Opinie o SGT S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SGT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SGT S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGT S.A. w Katowice

Natala Nowy wpis

Witam serdecznie. Nie wiecie czasem czy ktoś na stanowisku Młodszego inżyniera wsparcia technicznego nie będzie przypadkiem potrzebny? Mignęła mi taka oferta od spółki w przeglądarce a mój chłopak właśnie szuka pracy w podobnym zakresie. Na ile polecacie mu się kontaktować?

Cha Nowy wpis

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, zarobić i jesteś ambitnym człowiekiem - nie ten adres. Wygoda trochę może i to wszystko, bez rozwoju. Nawet najmniejszego!

Czyli mimo wszystko te poprzednie opinie na temat warunkach mogą być w teorii nieaktualne? tak wynikałoby z końcówki ostatniej wypowiedzi a mnie po prostu interesowała oferta juniorska, jest w ogóle możliwa? na stronie wisi krótkie ogłoszenie na PHP – JS – SQL z tym, że jest ono z 2019tego r. do dziś jakie są wymogi co do przyjęć? i jakie projekty były ostatnio wdrażane?

Rafi

O zarobkach, to są tu trzy różne opinie. Z 2021 r., że słabe, z oferty dla programisty, że atrakcyjne i od pracownika, że niejawne. Niezły bigos. Na jakim więc etapie rekrutacji, odkrywane są karty, w stosunku do tego, było nie było, najważniejszego aspektu całej relacji pracodawca-pracownik? I za co można zostać zwolnionym, bądź doczekać się nieprzedłużenia umowy? Skoro jedyną możliwością pracy w firmie jest, wg. słów piszącego w marcu pracownika, objęcie stanowiska po kimś, komu firma podziękowała za współpracę?

Burak
@Rafi

Można zostać zwolnionym w SGT za to że komuś się nie spodobasz. Moja odpowiedź z marca dotyczyła pytania Pani Urszuli która kandydowała na stanowisko osoby która została wcześniej zwolniona właściwie nie wiadomo za co. Odpowiedziałem w tej sprawie bo wiedziałem jak ta sprawa się przedstawia. Inne sytuacje też wzbudzają moje wątpliwości ale to opiszę później możliwe że nawet dosyć szczegółowo. Cierpliwości.

@Burak

Firma podejmuje po rekrutacji decyzję, że chce współpracować, a później zwalnia, bo się nie spodobam? Zapewne znasz lepiej osoby decyzyjne, niż ja, osoba, która się jedynie rozgląda za zmianą pracy. Może więc zauważyłeś co wywołuje w decydentach tę zmianę z "witaj na pokładzie" do "pora się pożegnać"?

Burak Nowy wpis

zmianę z "witaj na pokładzie" do "pora się pożegnać"? powoduje humor osoby decyzyjnej -dosłownie. twoje przekonania np. polityczne, wiara lub inne zdanie w takiej czy innej kwestii powodują że na początku jesteś odrzucany, później coraz bardziej to się pogłębia, w końcu szukają na Ciebie haka aż do zwolnienia. Jest to jeden z tych pracodawców który myśli że jest "panem świata". W firmie jest też spora grupa ludzi zatrudnionych od dawna na których trzeba uważać. Jeśli masz własne zdanie to jesteś już przegrany. Po prostu podejmując pracę w SGT należy liczyć się że po jakimś czasie (2-3 lata)trzeba będzie zakończyć współpracę, chyba że jesteś potulnym matołkiem wtedy masz szansę dłużej popracować. W tej chwili nie interesuję mnie co dzieje się w tej firmie, wcześniej wiedziałem że na miejsce jednego z programistów jest przyjmowany inny dlatego że jednemu ze starych pracowników się nie spodobał. Przyjęcie się do pracy może się nawet opłacać bo po jej zakończeniu możesz nawet coś sądownie wygrać :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SGT S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Programista (PHP, JS, SQL).
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Urszula

Widzę tutaj ofertę pracy jako programista. Jest dość oszczędnie napisana, więc mam kilka pytań. Jak wygląda rekrutacja, są jakieś zadania do wykonania? W jaki sposób sprawdzana jest wiedza z zakresu programowania? Napisane jest, że oferują atrakcyjny system wynagradzania. Ktoś wie jak bardzo jest atrakcyjny? Elastyczne godziny pracy, jak bardzo elastyczne? Czy istnieje możliwość pracy choć częściowo zdalnie?

Burak
@Urszula

Atmosfera jest ok. , praca 3x w tygodniu (zdalna) 2x na miejscu w Katowicach, praca 8godzin od rozpoczęcia rano (niektórzy uważają że rano tj. od godziny 10.00) -tak było kiedyś. Na umowie jest żeby nie chwalić się zarobkami więc na ten temat raczej mało usłyszysz. Wchodzisz w miejsce osoby zwalnianej (przez pracodawcę).

Kin

Atmosfera pracy super jednak zarobki słabe.

Zostaw merytoryczną opinię o SGT S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w SGT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SGT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SGT S.A.
  • Ligocka 103 bud.8