Opinie o Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mjm-Ii Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Czy poziom wynagrodzeń w Mjm-Ii Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 17 września.

Jony
@Szach-Mat

Gowork czy to jest forum dyskusyjne tego typu? Szkoda, że nie ma takiego portalu do wystawiania opinii o pracownikach ? To było by ciekawe! Bo zawsze mają najwięcej do powiedzenie ci którzy są kłamcami i pracę traktują czy się stoi czy się leży 3 tys się należy !

Tysia

Mam bardzo złe doswiadczenie odnośnie wspołpracy. Grafik jest sztuczny, niby mam zmiane do 15:00, a w rzeczywistości siedze do 19:20, bo mój zmiennik nie mógł dojechać a salonu nie zamknę. Dodatkowo z powodu braku infirmacji, w jakich godzinach salon jest czynny, klienci myśą, że tak jak centrum handlowe. Wiec jak pół godz. przed zamknieciem wbija rodzina i podpisując umowy się rozgaduje o pierdołach, to ciężko ich przyspieszyć. Niby p. Magda mila, ale czujesz, ze Cię (usunięte przez administratora) i bajeruje jak (usunięte przez administratora)bez rozumu. Podaje ksiegowej inne grafiki niż rzeczywiste, zeby Ci mniej zapłacić, niechetnie wydaje umowy i rachunki. Po kilku miechach jak sie kapniesz, co się stało... To juz nic nie poradzisz. Odradzam, zakonczysz wspólpracę z żalem sama do siebie, ze zaufalas i dalas sie zrobic w konia.

Mat
@Tysia

Pracowałem z Tobą i to ty do pracy nie przychodziłas. Kłamałaś i narobiłas błędów w dokumentach a teraz śmiesz wypisywać farmazony

@pracodawca

Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

@@pracodawca

Pani Magdaleno, ale to jest portal do wyrażania opini o pracodawcach. Tak się sklada, że ja mam o Panii bardza złą. Tak wiem, że jest Pani obeznana w przepisach, zwlaszcza w temacie jak oszukac pracownika, by ten miał związane ręce i nie miał jak wyegzekfowac swoich pieniędzy, których Pani nie wyplaca. Wszystkich poszkodowanych, ktorym nie wyplacono wynagrodzeń w tej firmie, zapraszam na Policje oraz do PIPu. Tam Panie temat znaja i pomogą. Zbierzmy się!

Tysia

Pani Magdo proszę przetytać definicję obgadywania. Zostałam w tej firmie (usunięte przez administratora) i okradziona. To fakt, zgłoszony do odpowiednich instytucji państwowych. Chcę ostrzec innych młodych ludzi przed podjęciem pracy u Pani, w każdej lokalizacji MJM II Sp.z o.o. Pieniądze, których mi Pani nie wypłaciła za moją pracę dla Pani, to nic innego jak(usunięte przez administratora).

Szach-Mat Nowy wpis
@Mat

I jak tam Mat szefostwo podziękowało Ci za współpracę? Dostałeś one way ticket? A zapach tej współpracy roznosi się już po Rybniku. Ponoć to Ty okłamywałeś klientów i narobiłeś problemów - tak wieść niesie... Opłacało się?

Jony Nowy wpis
@Szach-Mat

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mjm-Ii Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracodawca Nowy wpis

Wynagrodzenie zawsze jest płatne przed 10-tym dniem każdego miesiąca. Często już 5-go pracownik ma na koncie. W tym miesiącu pensje zostały już wypłacone.

Bobi Nowy wpis
@Pracodawca

Niestety wynagrodzenie wypłacone często odbiega od wypracowanego. Jak się nazywa taka operacja, kiedy pracodawca wypłaca mniej niż powinien?

Czy Mjm-Ii Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@mateusz

Tak, pracodawca zapewnia rożnego rodzaju szkolenia dla podniesienia kwalifikacji w zawodzie swoich pracowników.

Czy warto aplikować o pracę w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. w Ruda Śląska?

Brałeś udział w rekrutacji do Mjm-Ii Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Ktoś

Odradzam jakiej kolwiek wspłpracy z tą firmą. Właścicielka oszukuje swoich pracowników i klientów również. Stosuje nieuczciwe praktyki, byle tylko klient podpisał umowę. korzyść ma być przede wszystkim po stronie salonu, nie po stronie klienta. Klient jest jawnie i bezczelnie oszukiwany, wprowadzany w błąd. Włascicielka jest dość dobrze zaznajomiona ze sposobami, jak uniknąć konsekwencji. Pracownik jest również zwodzony i oszukiwany, tak by wypłacić mu najmniej jak to możliwe. Kasa pracownika ma zostać w salonie, im więcej tym lepiej. Zachłanność, chciwość i obłuda właścicielki to szczyt szczytów. Zyczę aby całe zło i szchrajstwa wróciły do "nadawcy".

Ciekawy

Dlaczego piszesz o bylych pracownikach, skąd masz wiedze na temat ich list plac, L4 czy realizacji planów? Pracownicy nie powinni miec dostepu do takich informacji o innych pracownikach. Czy szefostwo chodzi po firmie i opowiada o problemach jakie ma z konkretnymi pracownikami - wydaje mi się, że to raczej tresci pomiedzy szefostwem, pracownikiem i ksiegową. To podchodzi pod UODO, chyba. Ty wyrzucasz to w neta???

Wiecie, czy Mjm-Ii Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Marlen

Praca jest na miejscu tylko Kordynator sprzedaż ma laptop firmowy telefon i samochód

Nowa

To oferty pracy w call center czy w punktach sprzedaży?

Ilona
@Nowa

A które oferty masz na myśli?

Nowa
@Ilona

Specjalista do spraw sprzedaży. Jako t-mobile niby. Dziwnie mnie to bo t-mobile często wystawia oferty pracy po prostu jako t-mobile a nie inna firma. W ogłoszeniu jest napisane, że obsługa i sprzedaż telefoniczna itd ale na samym końcu jest "dbanie o miejsce pracy". Czyli w końcu na telefonie czy jednak w salonie?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 8 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Mjm-Ii Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Materla

Tak, pracuje już od dwóch miesięcy i jestem zadowolony z tej współpracy.

Jakub
@Materla

A za co sobie chwalisz współpracę?

Praca w firmie Mjm-Ii Sp. z o.o. się opłaca? Podobno można zarobić nawet 3000 PLN. Czy to prawda?

Mateusz

Tak, ponad 3500 z bonusem spokojnie

Natalia

Bardzo fajna atmosfera zarobki również wynagrodzenia zawsze na czas. Wymagania zawsze są bo to praca dla korpo ale bardzo dużo się nauczyłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mjm-Ii Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mjm-Ii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mjm-Ii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Mjm-Ii Sp. z o.o.
  • Szyb Walenty 32