DERKOM sp.j.

Zamość

Opinie o DERKOM sp.j.

Julita

Skoro wszyscy klienci mają jakieś sugestie do prędkości internetu z DERKOM sp.j. to czemu nikt nie wzywał serwisu? Może jest tak jak napisał @Ktośzdoświadczeniem, że antena się przesunęła lub coś podobnego.

klient Derkomu

Drugi rok umowy a mi nie udało się ich złapać na przerwie w dostawach internetu na dłużej niż pół godziny krótsze przerwy tylko dwa razy (raz z tego podczas silnej burzy). Szybkość transferu zwykle nieco powyżej tej z umowy choć zdarza się w godzinach szczytu że spada PONIŻEJ 50% transferu "umówionego". Nie jest źle i - oby tylko gorzej nie było i musiałbym być wielką mendą aby się czepiać. Jeśli były jakieś problemy to z routerem (konfiguracja), a z tymi radzę sobie sam i nigdy nie była potrzebna interwencja serwisu firmowego. Czy polecam firmę? W moim regionie tak, ale ukrywają aktualne plany cenowe na swojej stronie i trzeba osobiście "zasięgnąć języka" bezpośrednio w siedzibie firmy bo w internecie nijak nic o cenach internetu aktualnych znaleźć nie mogę na ich stronie. Spróbuję jeszcze przez inne punkty dostępowe (innych operatorów) bo mogą ukrywać przed swoimi klientami atrakcyjniejsze od starych promocje czy zniżki..... a może to tylko moje podejrzenia i nie chwalą się aktualnymi cenami nigdzie.

Ktośzdoświadczeniem

Sprawa z internetem wygląda tak że jeśli ktoś ma internet światłowodowy to jest ok i to pozostaje bez komentarza bo po prostu tak jest (jakby co to mam dane z miejscowości Zawada jeśli chodzi o światłowód). Jeśli znowuż chodzi o int. radiowy to jest różnie. Podczas pierwszego montażu i do około roku po nim jest ok. Dalej mogą się pojawiać problemy. Najczęstsze przyczyny tych problemów : 1. Drzew urosło u sąsiada i przysłoniło antenę. 2. Wiejący wiatr obluzował/obrócił antenę. 3. Deszcz, mróz, wilgoć, słońce zniszczyły przewód antenowy. 4. Na drodze miedzy nadajnikiem a anteną klienta pojawiły się przeszkody najczęściej w postaci wzrastających drzew. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku przeszkód typu drzewa, jest podwyższenie masztu/rurki mocującej na której przyczepiona jest antena.

Arti

Tragiczny internet raz jest a raz nie ma ciągłe problemy nie polecam

Łysy HGW

Zgłoś na serwis na pewno pomogą

Andrzej...

JA ja we wszystko zagram !!!

kowalskli

Nie polecam. Internet coraz wolniejszy o grach nawet nie ma mowy.

nikt
@kowalskli 25.12.2016 23:37
Nie polecam. Internet coraz wolniejszy o grach nawet nie ma mowy.

no kto by nie zagral w gre zycia :)

bru

i jak fimalnie się ta sprawa skończyła, dlaczego nie miałaś internetu? mam nadzieję że realnie i skutecznie pomogli. tym bardziej że marek powyżej pisze jednak o świetnym serwisie który zawsze jest na czas, bo już nie wiem za bardzo komu mam w tej kwestii wierzyć

niezadowolona

bury
@niezadowolona 16.08.2016 19:16
Serwis na czas ? to proszę mi powiedzieć dlaczego czekałam aż tydzień żeby ktoś sprawdził dlaczego nie mam internetu ?...

Bo pewnie nie włączyłaś telefonu !

IceMan

Poniżanie pracowników to pierwszy powód !! a drugi to nie umiejętność zarządzania ludźmi i do tego jeszcze lekceważenie klientów. Firma jest nastawiona wyłącznie na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi.

IceMan

Ludzie omijajcie to miejsce jak najdalej !!!

cardi

pracuję w Derkomie..... na zlecenie bo tak mi odpowiada... to moje zajecie dodatkowe...montuję nata radiowego... praktycznie same montaże lub demontaże anten jak już klient podpięty pod światełko....na serwis 3-4 razy w miesiacu i to najczesciej z winy klienta.... albo router sie zawiesi i bida zamiast wyłaczyc zrobi reset .. wypłata w terminie.... zgodnie z wypracowanymi godzinami...fakt nie kokosy ale ok.. jak podniosą ustawowo minimalną stawkę za godzinę to bedzie cacy. relacje z innymi pracownikami i szefostwem sa ok.... te narzekania to chyba konkurencja .... bo ostatnio sporą przepięć do derkomu robiłem ... ehhhhh ...

gracz

Polecam, dobry ping w CSGO.

Lem
@gracz 08.05.2016 12:31
Polecam, dobry ping w CSGO.

Ping moze i dobry ale co z tego jak mi neta rozłącza co 5 minut ?

nie polecam

Nie polecam Internetu w derkomie.

zawiedziony

moge powiedzieć jedno że gorszej dziadowskiej firmy nie widziałem i nie słyszałem już od pół roku chce się dowiedzieć o internet 20 na 20 szybkość mam światłowód a firma ma klienta daleko w duszy nie zależy im na klijncie w mojej dzielnicy jest dużo osób co powiedzieli że nie chcą z ta firmą mieć nic wspólnego i poczekają jak się zmieni operator światłowodu i każdemu odradze wybór tej firmy na dostawe internetu po prostu firma dziad

Zbynio

Brak w tej firmie zarzdzców każdy robi co chce i pozniej wychodza maniamy i jeszcze te rozliczenia z materiałow flopy kolki itp instalator montuje a nie jest biurowcem magazynier jest od tego ile daje na budowe porazka pracowalem tam ale nie polecam 4 kierownikow i nikt nic nie wiem kase brac i sie nie przejmowac

na wlasnie zyczenie

jestem na bezrobociu mozna powiedziec ze na wlasne zyczenie - tak wlasciwie to nie bardzo orientuje sie czego mozna tutaj sie spodziewac - tylko tak pytam czy moze tutaj sie rpaca dla mnie znajdzie bo szukam szukam szukam i nic dla mnie nie ma . zaluje ze poprzednia prace rzucilem ale teraz czasu juz nei cofne.

Leon

Firma jedna wielka porażka, co nie kupisz to padaczka, nie daj Boże coś ci padnie to pretensja do Klienta że plastik się obłamał, chciałem wspierać lokalny biznes ale nie ma sensu z takimi biznesmenami z daleka od ludzi lepiej kupić na agito tam masz chociaż pewność że jak kupisz coś badziewnego to ci wymienią bez problemów i chamskich gadek ze strony wielkich pseudofachowcóchów z serwisu "DERKOM". Lepiej zgubić z mądrym niż znaleźć z głupim. Nie polecam

janek

a nie ma tych stawek napisanych w umowie ? jakoś musi być to rozliczane czy raczej jest takie rzeczy rozliczne poza umową pisemna tak na przysłowiową gębę ? czy jest możliwość wciągnięcia tego na papierową umowę ( rozumiem że wtedy stawka będzie mniejsza ale zawsze jest podkładka ) ? Bo wyżej wspomniana pensja 1,4 tys. nie jest to duża suma

G

Idź zapytaj :) jak lubisz bajek słuchać to polecam :)

G

anonim - 2013-05-23 22:21:08 Hej, pracuje ktoś obecnie w DERKOM? Da radę wyciągnąć 2300 netto albo więcej? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej? Z góry dzięki za odpowiedź.Da sie 1400netto. W jakim sensie pomoc? pożyczka czy darowizna ? ale o obu formach pomocy zapomnij.

gosc

ale cyrk tam macie :-) pracuje w podobnej fimie ale nie widziałem aby gdzie ktoś zatrudniał NP na magazynie, czy za to nie grożą urzędy karą? mam nadzieję że chociaż nie na wózku itp

po co

upada upada a najbardziej poszanowanie dla pracownikow. zeby na magazynie pracowal czlowiek z orzeczeniem o niepelnosprawnosci. super niech dzwiga paczki z towarem.szkoda mi tych ludzi ktorzy tam zostali...

ja...sz...

oj rozlatuje się ta firemka... zamykają kolejne oddziały: zamość, chełm, hrubieszów

pop

Lepiej sprzedawać ziemniaki na rynku niż zatrudniać się w tej firmie!!! Wyzysk na maksa za marną wypłatę. Ciągle nadgodziny, których nie ma jak odebrać. Idiotyczne raporty, które niczemu nie służą. "Geniuszem" jest ten kto to w tej firmie wymyśla.

ceku - 2010-04-12 23:12:29Firma się coraz bardziej pogrąża. Płaca na bardzo niskim poziomie jak na branżę komputerową. Pracodawca coraz mniej interesuje się firmą i pracownikami. Nic dziwnego, że traci najlepszych pracowników... sami odchodzą do konkurencji. Brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój... nie polecam!( usunięte przez administratora )

ktos

zarobki po kilku latach pracy mniejsze niż w biedronce, wykorzystać ile się da pracownika za jak najmniejsze pieniądze, mobilizacja do pracy taka ze "możesz zarabiać jeszcze mniej"

najlepszą motywacją jest to że im dłużej pracujesz to mniej zarabiasz :D:D , urlopu nie da się wykorzystać bo nie ma nikogo na zastępstwo,czyli robisz ( usunięte przez administratora )

ktos

bzdura

wn

codziennie zostajesz trochę po godzinach i nikt oczywiście za to nie zapłaci... robią wszystko aby wykorzystać pracownika na maxa, a szczególnie nowego... dziadostwo

nicca

Słyszałem, że hurtownie już im nawet towaru nie dają... takie mają długi...

MB - 2010-04-29 23:36:32pracuje w podobnej firmie... napisz ile tam można zarobić?kierownik - sprzedawca( usunięte przez administratora ) to wyobraź sobie ile zarabia zwykły sprzedawca?!?!

MB

pracuje w podobnej firmie... napisz ile tam można zarobić?

on

zgadzam się z tą wypowiedzią w 100% pracownicy są nie doceniani i ( usunięte przez administratora ) maksymalnie ile się da za jak najmniejsze pieniądze,( usunięte przez administratora )się nie interesuje dobrem pracowników a tylko kasą .

ceku

Zostaw opinię o DERKOM sp.j. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DERKOM sp.j.