Opinie o Plus Gotówka S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plus Gotówka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plus Gotówka S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Gotówka S.A. w Gliwice

Asia

Chyba najgorsza firma jaka może być ... naciągają ludzi a do tego zero szacunku dla pracownika ,jakiś obłęd ,lepiej iść zamiatać podłogi tak byłby szacunek większy niż w tej firmie

@Asia

O czym Ty mówisz! Pod jakim względem brak Ci szacunku? Przecież piszą w tym ich nowym ogłoszeniu na Doradcę klienta w Oddziale Częstochowskim, że atmosfera jest przyjazna, a do tego wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uznaniowej + atrakcyjne konkursy sprzedażowe.

Dlaczego na stanowisko doradcy klienta w ogłoszeniu wymagają prawa jazdy? Nie ma tam mowy o żadnych delegacjach, tak jak patrzę przynajmniej na pierwszy rzut oka. No i swoje Auto też muszę mieć, sama płacić za paliwo ewentualnie? Ciekawe.

Gosia Nowy wpis

Bo będą Ci kazali jeździć na zastępstwa gdzie będzie trzeba, a no i zapomnij o chorobowym czy wolnym

@Gosia

Czemu ma zapomniec człowiek o chorobowym? To co tam za umowa jest, przecież należy mi się na umowie o pracę. I nie tylko zresztą. Jaka tu jest polityka niby w takim wypadku i z czym problem?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Doradca Klienta Biznesowego. Plus Gotówka S.A. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Cześć, wiecie skąd ludzie biorą teraz oferty? zauważyłem ze jest nagle spore zainteresowanie firma a nie wiem przy tym z czego ono w praktyce wynika? nie mogłem odszukać niczego zbytnio aktualnego. Mam jedynie stare oferty z innych portali. Ile zarobi w tym przypadku osoba z pięcioletnim doświadczeniem na stanowisku doradcy? Odniesiecie się do niego?

Magdalena

Najniższą krajową , nie licz na nic więcej +premia pod stołem ....najlepsi mogą wyrobić 1500 w zależności od biura ...jak nie.masz planu to masz200zł albo co łaska.

@Magdalena

A jakie teraz plany dają? Zwłaszcza interesuje mnie zdobywanie tego 1500 zł. masz to po prostu za wykonanie planu? Nieistotne jaki sobie jak po prostu założą? Jakie teraz dają?

kasjerka z żabki

polecam nagrywać rozmowy z kierowniczką bo premie dają pod stołem.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca klienta - Ruda Ślaska w firmie Plus Gotówka S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Proszę o świeżą opinie na temat pracy w tej firmie. Jak z wynagrodzeniem?Czy na umowie dają więcej niż najniższa krajowa? Piszą o systemie premiowym, ale czy jest on osiągalny? Czy oddział jest jednoosobowy? Proszę o szczere odpowiedzi.

MałaMi

skoro tak ci źle to po co tu pracujesz? dlaczego otwarcie nie powiesz że coś ci nie pasuje?

MałaMi
@Anonim

Wynagrodzenie na umowie zazwyczaj najniższa krajowa(no chyba że są indywidualne ustalenia), Premia jest do wyrobienia tylko trzeba pracować a nie siedzieć na FB prywatnych albo non stop na prywatnym telefonie... Owszem premie są do osiągnięcia jeśli robi się to co do pracownika należy. Oddziały są jednoosobowe, kilka jest dwuosobowych. Trzeba pamiętać że to jest miejsce pracy a nie miejsce schadzek i kawiarnia....

Asia

@Asia

Ok to macie jakieś porady może na to aby w firmie wyrobić sobie jakaś lepsza premie? widzę po opiniach ze są rozbieżne ale ktoś pisał o tym, że kasa może być wysoka jak się człowiek postara. Szukają właśnie kogoś na obsługę klienta, dlatego wstępnie się orientuję

Cześć. Ja tak w sprawie tej oferty na doradcę klienta do jednego oddziału. Może się mylę, ale ona wydaje się dosyć elastyczna, nie wiem czy tak naprawdę jest, w każdym razie; jest tam jakaś podstawa w ogóle? Niby napisane, że jest umowa o pracę, ale nie wiem w sumie czy to wtedy się równa zawsze temu.

S.s

Witaj najniższa krajowa .Byłam pracownikiem tej firmy szczerzę nie polecam.

@S.s

no ale ktoś pisze, że była możliwość wyrobienia premii, więc no chyba poza tą najniższą krajową można było więcej zarobić? może Ty byś napisał od czego ta premia zależy i w jakich kwotach przysługiwała?

Szukam pracy takiej, żeby troszkę dorobić. Co możecie powiedzieć o tym stanowisku ulotkarza? O ile jeszcze aktualne, bo ja patrzę na ogłoszenie z czerwca tego roku, ale w sumie kto wie. Jak jeszcze zatrudniają to czy zarobki są liczone od rozdanej ulotki czy jak? To mnie ciekawi w sumie, czy to ma sens i się opłaca tak generalnie.

zainteresowana

Witam, czy firma nie poszukuje może pracownika na stanowisku a kierownika operacyjnego czy sprzedaży (regionalnego)? Ktoś coś wie może? @Pracodawca

Hej, warto się teraz zatrudnić jako doradca klienta w biurze obsługi? Wg neta wymagają doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta w branży finansowej, więc też świeżaków nie szukają. Czy mogę w takim razie założyć, że wynagrodzenie jest na dobrym poziomie? Jak wysokie są plany sprzedażowe? Podobno od nich zależy premia, więc fajnie jakby były realne do wykonania ;)

Dagmara

Możliwość wyrobienia premii, stała podstawa, praca w miłej atmosferze i wspierająca kierowniczka

Gabriela

a doradcy klienta byście prace tu polecili? pytam, bo jest ogłoszenie a opinie tutaj niezbyt pochlebne i się zastanawiam.. na spokojnie się zgarnia tę czwórkę z górnego progu widełek? i czy można po latach liczyć na więcej?

Marlena
@Gabriela

Sytuacja w pracy zmieniła się od połowy listopada tj od chwili zmiany kadry zarządzającej sprzedaży i innymi aspektami pracy. Każda pracownik ma możliwość rozwoju, wynagrodzenie jest zależna od osiągnych wyników.

Mario
@Marlena

Polecam

Jacek
@Mario

są już szkolenia dla obecnych i nowych pracowników? mam tylko pół roku doświadczenia więc przydałoby się wdrożenie. a i później też. a co do samego przyjmowania do pracy, to mam po co startować na doradcę, ciężko się dostać?

Tomasz
@Marlena

W sensie jest podstawowe (stałe) wynagrodzenie, tylko różni się ono co miesiąc ze względu na wysokość premii, tak? Dobrze zrozumiałem? Podasz może kwoty tych premii?

Gabriela

System się zmienia? A przytoczysz go z ciekawości? Chciałabym zrozumieć jak to zmieniają w przełożeniu na kasę, że gorzej można wypaść

Od czego uzależniona jest premia w firmie Plus Gotówka S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 19 grudnia na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

Nicki

Minimalna poszła do góry to i premia na dół...... Brak słów!!!!!!!!!!!!!

KTOŚ

Nie polecam. Pan kierownik ze swoją przyboczną panią koordynatorką jeżdżą po biurach i obgadują pracowników z innych biur że są niedouczeni(delikatnie mówiąc) nie szkoląc porządnie.pracownik ciągle tylko słyszy jakie to firma ma wydatki zatrudniając -bo przecież musi wypłacić wynagrodzenie(najniższa minimalna czyli 3010 brutto),musi opłacić biuro kupić potrzebne materiały itd. Premia??? uznaniowa jak wyrobisz plan to najwyższa jest ok.2 tys.oczywiście pod stołem. Zupełny brak szacunku do pracownika nawet mail napisany z małej litery to karygodny błąd. Jeżeli ktoś lubi moobing to niech się tam zatrudni.

Czesław
@KTOŚ

Serio tylko minimalna krajowa? Te premie o których wspominasz można wyrobić co miesiąc? I czemu są pod stołem? To całość nie jest przesyłana na konto?

Mario
@KTOŚ

Naszczęście Pana pseudo kierownika już nie ma i jego przybocznej Pani też nie

Kinga

Odradzam z całego serca. Przynajmniej dopóki kierownikiem jest ten Pan. Obgadywanie za plecami, zmieniony system premiowy który miał poprawić wynagrodzenia a jest odwrotnie. Premia pod stołek i najniższą krajowa.

@Kinga

No to widzę, że z pieniążkami troszkę słabo. A ten wspomniany Pan to od kiedy tym kierownikiem tutaj jest?

Kinga
@Gabriela

Już jakiś czas

Jaś

W tej pracy nie zostaniesz za nic pochwalony, doceniony, nie ważne jak dobrze będziesz wykonywał pracę. Czepiają się o wszystko, ciągła krytyka, wytykanie błędów. Zero zachęty i motywacji do pracy. Pracownik jest traktowany jak wróg i nie może czuć się pewnie.

Gabriela

Ktoś tu pisał, że w tamtym roku płacili 2,8 brutto i premię max tys. No nie za ciekawie to wygląda, serio tak tu wynagradzali? Wiadomo jak aktualnie stawki wyglądają, podskoczyły coś?

Nicol

Nie polecam pracy w tej firmie! Pracowałam i wiec wiem… (usunięte przez administratora) Pięknie piszą o wynagrodzeniu i premii a w rzeczywistości wszystko „pod stołem” i „ na gębę”. (usunięte przez administratora) stresu i nic więcej. Wymieniają pracowników jak rękawiczki. Trzymać się z daleka zarówno jako pracownik i klient!

Stefa

0.5 % płacą od kredytu, stawka 2800 zł brutto + premia zazwyczaj max. 1000 zł najlepsi na Śląsku dostają 2000 zł premii

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Gotówka S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Plus Gotówka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Gotówka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Gotówka S.A.?

Plus Gotówka S.A.
  • Jana Pawła II 2