DSO Sp. z o.o.

Opinie o DSO Sp. z o.o.

Mati Velux

Dziwicie się ludzie, że tam jest tak źle jak na dyrektora wybiera się gościa, którego wyprowadziła ochrona z veluxa w namysłowie bo traktował ludzi jak śmieci. Mnie samego wyzwał i powiedział, że jak jestem ślepy, to załatwi mi wizytu u okulisty. Czy tak odnosi sie mamager produkcji do swojego pracownika? Pan Tomasz Langn..r to dziad jakich mało.

....

Dlaczego na tym portalu ktoś usunął moja opinie? Co negatywne opinie nie są mile widziane ?

...

To (usunięte przez administratora) A nie zakład pracy! Ostrzegam wszystkich chcących podjąć zatrudnienie w tym że (usunięte przez administratora)! Duże zarobki to jedno wielkie kłamstwo manipulacje wypłat paski 3 tygodnie po wyplatach machlojki! Nie polecam człowiek(usunięte przez administratora) dużo lat i nikt tego nie docenia. Nowym pracownikom mydla oczy wyższa stawka. Mobbing w pracy przez kierownictwo. Jeden wielki (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Za to powinna się wziąć najwyzsza izba kontroli albo inspekcja pracy. Chyba że też mają układy jak z owym burmistrzem.

Maciek

Ile zarabia lakiernik w tej firmie ?

rambo
@Maciek

a jest tam takie stanowisko????

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DSO Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Oleg

Witam. Czytam te wszystkie opinie i az dziw ze nikt z tym nic nierobi. Mobing godziny nadliczbowe, ogółem ludzie na to sie godza bo sie boja konsekwencji wyciagnietych przez pracodawce lub isc z tym do sadu. Walczcie o swoje prawa!

K.

Miałam okazję pracować na lakierni. Moje zdanie jest takie, że w lato ciężko sie tam będzie pracować . Duchota już teraz jest straszna , a wytrzymanie w tych warunkach 12h jest męczarnią. Fakt jest taki , że jak jedna osoba idzie na l4 bądź urlop ( nawet zaplanowany dużo wcześniej) trzeba pracować te 12h. Z wypłatami nie ma szału. A kolejna sprawa , która strasznie mnie poirytowała to opinia jaka idzie po zakładzie na temat brygadzisty J. Zanim dotarłam na lakiernie słyszałam legendy na jego temat jakim on jest trudnym człowiekiem do współpracy. To jest nieprawdą. Jest on pracowity i tego samego wymaga od swoich pracowników . Mi osobiście bardzo dobrze się z nim współpracowało. Kazdy problem na produkcji odrazu starał sie rozwiązać. Jest miły i bardzo pomocny. Potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Cieszę się, że z całej 3 brygadzistów trafiłam na J.

byli pracownicy

Nieszczęście juz tam nie pracuję, firma zabiera premie nawet za 1 dzień L4, opieki nad dzieckiem itp. Takzr ludzie chodzili caly rok chorzy do pracy, a po roku i tak nie dostalu premii. Pani Maja stwierdziła, ze nikt nie zasłużył. Sama pewnie sobie przyznała. Kultura i wiedza tej pani nie wiadomo gdzie się podziała. Jest to pietwsza firma w ktorej trudno o kontakt z szefem, bo ona jest zarobiona. Nie ma czasu na nikogo, chyba przekręty tuszuje tyle czasu. Wrzeszczy na wszystkich, wszystkich uważa zs (usunięte przez administratora) i tak sie do nich odnosi. Ludzie odchodzą na potęgę, z takim podejściem za niedługo nikt tam nie zostanie, ludzie już nawet nie odchodza z powodu kasy a atmosfery. No ale co zrobić pan prezes, pani Maja, i kadrowa to osoby które ciągną firmę w dół. Dla nich firma to tylko kasa, czasami taka nie dokonca legalna (pan burmistrz Strzelec ;)) korzysta ile może

W kronospanie jest tak inni jak idą na urlop pracownik musi robic 12 godz przez nawet 2 miesiace dla mnie jest to nie do przyjecia.

Mirek

Dostałem propozycje pracy w kronospanie , mam jedno pytanie.....jak to jest że gdy ktoś ma urlop albo l4 to inna osoba musi pracować 12 godzin . Czy jako pracownik mam prawo się nie zgodzić na 12h ???

Beduin
@Mirek

Dostaniesz haslo polecenie służbowe i po temacie. 7 dni pod rząd po 12h.....

Beduin

Nie polecam pracy w tym zakladzie -brak szacunku do pracownika -BHP to jakaś kpina -obiecują nagrody za przechodzenie na wolnym (sciema) -premie to fikcja -nie interesuje ich Twoje życie prywatne jesteś jakąś maszyną która ma być zawsze dostępna 24/7 -nowa kadra kierownicz napuszcza na siebie pracowników Daje 1 na 10 OMIJAJCIE TEN ZAKLAD

Praca

W firmie KRONOSPAN (Strzelce Opolskie) oraz innych takie rzeczy jak mobbing, brak szacunku dla pracownika, wykorzystywanie pracowników, zbyt niskie wynagrodzenie za wykonywane obowiązki są na pierwszym miejscu. Nawet pracownicy administracji i sprzedaży są zmuszani do pracy za darmo w niedzielę czy święta. Kronospan nie pozwala pracownikowi spędzić niedzieli z rodziną ponieważ jest zmuszony jechać np na inwentaryzację, lub pracować w święta i to wszystko za darmo i bez nawet poproszenia pracownika tylko zmuszanie go poprzez pozostałe podwładne pieski czyli karierowiczy z Kronospanu.

Wszystko niestety jest prawdą. Ta firma z takim podejściem do pracownika w dobie gdzie teraz to pracownik wybiera pracę nigdy nie będzie miała rzetelnych i oddanych pracowników. Niestety weryfikujac rynek pracy i zbierając informacje od pracowników z innych firm, firma Kronospan Strzelce Opolskie jest najgorsza dla pracownika. Podkreślę jeszcze raz mobbing, brak kultury do pracownika głównie w administracji i sprzedaży, wykorzystywanie pracownika do dodatkowej pracy i to ZA DARMO. Praca w niedzielę, święta itd w sprzedaży to standard, człowiek jest do tego zmuszany i w dodatku nic za to nie płacą.

Buldogowy

Firma w której Prawo Pracy pozostaje za jej płotem, ogólny mobbing, bardzo niska kultura osobista kadry zarzadzajacej, dziwota, że PIP nie jest tam stałym gosciem. Mobbing czystej postaci. słowa typu (usunięte przez administratora) de**lu" "poje***ało" "spie***laj" z ust zarzadzających naporzadku dziennym. ogolnie wszystkich maja za (usunięte przez administratora) a sami nie umieja ogarnąc kuwety. Jeżeli masz ambicje to lepiej nie wchodź w to (usunięte przez administratora) mobbing w "szlachetnej paczce" to pikus w porównianiu do KRONOSPAN, jeden z nielicznych zakładów gdzie jest Rasa panów i poddani.

@Buldogowy

Potwierdzam Pana wypowiedź, wszystkio niestety jest prawdą. Ta firma z takim podejściem do pracownika w dobie gdzie teraz to pracownik wybiera pracę nigdy nie będzie miała rzetelnych i oddanych pracowników. Niestety weryfikujac rynek pracy i zbierając informacje od pracowników z innych firm, firma Kronospan Strzelce Opolskie jest najgorsza dla pracownika. Podkreślę jeszcze raz (usunięte przez administratora), brak kultury do pracownika głównie w administracji i sprzedaży, wykorzystywanie pracownika do dodatkowej pracy i to ZA DARMO.

Tomasz

Już sama rozmowa odstraszy każdego. Dwie osoby, bardzo niemiłe z czego jedna wyjątkowo. Co chwilę obraża i łapie za słówka (być może taka taktyka). Podczas rozmowy odbierają prywatne telefony. Wychodzą i wchodzą do pokoju.

Weronika
@Tomasz

A jak oceniasz merytoryczność zadawanych Tobie pytań? Czy w trakcie rozmowy zostały przedstawione Tobie początkowe warunki zatrudnienia? Zachęcam Ciebie także do podzielenia się finalnym rezultatem kwalifikacji. Twoja wypowiedź będzie cenną wskazówką dla osób przygotowujących się do rekrutacji do DSO.

Kronobyl

Straszny (usunięte przez administratora) tam mają

Alojz

Kto będzie sie przyjmował prosze pamiętaci rze nowi muszą zapierdalaci szybciej od maszyn zdecydowanie niee polecammm !!!!!!

Jasiek

Niestety ale teraz pracownik nie związuje się emocjonalnie z firmą i dlatego tak zmienia pracę!!

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

J.J.
@Czarek

Cały czas. Bo praca w tak kiepskich warunkach, że ciągle się ktoś zwalnia. Albo sami go zwalniają :D

Inga

Panele kiepskiej jakości. Nasze po tygodniu zaczęły się rozchodzić. Jak je zareklamowaliśmy, to firma odpisała, że podłogi mamy nierówne i nie uznają reklamacji ani nie przyślą swojego przedstawiciela. Jak przesłałam im zdjęcia udowadniające, że podłogi są prościutkie jak blat stołu- rzuciłam poziomicę a tych pokojach gdzie są panele położone i kazałam im sobie powiększyć zdjęcia, że widać oko- to w końcu przysłali swojego przedstawiciela. Spisaliśmy protokół, porobił swoje fotki i kazał czekać. Po 2 miesiącach pisałam do nich co z tą reklamacją to po mojej interwencji odpisali, że reklamacja nie jest uznana bo nie ma folii paroizolacyjnej- nie ma bo nikt nam nie powiedział że taka ma być. Poza tym poprzednie panele mieliśmy 15 lat i nic z nimi się nie działo. A zmienialiśmy bo były ciemne-. Napisali również, że nie ma desylacji- jest tylko nie wszędzie bo po tygodniu się porozchodziły a ich przedstawiciel przyjechal dopiero po połtora miesiaca. Ogólnie mówiac firma kiepska ich produkt również kiepskiej jakości. Zero kontaktu telefonicznego z klientem tylko e-mail a i to dopiero po przypomnieniu sie.

Wiadomo, że nie ma idealnych firm. Może niewłaściwe zachowania pracowników trzeba zgłaszać bo to rzutuje na opinię o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o DSO Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w DSO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSO Sp. z o.o.