Opinie o Vipo Design Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vipo Design Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vipo Design Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipo Design Sp. z o.o. w Warszawa

Nawadnianie trawnika Ania :)

Dziękuje za realizację systemu nawadniania. Szybka realizacja 2 dni i trawa pięknie rośnie. Skorzystałam z polecenia od znajomych i na pewno polecę dalej. Pozdrawiam Pana Jacka i dziękuje:)

Nawadnianie
@Nawadnianie trawnika Ania :)

U mnie zgodnie z umową miało być trzy dni na zrobienie nawadniania, a trwało tylko dwa, bo firma p. Jacka zniknęła i pomimo zapewnień już się nie pojawiła. Zrezygnowałem z dalszych usług i jakbym nie zlecił dokończenia innej firmie to od listopada 2020 r. nadal bym oczekiwał na dokończenie pracy przez firmę pana Jacka. I dalej oczekuję, ale na rozliczenia zaliczki i wystawienie faktury za to coś co zostało zrobione, ale niestety wymagało dokończenia i poprawek.

Nawodnienie
@Nawadnianie trawnika Ania :)

Daj namiary to podjadę i zobaczę gdzie tak pięknie pan Jacek tak zrobił bo do tej pory to słyszę tylko że to człowiek porażka.Chyna trafiłeś na dobry dzień albo stałeś ,pilnowales i zamknąłeś bramę żeby nie jeździł gdzies co 10 minut

system nawadniania
@Nawodnienie

kultura osobista i te "daj namiary" w Pana wpisie rzeczywiście świadczy o tym, że jest problem. Wylewa Pan tu jakieś pomyje na człowieka, którego Ja akurat zatrudniłam za profesjonalizm. I będe Go polecała WSZYSTKIM znajomym i nic nikomu do tego. A za te szkalujące wpisy obrażające człowieka z imienia i nazwiska to chyba są jakieś paragrafy? I właśnie,że skontaktuje Pana Jacka ze znajomym prawnikiem żeby zerknął na te Pana twórczość...

@system nawadniania

Chyba ktoś to pisze z rodziny bo profesjonalizmu u tego pana to nie widziałem.Prosze nie straszyć tymi prawnikami bo to zaczyna być już nudne.Jedyna osoba która powinna się obawiać spraw sądowych to jest ten człowiek (profesjonalista) za te jego wypociny które ludziom na działkach porobił i teraz trzeba poprawiac po nim innymi ekipami. Więc myślę że większość osób które skorzystało z jego usług tak naprawdę są załamani jego poziomem usług.Zegnam i wszystkiego dobrego ale nie wciskajmy kitu że ten pan to profesjonalista bo to żenujące i chyba nie widziała pani porządnej firmy a te polecanie go wszystkim to porażka????

daleka rodzina
@Nawodnienie

Szanowny Panie. niestety nie rodzina, ale sprawdzę, może gdzieś od strony stryjecznej cioteczki. zadziwia pana zaangażowanie a może nie zadziwia, każdy ma jakieś hobby. ponieważ jednak portal jest publiczny to Ja mogę wyrazić swoje zdanie i wcale nie oczekuje Pana odpowiedzi. prosze mi uwierzyć, znam lepszy sposób na spedzanie wolnego czasu. a z tym straszeniem to Ja tylko tak z dobrą radą dla Pana Jacka choć pewnie nie skorzysta. bardzo zapracowany ostatnio:) i pozdrawiam Pana też.

Paweł Wieliszew

Niestety człowiek niesłony i nieuczciwy.Omijac dalekim łukiem.Kontakt z tym człowiekiem to porażka.Prace zakończone tego samego dnia jak się rozpoczęły.

system nawadniania

system wykonany sprawnie działa bez zarzutów. w sierpniu kładziemy trawę z rolki. Poleciłem sąsiadom i również wszystko porządku. ogólnie jestem zadowolony.

Nawodnienie

Niestety ale współpraca z tym panem to porażka.Praca wykonana poniżej oczekiwań,pełno usterek których pan Jacek nie raczy naprawić gdyż albo nie odbiera telefonu albo jak to on twierdzi jest tak zarobiony że nie ma czasu.Ogolnie uważam że współpraca z tym człowiekiem to porażka kompletna i nigdy w życiu nie poleciłbym go nikomu.Nie chciałem pisać tego wcześniej ale po serii usterek które wyszły po montażu i ciągłym dzwonieniu do tego człowieka i proszeniu o przyjazd (niestety ale pan Jacek jest takim zarobionym człowiekiem że nie znalazł dla mnie czasu i te jego historię o awariach ,problemach u klientów) .Omijać dalekim łukiem i nawet nie dyskutować z tym człowiekiem bo to szkoda czasu a te wpisy o zrobieniu w dwa dni nawodnienia to jestem ciekaw jak długo to pochodzi skoro ten człowiek nawet nie raczy przyjechać po sezonie letnim i przygotować na zimę jak go poprosiłem że skoro zakładał nawodnienie to powinien to serwisować.Szkoda gadać.Czlowiek porazka.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ogród Marki

Dziękuje za szybką realizacje. Ekspresowo wykonane nawadnianie. Perfekcyjnie wykonane podłoże pod trawę z rolki. Ułożona trawa pieknie zielona. Absolutnie profesjonalnie. Na każde Moje zapytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedż. Widać doświadczenie i dużą wiedzę w temacie ogrodnictwa. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Dziękuje i pozdrawiam. Agata z Mare:)

@Ogród Marki

To gratuluje, ale ja miałem całkiem inne doświadczenie z panem Jackiem i jego firmą - nie tylko nie dokończył ustalonej pracy, ale od listopada 2020 roku, pomimo zapewnień, także na Gaworku jest jego wpis to potwierdzający, nie rozliczył się z otrzymanej zaliczki. Ponadto firma, która kończyła rozpoczętą prace systemu nawadniania musiała poprawiać połączenia pod ziemią ponieważ doszło do rozszczelnienia. I z tego powodu nie polecam, a jest tu też kilka wpisów to potwierdzających.

Miroslaw

Witam serdecznie.Mam zamiar zrobić nawodnienie działki u Pana Jacka.Czy jest ktoś z państwa co korzystał z usług w/w osoby.Czy jest to osoba która jest konkretna i wykona pracę.Pozdrawiam

Natalia
@Miroslaw

Pan Jacek robił mi nawadnianie w starym domu już 12 lat temu. Rok temu kupiłam nowy dom i nie wyobrażałam sobie dzwonić po kogoś innego. Jedyna ekipa która zrobiła od początku do końca i niczego mi nie zepsuła. Polecam. Natalia Wyszków

Darek Legionowo
@Miroslaw

U mnie nawadnianie zrobione 3 lata temu. Do tej pory wszystko działa jak należy. Nie dotykam się do komputerka - nie mam czasu. Jest tak zrobione, że nie muszę .Polecam Darek W.

Dziękuje za wykonanie szafy do przedpokoju. Szybka wycena, sprawny montaż. Cena rozsądna no i krótki czas realizacji bo tylko 3 tygodnie Po wakacjach będziemy działać z garderobą:) Pozdraiwam.

Natalia Zet - Lesznowola

Dobry Wieczór, Szczerze powiem bardzo się obawiałam dokończenia mojej zabudowy po czytaniu tych negatywnych komentarzy... teraz myśle ze ja mogę polecić szczerze Pana Jacka, super robota , super zabudowa , mimo ze jeszcze pare rzeczy jest do dokończenia to myśle ze napewno w ciągu paru dni będzie dokończone przy drugiej zabudowie. Szczerze polecam ! Natalia Zet.

Natalia Zet
@Natalia Zet - Lesznowola

Dwie zabudowy dokończone solidnie , wszystko jak należy , polecam !

Roman Wołomin

Panie Jacku poprosił Pan o wystawienie opinii po skończonym montażu. Przy okazji przeczytałem kilka wpisów. Panie Jacku - Opinie zawsze wystawiają ci co im coś nie pasuje. Przeważnie to malkontenci i tacy co im kanapki w szkole zabierali ....Wiem bo pracuje w usługach od 20 lat i mam podobnie. Na 100 prac wykonanych, dwóch niezadowolonych których i tak nikt nie uszczęśliwi wystawia negatywa a pozostałe 98 nic nie napisze - bo po co skoro jest dobrze?. Te 98 klientów to ludzie pogodni zadowoleni z życia. Opinie nawet negatywne to dobra rzecz bo wiadomo przynajmniej, że firma działa . Ciekawy jestem gdzie ci wszyscy "Szeryfowie" piszą opinie jak im robi jakiś partacz bez strony internetowej . Też wiem bo poprawiam po takich co chwila. A klienci się żalą....no był i zmienił numer, nie ma strony , nie ma siedziby, wziął zaliczkę - nie przyszedł albo zmienił już dwa razy firmę. Wtedy siedzą cicho. Tacy mocni i dociekliwi. A tak mogą sobie poszczekać i się wykazać jacy są ważni i jak im wszystko nie pasuje, bo firma istnieje , działa , zarabia i jest na kogo naskakiwać. Panie Jacku - 2 osoby na 100 to jest 2%. Proszę dalej robić swoje a tamci niech się kąpią w swojej żółci i niezadowoleniu. Ja jestem bardzo zadowolony i będę Pana polecał na każdym moim zleceniu jeśli ktoś będzie potrzebował szafy albo kuchni . pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

Jacek
@Roman Wołomin

Tak jak Pan ,My również wiemy o tym , że opinie piszą wyłącznie klienci niezadowoleni a nie Ci którym wszystko się podobało. Dlatego od marca 2021 roku prosimy każdego klienta po wykonanym montażu o dokonanie wpisu z opinią. Bo to nie działa tylko tak, że kto więcej krzyczy ma racje . Jeden z naszych klientów prowadzi kancelarię prawną i zajmie się wszystkimi kłamstwami i "naciąganiem" prawdy albo "półprawdami" pisanymi w negatywnych komentarzach. Drogę sądową uważamy za jak najbardziej właściwą , wtedy dokładnie można wykazać kto ma jakie dowody, kto ma jakie roszczenia a za co było płacone/zaliczkowane. Tak jak Pan wspomniał , to nie jest tylko tak , że wszyscy klienci są super i święci a wszystkie firmy i wykonawcy źli i niedobrzy. Kontrolę z US przechodzimy jakieś dwa razy w roku - od kilku lat więc teraz my również zaczęliśmy zgłaszać krzyżowo czy aby wystawiane przez nas faktury zostały rozliczone zgodnie z prawdą, adresem i przeznaczeniem. Tak czy inaczej bardzo Dziękujemy za opinie. Panu również życzymy wszystkiego najlepszego i mam nadzieję do zobaczenia na zleceniu Garderoby na piętrze ;) pozdrawiam Jacek

Mateusz Legionowo
@Roman Wołomin

Święte słowa ! hahaha ;)) "kanapki w szkole im zabierali" hahahahaha mam kolkę ze śmiechu, pozdrawiam

Zadowolona ze współpracy:)

W listopadzie wykonana zabudowa kuchenna na wymiar. Darmowy projekt! Miałam ograniczony budżet ale udało się dopasować projekt. Uszkodzony przypadkiem front wymieniony bez problemu. Musieliśmy chwilę poczekać bo był okres swiąteczno noworoczny. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Teraz domawiam zabudowę garderoby. Poproszona zostałam o wystawienie opinii.

Mateusz Legionowo

Ja również nie wiem skąd takie wpisy. Bardzo zależało mi na czasie bo żona w ciąży. Po 10 dniach mam kompletna szafę. Montaż szybki i sprawny. Czekamy jeszcze na meble do łazienki bo tutaj lakiery i termin dłuższy ale i tak dwa tyg szybciej niż u konkurencji . Zdecydowanie polecam . Mateusz.

Tadeusz W. Marki

Zostałem poproszony o wystawienie opinii o firmie vipodesign po zakończonym zleceniu. Czas oczekiwania na montaż zgodny z umową rozłozony na dwa dni. Montaż wykonany sprawnie. Żona zadowolona bo ma w końcu garderobę. Od nas pozytyw. Pozdrawiam

Nawadnianie

Właściciel firmy p. Jacek (tak się przedstawił) zaliczkę wziął, robotę rozbabrał i pomimo kilkukrotnych zapewnień nie dokończył. Zrezygnowałem z jego dalszych usług i zażądałem rozliczenia zaliczki. Podobnie jak przy dokończeniu zlecenia zapewnia, że się rozliczy, ale tylko na zapewnieniach się kończy. Nie polecam, a wręcz ostrzegam przed tą firmą

Malgosia
@Nawadnianie

Pan Jacek dostał zaliczkę w kwietniu. Całość w czerwcu. Niestety miał dokończyć i tego nie zrobił. Jest grudzień. Kuchnia niedokończona. Nie odbiera telefonów. Kasę dostał przelewem. Żadnego rachunku. Nie polecam. Urząd skarbowy został powiadomiony.

Seba
@Nawadnianie

Czy ma ktoś kontakt do Pana Jacka. U mnie całość pieniędzy dostał. Njmir dokończył pracy i nie dostarczył elementów nawodnienia. Proszę o ewentualny kontakt. Sebax84@interia.pl

Ewela
@Nawadnianie

Witam. U nas podobny problem tylko,że z szefami pod zabudowę. Pieniądze zapłacone, robota rozgrzebana, niedokończona. Kilkukrotnie umówił się na dokończenie, ale zawsze coś. Jak nie wizyta u lekarza to stolarnia zawaliła. I jak zwykle Telefon wyłączony. Czuję się (usunięte przez administratora)!!!!

Ewela
@Ewela

I dalej cisza. Telefon Pana Jacka wyłączony. Strona internetowa firmy zniknęła. (usunięte przez administratora) a nie fachowiec!!!

Malgosia
@Ewela

Nam nie dokończył kuchni. W kwietniu będzie rok. Nie mamy faktury za pracę. Gość zniknął. Ten proceder uprawia ze swoją żoną. Kasę dostał. Należy powiadomić wszelkie instytucje. (usunięte przez administratora)przez Jacka jest mnóstwo.

@Seba

Proszę nie pisać głupot. NIGDY nie pobieramy całości wynagrodzenie na początku współpracy z klientem. Rozliczamy się etapami za wykonaną pracę. My też musimy uważać na nie rzetelnych klientów, którzy czasem dopłacić za wykonaną pracę.

@Seba

Szanowny Panie, NIGDY nie pobieramy całości wynagrodzenia przed rozpoczęciem pracy. Nie jesteśmy złodziejami, oszustami, zarabiamy na chleb. Jeżeli Pan nie zdementuje tej informacji sprawę zgłaszamy na Policję i do Sądu.

@Malgosia

Dzień dobry. Dziękujemy za kontakt za pośrednictwem portalu GoWork. Ze wstępnych ustaleń wynik, że faktycznie nastąpiło niedopatrzenie z naszej strony. W wykonanej zabudowie kuchennej nie został zamontowany cokół i uchwyt do szuflady. Postaramy się wykonać powyższe prace w niedługim terminie. Po sprawdzeniu w systemie księgowym - faktury są wystawione i zostaną do Pani wysłane ponownie. Z poważaniem. vipodesihn

@Nawadnianie

Dziękujemy za kontakt za pośrednictwem GoWork. Uprzejmie informujemy, po sprawdzeniu, Pana zlecenie rzeczywiście nie zostało rozliczone. Nie najbliższym czasie skontaktujemy się z Panem, żeby zakończyć proces rozliczenia. Z Poważaniem vipodesign

Agata M

Noc bezsenna to sobie tak przeglądam imternety. Nie wiem o co chodzi ale ja i moja sąsiadka korzystałam z usług firmy. Meble wykonane w zeszłym roku, dobra cena super darmowy projekt, sprawny montaż wykonane na czas . Ogólnie fajni ludzie. Polecam znajomym. U nich też ok. Daje firmie 5/5 bo te negatyey nie pasują Mi do nich. Pozdrawiam Pana Jacka, do zo wkrótcr:)

A u mnie zamowienie wykonane zgodnie z założeniami. Meble wykonane jak należy rozliczone etapami. Lekki poślizg w pandemicznym czasie do wybaczenia. Nie mam uwag. Wrócę z kolejnym zleceniem.

Poldek

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie mają te wpisy? To są uwagi dla firmy żeby wiedziała co się dzieje.

Ja podobnie p.Jacek szafy nie dokończone od ponad roku brak kontaktu. Brak faktury tylko potwierdzenie przelewu.

Klient

Firma nierzetelna. Pieniądze wzięli, a pracy nie dokończyli. Powiadamiam uok i urząd skarbowy. Będę się domagać zwrotu pieniędzy. Nie polecam nikomu.

meble

Nie polecam firmy, nie trzymają się terminów, trzeba męczyć ich telefonami aby dokończyli zabudowę kuchenną, biorą kasę i mają gdzieś klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Vipo Design Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vipo Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipo Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipo Design Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vipo Design Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Vipo Design Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vipo Design Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Adama Mickiewicza 37 lok. 58
    01-625 Warszawa