Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

Rybnik

Opinie o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

Alejandro

Warto aplikować działu technicznego? Obecnie pracuję w firmie z tej samej branży z którą nawet rybnet współpracuje, lecz niestety daleko trzeba dojeżdżać. Jak wyglądają zarobi na stanowisku serwisanta i jak na stanowisku pomocnika? ?

UlaKrasula

Wszystko w firmie jest okej poza ta wredna (usunięte przez administratora) Daje (usunięte przez administratora) szefowi i dziwi sie ze ma wysoki stolek. Nie polecam.

Ola

a na Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta ktoś miał styczność z tym stanowiskiem ?

pytanie mam

Co jakiś czas widzę ogłoszenia o naborze. ale ciekawi mnie "W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: " -jak to jest że ciągle się kogoś szuka a na zdjęciu z ostatniej firmowej imprezy jest tyle samo osób co kilka lat temu.... ja inaczej wyobrażam sobie rozwój firmy. skąd te rotacje ?

abc

Jak się komuś nie podoba atmosfera, to zawsze można zmienić pracę. Osobiście polecam :)

i jak ?
@abc 09.10.2017 11:57

noi zmieniają ludzie - rotacja że klient który ma neta od 5 lat nigdy nie zobaczy tego samego serwisanta 2 razy

On

Atmosfera, atmosfera ... I jeszcze raz ... ATMOSFERA!!

yoł

zatrudnij się, a za chwilę się zwolnisz, bo atmosfery nie wytrzymasz.

rybniczanin
@yoł 26.09.2017 21:43
zatrudnij się, a za chwilę się zwolnisz, bo atmosfery nie wytrzymasz.

Napisz coś więcej, przynajmniej będzie wiadomo na co trzeba szczególnie uważać...

alek

żałosna praca.

Wasyl
@alek 10.09.2017 22:42
żałosna praca.

Coś więcej? Mam zamiar złożyć papiery. Opisz proszę szczegóły. Jeśli rzeczywiście lipa to sobie odpuszczę

Ajeao

Czy przyjmują do działu technicznego? Jak wyglada u nich taka praca? Jakie zarobi i atmosfera pomiędzy monterami?

Zdziwiona

Mozna bez problemu lepsza prace sobie znaleźć.

opio

Dzoanna twoje pomowienia zostana zgloszone do Sadu. Oczekuj na list

SKANIA

co to jest za drugi wątek dodany na google jak się wpisze W GOOGLE.PL- gowork rybnet to wyskakuje.... I nie da rady tam komentarzy wpisywać... czy to twoja sprawka U&B? CELOWE ZAGRANIE...aby byli pracownicy za dużo nie mogli powiedzieć ???

olka

praca tutaj to tragedia...

BY£Y £UKI

Atmosfera w pracy to podstawa... ale niestety tutaj... kasa też licha bo najnizsza krajowa... a te premie obiecane to pic na wode... TAKZE LIPA

Edward

... ale opinie znikajà...

ciekawe ciekawe

Moja kolezanka miala "przyjemnosc" pracowac w tej firmie. Zostala potraktowana nie powiem jak... Takze zastanowcie sie zanim wyslecie cv. A poza tym ciekawe jest to, ze ogloszenie nadal widnieje w internecie.

o87ghhuy6e

Tez bylam na rozmowie i was nie rozumiem.. chyba, ze te opinie pisze jakas jedna rozżalona osoba. Ludzie a co wy byscie chcieli? Siedziec i pic kawke co? Niestety tak wyglada praca w HANDLU. To jest SPRZEDAZ. Teraz tak na prawde wszedzie praca polega na sprzedazy i dbaniu o klienta. Takie czasy. A jezeli ktos ma z tym problem to po cholere wysylacie cv?

merc

ja też byłem i dzięki za taką pracę...

Anka

Bylam na rozmowie I tez nie polecam.

nick

rozmowa o pracę wyglądała inaczej, a praca inaczej...(usunięte przez administratora)

Yoł

nie polecam z kilku powodów... jeden z nich to atmosfera w pracy... w biurze szczególnie... (usunięte przez administratora)żałosne...

rafi

Ja mam pytanie, czy tam dają umowę o pracę? Czy na umowie jest wpisana najniższa krajowa? Jak jest z premiami? Są stałe uznaniowe, czy prowizje za sprzedaż? Z góry dziękuję za odpowiedź.

zniesmaczony

Absolutnie odradzam tego pracodawcę, już lepiej iść na tzw. "kasę w markecie". Pozdrawiam

lol

Najważniejsze jest to, że @pask u nich relacje opierają się na przyjacielskich relacjach. Atmosfera rzeczywiście przyczynia się do sukcesu w firmie, więc nie jest tak źle.

00l0o

Dobrą kase, litości. Chyba sam prezes to pisał :) Miałem możliwość pracy w Rybnecie, szkolenie odbyło się jedno na okres chyba 2 lat (takie pro prowadzone przez zewnętrzną firmę) reszta to domniemania,.(usunięte przez administratora) . Co do pracowników to jak ktoś pisał wcześniej, zależy jak się trafi. Na serwisie i magazynie tak ok 80% ludzi z którymi da się fajnie pracować .(usunięte przez administratora) W BOK rotacja jak w parku rozrywki.(usunięte przez administratora) Polecam na start dla kogoś kto ma mocne nerwy lub ma gdzieś to ile tam popracuje. Można zdobyć doświadczenie od pracowników i nic więcej.

Haha

Prezes to lubi dobre żarty, bo jest chyba jedyną osobą która "pracuje" kilka lat. Chyba że 3 to już kilka ?

młody

Co to dużo gadać...jak ktoś jest dobry to zarabia dobrą kasę i ma możliwość rozwoju, a jak ktoś jest słaby to rotuje po firmach i wiecznie marudzi :)...mam za sobą kilka dobrych lat w firmie i nie widzę powodów do zmian.

dddd

Ciągłe problemy... nie polecam

jozue

zarobki średnie, pracownicy zależy na jaką ekipe sie trafi (duza rotacja) no a sama góra to już tak w piorka obrosla (usunięte przez administratora)

zawias

nie polecam, obiecywane złote góry , a okazuje się po czasie, że "ja tak mówiłem?"

xxx

Faktycznie pracuje się całlkiem całkiem, lecz stawki mogli by mieć lepsze... Zachęcam jeśli ktoś szuka fajnego zajęcia za średnie pieniądze

Zostaw opinię o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.