Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział

Łask

Opinie o Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział

a

szkoda gadać lepiej omijać ten bank szerokim łukiem kadra kierownicza nie ma pojęcia co chce osiągnąć a do tego zarobki na poziomie obozu pracy a nie banku

s

Ogólnie masakra zarobki ładują wielkim kierownikom a tak naprawdę nic nie dzieje się pozytywnego

teres5

Atmosfera ok , jeszcze nie przesiąkli komercją i mobingiem....ale zarobki- żadna rewelacja ;(

Jeszcze jedno

Zarobki dramat na kasie w Tesco są lepsze :)

Daj spokój masakra zero kompetencji jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą tylko że w innym mieście !!!!

Zostaw opinię o Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział