Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Jaga

Witam . Mam pytanie . W grudniu zamówiłam trochę rzeczy na nie mała kwotę z tego co zamówiłam przyszły mi tylko dwie . Czy wam też przychodziło tak na raty wszystko ? I jak długo czekaliscie na dostawę?

Miiki
@Jaga

Ja czekałem ponad trzy miesiące

Mariusz

Zamowilem glosnik jbl flip 4. Doszedl ale okazalo sie ze jest to idealna kopia. Poznalem ze to podrobka po tym ze mial wejscie na karte sd i pendrive a oryginal nie ma, aplikacja JBL nie wykrywala go a po bluetooth glosnik byl opisany jako Flip4 a nie JBL Flip 4. Pudelko bylo tragiczne. W opisie oferty bylo napisane ze to oryginal oraz zdjecia przedstawialy tez oryginalny glosnik. Pisalem do obslugi o czesciowy zwrot kosztow chyba 8 razy i zalaczalem zdjecia ale za kazdym razem odrzucali wiec to byl moj 1 i ostatni zakup.

Tusia

Jak dla mnie katastrofa. Zamówiłam pasek, ale NIE DOTARŁ. A kasa z konta poszla. Nie polecam

bacha651@o2.pl

otrzymala dzis /16 lipiec 2020 /zamowione buty roz 38-otrzymalambuty nieoznakoan nr ale napewno roz 36.Przykro mi -czekalam od 14 marca-Zadam zwrotu naleznosci Nie wiem jak zalatwic reklamacyja wysylka spowrotem

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Alex

Zamówiłam kilka rzeczy na vova z czystej ciekawości. Jedna z nich była perfuma, czas maja do 27go lutego 2020. Ostatnio listonosz przyniósł mi rejestrowana paczkę, a że dużo zamawiam z chińskich stronek, typu AliExpress, to podpisałam i zabrałam kopertę. Po otwarciu, ku mojemu zdziwieniu, nic w niej nie było. 1 myśl - pomyłka.. Doczytałam jeszcze, że w opakowaniu mają znajdować się okulary przeciwsłoneczne, których nigdy nawet nie zamawiałam Tknęło mnie, żeby sprawdzić status mojego zamówienia z Vova. Jak się okazało, jedna z rzeczy-perfuma, była już rzekomo dostarczona Numer z pustej koperty zgadzał się z numerem tej przesyłki, więc napisałam do nich o zwrot pieniędzy i wysłałam zdjęcie pustej koperty z numerem przesyłki. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Na razie czekam na odpowiedź, ale boję się co będzie z resztą rzeczy

Zbigniew
@Alex

Ja kiedyś dużo zamawialem.Kilka przesyłek jak nie doszło to zwrócili kasę a potem uznawali zwrot pieniędzy ale zwrotów nie było. Jak reklamowałem to odpisali że mój bank mnie okradł. Jak zażądałem potwierdzenia przelewu to nie było odpowiedzi. Przestałem u nich zamawiać. U nas na allegro są w 95% te same rzeczy i w podobnych cenach.

Edek
@Alex

I co oddali kase? Bo ja jestem w tej samej sytuacji ze dostalem pusta koperte

@Edek

Ja zamawiam juz ok 3 lata i nigdy nie miałam problemu z Vova.Jedynie to że sie troche czeka na niektóry towar,ale jeśli nie doszło na czas ,jest tam wnioskuj o zwrot i tak robilam i zawsze za ok. 3 dni pieniądze przelewają i tak jest do dziś. Pewnie że moze czasem nie jest takie jak na zdjęciu ,coś tam sie różni,a teraz jak wybuchła pandemia to rzeczywiście troche opóżnione było ale już jest ok.Ja nie mam żadnych zastrzeżeń .

Slyszałam ze na vova mozna zamowić podroby oryginalnych rzeczy? ale wpisuje w wyszukiwarke i nic mi sie nie pokazuje. Czy ktos może mi napisac jak nalezy wyszukiwac???

przemos
@Anna

musisz pobrać aplikację na smartfona, tam znajdziesz oryginalne podróby

Marian
@Anna

Dobre.. Przecież tam wszystko jest podrobione, dosłownie wszystko - dlatego ceny są takie niskie. Przestrzegam przed elektronika - pod żadnym pozorem niekupuj.

Nieuczciwość

Od 7.06.2020 prowadzę korespondencję z Vova, ponieważ nie otrzymałam towaru, ale otrzymuję od nich odpowiedzi albo nie związane z moim wnioskiem tj. żeby towar odebrać, bo WHO stwierdziło, że przesyłki z Chin są bezpieczne, a ostatnio powołują się logistykę, że towar jest w podróży. Uważam, że sprawę należy zakończyć zgłaszając do odpowiednich służb i taki jest mój ostatni wniosek. W związku z Państwa deklaracją zawartą w warunkach zamówienia czyli tzw. Umową między nami : Data dostarczenia: nie później niż w dniu 07 Czerwiec (Pełen zwrot w przypadku, gdy klient nie otrzyma zamówienia) informuję, że niedotrzymanie przez Państwa w/w warunków będzie skutkować powiadomieniem organów ścigania i zarówno sprawa zostanie skierowana przeze mnie na drogę postępowania sądowego. Jednocześnie informuję, że wiele przesyłek z Chin jest również powiązanych z sytuacją logistyczną, ale towary z innych portali docierają i nie ma absolutnie żadnych problemów. Wzywam Państwa do pozytywnego załatwienia sprawy zgodnie z warunkami umowy.

Zamowilam dres 13 stycznia a 7 lutego juz doszedl. Pozniej zamówiłam jeszcze 2 rzeczy. Jeden anulowalam, dostalam zwrot pieniedzy w ciagu tyg. A 2 rzecz anulowali sami 2 dni przed wysyłką. Pieniadze tez dostalam na konto. Zastanawiam sie jak teraz jest z tymi wysylkami bo mam ochote zamowic pare rzeczy. Cena kusi.. Nie wiem czy znowu nie anuluja przez epidemie ktora panuje i czy jest sens zamawiac. Ja od siebie moge powiedziec ze polecam.

Marin

Ja też kiedyś zamawiałam i było wszystko ok, do pewnego czasu. Teraz ci radzę żebyś nic nie zamawiała z tej strony.(usunięte przez administratora) Powiem tak jak zamówisz i produktu nie dostaniesz to zapomnij że oddadzą ci pieniądze, nie ma takiej opcji. Nie możesz nawet teraz zgłosić, że produktu nie otrzymałaś. Dużo ludzi straciło pieniądze, mam znajomych którzy od nich zamawiali a teraz się z nimi sądzą. Ta firma spadła na (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam

Edek
@Marin

Ja tez wlasnie stracilem 400zl, otrzymalem pusta koperte bez zawartosci

flavonka
@Edek

Jeśli chodzi o zamawianie to obecnie czekam na przesyłkę 12 z tego sklepu i nigdy nie robię zakupów na tak dużą sumę . zdarzyło się że nie otrzymałam jakiejś przesyłki ale gdy napisałam na stronie wnioskuj o zwrot zawsze zwracali pieniądze.

JERRY

Don't order from this site, it's a scam. If the product does not arrive you will lose money. You cannot request a refund or even report that a product has not arrived.

Matrix

Jakoś slaba czekam na paczke od grudnia i doczekac sie nie można

kulapan

Niestety nic więcej nie zamówię na vova,jeden przedmiot złamany trugi wadliwy.Zwrot pieniędzy miałem dostać do 09.03.2020r nic nie dostałem.nie polecam vova

Kulapan

Niestety już miesiąc czekam na zwrot pieniędzy,według informacji Viva pieniądze miały zostać przelane do 09.03.2020r.

Zofia
@Kulapan

@Kulapan Czekasz na pieniądze za zwrot towaru w Vova.com? Z firmą jest tylko kontakt mailowy? Sprawnie odpowiadają na wiadomości?

wojtulak

Witam Do tej pory nigdy nie było problemu z zamówieniami z Vova -wszystko dotarło często sporo po terminie teraz jednak jest inny problem zamówiony towar cały czas wisi jako do wysłania „przetwarzanie”jest już sporo po terminie wysłania i tu pytanie do kiedy mam czekać na towar skoro nawet nie został wysłany?

Bogusia
@wojtulak

Mam ten sam problem pobrali mi pieniadze z konta a towar jest nie oplacony zaznaczone! Napisalam reklamacje zero odzewu. Teraz usunelam ten przedmiot i czekam moze ze zwroca mi pieniadze

Egipcjan

Ja narzekać nie mogę....towary dochodzą.. są super A jak by coś było nie tak to zwrot pieniędzy mam w ciągu dwóch dni....nigdy nie było z nimi problemu...ja polecam

Jaja

Ostatnio paczki z vova dostałem od nas z kraju czyżby mieli u nas jakiś magazyn.

Jaja

Ja tam zawsze dostaje paczki nawet te po terminie i po zwrocie kasy przychodzą a ze zwrotem kosztów nigdy nie miałem u nich problemu.

Agnes

Witam. Ostatnio zamowilam sukienke dla lalki o wartosci 1 funta, zamiast sukienki przyszedl łancuszek. Napisalam by wyslali mi sukienke bo produkt nie zgodny z opisem. Wyslalam im zdjecie koperty ktora otrzymalam i co bylo w srodku. Nie chca uwzglednic zwrotu. Śla co im pod reke wpadnie. Nie polecam tej strony!

Aleks

Bardzo sie zawiodlam ,zamowilam sweter,przyslano mi karykatore tego co bylo na zdjeciu,zareklamowalam ,ale oni nie widzieli problemu,i nie było mowy o zwrocie pieniędzy.Nie polecam nikomu !!!!!

Paulima

Sklep jest ok fajne rzeczy i WGL ale strasznie długo sie czeka tak długo za dostawą Jeszcze nie czekalam

Dwukrotnie sciaglo mi pieniądz

Sciagło mi pieniądze dwukrotnie za to samo zamowienie z kąta

MrMarian12
@Dwukrotnie sciaglo mi pieniądz

Z kąta to byle odkurzacz wyciągnie. A z bankowego konta się nie da .

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?

Vova.com