Visset Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Visset Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visset Sp. z o.o.

elvis

JUŻ nie polecam.

I

Lepiej iść do konkurencji niż męczyć się w tak chaotycznej firmie............

Ja

Podstawa jest tragiczna - 1500 zł. O etacie nie ma mowy, tylko działalność gospodarcza. Jeśli nie podniosą podstawy to ludzie pouciekają. Atmosfera pracy dobra.

Windykator terenowy

Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki może liczyć windykator terenowy ?

..........
@Windykator terenowy 19.12.2016 19:15
Czy ktoś się orientuje na jakie zarobki może liczyć windykator terenowy ?

za chwilkę 2500 zł będzie sukcesem.......

GS1617

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z Visset Sp. z o.o. to mogę je ocenić po rozmowach kwalifikacyjnych. Osoba prowadząca rozmowę bardzo kompetentna i z dobrym podejściem do kandydata (co w wielu firmach wygląda bardzo kiepsko by nie mówić tragicznie...) I co do rozmów, sprawdzenia kwalifikacji, prowadzenia rozmowy na duży +. Natomiast kwestia tego co OFERUJĄ w ofercie pracy a tego co PROPONUJĄ to już inna galaktyka...i to duży błąd. (Szczególnie jeśli chodzi o typ umowy i warunki współpracy - UWAGA) Drugą sprawą jest kwestia kontaktu po rozmowach kwalifikacyjnych. Niby ok ale brakowało jakiegoś "taktu" - tak bym nazwał to, że uzależniają wybór kandydata od umiejętności - Oficjalnie, a Nieoficjalnie został wybrany ten, który chciał najmniej, bez względu na umiejętności...Z tego co wiem do dzisiaj poszukują osób na "niektóre" stanowiska...Nie wiem jak sama praca i atmosfera i nie będę jej oceniał. Natomiast to, że ogłoszenia się pojawiają się cyklicznie od jakiś ponad 3 miesięcy to pewnie też sygnał...Jak masz dużo czasu to polecam sprawdzić - dodam, że proces rekrutacyjny przeciągnął się do jednego miesiąca...

Bubi

Praca w Visset to dla mnie przyjemność. Młody, szybko rozwijający się zespół. Ciepła atmosfera. Pracodawca godny polecenia.

Alfons
@Bubi 16.12.2016 15:25
Praca w Visset to dla mnie przyjemność. Młody, szybko rozwijający się zespół. Ciepła atmosfera. Pracodawca godny polecenia....

Nie ma to jak sobie samemu napisać opinie prezesie !

max

uważam, że firma mało się reklamuje. Z tego, co wiem, to swego czasu szukali senior PHP Developerów. Oferta uciekła i ślad po nich także, a szkoda, bo mają spore predyspozycje do tego, by podbijać rynek informatyczny. Pozdrawiam serdecznie pracowników :)

admin

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę Visset Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Visset Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visset Sp. z o.o.