Opinie o Invesystem Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Invesystem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Invesystem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invesystem Sp. z o.o. w Poznań

Alicja

Z tego, co widzę piszecie, że były problemy z finansami w firmie. Ktoś wie za co obcinali premie?

Nati
@Alicja

Premie są tylko uznaniowe, a kierownicy nigdy ich nie udzielają :)

Maria Nowy wpis
@Nati

A jak to argumentują?

Krzysztof Nowy wpis
@Maria

Premia jest za coś ekstra, a jak żaden z pracowników nie robi nic więcej niż zgodnie z listą obowiązków na umowie to z jakiej racji ma dostać coś dodatkowego? Albo widocznie nikt nie potrafi zasłużyć na "uznanie" właściciela firmy

Krystyna Nowy wpis
@Krzysztof

A nie mówią wprost czego dodatkowego by wymagali? Tak byłoby zdecydowanie łatwiej

Krótki Nowy wpis
@Alicja

Jakie premie? Obcinali pensje przez 9 miesięcy, by pracownicy mogli wesprzeć firmę nie tylko swoją pracą, ale rownież wypracowanym przez siebie wynagrodzeniem.

Przestrzegam przyszłych pracowników: - wynagrodzenie marne (oscylujące koło minimalnej), bez premii (żart firmowy: "a co to premia?") - kamery w każdym rogu oraz w każdym pomieszczeniu (poza toaletą, ale na korytarzu przed nią już jest...) - obliczany dokładnie oraz raportowany czas pracy i czas trwania przerwy (jeśli jednego dnia dasz z siebie 120%, to potem wymagają od ciebie identycznych osiągów - w końcu to powinna być norma) - jakiekolwiek pomysły na usprawnienia? - zapomnij. Nikt nie ma czasu, zarząd nie ma pojęcia o Twojej pracy więc uważa, że nic ci do szczęścia nie potrzeba. - nikt nie liczy się z twoim zdaniem, choćby miało to pomóc firmie (jest podział na osoby, które mają prawo do wypowiedzi i opinii oraz takie które mają się zamknąć i tylko bezmyślnie pracować) - absurdalne decyzje zarządu oraz wprowadzanie rozwiązań utrudniających życie pracownikowi (bo im będzie lepiej) - została garstka pracowników - sytuacja komiczna, bo na jednego dyrektora przypada jeden, ewentualnie dwóch podlegających mu pracowników - zakaz trzymania telefonu przy sobie (można wyjąć tylko na czas przerwy) - hit! Pisanie pozytywnych opinii przez dyrektora na gowork... Negatywy można wymieniać w nieskończoność. Z plusów to wypłata na czas oraz dobra lokalizacja biura. No i nie powinniśmy zapominać o legendarnych owocowych środach. Może dla banana warto się poświęcić.

Kinga

ojoj kogoś tu zraniona duma boli...a może wystarczyło się uczyć zamiast teraz żalić się i żalić i żalić jeszcze, ojoj :) pracowałam, nie narzekam, popracowałam, poszłam dalej. atmosfera fajna, ludzie fajni

Aktualny Pracownik

Owoce są w poniedziałek - więc Twoje informacje nie są do końca aktualne. Kiedyś - ale to bardzo dawno, może rzeczywiście były w środę. Od tego czasu jednak dużo się zmieniło. Robię swoje i nie muszę narzekać.

chyba koleżankę jakiś awans ominął...zorientowana lepiej niż ktokolwiek, królowa kuchni czy palarni ? żartuję...bo i o mnie pewnie wszystko wiesz zanim ja pomyślę :)))) i możesz przestrzegać przede mną, a ja wciąż męża szukam... długo pracowałaś, bo ja aplikuję i wszystko wygląda zupełnie inaczej niż piszesz, ...

Jagoda

u mnie w banku tez telefony nie były na sali operacyjnej, i to juz pare lat, widac tu placz jakies zazdrosnicy ???? bedzue dobrze na pewno sobie poradzisz...hahaha

Chleb
@Kinga

Acha, czyli i tak trzeba było się zmywać?

Cześć, z tego co czytam wnioskuję, że nie zauważyłaś żadnych działań przeprowadzanych przez Invesystem w celu motywowania pracowników? Czy jest tutaj ktoś mający odmienną opinię?

Nati

Wypłaty na czas w tej firmie to już przeszłość. Kwestia czasu jak się zamknie.

Robinson

w przyszłym tygodniu mam drugą rozmowę na miejscu, jak pójdzie jak na zdalnej, to liczę, że będzie ok,

Jarek
@Robinson

jak na pierwszej na rozmowie? o co pytają ? jakieś zadania ? bo tu różne opinie

Robinson
@Jarek

Lewy to drewniak i nie umie grać w piłę :))) znajdziesz pod każdą fotką RL9, marudy są były i będą, podchodź do tego z rezerwą, rozmowa ok. ale na temat, napisz na priv o więcej jak chcesz

@Robinson

Ja jestem po pierwszym zoomie. Sprawnie mnie jakaś Pani umówiła na rozmowę zdalna. Konkrety na stole a nie jakieś testy psychologicznie. Sama rozmowa ok- szukają widać doświadczonych. Czekam za odpowiedzią. A opinie różne - ale byli zawsze narzekają.

@Robinson

Zdradzisz na jakie stanowisko aplikujesz? Napisz proszę jakie pytania zadawali na rozmowie zdalnej i czy jest coś o czym powinnam wiedzieć przed przystąpieniem do procesu rekrutacji w Invesystem.

Klaudia

Pracowalo się fajnie. Do dzis mam kontakt. Fajne znajomosci. .ja jestem zadowolona ze wspolpracy i wszyscy ktorzy ze mna wtedy pracowali byli zadowoleni, fajna paczka,choc nie ze wszyskimi sie trzymalam wiadomo, inaczej zwolniliby sie, bo chyba kazdy ma swoj rozum, teraz pracuje gdzies indziej ale tez jest fajnie

@Klaudia

Nie rozumiem fragmentu " ne ze wszystkimi się trzymałam, inaczej zwolniliby się" możesz wytłumaczyć co miałaś na myśli? Ogólnie dobrze wiedzieć , że atmosfera w pracy jest dobra, powiedziałabyś jaki stosunek do pracowników mają przełożeni w Invesystem?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Invesystem Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Denis

Dzisiaj dostarczyli cukierki trufle, więc na bogato. Widać, że firma się rozwija

@Denis

Cześć @Denis, fajna informacja- takie rzeczy też się liczą. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w biurze Invesystem? Jakie jest wyposażenia, pokój socjalny, czy mają dobrą kawę?

Znalazłam informację na temat możliwości odbycia rekrutacji do pracy w Invesystem zdalnie. Jak wygląda sprawa pracy- czy ktoś z Was przeszedł na tryb całkowicie zdalny? Może hybrydowy?

Jakub

Praca jak praca, współpracowałem ok 1,5 roku. Podejście do pracownika 9 Wynagrodzenie 8 Regilarnosc 10 Szef, dyrektor ok, można sporo się nauczyć, praktyk, nie poeta. Raczej nie praca dla leniwych i narzekających. Gdyby nie wyprowadzka nie zmieniałbym.

Karol

Co macie na myśli pisząc ze firma nie ma klasy?

F. L.

Zupełnie zgadzam się z przedmówcą. Firma, która nigdy nie pokazała klasy. Jeśli liczycie na zdobycie doświadczenia, popełnicie największy błąd w Waszej karierze. Dyrektorzy zamiast podchodzić profesjonalnie do swoich obowiązków ślinią się na widok każdej dziewczyny i traktują je niesmacznymi komentarzami. Z dala od tej firmy!!!!!

były/a

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Trzymać się z daleka. Zero poszanowania dla starych i dobrych pracowników. Tak na prawdę nieliczni odeszli bez ceregieli i nieliczne bez płaczu. Obcinanie pensji i traktowanie ludzi jak zero na porządku dziennym. Dyrektorzy fałszywi, nie robiący nic dla pracownika. Złudna swoboda między ludźmi zawsze wychodziła na niekorzyść pracownika. Jeżeli ktoś rozważa pracę w młodym zespole, w biurowcu przy Dworcu Zachodnim niech się zastanowi dwa razy. Owocowe środy nie są tego warte. Nie znam osoby, która odeszła i która żałuje tej decyzji. O czymś to świadczy. :)

Biznes z Warszawy

My zleciliśmy im 3 faktury za dostawy. Poprawiali po poprzednikach i mają sukces.

Jakub
@Biznes z Warszawy

Czyli podsumowując jesteście zadowoleni z wykonanej usługi przez firmę Invesystem? To teraz może podzielicie się z pozostałymi osobami odwiedzającymi ten wątek, jak to się w ogóle stało, że na nich trafiliście? Dobre opinie wśród znajomych, czy zadecydowały opinie z internetu?

Biznes z Warszawy
@Jakub

Rekomendacja i sprawdzenie doświadczenia.

Kandydat na Kierownika Regiona

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu rozmów o pracę. Pierwszy etap to krótka rozmowa przez telefon a później zoom z merytorycznym Dyrektorem. Szczegółowa. Biorę udział w obecnej rekrutacji i jestem dobrej myśli.

Na czym polega tutaj praca? Ściga się dłużników?

MarcinR

Ja zleciłem im oodzyskanie faktur za robote i dali rade. Udało im się znaleźć dłużnika i nakłonili go do spłaty. Jestem zadowolony.

gustaw

mega firma, super, ostatnio jeden koleś dostał kopa bo nic nie robił, podobno nie dosłał dokumentów jedenemu Panu...

Joanna
@gustaw

@gustaw Rozumiem, że jesteś zatrudniony w Invesystem. Powiedz, czy rekrutacja do firmy składa się z jednego etapu?

marian

Tragedia! Firma niby szczyci się że jest najlepsza w Polsce w odzyskiwaniu pieniedzy a przychodzi co do czego nie potrafią odnaleźc dokumentów! Rozmawiałem niedawno z jakimś Panem, dosłałem mu komplet dokumentów a teraz odzywa się jakaś laska i twierdzi że dokumentów nie ma! Załosna

Zostaw merytoryczną opinię o Invesystem Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Invesystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invesystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invesystem Sp. z o.o.?

Invesystem Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Głogowska 55/57 lok. 5
    60-738 Poznań