Opinie o Bank Spółdzielczy w Poddębicach w Łask

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy w Poddębicach. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Spółdzielczy w Poddębicach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Poddębicach w Łask

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bank Spółdzielczy w Poddębicach? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

aaa Nowy wpis

Wasze ogłoszenia o pracę to są jakieś jaja.. Jest ogłoszenie o pracę na stanowisko referenta ds obsługi klienta w jednym z waszych oddziałów. Wymagania:doświadczenie w pracy w banku, obsługa gotówkowa i Bezgotówkowe klienta itd.. I uwaga to wszystko za 3.600 zł brutto.. Benefit: kawa/herbata.. Czy wy sobie żarty z ludzi robicie.. A idź jeden dyrektor z drugim i obsługujecie klienta za takie stawki i realizujcie wasze plany...

Wiktoria

Ktoś kiedyś pisał , że w tej firmie są słabe zarobki. Pojawiły się też komentarze,że panie są pracowite, że się uśmiechają, a mają dużo roboty. Jestem ciekawa czy z biegiem czasu pracodawca wynagradza odpowiednio ich trud? Może powie ktoś ile tutaj można zarobić ? Bo rozważam pracę ?

szukajaca Nowy wpis
@Wiktoria

proponują 4000butto na start, tak naprawdę to najniższa plus premie kwartalne które sa zależne od ich oceny ..

Były klient

Obsługa masakra, na depozytach nigdy nikogo nie ma ,zawsze trzeba czekać,ta blondyna z depozytów nie miła, dodzwonić się też nie można,trzeba dzwonić pod inny nr i czekać. Ta pani grubsza podobnie. Ciagle tylko zaplecze. Kredytów nie brałem więc nie wiem, ale widać że kobitki się uśmiechają,są mile i ciągle pracują, na kasie kobitka starsza miała sporo roboty. Ja zmieniłem bank, nie polecam. Niby tylko depozyty, ale opinia idzie w swiat

Anna Nowy wpis
@Były klient

Zwróciłeś uwagę? Można przecież to zawsze zgłosić do przełożonego albo jakiegoś dyrektora tej placówki...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bank Spółdzielczy w Poddębicach, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Referent ds. obsługi klienta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy moze ktos pracowal jako analityk kredytowy? Jak wrazenia?

Daj spokój masakra zero kompetencji jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą tylko że w innym mieście !!!!

Co sie dziwisz miałeś kiedyś przyjemność rozmowy z przewodniczącym rady ? Nie masz czego żałować

teres5

Atmosfera ok , jeszcze nie przesiąkli komercją i mobingiem....ale zarobki- żadna rewelacja ;(

@teres5

Juz niestety mobbibg gołym okiem zauważalny...ostatnio pracownicy byli rozliczani z prtwatnego wyjazdu i czasie wolnyn od pracy jakiś horror ups...sorry dobra zmiana

a

szkoda gadać lepiej omijać ten bank szerokim łukiem kadra kierownicza nie ma pojęcia co chce osiągnąć a do tego zarobki na poziomie obozu pracy a nie banku

@a

Popieram jakis deamat ciekawe ile jeszcze sie utrzymaja?

Hanna

Minął już rok od ostatniej opinii na temat firmy Bank Spółdzielczy w Poddębicach Oddział. Czy przez ten czas, Waszym zdaniem, coś zmieniło się w firmie? Może znacie kogoś kto tam pracował lub chciałby się podzielić opinią? Przyszłych pracowników interesują na pewno kwestie wynagrodzenia i możliwości rozwoju. Jak to wygląda w tej firmie?

s

Ogólnie masakra zarobki ładują wielkim kierownikom a tak naprawdę nic nie dzieje się pozytywnego

Jeszcze jedno

Zarobki dramat na kasie w Tesco są lepsze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Poddębicach - Łask

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy w Poddębicach?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy w Poddębicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bank Spółdzielczy w Poddębicach