Opinie o rybnet.pl - RYBNET sp. z o.o. sp. k. w Rybnik

Opinie o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.

zaq1

Spoko ludzie spoko robota. Tylko godziny mogły by być inne, np 7-15

@zaq1

Jakie są obecnie godziny pracy w Rybnet? Chwalisz sobie firmę, może powiesz mi czy osoby bez doświadczenia również mają szansę na dostanie posady? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

zaql
@Mariusz

Godziny pracy zależy jakie masz stanowisko. Bz doświadczenia też można się dostać - najbardziej na serwis a wielu z pomocnika awansowało na serwisanta. Kasa na pewno nie taka jak w wielkich miastach Gliwice Katowice Kraków.

PL

Jak dla mnie to jest ok ! Sporo się pozmieniało w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy, raczej na plus :)

Axn

Witam. Nie jestem ani prezesem ani smoky eyes ani (jak to potocznie się mówi) lizodu*em prezesa ani opłaconym komentatorem. Nie wiem dlaczego tak czepiacie się tej firmy ? Najniższą krajową to można tam było zarobić na najniższym stanowisku - ale to kiedyś. Obecnie - poctkowy okres próbny to najniższa, potem jest dźwigane w górę. Jeśli jesteś kumaty i ogarnięty - spokojnie możesz awansować wyżej, wystarczy się wykazać. Są dodatki do wypłaty, kasa w całości jest wypłacana na KONTO i to w terminie, a nie jak to bywa w niektórych firmach ( podstawa na umowie reszta pod stołem). Atmosfera ?? Normalna.Imprezy firmowe, ekspresik do kawy, a prezes to luźny gościu. Jak coś spieprzysz to czasem dostaniesz opieprz - to chyba normalne, co ? Współpracownicy ? Wydaje mi się że wszyscy się dogadują. Kierownicy ? rozmawiasz z nimi jak z równymi sobie. Sprzedaż? Wiadomo, będąc pracownikiem BOK trzeba zrobić target - jak wszędzie - firma jakoś musi funkcjonować. Bez sprzedaży nie ma klientów. Bez klientów nie ma przyszłości firmy.

AB

Praca jak i same zarobki są naprawdę ok, wiadomo że jest to zależne od doświadczenia. Warunki pracy są takie jak być powinny, premie, multisport, żadnych problemów z wypłatami, imprezy firmowe, nie ma na co narzekać :) spędziłem tam ładnych pare lat i z pewnością mogę polecić. Pozdrawiam ekipę ! :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Mariusz

Co jest mitem, że dobra kasa? To napisz, jakie faktycznie oferują warunki.

Karol

Uważam, że wystarczy dobrze robić swoją pracę a powodu do narzekania nie będzie bo to dobry pracodawca!

@Karol

Czemu uważasz, że Rybnet jest dobrym pracodawcą? Jakie plusy i minusy mógłbyś wymienić, jeśli chodzi o zatrudnienie w tej firmie? Twoja opinia na pewno będzie przydatna dla wszystkich potencjalnych pracowników

On

Dobra atmosfera ahahaha NIGDY NIE BYŁO NIE MA I NIE BĘDZIE!!!

@On

Czy opisujesz kontakty panujące między pracownikami w zespole Rybnet? Czy jest to może opis atmosfery panującej między zatrudnionymi w firmie a kadrą zarządzającą? Warto wyjaśnić użytkownikom tę kwestię, ponieważ w swojej wypowiedzi nie napisałeś tego konkretnie.

Janusz

Jestem abonentem od początku Rybnetu i nigdy nie miałem poważnych problemów. W przypadku jakichkolwiek zgłaszanych telefonicznie były usuwane natychmiast.

VSREV
@Janusz

TO JEST FORUM DLA PRACOWNIKÓW A NIE KLIENTÓW

Olga

W swojej wypowiedzi nie zawarłeś własnych doświadczeń związanych z Rybnet. Chciałabym wiedzieć, czy również brałeś udział w rekrutacji do firmy? Jakie są Twoje spostrzeżenia z nią związane? Podziel się z użytkownikami Twoją oceną i ewentualnymi uwagami z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej, a pomożesz tym osobom przygotowującym się do aplikacji do Rybnet.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

On

Najniższa Krajowa plus jeśli chcesz dorobić to spezatasz np w sobotę za stowe!!! Wszystkie zakamarki, cała firmę. Poniżające!

Olga

Czy posiadacie informacje odnośnie prowadzonych rekrutacji w Rybnet? Nie natknęłam się na żadną informację odnośnie nowych ofert pracy w Internecie. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na te pytanie? Na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Jakie są wymagania i w jaki sposób można zgłosić swoją kandydaturę?

Ryszard

Rybnet ma opinie dobrego pracodawcy i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie coś więcej o atmosferze.

Alejandro

Warto aplikować działu technicznego? Obecnie pracuję w firmie z tej samej branży z którą nawet rybnet współpracuje, lecz niestety daleko trzeba dojeżdżać. Jak wyglądają zarobi na stanowisku serwisanta i jak na stanowisku pomocnika? ?

Ola

a na Specjalista ds. Sprzedaży i obsługi klienta ktoś miał styczność z tym stanowiskiem ?

Ajeao

Czy przyjmują do działu technicznego? Jak wyglada u nich taka praca? Jakie zarobi i atmosfera pomiędzy monterami?

rafi

Ja mam pytanie, czy tam dają umowę o pracę? Czy na umowie jest wpisana najniższa krajowa? Jak jest z premiami? Są stałe uznaniowe, czy prowizje za sprzedaż? Z góry dziękuję za odpowiedź.

lol

Najważniejsze jest to, że @pask u nich relacje opierają się na przyjacielskich relacjach. Atmosfera rzeczywiście przyczynia się do sukcesu w firmie, więc nie jest tak źle.

młody

Co to dużo gadać...jak ktoś jest dobry to zarabia dobrą kasę i ma możliwość rozwoju, a jak ktoś jest słaby to rotuje po firmach i wiecznie marudzi :)...mam za sobą kilka dobrych lat w firmie i nie widzę powodów do zmian.

jozue

zarobki średnie, pracownicy zależy na jaką ekipe sie trafi (duza rotacja) no a sama góra to już tak w piorka obrosla (usunięte przez administratora)

zawias

nie polecam, obiecywane złote góry , a okazuje się po czasie, że "ja tak mówiłem?"

Zostaw merytoryczną opinię o Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rybnet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rybnet Sp. z o.o. Sp.k.