Opinie o rybnet.pl - RYBNET sp. z o.o. sp. k. w Rybnik

Opinie o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

Jedyna oferta na ch stronie to praca dla instalatora sieci komunikacyjnych, do kiedy mogę wysłać cv i od jakiej daty jest rozpoczęcie pracy? Oprócz podstawy dają premie jakościowe oraz zadaniowe. Dajcie znać jak one są naliczane i czy można je dostać każdego miesiąca.

Czy pracownicy Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Odpowiedź Nowy wpis

tak

Odpisuję Nowy wpis

Tak

Czy wygląd podstawy jest zależny od stanowiska? jak mogą być one rozbieżne jeśli już? Pytam, bo zaciekawiło mnie tamto zapytanie o nią i w zasadzie brak odzewu… teraz z informacji na stronie wynika, że tylko serwisant jest potrzebny? A co o biurze i obsłudze klienta wiecie? tez będą planowane nabory. w tym raczej jestem lepsza.. :)

Cześć AP, wysokość podstawy wynagrodzenia może się różnić w zależności od stanowiska, doświadczenia oraz umiejętności danego pracownika. Jeśli jesteś zainteresowana stanowiskiem w Biurze Obsługi Klienta, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej w zakładce "praca", gdzie publikujemy aktualne oferty pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy!

Ludwiczak Adam

Internet działa bez zarzutu jest bardzo szybki obsługa jest bardzo miła umią doradzić.Jestesmy bardzo zadowoleni z wybrania waszego internetu

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Fakty nie mity

Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem jako pracownik tej firmy. Jeden z fajniejszych aspektów pracy tutaj to uczciwość pracodawcy. Od momentu mojego zatrudnienia zauważyłem, że firma zawsze dotrzymuje terminów wypłaty wynagrodzenia. To jest niezwykle ważne, ponieważ mogę być pewny, że otrzymam swoje zarobki regularnie i na czas. Nadgodziny zawsze są wypłacane, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto, w przypadku wystąpienia awarii po burzy, firma wypłaca wynagrodzenie w wysokości 300% stawki godzinowej, co pokazuje docenienie pracy w trudnych warunkach. Cieszę się, że mam okazję pracować dla tak uczciwego pracodawcy, który docenia swoich pracowników i dba o nich. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę wszystkim, którzy szukają stabilnego zatrudnienia, opartego na uczciwości i wspierającego środowisko pracy. Co więcej, jestem pod wrażeniem zaangażowania moich przełożonych w pomoc pracownikom i rozwiązywanie ewentualnych problemów. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i dostępność w przypadku pytań czy trudności.

Karol

jest git, zależy z kim się skumasz :)

Wioleta
@Fakty nie mity

Piszesz że nadgodziny są zawsze wypłacane. To dużo ich tutaj się pracuje? Wiadomo wcześniej że będą takie nadgodziny czy pracownik dowiaduje się w trakcie dnia pracy że będzie musiał zostać dłużej?

Magdalena

Masa tu pozytywnych opinii klientów. Super! Ale to forum pracownicze. Czy któryś z zatrudnionych mógłby napisać czy warto aplikować na PH? Widziałam ofertę na stronie i ciekawi mnie ile można zarobić bo nie było widełek w ogłoszeniu

Jarka
@Magdalena

Mogę śmiało powiedzieć, że jestem mega zadowolona, więc czy warto? Warto :) Możesz się tutaj rozwijać i pracować w gronie fajnych ludzi. Co do wynagrodzenia, to z tego co wiem, zależy od doświadczenia i stanowiska (bo różne są na PH). Na olx podane są widełki od 5 -10000 zł brutto.

Wanda
@Jarka

Mówisz, że można się rozwijać? Pod jakim względem? Firma organizuje jakieś szkolenia pracownicze? Takie szkolenia są do pracowników za darmo? PH jaką ma umowę? B2B?

Jarka
@Wanda

Szkolenia to albo wysyła Cię kierownik, albo sama wnioskujesz o szkolenie, które Cię interesuje. Z tego co wiem to zawsze są płacone przez firmę. A co do umowy to raczej kwestia indywidualna ale w 99% umowa o pracę.

Sabina
@Jarka

Jak się człowiek przeszkoli to ma potem jakieś szanse na awans w firmie? Albo chociaz na podniesienie zarobków? W ogóle jakieś widelki płacowe które teraz obowiązują jesteś w stanie podać?

Janusz

Jestem abonentem od lat i nigdy nie miałem żadnych najmniejszych problemów. Jeżeli potrzebna jest jakakolwiek pomoc jest rozwiązywana błyskawicznie.

Renata

bardzo dobra obsługa nie mam zamiaru szukać usług w innej firmie ,oferta odpowiada mi

Borysek
@Renata

Jestem zadowolona z usług Rybnetu, firma rzetelna obsługa techniczna uprzejma i szybka w działaniu. Polecam ich usługi. Z Rybnetem jestem zwiazana prawie od początku ich działalnościu.

Ajea

Ile obecnie płacą na początek dla osoby z 3 letnim doświadczeniem w branży?

Taku
@Ajea

Wie Pan co? Nowy pracownik na stanowisku "Pomocnika Serwisanta Sieci Telekomunikacyjnych" zarabia najniższą krajową +/- 2000zł netto, na tym stanowisku nie da się otrzymać premii, można przejść z wymienionego wyżej stanowiska na "Serwisanta Sieci Telekomunikacyjnych" warunek to wolne stanowisko ograniczone ilością pojazdów (Dacia Doker) zarobki na tym stanowisku to +/- 2500zł + premia, która nie przekracza 200zł, brak jakiegokolwiek rozwoju w firmie, brak podstawowych narzędzi do diagnostyki sieci jedyne co to multimetr...

@Taku

Cześć Taku, dziękujemy za opinię! Faktem jest, że mamy kilka ścieżek kariery w naszej firmie. Jedną z nich jest rozpoczęcie pracy na stanowisku Pomocnika Technicznego Serwisanta zaraz po ukończeniu szkoły. Kandydat na w/w stanowisko, zostaje zapoznany ze ścieżką rozwoju w firmie oraz możliwością awansu. Chętnie zatrudniamy osoby którym zależy na nauce, rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji. Większość z naszych wieloletnich pracowników, zarówno serwisu jak i innych działów – wybrało taką ścieżkę kariery i obecnie obejmują również stanowiska kierownicze. Nie jest też tajemnicą, że wynagrodzenie jakie proponujemy na początku kariery, dla kandydata który dopiero ukończył technikum to wynagrodzenie minimalne. Zazwyczaj po 3 miesiącach można otrzymać pierwszy awans i podwyżkę. Wszystko uzależnione jest jednak od samego kandydata, jego wiedzy, umiejętności i chęci rozwoju. Na pewno nie jest to uzależnione od ilości pojazdów ???? Jeśli jesteś lub byłeś naszym pracownikiem, napisz jakich narzędzi Ci brakuje/brakowało? Standardowo wszystkie osoby które pracują w terenie, otrzymują komplet narzędzi – zatem z chęcią dowiemy się czego konkretnie brakuje lub brakowało w Twoim wyposażeniu. Czy zgłaszałeś swoje uwagi/zapotrzebowanie swojemu przełożonemu? Pozdrawiamy!

Aok
@Pracodawca

A jeśli pracuje w branży 4 lata i przeszedłem przez dwie firmy? Serwis, instalacje, spawanie muf, budowa.sieci?

Pan i Władca
@Ajea

Kwota netto dla serwisanta to 4500 zł. Tak więc polecam firmę!!

Alejandro
@Pan i Władca

Czy serwisanci pracują w latach czy w pojedynkę?

Henryk U.
@Alejandro

I tak, i tak

@Henryk U.

A jeśli chodzi o dział instalacji to jakie mają stawki?

Jacuś
@Mistrz światłowodu

wysokie,, odpowiednie do tego co potrafia

Katarzyna
@Jacuś

Nie powiesz wprost? To jest ogólnie indywidualna kwestia tam, ile ktoś zarabia? Ciekawa jestem, jak się zapatrują na próby negocjowania zarobków. Jak to jest oceniane, jak kandydat wychodzi z taką inicjatywą?

opinia o rybnecie

jestem zadowolona z rybnetu sieć niezawodna, pomoc w razie awarii natychmiastowa

Stanisław M

Z firmą RYBNET jestem związany praktycznie od początku jej istnienia czyli grubo ponad 20 lat. W pewnym momencie rozważałem przejście do innego dostawcy internetu kuszącego „atrakcyjną ofertą”. Jednak po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że po co zmieniać dostawcę, skoro firma RYBNET nigdy mnie nie zawiodła, internet zawsze działa bez zakłóceń, więc nie ma powodu do zmiany dostawcy. I tak pozostaję z RYBNETEM do dnia dzisiejszego, bo to sprawdzona i solidna firma, godna zaufania.

Mistrz światłowodu

Czy są przewidziane podwyżki dla instalatorów czy podpisujesz umowę i pracujesz na jednej stawce do końca kariera? Jaka atmosfera w dziale instalacji? Są jakieś premie oraz dodatki?

Katarzyna
@Mistrz światłowodu

Wysyłałeś już CV w ogóle? No powiem ci, że ja bym najpierw chciała wiedzieć, jaka tam jest stawka w ogóle teraz. Czy z racji inflacji coś podnieśli jak niektórzy? Ciekawe.

@Katarzyna

Jeszcze nie, dlatego pytam, bo bez sensu jak zaproponują 3000-3500. Może jest tutaj ktoś kto pracuje lub aplikował?

@Mistrz światłowodu

Cześć, fajnie, że pytasz o szczegóły dotyczące zatrudnienia w naszej firmie :) Na wstępie zachęcamy do złożenia aplikacji, podczas rozmowy kwalifikacyjnej z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Co do poziomu wynagrodzenia to zależy, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować oraz jakie posiadasz umiejętności i doświadczenie. Standardowo na początek proponujemy od 4000 do 5000 zł brutto. Dla każdego stanowiska mamy zaplanowaną inną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju, co również ustalamy podczas rozmowy. Obecnie rekrutujemy na: instalatora sieci telekomunikacyjnych i serwisanta/instalatora sieci telekomunikacyjnych. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na w/w stanowiskach, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy!

@Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

Pracuję pół roku, jako serwisant kablówki i szukam lepszych warunków zatrudnienia. Chciałbym się dowiedzieć, jaki u Państwa przebieg ma rekrutacja na stanowisko instalatora / serwisanta sieci telekomunikacyjnych oraz, w jakich kwotach są premie: jakościowa i ilościowa?

alojz
@Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

tak

@Andrzej

dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za zadanie pytania. W naszej firmie proces rekrutacji na stanowisko instalatora/serwisanta sieci telekomunikacyjnych składa się z kilku etapów, w tym wstępnej selekcji aplikacji, rozmowy kwalifikacyjnej oraz ewentualnego testu praktycznego. Jeśli chodzi o premie, to ich wysokość zależy od wielu czynników, w tym od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych wyników. Szczegółowe informacje na ten temat możesz uzyskać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres praca@rybnet.pl Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Bożena

Cztery lata temu szukali pracownika na pozycję Pracownika Technicznego. I mnie ciekawi ten punkt o braku przeciwskazań do pracy na wysokościach. A wiecie o co konkretnie chodzi? Jakoś to weryfikują i sprawdzają? Może do lekarza wysyłają aby zbadać predyspozycje?

@Bożena

No chyba chodzi o takie wewnętrzne odczucia potencjalnego pracownika. Jak ktoś ma lęk wysokości to raczej nie powinien aplikować na takie stanowisko, jak buduje się sieć to wiesza się kable na słupach i to nie jest wysokość 1,5 metra. A poza tym zawsze wysyła się pracowników przed podjęciem pracy na badania lekarskie gdzie otrzymują pozwolenie na wykonywanie pracy lub go nie otrzymują, jeśli są jakieś przeciwwskazania.

Jacuś
@Bożena

Bożena. Tak, jest weryfikacja, jest lekarz, są badania wysokościowe.

Agatka z Wandy :)

Super pomoc zdalna prze telefon, przemiła obsługa, po 10 minutach wszystko działa. Dziękuję????????

@Agatka z Wandy :)

Dziękuję :)

@Agatka z Wandy :)

Dziękuję :)

Edi32111

Kierując się wieloletnim korzystaniem z usług Rybnetu,uważam że jest to najlepszy usługodawca internetu światłowodowego w Naszym Rejonie.Przez te wszystkie lata awarie były sporadyczne.Ceny zaś,w porównaniu do parametrów usług, bardzo konkurencyjne.

Jaka atmosfera jest między działami w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Nie podam

Jest wporzo, czasem nieporozumienia, ale szybko da się je rozwiązać

Julia
@Nie podam

W sensie rozwiązujecie sobie je tam między sobą czy przełożeni mają jakiś określony sposób reakcji? Widzę że szukają młodszego instalatora sieci telekomunikacyjnej. Możesz dać znać jaka wysokość zarobków jest na tym stanowisku?

Sama atmosfera jest w porządku - jak w każdej firmie zdarzają się nieporozumienia, ale mając na uwadze wspólny cel i wspólne dobro, a także komfort pracy wszystkich razem i każdego z osobna takie kwestie po prostu się wyjaśnia, w końcu pracują tutaj dorośli ludzie. Pewne działy muszą ze sobą po prostu współgrać i na pewno kierownicy, a także pracownicy tych działów bardzo się starają, żeby tak było. Zresztą chyba z tego też wynika tak wysoka opinia wśród klientów firmy, gdyby pracownicy się nie przykładali to z pewnością klienci też by to odczuli. :)

NETKA

Z usług Rybnetu korzystam chyba od zawsze :), serdecznie polecam !!!!ETKA

A.M.

Witam wszystkich serdecznie. Bardzo polecam tą firmę.

Aktualny

No i przyszedł czas podzielić się warunkami pracy. Jak rzetelnie wypełniasz swoje obowiązki to jest spoko. Ceni się zaangażowanie, premiuje dobrą pracę a szeroko komentowana atmosfera jest ok, nie trzeba się z wszystkimi od razu przyjaźnić ale ludzie są fajni, pozytywni. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.