolny można wybrać dopiero po spędzonych 6 godzinach w pracy. Sytuacja opisana przeze mnie powyżej to można powiedzieć jeszcze sprawa małego kalibru. Do poważniejszych wykroczeń zaliczyć można z pewnością mobbing w czystej postaci ze strony pani dyrektor. Wykonywanie poleceń na już, na teraz po ówczesnym wydarciu się na pracownika nierzadko okraszonym soczystym przekleństwem. Takie epitety jak „banda (usunięte przez administratora) spier…,” ty (usunięte przez administratora) „mam to w (usunięte przez administratora) „, „dojedź go” skierowane pod adresem normalnie pracujących ludzi ze strony dyrektora to dowód na depresogenne i wyniszczające metody rządzenia jak to sama nazwała „żołnierzami”. Poziom kultury osobistej tej pani to (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa to premie, które z zasady powinny być czynnikiem motywującym. Otóż to groszowe kwoty oraz nie zawsze a już na pewno można o nich zapomnieć jak ktoś wybierał l4. Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem to również nie masz co liczyć na premię roczną bo wybrałeś urlop, np. ojcowski. Jak jestem przy opisywaniu premii rocznej, to należy wspomnieć o sytuacji z tego roku. Otóż wszystkie zakłady Kronospan w Polsce dostały premię roczną oraz zakład w Strzelcach za wyjątkiem jednego działu. Niestety odpowiedz na to pytanie zna tylko hojna pani dyrektor. Ta kobieta nigdy nie postawiła się za swoimi podwładnymi, ma rozdwojenie osobowości i nikomu nie życzę z nią współpracować. Zakład pięknie ogłasza się na kolorowych billboardach, że ma dla ciebie pracę. Proszę zastanowić się czego to jest przyczyną, przecież to nie przystoi żeby tak zacny zakład, największy producent, właściwie monopolista ogłaszał się publicznie, tak nigdy nie było bo ludzie sami mają się zgłaszać. Zostali do tego zmuszeni na skutek swoich działań. Mam tu na myśli ogromną, niespotykaną chyba w żadnej innej firmie rotację często bardzo doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników. Ludzie zwalniają się lawinowo, również są zwalniani. Handlowcy, specjaliści sprzedaży, kadry, zakupy, produkcja, planowanie itd. Nietrudno domyślić się, jak wygląda proces rekrutacji, nikt nie chce przychodzić i biorą kogo się da. Zakład również w ogłoszeniach o pracę chwali się, że od razu podpisujesz umowę na czas określony na 3 lata. Co z tego jak w każdej chwili mogą ci wypowiedzieć umowę, robią to zresztą często. Zdarzają się również przypadki, że po wcześniejszym uzgodnieniu przedłużenia umowy, okazuje się, że żartowali i z uśmiechem na ustach to oznajmiają. Znam także sytuację, że pracownik podpisał dokument, w którym było napisane, że jeśli ujawni informację o zwolnieniu jego współpracownika, sam zostanie zwolniony. Podczas rozmów z „górą” jesteś nagrywany dyktafonem bez twojej wiedzy. Dzieci w domu chore ale nie możesz wyjść bo raporty ważniejsze. Zakład, w którym dominuje, chaos, bałagan, brak kompetencji kadry zarządzającej, mobbing i szkoda wymieniać co jeszcze. Tutaj mądry pracownik się nie liczy, tylko „lojalny zasadom wyciskania z człowieka ile się da”. Obietnice z rozmowy kwalifikacyjnej można włożyć między bajki. Handlowcy przez ponad 4 miesiące czekali na samochód swoje podstawowe narzędzie pracy, które mieli dostać od razu. W tym co zostało opisane nie ma ani jednego słowa kłamstwa i jeśli szanujesz siebie, swoje zdrowie proponuję omijać szerokim łukiem tego pracodawcę.

Dejmon
@Panela

Potwierdzam Twoja opinie, choć jestem z innego działu, znajome są mi te sytuacje. Praca w kronospanie nie była zła ale zło sprawiały osoby zarządzające, zaczynajac od prezesa J.

były

tam nawet w kadrach tak często się zmieniają osoby, że nie wiedzą kto pracuje, kto na L4, kto już odeszedł. Jedyny ratunek dla firmy to zmiana kadry wyższego szczebla, która robi swoje interesy a nie firmy. Zdarzy im się sprzedać lokalnym politykom produkt 1 kategori jako odpad ;) co nie panie burmistrzu Strzelec

Osb
@Panela

To wszystko prawda. Spędziłem tam 5 lat i w zupełności potwierdzam. Nawiasem mówiąc 5 lat obietnic i nic, dopóki oczywiście nie jebniesz papierami to może wtedy znajdą pieniądze, ale później pamiętaj, dojadą cię jak burą sukę. Chyba że jesteś debilelm i lubisz cierpieć i udawać że pracujesz w fajnej światowej korpo to polecam.

@Panela

o jaką Panią dyrektor chodzi? pytam, bo mam zaproszenie na rozmowę

Jaceku

Panią ze sprzedaży i panią od hr

@Panela

O jej w końcu ktoś napisał pięknie i mądrze na temat tej firmy warto to przeczytać bo jest dosłownie tak jak ktoś napisał. Dziwi mnie tylko jeden fakt, dlaczego nikt na górze nie widzi co się tam wyprawia ta wspaniała Pani dyrektor i jej przydup... Jadą na tym samym wózku i są jej podwładnymi. Ona każe im jeść göw.... I oni to robią. Zwalniają bardzo dobry ludzi jak i ich tracą. Muszą ściągać ludzi już nawet z Drugiego końca Opolszczyzny bo nie ma komu iść tam do pracy. Handlowcy muszą przyjeżdżać na inwentaryzacje na 5 rano mimo że niektórzy są z północy Polski ???? auto dostają jak zasłużą bo przecież to rarytas a nie narzędzie pracy. I tak jak piszesz co z tego że jest umowa na 33miesiace jak zwalniają od tak o. Naprawdę jeśli nie masz noża na gardle z powodów finansów odradzam zmarnujesz szansę nie idąc do innej firmy, nie licz że dostałem się tam do renomowanej znanej firmy bo to jak ktoś wspomniał to zakład bądź (usunięte przez administratora)

Edek

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam dlaczego nikt jeszcze nie zgłosił przekrętów do których tam dochodzi na policję albo do prokuratury , bo z PIPem różnie bywa????

Szukający nowej pracy

Poczytałem troche komentarze i potwierdzaja plotki gdzieś tam zasłyszane. Podziękuję temu zakładowi ale się nie przyjmę.

Na jakie benefity można liczyć w DSO Sp. z o.o.?

XXX

Żadnych tam nie dostaje sie nic ani bonów ani paczek żadnego dofinansowania na dojazdy! Jedyne co mozesz dostać e tej firmie to ochrzan za nic. Ogólnie nie polecam firma i kadra zarządzająca to banda niedouczonych ludzi którzy pracują tam od lat tzw. urodzeni w Krono którzy nie mają pojęcia w ogile o niczym i oni właśnie niszczą mienie tej firmy absurd!!!

Jacek

Firma jest tak wspaniała, że nawet dyrektor produkcji uciekł bo miał dość. Szkoda gościa bo chciał coś zmienić ale widać że wierchuszka nie pozwoliła na zmiany. Facet mieszkał wręcz na fabryce (lepiej jak użyję nazwy ZAKŁAD niż fabryka). Rotacja jest niesamowita. Zmiany w kadrach takie, że nie wiadomo z kim rozmawiać bo dziewczyny się co chwilę zmieniają. W sprzedaży jest podobnie. Jak lubisz prace po 12h to zapraszamy. Zarobki nie są złe na produkcji jak wyrobisz sobie stawkę większą niż 18 czy 19 zł/h (kilka lat na to trzeba pracować niestety) ale te stawki nie są już konkurencyjne z innymi fabrykami w okolicy gdzie to samo można zarobić pracują pon-pt a nie na okrągło w weekendy czy święta. Generalnie nie polecam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DSO Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

John

Zależy na jakie stanowisko sie ubiegasz ale od razu Cie uprzedzę przed ta firma tam jest taka niesamowita rotacja ze nigdy jeszcze takie czegoś nie spotkałem ludzie sie zwalniaja na potęgę w jednym miesiącu potrafi sie zwolnic dyrektor branżystki jak i ludzie z fabryki. Totalny haos nikt sie niczym nie przejmuje kazdy siedzi ważny jak król i zwala robotę na drugiego. Ja odradzam pracę w tej firmie. Szkoda czasu i nerwow na pracę z.....

Mike

Pierwsze pytanie rekrutacji , ile chce pan zarabiać , i wszystko jasne , się nie dziwota że tyle ofert wciąż jest aktywnych

Neo

Teraz koronawirus i praca w fabryce są niebezpieczne. Jak zarabiać w Internecie? Jako twórca stron internetowych możesz zarabiać w bardzo prosty sposób, musisz zarejestrować się na bezpłatnej stronie internetowej, t(usunięte przez administratora) i zacząć brać projekty, a wszyscy jesteś już programistą. Następnie po prostu przeprowadzamy projekt po projekcie, a Twoje kwalifikacje automatycznie wzrosną i zarobki.

Covid19

Co to ma być że firma ma pracowników z Coronovirusem pracownicy chodzili wszedzie,mieli kontakt z wieloma osobami które jeżdżą po innych firmach i nikt się tym nie zajął ! Dyrekcja chce zatuszować wysyła po cichu na urlopy zamiast zamknąć zakład i powiadomić sanepid !! Chory system !!!

XXX

Również podpinam się pod pytanie jak pracuje się tutaj na stanowisku PH i jak wyglądają zarobki czy są jakieś dodatki typu wczasy pod grusza?

Zostaw merytoryczną opinię o DSO Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w DSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSO Sp. z o.o.