Opinie o rybnet.pl - RYBNET sp. z o.o. sp. k. w Rybnik

Opinie o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

Elka

Korzystam już od bardzo dawna z usług firmy Rybnet jestem z uslug zadowolony i nie będzie problemu z przedłużeniem umowy

krzycho

Od wielu lat korzystam z usługi firmy RYBNET.Internet światłowodowy który mam od tego dostawcy spełnia moje oczekiwania dla tego polecam jeszcze nie zdecydowanym.

stokrotka

usługi Rybnet są pozytywne.Ja zawsze o co poproszę to otrzymuje pomoc Bedę przedłużać umowę

Krzysztof

Już od kilku lat mam internet z firmy Rybnet. I dla tego mogę śmiało polecić osobom szukającym żetelnego usługodawcę właśnie firmę RYBNET.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

N.

Mleko się rozlało :) Dziękuję poprzednikom za wpisy. Potrafię wiele znieść, ale nie zniosę tłustego mleka, w ogóle już nie piję mleka, nie jest ono dla każdego. Tak samo, jak praca w firmie Rybnet. Czy kawa jest za mocna? Na pewno jest godna swoich ziaren, w połączeniu z pozytywną energią konesera, może zdziałać wiele dobrego. Czym jest dobro? Określenie stanu, wartości pozytywnej, zachowania, postawy lub pożądanych celów. Cele Rybnet - dobro własne i otoczenia. Szacunek do odbiorcy, kultura organizacyjna, dla ludzi i od ludzi. Ludzi wykwalifikowanych, znających swoją wartość, świadomych swego miejsca, dojrzałych w doświadczenie. Ludzi młodych, wnoszących siłę i bystrość, dzielących się opinią, poznających specyfikę pracy. Świadomy odbiorca, mający oczekiwania, którym sprostamy, dla których się rozwijamy. Dbając o kapitał ludzki, jesteśmy - będziemy. Krytyka zespołu, bo zespół tworzymy - wzmacnia i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy jest podziwiane, niestety w zazdrości obmawianie. W zespole są ludzie, którzy wnoszą swoją wartość i wartości z pracy otrzymują. Satysfakcja życiowa, przekłada się na satysfakcję w pracy, wypalenie zawodowe, nazywane jest także wypaleniem życiowym, wpływ także mają czynniki zewnętrzne, osobowościowe, przejawiające się wrogością i impulsywnością. Mam przyjemność współpracować z firmą Rybnet od 6 lat. Zainteresowanym polecam dołączenie do Zespołu :) N.

Aktualny..

Pracuje w RYBNET już trochę czasu i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Przede wszystkim z tych ważniejszych rzeczy to wynagrodzenie dobre i wypłacane na czas, benefity: karta multisport. Nigdy nie było problemu aby coś dostać czy zakupić do danego działu. Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia co jest równie ważne. Plusem jest również to, że wszelkie nadgodziny czy jakakolwiek inna praca po godzinach jest rownież doceniana tj. odpowiednie wynagrodzenie. Co do atmosfery to, mimo że pracują tu różni ludzie z różnymi charakterami i nie zawsze musimy sie ze sobą zgadzać to jest na prawdę spoko ;) Z takich może mniej istotnych rzeczy ale dla mnie równie ważnych i doceniam to, że jest miejsce tj. kuchnia/ aneks kuchenny gdzie na spokojnie można przyrządzić sobie posiłek, czy napić się kawy/herbaty czy nawet zawsze miło porozmawiać i na chwile odetchnąć od pracy :) Co do samej pracy tez nie ma ciśnienia. Latem jak i przez cały rok jest dostęp do wody. Na prawdę to są duże plusy, które nie wszyscy potrafią docenić i chcieli by więcej. A niestety są takie miejsca pracy prywatne czy też publiczne gdzie wszystko trzeba mieć ze sobą. Nie wiem i nie rozumiem też kto ma taki żal d… , że pisze takie opinie. I to opinie nawet nie o samej pracy tutaj. Ale tu widać, ze ktoś ewidentnie ma problem do konkretnych osób. Słabe to jest. Ale tacy ludzie mają ewidentnie problem tylko i wyłącznie sami ze sobą. Podsumowując to firma na plus Szczerze polecam!

Obecny

Po kilku miesiącach pracy, mogę napisac kilka słów dotyczących pracy w Rybnet. Bardzo przyjazna atmosfera, w firmie pracuje dużo młodych osob z którymi godziny pracy mijają jak jedna minuta. Można się pośmiać, liczyć na wsparcie czy rozmowę. Widac, że wszystkim zależy aby każdy dobrze się tutaj czuł, są rozmowy, pytania, jeśli coś nie gra, problem jest rozwiązywany. Kierownicy słuchają co inni mają do powiedzenia, co wg mojego doświadczenia, rzadko się zdarza. Można wprowadzać swoje pomysły w życie, jest trochę wolnej ręki na różne działania co sie ceni. Oprócz tego, wynagrodzenie wypłacane na czas, benefity, wszystko na plus. Nie wiem komu nie pasują takie warunki pracy? I skad te negatywne komentarze? Ogólnie polecam.

Krystyna

Ja nie narzekam na firmę Rybnet z Rybnika. Jestem długoletnim klientem i wszystko jest okay. Od początku miałam o tej firmie pozytywne zdanie i mam nadal. Dla mnie firma Rybnet jest godna zaufania. Krystyna

damianw

Jestem klientem Firmy Rybnet od ponad 8lat praktycznie jak tylko pojawiła się możliwość przyłączenia linią światłowodową z usługi jestem bardzo zadowolony przez cały ten czas nie było problemu z łączem internetowym transfer danych i szybkość łącza zawsze jak w umowie w całym ty okresie bardzo wysoka sprawność łącz owszem było parę awarii ale były bardzo szybko naprawione serwis pracuje bardzo dobrze i rzetelnie z czystym sumieniem mogę polecić i polecam firmę Rybnet innym osobą jak i firmom. myślę że dzięki mojemu poleceniu w mojej pracy zawitał też internet światłowodowy chociaż jest możliwość usługi innej firmy.

Beata

No niby tak, ale po tej opinii masz info, że szybko reagują jeśli chodzi o naprawę i że klienci chyba są mili to zawsze jakoś buduje warunki pracy, co nie? ;)

Amantaka

Korzystam z internetu światłowodowego https://rybnet.pl/internet-swiatlowodowy od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony.

Dorota

Chyba nikt nie wspominał o rekrutacji do firmy, trzeba mieć doświadczenie? :) Chłopak szuka pracy w branży

Halina Jackow

Kontakt zpracownikami firmy byl zadawalajacy a wykonane prace rowniez.Jedynym zastrzezeniem tv sa czeste i zbyt dlugie reklamy. A moze warto rozwazyc skrocenie abonamentu do jednego roku.

Maria R

Od kilku lat korzystam z internetu światłowodowego firmy Rybnet.Jestem bardzo zadowolona z tej usługi.Internet działa bezawaryjnie.Godnny zauważenia jest też kontakt z pracownikami biura obsługi.Zawsze chętnie i fachowo rozwiązują problemy.Dlatego szczerze polecam tą Firmę

Sławomir
@Maria R

Miło się czyta taki wpis. Super ze internet ci śmiga. Dużo płacisz za abonament? Bo też się zastanawiam nad założeniem.

Maria R
@Sławomir

Płacę 45zł./m-c

Małgorzata
@Maria R

Wow, a ja tyle za mobilny płacę... A na długi czas umowa jest na ten internet?

Młody

Praca jak praca, serwisy w terenie jesienią i w zimie to wiadomo nieraz pogoda daje w(usunięte przez administratora). kasa wypłacana bez opóźnień, nadgodziny też są wypłacane. Można przyjść zaraz po szkole i nie trzeba mieć doświadczenia. Trzeba być ogarniętym i nie mieć 2 lewych rąk do roboty. Autami firmowymi można jeździć do domu i ma się dojazd za free..

Łono

A ja polecam praxe w tej firmie. Pracuje prawir rok i jestem zadowolony. Praca na serwisie.

Mariusz
@Łono

Co ci najbardziej odpowiada, co uważasz za największy plus? I czy po tym roku doczekałeś się jakiejś podwyżki? Umowę na czas nieokreślony już masz?

@Mariusz

Fajne godziny pracy, multisport i wszystko legalnie... nie tak jak miałem w poprzedniej pracy że musiałem się prosić o kasę czy premie...... Po 3 mc dostałem pierwsza podwyżkę. No i ludzie są spoko, wiadomo większość czasu spędza się w terenie, ale na pogawędki w kuchni z rana zawsze znajdzie się czas....

sakwa7

Od tygodnia jestem użytkownikiem internetu światłowodowego od tego dostawcy. Wcześniej miałem internet radiowy z Rybnetu. Jestem zadowolony szczególnie z jakości obsługi serwisowej oraz z profesjonalizmu. Tak trzymać.

@sakwa7

Ale wiesz ze to forum dla pracowników?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Cześć Tofi, dziękujemy za Twój wpis, każda uwaga jest dla nas bardzo cenna! Mamy świadomość, że w przeszłości zdarzały się problemy w komunikacji. Oczywiście wyciągnęliśmy wnioski z popełnionych błędów, obecnie nad sprawami organizacyjnymi serwisu czuwa Kierownik tego działu. Na ten moment nasi pracownicy mogą liczyć na szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne. Specyfika pracy w terenie wymaga zdobycia wiedzy, zarówno teoretycznej jak i wiedzy praktycznej w terenie. Prawdą jest, że wymagamy wiedzy z zakresu obchodzenia się z prądem ponieważ specyfika niektórych z wykonywanych zadań tego wymaga. Większość z naszych pracowników posiada uprawnienia SEP, natomiast pracownicy którzy nie posiadają wspomnianych uprawnień w razie konieczności, mają obowiązek wezwania pracownika który posiada takie uprawnienia, lub wezwania elektryka. Pozdrawiamy!

Czy Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. praktykuje "luźne piątki"?

W piątki jest przeważnie najwięcej zgłoszeń, żeby zamknąć tydzień dużą ilością obsłużonych klientów BOK ciśnie serwis i nie daje czasu na dojechanie do klient.

@60

Cześć „60”, dziękujemy za opinię. Postanowiliśmy odpowiedzieć na Twój wpis ???? Nie rozumiemy dlaczego w piątki mielibyśmy mieć najwięcej zgłoszeń? Pracownicy BOK nie są rozliczani z ilości obsłużonych klientów danego dnia, dlatego nie ma powodu aby w piątki było umawianych więcej zgłoszeń. Dodatkowo pragniemy zaznaczyć, że zgłoszenia/wizyty umawiane są wyłącznie w planie zgłoszeń który przewiduje: czas wizyty oraz czas dojazdu na daną lokalizację. Przyznajemy, że w przeszłości zdarzały się kłopoty podczas rezerwowania terminów w planie zgłoszeń. Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie jest nieomylny i naszym pracownikom również zdarzają się błędy. Robimy jednak wszystko, aby takich sytuacji było jak najmniej. Obecnie nasz Koordynator ds. Serwisu każdego dnia czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem planu zgłoszeń. Pozdrawiamy ????

Czy ktoś powie jakie są plusy pracy w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.? Taka informacja będzie pomocna.

qwerty11

Plusy: - młody zespół ( bez względu na wiek - 19 do około 42) dogadują się na równi - możliwość rozwoju - stabilne zatrudnienie i pewna umowa o pracę - żeby zostać zwolnionym trzeba bardzo ale to bardzo się postarać - coroczne premie dla pracowników, - comiesięczne dodatki do wypłaty jak się starasz ( oczywiście dodatki wpadają na konto bankowe) - karta multisport ( siłka, basenu itd "za pół darmo") Minusy też są jak w każdej firmie - sewisant to praca na dworze w zmiennych warunkach atmosferycznych - praca z klientem - jedni klienci są w porządku a dla innych trzeba wykazać się większą cierpliwością - zdarzają się czasem nieporozumienia między pracownikami, błędy w komunikacji, ale wydaje mi się że tak jest wszędzie... Ogólnie dużo więcej na plus niż minus :)

Ajea
@qwerty11

Jaka stawkę oferują w dziale technicznym na początek? Jaka umowa?

@qwerty11

To się dużo zmieniło. Widocznie korporacja zatrudniła nowego specjaliste do spraw pracowniczych

Łono

Pracuje jakiś czas i jest ok. Wiadomo, jak w każdej firmie są fajne i nie fajne osoby - jak w życiu. Szef wymagający, ale też doceniający, więc jeśli chcesz się rozwijać, masz pomysł na rozwój firmy to napewno zostaniesz doceniony. Fajna praca dla fajnych osób pozytywnie nastawionych do świata. A jeśli ktoś chce pracować ale się nie narobić to nie polecam. Pozdro ziomki.

Alfik
@Ajea

Umowa o pracę. Na technicznym jeśli pomocnika to najniższa krajowa na start ( nie musisz nic umieć, no poza tym że trzeba po prostu myśleć i być kumatym a nie amebą z dwoma lewymi rękami) Jeśli serwisanta to więcej dostaniesz ale musisz już coś umieć i ogarniać w miarę. A jaka kwota to se ustalasz indywidualnie z szefostwem

@Ajea

Mlodszy technik najnizsza krajowa

@qwerty11

Na jakie wynagrodzenie netto można liczyć na początek mając 4 letnim staż?

Wanda

Czy stale Pani korzysta z ich usług albo w przyszłości planuje jeszcze współpracę z firmą? Jestem ciekawa jak na przykład wygląda podejście do klienta? Bez problemu można się we wszystkich sprawach dogadać?

Zostaw merytoryczną opinię o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.