DERKOM sp.j.

Opinie o DERKOM sp.j.

Marek Miklewicz

Co Wy z rtm internetem? Internet jest rewelacyjny a na dowód mój speedtest https://www.speedtest.pl/wynik/370917819 Polecam derkom.

@Marek Miklewicz

Dziękujemy i pozdrawiamy. Zespół DERKOM

LD Nowy wpis

Znalazłem ofertę pracy dla specjalisty do spraw dokumentacji. Z opisu wynika, że częściowo pokrywa się z pracą przedstawiciela handlowego. Czy w takim razie wynagrodzenie jest na podobnych zasadach (system prowizyjny)?

mati Nowy wpis

nie polecam zacina się co godzine ( wcale nie ma Internetu) dzwoniłem na serwis to kazali mi wymienić sobie kabel. serwis nic nie zrobil mam takie problemy już od kilku miesięcy, firma całkowita porażka Internet z telefonu lepiej działa

Były klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Też miałam problem z i trenerem w firmie Derkom. Kiedyś śmigał a przez ostatnie 2 lata płaciłam raczej za brak internetu bo sygnał przy ruterze osiągał 3,5- 7 M/s z 200M/s. Kpina. Strony otwierały się z trudem. Wykonanie operacji bankowej graniczyło z cudem). Musiałam kilka razy zgłaszać usterkę bo im się zgłoszenie "gubiło". Kiedy w końcu przyszli byli bardzo niemili dla mojej mamy, która jest w podeszłym wieku ( cyt.: " My mamy (usunięte przez administratora) co robić a nie do każdej usterki będziemy biegać"). Myślałam,że serwisanci zajmują się usterkami również w terenie ??? Byli niemili, opryskliwi i krzyczeli na mamę. Dodam,że miałam internet w tej firmie jakieś ponad 20 lat i w tym czasie może 2 razy była zgłaszana usterka do której musieli przyjechać. Wysłałam maila z informacją o niezadowoleniu- zachowanie "fachowców" zostało olane za to straszono mnie konsekwencjami za zerwanie umowy i przesłano punkty, których w umowie papierowej podczas podpisywania nie było. Zakończyłam z satysfakcją. W tego co wiem od kilku znajomych, też mieli podobne sytuacje. Omijajcie jak ognia. Nie warci nawet złotówki za swoje usługi.

MX Nowy wpis

Sporo tu potrzebują pracowników, ale mnie akurat interesuje etat dla pracownika fizycznego. W jakich godzinach i jakich dniach pracuje się przy budowie instalacji? Jaką stawkę na początek można wynegocjować? Chciałbym trochę więcej niż najniższa. Jakie narzędzia udostępnia firma do pracy, nie brakuje niczego?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DERKOM sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy pracownicy w DERKOM sp.j. dogadują się między sobą?

iksu

W różnych momentach wyrzuca internet na chwile, pnig skacze i jest utrata pakietów, mamy światłowód więc nie powinno tak być... Sieć domowa napewno jest dobrze skonfigurowana i napewno komputery też, robiłem nawet reinstal systemu... do kitu ten światłowód

@iksu

Prosimy o kontakt z działem technicznym - pomoc@derkom.pl.

Zenek

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) Najnizsza krajowa umowa zlecenie i nie ma na co wiecej liczyc. Co 2,3 miesiace umowa odnawiana. Chyba ze jak dobrze podlizesz sie szefowej to moze cos ugadasz ale i to nie ma na co liczyc. A koordynator to ci powie jedynie jak nie pasuje to szukaj innej pracy.(usunięte przez administratora),zero szacunku do pracownika zreszta jak to w Zamościu co tu sie spodziewac. O szefie juz nie wspomne (usunięte przez administratora)po całości ma. Nie polecam

IS
@Zenek

Przy jakiej okazji usłyszałeś te słowa od koordynatora, jak pytałeś się o podwyżkę lub umowę o pracę? I czy serio żadnych więcej pieniędzy nie ma, prócz najniższej krajowej? Wiesz czemu pytam? Bo na stronie firmy są oferty dla Technika/montera sieci światłowodowych, dla Technika/montera sieci radiowych, czy Operatora mini koparki, gdzie wszędzie są słowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Więc się teraz zastanawiam, czy to na każdym stanowisku płacą tyle, co napisałeś?

ZENEK
@IS

@IS Jesli chodzi o mnie to operator koparki. Za najnizsza krajową to i tak dlugo robilem i sie niedoczekalem niczego wiecej. Nie wiem jaki normalny operator by za tyle pieniedzy robil.

NG
@ZENEK

Hm, może to dobra pensja na start jak ktoś nie ma doświadczenia w tej pracy?? Czy właśnie jak się dopiero zaczyna pracę, to warto przyjąć na rok czy dwa lata pracy, a potem odejść z dobrym doświadczeniem? Można się tu nauczyć fachu od ludzi bardziej doświadczonych??

GS

Cześć, czy jakaś osoba poświęciłaby mi chwilę i napisała , czy firma nie potrzebuje już konsultantów tak jak szukali w 2021 ? Jestem z pobliskiej okolicy i szukam pracy tego rodzaju. I jeśli tak to ewentualnie jakie są obowiązki? Bo ogłoszenie niby jest, ale treść zniknęła.

Bogdan

Korzystam z internetu dostarczanej przez Derkom i nikomu nie polecam tej firmy ich interesuje tylko kasa nie chcę używać brzydkich słów a inaczej nie da się opisać moich relacji z tą firmą Obecnie chciałem polubownie rozwiązać umowę trzy miesiące przed terminem to urzędnik potraktował mnie jak przestępcę straszył karami i sądem Przestrzegam potencjalnych klientów zanim podpiszecie umowę z tą firmą na usługi internetowe to mocno się zastanówcie !!!

TT

Widziałem ofertę na montera sieci światłowodowych. Ktoś by mógł mi opowiedzieć o tym jak wygląda praca w firmie? Rozumiem, że mogę liczyć na służbowy samochód?

Aktywacja wifi płatna, hahaha

Jaka umowa obowiązuje w DERKOM sp.j. podczas okresu próbnego?

Marek Miklewicz

@Marek Miklewicz

Dziękujemy i pozdrawiamy. Zespół DERKOM

B

Kojarzy jeszcze ktoś taką ofertę na konsultantkę, czy taka osoba ma szanse pracować z domu, chociaż częściowo? Pomyślałam, że spytam, bo po pandemii dużo firm wprowadziło taką opcję.

Czy w firmie DERKOM sp.j. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Fizyczny, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Osoba

Internet do (usunięte przez administratora) dział techniczny spoko

???

LTE jest lepsze od tego internetu

Zofia

po ostatniej z opinii zastanawiam się na czym praca tutaj ostatecznie polega. Faktycznie nie ma reakcji na zgłoszenia od klientów? Dlaczego, jest ich aż tak dużo czy o co chodzi? Ile osób obecnie zatrudniają?

Rafał

Internet od ponad 3 miesięcy nie jest stabilny, sprawdzając na stronach typu: speedtest, waha się pingtest. Ping w w granicach 20-5000 i prędkość pobierania wahająca się od 26mb/s czyli moja podstawowa do 0.26mb/s. Próbowałem się kontaktować z biurem i dostawałem jedynie odpowiedź- dobrze, spróbujemy zdiagnozować problem. Jednak na tym się kończyło, zero prób napraw, czasami w ciągu dnia na 2 lub 3 godziny internet jest stabilny, jednakże na ponad 24 godziny w ciągu dnia 2, 3 godziny poprawnie działającego internetu to za mało.

Olek

Nie polecam tego internetu jest to najgorszy dostawca jakiego do tego czasu miałem nic nie da się na tym internecie zrobić!

Zofia
@Olek

A to nie myślałeś, żeby przed podpisaniem umowy zbadać czy łącza od nich w Twoim rejonie są na pewno spoko? Bo to pewnie niestety w tym problem

Zostaw merytoryczną opinię o DERKOM sp.j. - Zamość

• Jak się pracuje w DERKOM sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy DERKOM sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERKOM sp.j.?

DERKOM sp.j.